Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

+17
Karo
Freya
Żuri
Ania_
Justyna
Gigi
brulion
Lise
Layla
Ola
Vivien
Gosiek
Joanna
Limka
Kasia
Ewa
xxl
21 posters

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Layla Wto Gru 18, 2012 6:07 pm

Na Śląsku zero śniegu Sad
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by brulion Wto Gru 18, 2012 6:17 pm

I BARDZO DOBRZE!
Ja dzisiaj byłam w jesiennej kurtce xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Wto Gru 18, 2012 6:44 pm

Co prawda nie wychodziłam dziś z domu, ale północne Mazowsze ma dużo śniegu, i się nie zanosi na odwilż Very Happy Nie to co w Gdańsku, jak wczoraj wyjeżdżałam wszystko się roztapiało. Dobrze, że mnie tam nie ma Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gosiek Wto Gru 18, 2012 7:23 pm

Święta bez śniegu? No chyba nie bardzo Neutral
Jeśli taka pogoda utrzyma się do poniedziałku to chyba zwariuję...
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Wto Gru 18, 2012 8:54 pm

Spragnionych śniegu zapraszam na Podlasie tylko będzie problem z dojazdem bo PKS nie jeżdżą ale to tam xd
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Sro Gru 19, 2012 5:09 pm

Lubelszczyzna tez cała biała od dawna i wg prognozy pogody to święta na 100% białe Wink
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gigi Sro Gru 19, 2012 7:31 pm



ahahaha. kocham Polskę. ktoś z Radomia? xDD

- nie ma już nic? :oo
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Freya Sro Gru 19, 2012 9:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by xxl Sro Gru 19, 2012 11:53 pm

Freya I love you
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Freya Czw Gru 20, 2012 7:14 am

Ja I love you

Swoją drogą ostatni dzień na uczelni a potem się zaczną przygotowania do świąt Very Happy me gusta <3
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Karo Czw Gru 20, 2012 6:07 pm

Filmik z Radomia już usunięty widzę Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.] lol

Na śląsku wciąż śniegu brak Sad
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Freya Czw Gru 20, 2012 9:01 pm

Fejk, na wigilii były "Trzy pomarańcze" xD
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Gosiek Pią Gru 21, 2012 10:31 am

Nie ogarniam tej pogody -.- Ostatnio jak sprawdzałam 24 miało być nawet do -15, mróz, śnieg <3 Dzisiaj wchodzę i już deszcz i 4 stopnie na + Neutral Neutral Ja wale...
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Pią Gru 21, 2012 12:01 pm

to u mnie jest -10 ale śniegu jak nie było tak nie ma ;/

ja chce śnieg i białe święta Sad
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Freya Pią Gru 21, 2012 1:11 pm

A u mnie jest śnieg, co prawda symboliczny, ale jednak dość białawo xD
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Pią Gru 21, 2012 2:38 pm

u mnie dużo śniegu i podobno bardzo zimno, a za chwilę wychodzę Neutral
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Pią Gru 21, 2012 6:57 pm

Śniegu po kolana,mróz ponad 20 stopni...
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Layla Pią Gru 21, 2012 7:44 pm

GossipGirl napisał:Śniegu po kolana,mróz ponad 20 stopni...
Ja też tak chcę!!! U mnie śniegu praktycznie brak, tylko rano troszkę posypało, ale nic się nawet do południa nie utrzymało. Już się nawet nie łudzę, że przez weekend się coś zmieni...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Pią Gru 21, 2012 8:07 pm

Layla napisał:
GossipGirl napisał:Śniegu po kolana,mróz ponad 20 stopni...
Ja też tak chcę!!! U mnie śniegu praktycznie brak, tylko rano troszkę posypało, ale nic się nawet do południa nie utrzymało. Już się nawet nie łudzę, że przez weekend się coś zmieni...

to ja mam tak ze gdzieniegdzie mozna spotkać garstki śniegu, które zostały i nie roztopiły sie gdy była plusowa temperatura;/ i ani grama śniegu więcej.. chciałabym zeby nasypało, by chociaż święta były białe Sad wg prognoz pogody juz od paru dni miał śnieg u mnie sypać i być temperatura na minusie.. i tylko sie im sprawdziła temperatura bo śniegu jak nie było tak nadal nie ma Sad
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Wto Gru 25, 2012 10:33 am

muszę się podzielić niezapomnianą wigilią z wczoraj Very Happy od 15 nie mieliśmy prądu, gdzieś tak do 17 Very Happy świeciłam mamie latarką na patelnię kiedy smażyła ryby na kolację xD od 17 prąd jako tako włączyli, ale z niższym napięciem (czy jak to tam się nazywa), świata migały, włączały się i wyłączały, telewizor raz działał, a raz nie... ;p do tego nie było ogrzewania, bo piec nie działał w ogóle, i dziś rano dopiero o 6 to naprawili xD temperatura w moim domu w nocy wynosiła 14 stopnie xDDD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Kasia Wto Gru 25, 2012 11:30 am

Ola, Ty to zawsze masz jakieś przygody xD Ja za to poniosłam stratę w postaci aparatu utopionego w wazie z barszczem Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ewa Wto Gru 25, 2012 11:31 am

Biedna Ola ;*

Kasia jak to zrobilas ? Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Ola Wto Gru 25, 2012 1:58 pm

Właśnie Kejt, jakim cudem i jakim geniuszem można coś takiego zrobić ;p

przygody mogą być, nie zapomnę tej wigilii chyba nigdy ;p
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Lewandowska Wto Gru 25, 2012 2:23 pm

To jest nic. Ja miałam lepszy przebój. Po wigilii u babci pojechałam do wioski gdzie mieszka spora część mojej rodziny. Moja kuzynka zapytała się mnie czy wychodzę z nią do znajomych, ja się zgodziłam. U znajomych tych kuzynka powiedziała mi, że wychodzi do innych znajomych i że mam wyjść z nią, ale nie wie kiedy wrócimy. Więc ja myślę sobie 'NIE', ale pojechałam z nią. Po drodze zabraliśmy ze sobą moją kuzynkę nr 2 (i chwała za to). Jak ja zobaczyłam jak my daleko jedziemy to już chciałam wracać do domu. Ci znajomi wywieźli nas do siebie do Elbląga po czym NIE CHCIELI NAS ODWIEŹĆ, a ja koniecznie musiałam wracać. Kuzynka nr 1 chciała zostać, a ja z kuzynką nr 2 wyszłyśmy i chodziłyśmy bez celu po Elblągu i nie wiedziałyśmy gdzie iść. Pisałyśmy do stu osób, ale wiadomo, WIGILIA, może gdyby był normalny dzień to jakoś łatwiej by się coś ogarnęło. Aż w końcu udało się załatwić transport i przed 4 nad ranem byłam w domu. Nieprawdopodobne? A jednak.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Joanna Wto Gru 25, 2012 3:31 pm

dziewczyny ale macie przygody xD

u mnie aż za bardzo spokojnie jest Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013! - Page 4 Empty Re: Święta, śnieg, mikołaj, koniec świata i 2013!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach