Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

+17
Karo
Freya
Żuri
Ania_
Justyna
Gigi
brulion
Lise
Layla
Ola
Vivien
Gosiek
Joanna
Limka
Kasia
Ewa
xxl
21 posters

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gosiek Wto Gru 25, 2012 3:54 pm

Wow no to faktycznie pełne przygód te święta Very Happy

Ja jedynie przypaliłam świeczką meble i został na szczęście tylko mały ślad Very Happy Ale ogólnie to spokojnie Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Wto Gru 25, 2012 4:42 pm

Lewandowska hahahaha, no chyba mnie przebiłaś Very Happy

Dzisiaj myślałam, że będzie powtórka z rozrywki, bo na chwilę wyłączyli prąd, ale na szczęście wszystko działa Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Justyna Wto Gru 25, 2012 7:34 pm

Heh to u mnie zupełnie normalnie i spokojnie oprócz ogólnego świątecznego zamieszania i chaosu Smile i czytając Wasze przygody dziewczyny to bardzo się cieszę z takiego stanu rzeczy Smile w Wigilię na szczęście biało było ale teraz już wszystko się roztapia Sad
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Kasia Wto Gru 25, 2012 7:44 pm

Żeby nie było to nie ja tego dokonałam! Chciałam, żeby ciocia zrobiła mi zdjęcie z mamą i bratem, więc podałam jej aparat przez stół, akurat nad wazą z barszczem, a ona go upuściła.. Very Happy

Jak już tak sobie opowiadamy to jeszcze jedna historyjka, co roku u moich dziadków jest wojna choinkowa, babcia wysyła dziadka po choinkę, a on przynosi paskudną Very Happy W tym roku przyniósł taką, że musiał do niej DOKRĘCAĆ gałęzie xD Nie żartuję, robił w niej dziury i wkładał gałęzie odcięte od innej, bo bez tego byłaby chyba zupełnie łysa.


Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Karolina Wto Gru 25, 2012 8:19 pm

Kasia napisał:Żeby nie było to nie ja tego dokonałam! Chciałam, żeby ciocia zrobiła mi zdjęcie z mamą i bratem, więc podałam jej aparat przez stół, akurat nad wazą z barszczem, a ona go upuściła.. Very Happy

Bo przy stole to się je, a nie strzela słit focie na fejsbunia!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Vivien Wto Gru 25, 2012 11:01 pm

Boże, jak was czytam, to sobie myślę, jakie ja mam nudne święta....
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Limka Sro Gru 26, 2012 9:14 am

Vivien napisał:Boże, jak was czytam, to sobie myślę, jakie ja mam nudne święta....

Haha, dokładnie. Smile
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by brulion Sro Gru 26, 2012 10:15 am

Dla mnie święta się niczym nie różnią od zwykłego przedłużonego weekendu xD Na wigilię przyjeżdżają do mnie tylko dziadkowie, z którymi często się widzę, z kolacji prawie nic nie jem, bo nie lubię, a w pozostałe dni czasami odwiedzą nas jacyś znajomi, którzy też często u nas bywają także dla mnie to bez różnicy, serio ;D Zazdroszczę wam, jak macie takie wielkie zjazdy rodzinne, też bym tak chciała. Mam nadzieję, że mój mąż będzie miał wielką rodzinę i wielkie tradycje <3
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Lewandowska Sro Gru 26, 2012 11:20 am

Ja nie lubię zjazdów rodzinnych. Tzn nawet na takie nie jeżdżę. Stronę taty mam nudną hehe, a strona mamy jest bardzo, ale to bardzo przebojowa.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Sro Gru 26, 2012 11:45 am

Lewandowska napisał:Ja nie lubię zjazdów rodzinnych. .

ja też nie przepadam. o ile strona taty jest normalna i często przyjeżdzają , to z rodzina mamy widze sie raz na rok, i nie przepadam za nimi, takie "gwiazdy rodzinne" i co to oni nie sa;/, nie ma z nimi o czym rozmawiac. a jak na miescie gdzies przypadkowo widze to tylko jest czesc, czesc a pozniej mam d**e ładnie przez nich obrobioną Razz wiec mam nadzieje ze moj przyjedzie i uda mi sie wyrwać z domu Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Sro Gru 26, 2012 12:39 pm

znowu nie mam prądu xD ZIMNO xD

my Wigilię już od lat spędzamy tylko w piątkę, nikt do nas nie przychodzi ;> później na chwilę idziemy do siostry mojej mamy, która mieszka na tej samej ulicy. u nich jest beznadziejnie, gwarno, milion ludzi, pełno dzieci ;p oni nas odwiedzają następnego dnia, i to na tyle Very Happy jeszcze czasami z Gdyni wpadają na chwilę, nie nocują na szczęście u nas :> a z rodziną taty się prawie wcale nie widuję, nawet nie mogę powiedzieć, że ich lubię, bo się prawie nie znamy ;p
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Sro Gru 26, 2012 12:45 pm

Ja co prawda święta dopiero będę mieć ale zawsze 25.12 jeżdżę do cioci i jest bardzo wesoło. Żarty,wygłupy pełno radości mimo że bardzo często się widzimy Very Happy A na moje święta zawsze na 1 dzień odwiedzam jednych i drugich dziadków a na drugi dzień przyjeżdża właśnie ta ciocia z rodzinką a na trzeci dzień świąt świętujemy naszą 4 Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by brulion Sro Gru 26, 2012 1:30 pm

U mnie strona mojej mamy jest na nas obrażona albo rozjechała się gdzieś i nikt nic o niej nie wie ;D Mój tata ma dwie siostry, z których każda żyje trochę w swoim świecie, zresztą widzimy się z nimi 3 tyg przed świętami na Barbary. Małą mam rodzinkę (tę najbliższą) i właśnie dlatego liczę na mojego przyszłego lubego w tej kwestii xD No i na dzieciaki bo dzieciaki robią święta, moim zdaniem <3
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Karo Sro Gru 26, 2012 3:18 pm

Oddałabym Wam połowę rodzinki Very Happy U mnie w wigilię jest spokojnie, bo zawsze w pięć osób:) Ale później się zaczyna cyrk, bo mam urodziny w Święta, więc z odpoczynku nici, tylko robienie ciast, sałatek i innych takich Smile A przyjeżdża zawsze ponad 20 osób, więc zaczyna się problem z upchaniem wszystkich przy stole Very Happy I co roku to samo... Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ania Sro Gru 26, 2012 6:25 pm

Moja wigilia to były 4 osoby, potem doszła piąta, wczoraj gości brak, dzisiaj też. Bardzo to mi się podoba Very Happy Ja tak jak Brulion - nie lubię rodzinnych zjazdów, szybko się "ulatniam" do siebie, nieraz pod wymyślonymi pretekstami Wink Z kolacji jem tylko barszcz z uszkami, bo za wszelkimi rybami (przyrządzonymi tak jak na Wigilię) nie przepadam, ewentualnie skuszę się na jakąś sałatkę. Kolęd nie śpiewam, na pasterkę nie idę, spędzam kolację z najbliższymi, bo jednak oni są wierzący, ale nie uczestniczę w tym przez pryzmat religijny, równie dobrze mogłaby to być kolacja z okazji najdłuższej nocy w roku;)) tyle, że z prezentami, które uwielbiam jak każdy (i dawać i otrzymywać) Smile Tak jak Brulion napisała - dla mnie to w sumie jak przedłużany weekend, tyle, że siadamy razem przy stole i jest parę charakterystycznych potraw i prezenty. Smile Mnie tam odpowiada:))
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Justyna Sro Gru 26, 2012 8:03 pm

U mnie rodzinne zjazdy to stały element życia, przy każdej możliwej okazji imieniny, urodziny, rocznice, nabycie nowej rzeczy, zdanie egzaminu itd, itp a że rodzinę mam liczną zawsze jest gwar i chaos, które są dla mnie normalne. Moja mama ma dużą rodzinę, wszyscy jesteśmy w stałym kontakcie więc na każdej imprezie i na Wigilii oczywiście też jest ok 20 osób. Moja mama i Jej siostra wyszły na braci rodzonych więc czy Wigilia jest u nas czy u cioci i wujka moje obie strony łączą się i jest nas ok 30 osób. Jest masa jedzenia, śpiewanie kolęd na głosy(ciocia prowadzi chór i wczuwa się gdy zaczynamy śpiewanie). Potem jest rozdawanie prezentów, które często nie mieszczą się pod choinką. Moja mama i ciocia(ta od chóru) mają artystyczne dusze więc przy każdej okazji raczą nas wierszami, piosenkami, prezentacjami rodzinnymi i tego typu atrakcjami. Najbardziej spodobały mi się fraszki, które były odczytywane przed daniem poszczególnych prezentów a reszta rodziny miała zgadnąć dla kogo jest ten prezent. Na koniec każdy dostał taką książeczkę ze wszystkimi fraszkami. W tym roku każdy dostał kalendarz rodzinny ze zdjęciami, wierszami, piosenkami i zaznaczonymi datami urodzin, rocznic i wszelkich innych okazji. Uwielbiam to i ciężko mi sobie wyobrazić Święta bez tłumów rodziny i znajomych. Chociaż kiedyś dla odmiany wezmę mojego S. i wyjedziemy sobie gdzieś na okres świąteczny tylko we dwoje Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Sro Gru 26, 2012 8:12 pm

Jakby policzyć rodzeństwo mojej mamy z rodzinami, byłoby nas 50 osób xD Mam dosyć duży dom, ale chyba zabrakło by miejsca na stoły, żeby wszystkich przy nich posadzić Very Happy

W ogóle teraz święta są jeszcze lepsze niż kiedyś, w końcu ja i mój brat mieszkamy w Gdańsku, i jeździmy do domu zazwyczaj co miesiąc Wink I do tego w różnych terminach, bo nam nigdy razem nie pasuje, więc tym bardziej uwielbiam klimat świąt, i to że jesteśmy tylko w pięć osób Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Vivien Sro Gru 26, 2012 8:28 pm

Georgina429 napisał:U mnie rodzinne zjazdy to stały element życia, przy każdej możliwej okazji imieniny, urodziny, rocznice, nabycie nowej rzeczy, zdanie egzaminu itd, itp a że rodzinę mam liczną zawsze jest gwar i chaos, które są dla mnie normalne. Moja mama ma dużą rodzinę, wszyscy jesteśmy w stałym kontakcie więc na każdej imprezie i na Wigilii oczywiście też jest ok 20 osób. Moja mama i Jej siostra wyszły na braci rodzonych więc czy Wigilia jest u nas czy u cioci i wujka moje obie strony łączą się i jest nas ok 30 osób. Jest masa jedzenia, śpiewanie kolęd na głosy(ciocia prowadzi chór i wczuwa się gdy zaczynamy śpiewanie). Potem jest rozdawanie prezentów, które często nie mieszczą się pod choinką. Moja mama i ciocia(ta od chóru) mają artystyczne dusze więc przy każdej okazji raczą nas wierszami, piosenkami, prezentacjami rodzinnymi i tego typu atrakcjami. Najbardziej spodobały mi się fraszki, które były odczytywane przed daniem poszczególnych prezentów a reszta rodziny miała zgadnąć dla kogo jest ten prezent. Na koniec każdy dostał taką książeczkę ze wszystkimi fraszkami. W tym roku każdy dostał kalendarz rodzinny ze zdjęciami, wierszami, piosenkami i zaznaczonymi datami urodzin, rocznic i wszelkich innych okazji. Uwielbiam to i ciężko mi sobie wyobrazić Święta bez tłumów rodziny i znajomych. Chociaż kiedyś dla odmiany wezmę mojego S. i wyjedziemy sobie gdzieś na okres świąteczny tylko we dwoje Smile
Świetny pomysł na prezent! Wg cały Twój opis świąt totalnie mnie rozbroił. Strasznie "filmowy" albo nawet i "jeżycjadowy". Bardzo chciałabym mieć takie święta. U mnie jest dość sztywno, mimo że rodzinka nie należy do najmniejszych.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Justyna Sro Gru 26, 2012 9:24 pm

Rodzina ze strony mojej mamy jest mega rodzinna i właśnie dzięki artystycznym duszom mamy i cioci wszystkie okazje mamy okraszone jakimiś słownymi atrakcjami Smile za to rodzina ojca jest raczej "dzika" dlatego wolę jak Wigilia jest u Nas albo u kogoś z rodziny mamy.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by brulion Sro Gru 26, 2012 9:27 pm

O rany, jak ja bym chciała mieć tak, jak Ty, Georgina Smile Rzeczywiście bardzo jeżycjadowo, no i mi się to kojarzy z Kossakami też Very Happy I sprostowanie: ja bardzo lubię rodzinne zjazdy i żałuję, że spędzam święta w tak małym gronie, tylko po prostu, tak jak Ania, nie celebruję wigilii jako święta, bo z racji braku wyznania świąt nie obchodzę xD Moja rodzinka to katolicy, więc powiedzmy, że obchodzę je po chrześcijańsku ze względu na nich (zwłaszcza na babcię), ale wiem, że kiedy będę miała własną rodzinę, to raczej będę obchodzić święta jako po prostu okazja do spotkania się z najbliższymi, przygotowania fajnej, eleganckiej kolacji i wymiany prezentów. Bardzo mi się podoba idea, że po spędzeniu popołudnia u rodzinki jedzie się do przyjaciół i siedzi przy winie do późnych godzin, chciałabym też tak kiedyś robić Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gigi Sro Gru 26, 2012 10:46 pm

a ja kocham święta rodzinne. zwwykle przynajmniej 20 osób. 2 dni dobrego picia. mój starszy brat przyleciał, więc szaleństwo <3 z kolei mój drugi właśnie skończył 18 lat i dziadek musiał ofc wdrożyć go w dorosłość setką. skończyło się jak zwykle na szotach z tequilą i jak to mój dziadek mówi łajt (wiskacz+sprite) xD myślałam, że zrobię dziś trochę ciach, ale nie dam rady. może na dniach Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Sro Gru 26, 2012 11:33 pm

a w te święta jeszcze trzeba pamiętać o genialnych winach mojej kuzynki, ona ma naprawdę talent Very Happy ogólnie wina nie lubię, to jej są świetne Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Justyna Sro Gru 26, 2012 11:44 pm

Heh Gigi u mnie podobnie, starszy brat przyleciał, nie widzieliśmy się od półtora roku więc również szaleństwo Smile
Ola ja bardzo lubię wina a moja mama jest w transie robienia nalewek więc jak Twoja kuzynka ma jakieś ciekawe przepisy na wino czy nalewkę to możesz od Niej wziąć, moja mama zapewne chętnie skorzysta Very Happy
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Czw Gru 27, 2012 11:47 am

Z przepisami może być ciężko, bo bardzo rzadko się widujemy xD Wiem tylko tyle, że najlepsze są podobno z pigwy Very Happy I wina i nalewki ;p
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Czw Gru 27, 2012 12:24 pm

Ola to jakbyś miała jakieś przepisy na wypróbowane nalewki czy wina to ja też poprosze Smile u mnie wujek robi wina i nalewki domowe tak żę chętnie by skorzystał Smile

u mnie na wigilii jest 11 osób ( i 12 dań + kompot Razz), ze względu na to ze dom obok wybudował sie brat taty. ja mam dwójke braci + babcie, wujek ma trzech synów. zwykle w święta przychodza bracia taty z rodzinami, z którymi jesteśmy zżyci i jest fajnie i miło Smile a odkąd mama mojej mamy jest u nas to w drugi dzien swiat przyjeżdza ( czasem , a czasem nie) rodzina mamy. moja mama ma 6ro rodzenstwa, z tym dwojka jest singlami a reszta ma minimum trójke dzieci. rodzina mamy jest inna niz taty, u taty sa wszyscy zżyci a u mamy to jedni sie na drugich obrażają w sumie nie wiadomo o co xD. na chwile sie wszyscy pogodzili 2 lata temu gdy kuzynka wychodziła za mąż, i właśnie wczoraj pojawili sie tylko dwaj bracia mamy bez dzieci, i wujek szczęślwy ciągle polewał bo bedzie miał wnuka lub wnuczke Smile 3 miesiąc dopiero więc nie wiadomo jeszcze co xD

Georgina świetny pomysł z takim kalendarzem na prezent Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 5 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach