Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

6x03 - Dirty Rotten Scandals

+28
Vogue.
depmod
jeanne
Aiksza
antiba
April
Ola
shiva89
Adrianna_
Lewandowska
joanna1205
Justyna
PearlS
Żuri
Gigi
Kasia
turtle
spacedementia
LanaLang
lily333
Layla
Karo
Ella
Limka
Joanna
kam1105
mmoneya
Magda
32 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_lcap5%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_lcap21%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_rcap 21% 
[ 9 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_lcap14%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_lcap31%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_rcap 31% 
[ 13 ]
6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_lcap29%6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Vote_rcap 29% 
[ 12 ]
 
Wszystkich Głosów : 42
 
 

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Żuri Wto Paź 23, 2012 11:55 pm

[quote="Magda"]
mmoneya napisał:
Słyszałam, że szczególnie ten odcinek uderza bardzo w kobiety/dziewczyny i fanów Blair. Nadal promowana jest miłość CB, która jest odrażająca jak nigdy, a postępowanie Blair obraża każdą zdrowo myślącą, niezależną kobietę. Do tego wszyscy bohaterowie staczają się na samo dno, włączając w to Dana, Serenę, Nate'a. A wszystko jest promowane jako fajne i wspaniałe. Na razie mówię nie takiej telewizji. Jak będę miała więcej czasu, to może nadrobię i skrytykuję dogłębniej Wink

A to ciekawe, bo właściwie miłości CB to jak na razie mało było. "Odrażająca jak nigdy" heh, jak ktoś się ma do czegoś przyczepić, to i tak się przyczepi. Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by mmoneya Sro Paź 24, 2012 1:41 am

a mnie mega irytuje coraz bardziej wkur...cy szept chucka!
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by LanaLang Sro Paź 24, 2012 11:11 am

mmoneya napisał:a mnie mega irytuje coraz bardziej wkur...cy szept chucka!

On juz tak chyba mowi z dobre dwa sezony Razz ja sie przyzwyczailam Razz

Za to mial watpliwie urocze gniazdko na glowie w ostatnim odcinku <3 Razz
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Ella Sro Paź 24, 2012 11:56 am

[quote="Żuri"]
Magda napisał:
mmoneya napisał:
Słyszałam, że szczególnie ten odcinek uderza bardzo w kobiety/dziewczyny i fanów Blair. Nadal promowana jest miłość CB, która jest odrażająca jak nigdy, a postępowanie Blair obraża każdą zdrowo myślącą, niezależną kobietę. Do tego wszyscy bohaterowie staczają się na samo dno, włączając w to Dana, Serenę, Nate'a. A wszystko jest promowane jako fajne i wspaniałe. Na razie mówię nie takiej telewizji. Jak będę miała więcej czasu, to może nadrobię i skrytykuję dogłębniej Wink

A to ciekawe, bo właściwie miłości CB to jak na razie mało było. "Odrażająca jak nigdy" heh, jak ktoś się ma do czegoś przyczepić, to i tak się przyczepi. Smile

Dokładnie, miłości CB jest bardzo mało. Blair jest bardziej niezależna niż w poprzednich sezonach i różnie sobie z tym radzi. B ewidentnie potrzebuje silnego mężczyzny u swego boku.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by PearlS Sro Paź 24, 2012 1:04 pm

Odcinek porażka po całej linii. Serena wychodzi na wielką damę, która rozwala rodzinę. Nate dalej bez wątku. Dan nudy, chociaż rozumiem jego zdenerwowanie, bo nie wiem co zrobiłabym na jego miejscu z tym całym tatusiem. Jasne jest też, że Ivy wykorzystuje Rufusa.

I jak ja nie cierpię Blair. Co to za tekst: Do I look like I've been eating? Don’t insult me. Ona jest chora psychicznie. Chuck ma problem z głową też, bo jego fryzura to chyba żart. Z poprawną angielszczyzną też ma problem. Nie rozumiem co Ed mówi w większości scen przez ten szept i jego dziwne akcentowanie. W scenie łóżkowej to już apogeum. Nie wspominam o związku Chair, w którym dotknąć się nie mogą - żenada. Poza tym myśl życiowa Chucka: A gentleman would never take advantage of a woman who's had more than her half of the bottle

Zareagowałam na to wybuchem śmiechu Very Happy

Blair i Serena kolejna porażka. 7 odcinków do końca, a one nadal w przedszkolu. Serial zatrzymał się w rozwoju. Odcinek oceniam na fatalny.
PearlS
PearlS

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Gigi Sro Paź 24, 2012 1:47 pm

Do I look like I've been eating? Don’t insult me.
A gentleman would never take advantage of a woman who's had more than her half of the bottle

przepraszam bardzo ale WTF??? :oo
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Ella Sro Paź 24, 2012 1:50 pm

Gigi napisał:Do I look like I've been eating? Don’t insult me.
A gentleman would never take advantage of a woman who's had more than her half of the bottle

przepraszam bardzo ale WTF??? :oo

Blair jest zawsze na diecie, a z Chucka robi się gentleman Wink
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Justyna Sro Paź 24, 2012 1:53 pm

Nie wiem co mam napisać, niby oglądało mi się lepiej niż dwa poprzednie ale to nie jest już ten sam serial, który pokochałam. Ciężko mi zrozumieć o co chodzi bohaterom tego serialu, nikt tu nie jest konsekwentny, nikt nie zachowuje się logicznie, każdy myśli o sobie, wątki są nudne a aktorzy grają coraz gorzej. Największy minus dla Dana i Sage. Nie cierpię tej dziewczyny a Dan po prostu schodzi na samo dno, nie czaje jak można być tak bezczelnym żeby pomieszkiwać u kolegi, którego zaraz ma się zamiar zdradzić w budynku należącym do faceta, którym się gardzi jak nikim innym. Porażka.

Jedyny plus - Dorota - jedyny pozytywny akcent tego serialu, który przypomina mi stare, dobre czasy GG.

Oceniam na może być.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by lily333 Sro Paź 24, 2012 3:50 pm

[quote="Żuri"]
Magda napisał:
mmoneya napisał:
Słyszałam, że szczególnie ten odcinek uderza bardzo w kobiety/dziewczyny i fanów Blair. Nadal promowana jest miłość CB, która jest odrażająca jak nigdy, a postępowanie Blair obraża każdą zdrowo myślącą, niezależną kobietę. Do tego wszyscy bohaterowie staczają się na samo dno, włączając w to Dana, Serenę, Nate'a. A wszystko jest promowane jako fajne i wspaniałe. Na razie mówię nie takiej telewizji. Jak będę miała więcej czasu, to może nadrobię i skrytykuję dogłębniej Wink

A to ciekawe, bo właściwie miłości CB to jak na razie mało było. "Odrażająca jak nigdy" heh, jak ktoś się ma do czegoś przyczepić, to i tak się przyczepi. Smile

Dokładnie. Chuck był w tym odcinku opiekuńczy i wspierający. Przyszedł przekonać Blair, żeby odpoczęła. Widząc, że bardzo się przejmuje pokazem poszedł upewnić się, iż wszystko będzie tak, jak Blair sobie zamarzyła. Po pokazie przyszedł ją pocieszyć, podzielił się z nią swoimi sprawami, pokazując tym samym, że jej ufa i nie trzyma ją z dala od swoich spraw. Nie wykorzystał sytuacji po tym jak wypiła za dużo. Co takiego Chuck zrobił źle?

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Limka Sro Paź 24, 2012 4:44 pm

lily333 napisał:Dokładnie. Chuck był w tym odcinku opiekuńczy i wspierający. Przyszedł przekonać Blair, żeby odpoczęła. Widząc, że bardzo się przejmuje pokazem poszedł upewnić się, iż wszystko będzie tak, jak Blair sobie zamarzyła. Po pokazie przyszedł ją pocieszyć, podzielił się z nią swoimi sprawami, pokazując tym samym, że jej ufa i nie trzyma ją z dala od swoich spraw. Nie wykorzystał sytuacji po tym jak wypiła za dużo. Co takiego Chuck zrobił źle?

Zgadzam się.

I ja osobiście lubię to ich dojrzałe podejście do związku, które się w nich ostatnio narodziło. Bo większość przeciwników Chair ma chyba właśnie to im do zarzucenia.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by PearlS Sro Paź 24, 2012 5:15 pm

Gigi napisał:Do I look like I've been eating? Don’t insult me.
A gentleman would never take advantage of a woman who's had more than her half of the bottle

przepraszam bardzo ale WTF??? :oo

Blair jest chora na głowę. Chuck nie jest lepszy. Ich sceny są komiczne. Nie mówię już o grze Eda i Leighton - syf Very Happy Mój największy problem z Chair i nie tylko z Chair był taki w tym odcinku, że ten ich cały związek jest nienaturalny i naprawdę nie rozumiem sensu. Są razem, ale nie są. Przytulają się, ale nie przytulają. Blair traci rozum z powodu Chucka - kompletnie jej odbija. Kobieta jest chora psychicznie - nie mam wątpliwości Very Happy Chuck wypowiada teksty, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Podpuszcza Blair przez cały odcinek, przychodzi z tym szampanem. Ma czas zaplanować show, ale Blair może zejść, bo on musi zniszczyć Barta w pierwszej kolejności. I też chyba ma urojenia, bo nagle jest dżentelmenem Very Happy To wszystko nie ma sensu. Cały ich związek to pic na wodę. Mówię wam, że wylądują w psychiatryku. Mają już dobre podstawy Very Happy
PearlS
PearlS

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Żuri Sro Paź 24, 2012 5:33 pm

Kilka luźnych myśli po obejrzeniu.
Nate udający ważniaka przed kompem...
Ile lat ma aktorka grająca Sage? 30?
Serena pouczająca Sage jako dobra kobieta, lol.
Biedna przemęczeno Blair, Dorota ją obsługuje, a ona biedna słabnie tak, że aż musi być podłączona do kroplówki... Co za brednie.
Dan to idiota. Najgorsza postać ze wszystkich.Dostał komplementy za napisanie pudelka o swoim ojcu, super Very Happy Poza tym, jezu jaka nuda.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by kam1105 Sro Paź 24, 2012 6:10 pm

Gigi napisał:
ahahaha no sorry ale xDD plus widzę to na tumblr o co chodzi :oo czy oni tak trollują?? lol nie wierzę, że to było w odcinku Very Happy

hahahahah jak to zobaczyłam to nie mogłam Very Happy

A co do szeptu Chucka, nie od dziś wiadomo, ze mówi tak, bo nie potrafi mówić z amerykańskim akcentem. Podobno do roli w Plotkarze uczył się akcentu, ale żeby ukryć braki zaczął mówić diabolicznym szeptem, że to niby i tak pasuje do bohatera itd..ok może pasowało w pierwszym sezonie, ale bez przesady... Ed normalnie mówi z pięknym brytyjskim akcentem, ale to byłoby dziwne u Nowojorczyka Very Happy
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by joanna1205 Sro Paź 24, 2012 9:07 pm

czytam komentarze i mam wrażenie, że niektórzy tęsknią za wypadkami samochodowymi, paktami z Bogiem, małżeństwem z księciem czy zmartwychwstaniem Barta. Wtedy nie było nudno, prawda? Smile. Mniej dramy i od razu be... Ja oceniam odcinek pozytywnie. Uważam, że z odcinka na odcinek jest co raz lepiej.
Blair lepsza niż w poprzednim odcinku. Nadal uważam, że największy plus tej postaci w 6 sezonie to brak użalania się nad sobą. Może i nie prezentuje się poważnie, ale przynajmniej jest w końcu konsekwentna w swoich dążeniach.
Chuck zaczyna wyrastać na najbardziej pozytywnego bohatera. Pomaga ukochanej, konsekwentnie realizuje plan, nawet Dana przyjął pod swój dach. Gdyby tylko przestał tak szeptać... Smile.
Nate znowu zgasł. Chociaż podobała mi się scena w barze z Danem. Miała fajną dynamikę. Wątku z Sage nie rozumiem do końca. Co on robi z tą gówniarą?
Jeśli chodzi o Serenę, to to by było na tyle, jeśli chodzi o dojrzewanie. Tydzień temu dałam jej plusa, dziś minus. Przede wszystkim za Blair. Może i ma przyjaciółkę idiotkę, ale widziały gały co brały - x lat jej to nie przeszkadzało, a teraz foch za fochem. Jedyne co, to podobała mi się jednozdaniowa scena z Danem.
Spoiler:
Sage to niezła lafirynda. Zaczęła mi sie nawet trochę podobać. Przyda się w tym serialu postać, która będzie mieszać, kiedy wszyscy będą skupieni dorastaniem, żeby zadowolić rzesze krytyków serialu Wink. Wydaje mi się, że postać Sage została wprowadzona żeby zapełnić pustkę po Jenny. Nie sądzę, żeby jej się udało, ale trzymam kciuki.
Na koniec zostawiłam sobie Dana Smile. Kurcze, zachowywał się w tym odcinku jak ostatni dupek, ale mnie się podobał Smile. Chyba najbardziej ze wszystkich. To może wynikać z moich upodobań do największych gnojków Wink. W tym odcinku Dan w końcu przestał być ciamajdą. Trochę bez oglądania się na konsekwencje, ale cóż no risc no fun Smile

Aha. Jeszcze jedno!

[You must be registered and logged in to see this image.]

minus dla Chucka za skarpetki. Nienawidzę jak mi facet pcha się do łóżka w skarpetkach! Very Happy
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Joanna Czw Paź 25, 2012 1:06 pm

nie rozumiem tego związku Nate'a z Sage ;/ czemu Nate nie mógł zareagować na to co Sage zrobiła, może ojciec nie ma nad nia takiej włądzy ale przecież Nate przyjaźni sie z Blair i Sage mogłąby przeprosić Blair za to co zrobiłą dla Nate'a...

może nie przepadam za Sage ale dobrze ze jest, przynajmniej troche zamiesza i S nie bedzie miałą z nia tak kolorowo jak jej sie wydaje xD

Serena - zgadzam sie z Joanna1205 jej dorastanie sie skończyło.. zreszta jej to nie wyszło.. , zachowałą sie bezczelnie, i nawet nie przeprosiłą Blair za to, ani jej nie wybaczyła, ale odwage zeby prosić Blair by wziełą Sage to miala..;/ czemu S wszystko uchodzi na sucho??

Dan najgorsza postac odcinka, co jak co ale zeby na własnego ojca?? ;/

Rufus i Ivy mi nie przeszkadzali Smile fajnie ze udało im sie wyplątać z tej dziwnej pozycji z pierwszego odcinka Very Happy

Chuck i Blair, Blair i Chuck Smile łądna, romantyczna scena łóżkowa Smile nie kończąca sie seksem Razz pokazali Chucka opiekuńczego i troskliwego Smile
nie podobała mi sie scena Blair gdy tej niby sie w głowie mąciło i zemdlała, troche sztucznie to wyglądało Razz

poza tym na plus Dorotka Smile

ogólnie odcinek oceniam na może być Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Lewandowska Czw Paź 25, 2012 8:03 pm

Gigi napisał:
Spoiler:

buhaahhahahahahahahahahha. pierwsze dwa wygrały <3333
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Magda Czw Paź 25, 2012 9:44 pm

Obejrzałam odcinek na poglądzie, he i powiem krótko, dobrze opisać go może jedno słowo z tytułu i nie jest to "dirty" Wink

To, co scenarzyści robią z Blair jest karygodne. Przecież każdy odcinek od dłuższego czasu to zamach na tę postać. Coś okropnego. Nie wiem, czy zapomnieli, ale dziewczyna zmagała się bulimią, m.in. z tego powodu zrodziły się jej słabości i wrogość. Tekst o jedzeniu był po prostu nie na miejscu. Nie wiem dlaczego zmarnowali tak bardzo postać Blair mając do dyspozycji tak utalentowaną aktorkę jak Leighton. Kompletny regres postaci. Nie wspominam o grze Leighton, bo ona wyraźnie jest już głową poza serialem. Głos dziecka w scenach CB wrócił.

Generalnie wydaję mi się, że scenarzyści nie za bardzo wiedzą, co robią. Oprócz wątku Dana (który nie jest taki zły, mimo że dość kontrowersyjny) nic nie składa się w całość, narracja jest w kawałkach; nawet wątek Nate'a; miał on się skupić na GG, a zamienia się na seks z nieletnią. Wydaję mi się, że serial stracił te okruchy ciągłości gdzieś pod koniec sezonu piątego i teraz naprawdę nie ma co zbierać. To nawet nie jest opowiadanie historii, to jest zlepek wątków, które umierają śmiercią naturalną.

Zresztą mam takie wrażenie po tym odcinku, że scenarzyści robią z dwóch par, a mianowicie DS i CB, coś co już mieli - DB. Nagle Chuck staje się kochanym chłopakiem, przytula Blair, dba o nią na swój sposób (co moim zdaniem jest tak absurdalne, karykaturalne, pisane na siłę, że szkoda mówić, ale każdy zna moją opinię na ten temat i niestety ostatnie odcinki pogłębiają we mnie to przekonanie; zresztą cytowanie Tołstoja i Fitzgeralda również to pogłębia, he).
Serena z kolei wypowiada krótkie teksty typu:"suck it Humphrey", co w ogóle nie jest w stylu Sereny, już bardziej w stylu Blair. Zresztą Serena ostatnio naprawdę nabrała dużo pierwiastka Blair, jeżeli mogę to tak nazwać, bo staje się często bardzo chamska i hipokryzyjna w swoich zachowaniach. O ile zamianę ról pomiędzy Chuckiem, a Danem rozumiem i w miarę widzę, o tyle Serena i Blair stały się dziwną hybrydą, która bardzo dobrze obrazuje jak nisko upadł ten serial.

Po tym odcinku zmierzam zrobić sobie przerwę i nie katować się tym, co serwują nam scenarzyści. Najprawdopodobniej wrócę, żeby obejrzeć i skomentować jakże fascynująco zapowiadający się finał, o którym nic nie wiemy Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Gigi Czw Paź 25, 2012 11:19 pm

Oli wiem Razz Chair przechodzi samo siebie w tych odcinkach na tych gifach. czysta komedia Very Happy

Najprawdopodobniej wrócę, żeby obejrzeć i skomentować jakże fascynująco zapowiadający się finał, o którym nic nie wiemy

LOL xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Adrianna_ Pią Paź 26, 2012 2:22 pm

odcinek nudny przede wszystkim..;/ mimo ze nie wszystko zrozumiałam cóż moj angielski nie jest na bardzo wysokim poziomie Smile szczególnie kwestie wypowiadane przez chucka jego przerażającym szeptem to chyba szkoda mi czasu na ponowne poświęcenie 40-stu min na ten odcinek.


ps. jeśli mina Blair to jest mina mówiąca "jest mi słabo i zaraz zemdleje " to ja jestem święta... bardziej mi to wygląda na mine podczas seksu wyrażająca " koncz juz , bo mam dosc"
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by shiva89 Sob Paź 27, 2012 9:17 am

tak krótko: podoba mi sie zachowanie Chucka...w koncu scenarzysci pomogli mu dojrzec...co do Dana nie wypowiadam sie...Serena tez nie chce mi sie komentowac...(zal mi Blair...co oni z nią zrobili? przeciez ona zawsze umiala wyjsc z problemów zwyciesko..a tu co? nic) co do Nate i Sage to porazka. ...
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Ola Sob Paź 27, 2012 2:02 pm

niezmiennie głosuję na słaby, cóż, chyba czas się przyzwyczaić. mogłabym wymieniać, co mi się nie podobało, ale nie mam aż tyle czasu Wink za to lista plusów nie ma chyba żadnej pozycji.

i ten odcinek uświadomił mi, jak bardzo Plotkarze brakuje Blaireny. myślę, że jest to jeden z powodów, dlaczego ten serial to nie to samo co kiedyś.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by April Sob Paź 27, 2012 3:40 pm

Wymiotować mi się chce na scenach Chair, szept Chucka doprowadza mnie do szału, na scenach Rufusa i Ivy chce mi się płakać. Dan jest opętany (mam nadzieję, że Nelly mu się odpłaci za to jak została potraktowana -.-), Blair z innej planety, Sage to postać zupełnie niepotrzebna. Odcinek fatalny Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by antiba Sob Paź 27, 2012 7:42 pm

No po tym to glosuje na fatalny, az mi sie tego komentowac! skrot April jest adekwatny do moich odczuc Razz Dan -> Chuck ; Chuck -> Dan bezsensu...
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Aiksza Nie Paź 28, 2012 3:46 pm

Layla napisał:
Limka napisał:
lily333 napisał:Naprawdę uważam, że tym razem to Serena powinna się postarać i zawalczyć o przyjaźń z Blair.

Dokładnie, S zrobiła się strasznie niesprawiedliwa, nawet nie chciała dac B szansy, a jak tylko okazało się, że musi wkręcić Sage na ten pokaz, to od razu do B poszła... :/
Widać, że Blair dalej zależy na Serenie, jednak chyba bez wzajemności. Trochę się dziwię S., ja bym chyba tak nie umiała po prostu usunąć najlepszej przyjaciółki z mojego życia, nawet po takiej kłótni...

Też sądzę, że więcej w tym winy Sereny jednak..szkoda mi Blair widać, że bardzo tęskni za Sereną. Zobaczymy czy coś się zmieni. Mam nadzieje, że wreszcie coś trafi do Sereny co do tego! Ahh i Chair przesłodcy są ostatnio. <3 a końcowa scena i fioletowe skarpetki Chuck'a <3
Aiksza
Aiksza

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by jeanne Nie Paź 28, 2012 4:21 pm

Dopiero co obejrzałam odcinek. Nie jest to już niestety GG, które uwielbiałam, ale nie jest aż tak tragicznie Wink Jedyne, co naprawdę mi przeszkadza, to fakt, że poziom absurdalności niektórych dialogów/wątków/sposobu nakręcania scen jest z odcinka na odcinek coraz wyższy Rolling Eyes
To co w poprzednich sezonach było atutem tego serialu, pomału robi się jego najsłabszą stroną.
Blair na siłę stara się być inteligentna i dowcipna, wątki coraz bardziej absurdalne, a nawet sam sposób kręcenia scen i ich montażu na siłę udziwniony i momentami mało spójny.

Plus za sceny Chair. W końcu widać, że obydwojgu im naprawdę na sobie zależy. I chociaż uważam, że cała ich umowa jest trochę pozbawiona sensu, to mocno trzymam kciuki, żeby zapowiedziane połączenie sił, przebiegło pomyślnie i zakończyło się sukcesem.

Serena po raz kolejny minęła się z rozumem, nowa rodzina, wtf?! Jej bezczelność w stosunku dla Blair osiągnęła już chyba swoje apogeum. Naprawdę było mi przykro po tym, jak ją potraktowała. Jeszcze się na tym przejedzie prędzej czy później.

Zachowanie Dana bez komentarza. Zobaczymy, do czego go to doprowadzi.

Nate'owi wcale się nie dziwię, że był na niego wkurzony. A z drugiej strony jakoś nie umiem mu współczuć, odnosząc wrażenie, że zamiast naprawdę skupić się na swojej pracy i tym, co jest podobno dla niego ważne, znowu traci czas i energię na uganianie się za kolejną nową miłością. Pomijam już fakt, że dla mnie Sage jest kompletnie aseksualna, widząc ją w bieliźnie na pokazie, miałam wrażenie, że patrzę na dziecko Razz No ale co kto lubi Twisted Evil

Rufus i Ivy abstrahując już od tego, że są Rufusem i Ivy chyba najbardziej neutralni.

Nadal czekam na Eleonor i Cyrusa Smile Z nadzieją, że kolejny odcinek, będzie lepszy od poprzedniego Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

6x03 - Dirty Rotten Scandals  - Page 2 Empty Re: 6x03 - Dirty Rotten Scandals

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach