Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przyjaciółki

+10
Homeland1
Vivien
Karo
Justyna
Gigi
Ania
Ewa
Kasia
Limka
Żuri
14 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Przyjaciółki Empty Przyjaciółki

Pisanie by Żuri Czw Lis 08, 2012 2:42 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
"Przyjaciółki" to niekiedy wzruszająca, a niekiedy humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotykają się po latach na zjeździe klasowym a tam… Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co zostało z młodzieńczych marzeń. Droga do szczęścia naszych bohaterek będzie wyboista, jednak co cztery głowy to nie jedna! Inga (Małgorzata Socha) nie dość, że właśnie została porzucona przez męża dla młodszej, to jeszcze ma problemy z prowadzeniem przez założonego przez siebie przedszkola. Samotność, widmo bankructwa i tęskniąca za ojcem córeczka - sytuacja wydawałoby się beznadziejna. Czy aby na pewno? Życie lubi płatać rozmaite figle… Patrycja (Joanna Liszowska) – kobieta wulkan, która dobrą energią zaraża wszystkich wokół. Ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę, kochającego mężczyznę, grono przyjaciół. Czy Patrycja rzeczywiście jest szczęśliwa? Czy mężczyzna jej życia (Marcin Rogacewicz) poprosi ją wreszcie o rękę? Zuza (Anita Sokołowska) właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko w prawdziwie męskim świecie. Jest perfekcjonistką i w pracy, i w domu. Do osiągnięcia idealnego wizerunku brakuje jej mężczyzny. I w tym właśnie tkwi problem, bo mimo niewątpliwej atrakcyjności i świetnej pozycji trudno komukolwiek wytrzymać z "Kierowniczką Całego Wszechświata". A może przystojny informatyk Wojtek (Lesław Żurek) przebije się przez garniturowy pancerz Zuzy? Przeciwieństwem Zuzy jest Anka (Magdalena Stużyńska) – troskliwa mama, świetna, choć może odrobinę zaniedbana i zaniedbywana żona. Przed laty wraz z mężem (Bartek Kasprzykowski) ustalili, że on robi karierę a ona zajmuje się domem. Teraz, gdy dzieci podrosły a mąż wraca coraz później Anka nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji. Strach, żal i rozczarowanie próbuje zagłuszać alkoholem. Co na to powiedzą dziewczyny? Kto pomoże Ance? Co czeka cztery kobiety? Jak ułożą się ich losy? Czy rzeczywiście prawdą jest, że los zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie? Być może na to pytanie pomogą odpowiedzieć "Przyjaciółki" – bardzo prawdziwy serial o prawdziwych kobietach, nie tylko dla kobiet.


Ogląda ktoś 'Przyjaciółki' ?Wink


Ostatnio zmieniony przez Żuri dnia Czw Lis 08, 2012 8:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Limka Czw Lis 08, 2012 5:47 am

Żuri napisał:Ogląda ktoś 'Przyjaciółki' ?Wink


Ja oglądam. Smile To jest świetne!
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Kasia Czw Lis 08, 2012 11:13 am

Obejrzałam jeden odcinek u kogoś i jak usłyszałam piosenkę Gosi Andrzejewicz w soundtracku... Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Limka Czw Lis 08, 2012 4:49 pm

Andrzejewicz? Nawet nie zwróciłam uwagi. Very Happy


Co do bohaterek - Zuza i Inga rządzą! Za to nie mogę znieść Anki. Very Happy Chociaż nie, ona jeszcze ujdzie w porównaniu z jej wspaniałą rodzinką. Very Happy
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Żuri Czw Lis 08, 2012 5:29 pm

O, myslałam, że nikt nie ogląda, a tu proszę. Very Happy Trzeba wątek założyć. Muszę przyznać, że pierwszy odcinek był strasznie słaby, ale gdzieś od 3 poziom rośnie. Wink Zaczęłam oglądać dla Sokołowskiej (Zuzy), świetnie zagrana postać. xD

A Gosia faktycznie gdzieś leciała xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Limka Czw Lis 08, 2012 5:46 pm

Zgadzam się, pierwszy odcinek był jednym ze słabszych. Wtedy np. postać Ingi, która obecnie jest moją drugą ulubioną była dla mnie strasznie mdła, teraz się rozkręciła. Smile A Zuza świetna od początku!
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Ewa Czw Lis 08, 2012 7:45 pm

Również oglądam i uważam że to jeden z najlepszych polskich seriali jakie miałam przyjemność oglądać Smile A co do osobnego wątku dobry pomysł Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Żuri Czw Lis 08, 2012 8:55 pm

Ja nie bardzo za Ingą przepadam, jak dla mnie Zuza to mistrzostwo świata, strasznie mnie rozśmiesza i Anka też jest fajnie zagrana. Inga to taka o, pokrzywdzona, idealna mamusia, zbyt mdła. Ciekawa jestem też wątku Patrycji, bo mam niestety podobny problem zdrowotny co ona.

Co do facetów, to Żurek (Wojtek) jest fantastyczny, taki zagubiony. Very Happy Fajny jest też ten olewacki styl życia Michała.

Kasprzykowski mnie wkurza tymi swoimi uśmieszkami, jest okropny, nie mogę na niego patrzeć. xD Tak samo nie mogę patrzeć na minki Oliwii. I ten Piotr, jakiś taki cwaniaczek. Razz A Julka to w ogóle szczyt wszystkiego. Masakryczna postać i aktorka, strasznie negatywne emocje we mnie wzbudza. xD

Ale co jak co, jak na polski serial naprawdę fajnie napisany. Trochę na początku mnie wkurzał ten schematyzm z Sochą i Kasprzykowskim, że akurat musieli na siebie trafić, ale teraz, im więcej odcinków tak tym bardziej się broni Smile
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Limka Czw Lis 08, 2012 9:34 pm

To u mnie tak z postaciami. Jak już pisałam, najbardziej lubię Zuzę. Wątki z nią są przezabawne, dziewczyna ma świetny styl bycia, jej związek z Wojtkiem świetny, uwielbiam ich sceny. Zdecydowanie najciekawsza postać.
Później Inga, do której przekonałam się dopiero po kilku odcinkach. Bardzo kibicuję jej i ojcu małej Oli.
Patrycja też jest ok, pasują do siebie z Michałem.
Anka najgorsza z nich wszystkich, w scenach ze swoimi przyjaciółkami nawet mogę powiedzieć, że ją lubię, ale jak tylko pokazują ją razem z jej rodzinką, to zaczyna mnie strasznie irytować. Zwłaszcza nie mogę patrzeć na jej męża i córkę.
Co do drugoplanowych postaci to lubię wspomnianych już wcześniej Wojtka i Piotra. Wcześniej lubiłam też Rafała, ale po ostatnim odcinku jakoś się do niego zniechęciłam. A no i Michał, też już wspominałam.
I oczywiście słodzutkie Hania z Olą.
Znieść nie mogę natomiast Oliwii. Najbardziej irytująca postać z całego serialu. Wkurza mnie w niej absolutnie wszystko, zaczynając na wyglądzie, kończąc na głupim zachowaniu. Poza tym nie lubię też wcześniej wspomnianej całej rodziny Anki (zwłaszcza Paweł i Julka), Andrzeja, Doroty. Chyba tyle.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Ania Czw Lis 08, 2012 11:10 pm

Uwielbiam! Świetnie napisany, ciekawy, do tego dzieje się w mojej ukochanej Warszawie. Przypomina mi trochę "Seks w wielkim mieście", sama nie wiem jak to opisać, ale też 4 przyjaciółki, różne problemy, wielkie miasto i tematy seksu. Równie bardzo mnie wciągnął Smile
Co do postaci to chyba wszystkie główne bohaterki lubię tak samo. Trzymam kciuki za karierę Zuzy (swoją drogą najlepsza rola Anity Sokołowskiej jaką widziałam), za to aby Patrycji udało się z dzieckiem, aby Ania utarła nosa mężowi, okropnej teściowej i córuni i aby Iga wygrała z byłym mężem.
Wkurza mnie najbardziej postać Pawła, swoją drogą fajnie zagrana, postać Julki - irytująca strasznie, Oliwii - oby jej jak najmniej, teściowej Ani - irytująca jak wnuczka;).
Nie przepadam też za tym facetem (jeśli można tak już go nazwać) Zuzy, sama nie wiem czemu, poza tym mało przekonująca jest dla mnie para Patrycja i jej facet, nie umiem tego wytłumaczyćWink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Żuri Czw Lis 08, 2012 11:22 pm

Dla mnie wlasnie Wojtek, od Zuzy jest świetny. Very Happy Jakiś taki nieśmialutki, uroczy i próbuje nie dać się zdominować.


Postać Anki lubię, bo jest fajnie zagrana. Jak się ją porówna z Marcysią ze Złotopolskich, to naprawdę się nie spodziewałam, że taka dobra aktorka. Choć Zuzy nie przebije Very Happy


Czy tylko ja kibicuję Indze i koledze z liceum, a nie Indze i Piotrowi? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Ania Pią Lis 09, 2012 1:08 am

Ten Piotr jest jakiś dziwny, ale i ten kolega z liceum nie przypadł mi do gustu... Już chyba bardziej z tym Piotrem bym ją widziała.
W ogóle jak dla mnie nie ma w tym serialu naprawdę fajnych męskich postaci. Ciekawa jest co prawda postać Piotra (ale i dziwna zarazem) no i Pawła, chociaż wkurzająca, ale dobrze zagrana i wątki z nim są w sumie właśnie ciekawe. O ile kobiece role tytułowe są naprawdę świetne to męskie raczej mało wyraziste, obojętne, no może poza tymi dwoma, o których wspominałam zdanie wcześniej, ale też szału nie ma.


Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Pią Lis 09, 2012 1:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Gigi Pią Lis 09, 2012 1:08 am

to coś jak Lejdis czy co?? ;>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Ania Pią Lis 09, 2012 1:13 am

Gigi, obejrzyj - naprawdę warto, myślę, że Cię wciągnie. Polski serial, ale naprawdę fajny. Serio, poza Czasem honoru chyba żaden inny polski serial nie zainteresował mnie tak jak ten Smile Klimaty kobiece, o facetach, rozwodzie, dzieciach, problemach z zajściem w ciąże, robieniu kariery, do tego trochę tajemnicy, a to wszystko osadzone w realiach współczesnej Warszawy.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Gigi Pią Lis 09, 2012 1:16 am

Socha i Liszowska mnie trochę odrzucają xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Żuri Pią Lis 09, 2012 1:19 am

Liszowska ma naprawdę fajną postać, Socha mi się nie podoba, ale też nie irytuje. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Justyna Pią Lis 09, 2012 10:44 am

Obejrzałam kilka pierwszych odcinków a potem jakoś czasu mi brakowało na dalsze oglądanie. Czasem jakiś fragment zerknę jak mama ogląda. Z tego co piszecie pierwsze odcinki wypadają dużo słabiej niż kolejne jednak mnie i tak bardzo pozytywnie zaskoczyły. Pierwszy rzeczywiście nie porwał ale kolejne, które widziałam naprawdę bardzo fajne. Spodziewałam się kompletnego dna a wyszło zupełnie inaczej. Zuza i Patrycja rządzą! Sokołowska rewelacyjna w swojej roli. Chociaż za Liszowską nigdy nie przepadałam to naprawdę polubiłam jej postać. Anki jest mi strasznie szkoda, jakbym miała taką rodzinę to bym chyba w psychiatryku wylądowała. Inga jakoś mi nie przypadła do gustu ale świetnie uzupełnia się z pozostałymi dziewczynami i tworzą super team.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Karo Pią Lis 09, 2012 1:20 pm

Też to oglądam czasem. Nie jest źle, chociaż nie wciągnęło mnie jakoś specjalnie.
Zuza jest super. Zdecydowanie najlepsza z całej czwórki.
Uwielbiam Sochę, ale jej postać jej trochę mdła, chociaż kibicuję Indze i Piotrowi. Za Rafałem jakoś nie przepadam.
Bardzo szkoda mi Anki. Ma tak okropną rodzinę, że nie wiem jak ona to znosi tak spokojnie. Teściowa nieznośna, mąż olewa ją totalnie, a te dzieci to taka rozwydrzona banda, że ja bym już dawno straciła cierpliwość. Poza tym jest bardzo naiwna co mnie irytuje.
Nie lubię Patrycji, może to dlatego, że nie przepadam za Liszowską, sama nie wiem, ale jej postać i jej zachowanie i poglądy daleko odbiegają od moich i dlatego jest mi zupełnie jakaś taka hmm... obca. Za to uwielbiam jej faceta:)
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Vivien Pią Lis 09, 2012 4:25 pm

Ja bardzo lubię ten serial. Na początku sobie pomyślałam, że to znowu jakaś kiepska produkcja i to jeszcze Polsatu. Za to niesamowicie byłam "napalona" na Lekarzy TVN. I co? "Przyjaciółki" były dla mnie totalnym zaskoczeniem, za to "Lekarze", to kompletny niewypał jak dla mnie. Do tego te recenzje w necie jeżdżące po produkcji Polsatu, a gloryfikujące tvn-owski gniot - kompletnie tego nie rozumiem. Widać, kto ma więcej kasy na PR Very Happy

Co do samego serialu:
Moją ulubioną postacią jest Zuza, świetna kreacja Sokołowskiej. Uwielbiam jej sceny z zagubionym Żurkiem.
Patrycja jest bardzo sympatyczna - uwielbiam to jak po każdym bieganiu i ćwiczeniach na siłowni, leci do cukierni po ciastko! xD Szkoda mi jej, że nie może spełnić swojego marzenia, na szczęście ma ogarniętego faceta.
Anki jest mi również bardzo szkoda. Ma wstrętnego męża (jak ja nie znoszę Kasprzykowskiego) i jeszcze wstrętniejszą córkę. Mam ochotę tej dziewczynie przetrzepać dupsko. Do tego dochodzi teściowa. Podziwiam Ankę, że to wszystko stara się wytrzymać, ale moim zdaniem powinna w końcu ustawić do pionu całą trójkę plus te rozwydrzone bliźniaki.
Inga sama kompletnie mnie nie rusza (również nie potrafi ustawić do pionu swojego ex i jego nowej miłostki). Ale lubię ją z tym ojcem Oli, choć pewnie zaraz coś się sypnie.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Gigi Pią Lis 09, 2012 9:08 pm

o lolu spróbowałam ten serial na yt od 4 odcinka Razz ale nie dam rady. dziwię się, że go tak chwalicie sorry xD po pierwsze co to za montaż i jakość?? Very Happy jakby przedwojenny na kasecie vhs Razz po drugie to już było 100 razy. wrzucić do jednego worka matkę Polkę szaloną blondynę i psuedofeministkę i ofc mamy polski serial Very Happy poza tym aktorstwo powala. szczególnie Sokołowskiej, która niesamowicie nienaturalnie gra. lekko mnie przeraziło to co widzę :> Polacy naprawdę nie mają talentu i pomysłu na dobrą obyczajówkę. myślę, że to ma być SWWM a wychodzi przeciętny odgrzewany kotlet. nie dotrwałam do 20 minuty xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Kasia Pią Lis 09, 2012 10:07 pm

Obczaj scene w ktorej Liszowska tanczy w klubie, umarlam ze smiechu xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Gigi Sob Lis 10, 2012 1:25 am

lol Kaś tylko powiedź mi który odcinek i która minuta, bo nie mam zamiaru oglądać całych odcinków xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Kasia Sob Lis 10, 2012 10:09 am

zebym to ja wiedziała xD moze ktos pomoze?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Limka Sob Lis 10, 2012 11:09 am

Odcinek 9, minuty dokładnie nie pamiętam, ale gdzieś w połowie.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Gigi Sob Lis 10, 2012 2:44 pm

lol dzięki dziewczyny Very Happy ty co ona z nim ściemnia omg bez komentarza. co za serial xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Przyjaciółki Empty Re: Przyjaciółki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach