Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

+17
Karo
Freya
Żuri
Ania_
Justyna
Gigi
brulion
Lise
Layla
Ola
Vivien
Gosiek
Joanna
Limka
Kasia
Ewa
xxl
21 posters

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Pon Gru 03, 2012 4:48 pm

nie rozumiem, jak mógł taki temat gdzieś się zgubić...


[You must be registered and logged in to see this image.] ~!!!!!
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Pon Gru 03, 2012 5:59 pm

Grzesiu my grzecznie czekałyśmy aż Ty go zaczniesz Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Pon Gru 03, 2012 6:01 pm

Embarassed


tez macie tyle śnieeeeeeeegu ? pirat
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Pon Gru 03, 2012 6:07 pm

TAK ! i od kilkunastu godzin non stop pada <3 Miasto całe udekorowane w ozdoby,choinki i lampki i tylko wyglądam 06.12 kiedy zapalą to <3
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Kasia Pon Gru 03, 2012 6:09 pm

U mnie na szczęście póki co ani śladu Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Pon Gru 03, 2012 6:14 pm

GossipGirl napisał:TAK ! i od kilkunastu godzin non stop pada <3 Miasto całe udekorowane w ozdoby,choinki i lampki i tylko wyglądam 06.12 kiedy zapalą to <3

no, piękny jest ten wschód polski ;d u mnie tez pada od wczoraj, od ok.22 non stop ! Very Happy leży teraz tego z 10cm co najmniej Very Happy
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Pon Gru 03, 2012 6:20 pm

xxl napisał:
GossipGirl napisał:TAK ! i od kilkunastu godzin non stop pada <3 Miasto całe udekorowane w ozdoby,choinki i lampki i tylko wyglądam 06.12 kiedy zapalą to <3

no, piękny jest ten wschód polski ;d u mnie tez pada od wczoraj, od ok.22 non stop ! Very Happy leży teraz tego z 10cm co najmniej Very Happy


Zgadzam się <3 To jest piękne ! Śnieg mam,mandarynki mam, w głośnikach "all I want for christmas is you",Kevin w czwartek nic tylko ubierać choinkę <3
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Limka Pon Gru 03, 2012 6:20 pm

U mnie na Śląsku tez jest pełno. Smile
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Pon Gru 03, 2012 6:51 pm

u mnie jak zaczeło wczoraj sypać tak jak Grześ mówił około 22 tak sypało non stop, teraz dopiero przestało Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gosiek Pon Gru 03, 2012 6:54 pm

U mnie też pada pada Very Happy Ale nie za dużo tego śniegu, w Katowicach to błoto a nie śnieg ;x

Ale magię świąt czuć już od listopada <3
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Vivien Pon Gru 03, 2012 6:57 pm

A na Pomorzu nic nie ma ;(... I dobrze. Nienawidzę chlapy, a temperatury nie ma jeszcze takiej żeby śnieg się trzymał Razz
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 7:10 pm

Dzięki Viv za informację, mogę spokojnie wracać nad morze jutro Very Happy Choć tu na Mazowszu też nie narzekam, śniegu nie ma Very Happy

Jak dla mnie, śnieg mógłby spaść 20 grudnia Very Happy Akurat przed świętami, byłoby idealnie xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Vivien Pon Gru 03, 2012 7:14 pm

Nie ma za co, Ola Wink Zawsze do usług.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Layla Pon Gru 03, 2012 7:16 pm

U mnie niestety tylko trochę śniegu spadło w nocy, nawet nie wiem, czy się do czwartku utrzyma... Ale nastrój świąteczno-zimowy i tak czuję. Już choinki stoją praktycznie we wszystkich miastach, w których przebywam, a w radiu już bez oporów puszczają "Last Christmas" Smile Od kilku dni prawie codziennie oglądam jakieś świąteczne filmy, bo dla mnie Święta zaczynają się 1. grudnia Smile Teraz nic, tylko czekać na Kevina Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Pon Gru 03, 2012 7:22 pm

Ja póki co mam muzyczne zaopatrzenie, czyli ponad 300 piosenek świątecznych Very Happy Będę słuchać calutki grudzień Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Wto Gru 04, 2012 1:56 pm

to w ogole nagrali tyle piosenek z okazji swiat ?! xD
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Wto Gru 04, 2012 5:54 pm

też byłam w szoku, że ich tyle istnieje xD połowy nie znam, ale przesłucham Very Happy

i wróciłam do Gdańska, na szczęście ilość śniegu odpowiednia, bliska zeru Very Happy a do tego lampki w moim pokoju, które zaraz sobie odpalę Very Happy czego chcieć więcej xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Lise Wto Gru 04, 2012 6:38 pm

śnieg na zewnątrz pada, a ja chora... jej! jak ja kocham te widoki:D tylko czekać na choinkę
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by brulion Czw Gru 06, 2012 11:11 am

U mnie śnieg leży chyba od niedzieli i już mam go dość xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Czw Gru 06, 2012 11:33 am

najgorzej jest wieczorem, mega ślisko, przynajmniej u mnie. tancze na lodzie idąc ;/

ale poza tym, śnieg jest super! santa
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gigi Czw Gru 06, 2012 11:54 am

pierdzielić śnieg xD jak mieszkałam w bloku to super. a teraz posesję odśnieżyć. garaż odśnieżyć. sypać piaskiem. podpalić dom xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Justyna Czw Gru 06, 2012 2:26 pm

Znam ten ból Gigi, też wcześniej mieszkałam w bloku a jak na początku musiałam wracać z pracy do zimnego domu i szybko rozpalać w kominku to myślałam, że mnie szlag trafi ale się przyzwyczaiłam. Teraz jestem zaprawiona w bojach Very Happy
U mnie śnieg pięknie się trzyma, słoneczko delikatnie świeci, świeże mroźne powietrze fajnie szczypie w twarz i jak na razie mi to odpowiada Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Czw Gru 06, 2012 3:52 pm

śniegu nie mam, ale i tak życzę wam wesołych mikołajów Very Happy mam nadzieję, że prezenty znalezione w butach się podobają xD (mi się mój podoba, bo mogę go zjeść ;p)
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Czw Gru 06, 2012 3:59 pm

ja swojego Mikołaja bede miała dopiero 22-23 grudnia Razz facet mi na 3 tygodnie do roboty pojechał Sad ;/ i wróci przed samą wigilia ;/ i wtedy sobie mikołajk itpi odrobimy xD

wesołego mikołaja xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gosiek Czw Gru 06, 2012 7:59 pm

Wesołego Mikołaja Very Happy

btw. Kevin znowu w telewizji <3
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach