Pamiętniki Carrie

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Pamiętniki Carrie

Pisanie by Limka on Sro Lut 13, 2013 3:18 pm

Spoiler:
Uwielbiam Maggie, na jej miejscu zachowałabym się identycznie, też nie odpuszczam takich rzeczy, nawet jak wydają się trochę dziecinne. Chciałabym, żeby znaleźli Maggie nowego faceta, nie pasują do siebie z Waltem. Smile

Nienawidzę Donny, najbardziej wkurzająca postać, Sebastian jest głupi, że nie widzi, jaka naprawdę jest.

Carrie dobrze zrobiła, ona i George są spoko, ale tylko na chwilę - potem mają wrócić do siebie z Sebastianem.

W sumie to myślałam, że krócej im ten powrót do siebie zajmie, ale wygląda na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać... Wiadomo w ogóle ile ma mieć ten sezon odcinków?

Tom i Harlan - czemu nie? Są całkiem spoko razem.

Na plus brak Dorrit, przynajmniej o jedną wkurzającą postać mniej.

A, i jeszcze zapomniałam o Mouse. Chyba nie chcę jej razem z Sethem. Nie zasługuje na nią, niech znajdą jej kogoś nowego.

Sytuacja pod koniec odcinka była komiczna! Very Happy W sumie myślałam, że się nie wyjaśni tak do końca i dojdzie do bójki, a Maggie wkurzy się na Mouse. Mogli tak zrobić. Very Happy

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Wto Lut 26, 2013 6:25 pm

Ogląda ktoś to jeszcze? Ja właśnie zobaczyłam najnowszy odcinek i uważam, że jest świetny, serial idzie w coraz to lepszym kierunku.

Spoiler:
Najlepszy odcinek! <33333

O ile poprzedni podobał mi się średnio, to ten był świetny. <3

Koniec Carrie i George'a - tak! Nareszcie, chociaż długo to ten ich związek nie trwał. Bardzo się cieszę, żadnej chemii między nimi nie było, nie to co u Carrie i Sebastiana.^^ Jedyne, co mnie tu zaskoczyło, to prawdziwa twarz George'a, naprawdę myślałam, że jest inny, a jak już to Sebastian jest tym bad boyem. Cóż, George to dupek i tyle, na miejscu Carrie postąpiłabym identycznie. A Carrie i Sebastian to teraz chyba tylko kwestia czasu. Smile

Maggie jest mi szkoda, chociaż w ogóle nie potrafię jej zrozumieć, nie wiem, co widzi w tym policjancie. Chciałabym, żeby znaleźli jej kogoś zupelnie nowego, bo nie pasuje ani do Walta, ani do policjanta. Lubię konflikt Maggie vs. Donna.

Powód zerwania Mouse i Setha bardzo przesadzony, no błagam, jak można zerwać z powodu szkoły? -,- Jednak cieszę się, bo nie shipowałam tej parze, Seth jest dziwny. Wątek Mouse tak średnio mnie porywał w tym odcinku.

Donna to straszna bitch, oby ona i Sebastian jak najszybciej się rozstali, żeby mógł być z Carrie, chociaż Donna zapewne będzie się mścić. -,- Boże, jak ja jej nienawidzę, jeszcze jest na dodatek taka brzydka. -,-

Wątek ojca i Dorrit najnudniejszy z całego odcinka, znowu to samo, co pisałam w temacie o poprzednim odcinku, jeśli chodzi o zachowanie Dorrit...

Carrie nareszcie rzuciła ten staż prawniczy i zajęła się czymś, co naprawdę lubi! <3 W końcu, byłam ciekawa, kiedy to nastąpi, bo w końcu o tym jej stażu miał być głównie ten serial. Smile Ciekawa jestem tylko, czy powiedziała w końcu ojcu, wydaje mi się, że nie. Wink Pewnie się dowie przypadkiem i będzie wściekły.

Nie mogę doczekać się następnego. <3

A, i kocham piosenkę z ostatniej sceny. <3

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by dzastulaa_ on Sro Lut 27, 2013 11:29 pm

z promo następnego odcinak wynika że ojciec chyba nie będzie zadowolony..

a odcinek.. hmm.. jakoś mnie nie porywał za bardzo.. najbardziej z całego odcinka podobała mi się sukienka Maggie Very Happy

dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Czw Lut 28, 2013 6:16 am

Właśnie obejrzałam promo następnego, zapowiada się nawet ciekawie, chociaż nie przebije chyba tego odcinka. Smile

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Homeland1 on Sob Mar 30, 2013 2:36 pm

Kompletna klapa, tak słodki że aż mdły, ja jednak pasuje z nadzieją na powrót TSC.

Homeland1

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Czw Kwi 04, 2013 8:16 pm

lol Carrie straciła dziewictwo na tyle limuzyny. wiadomka xD

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Czw Kwi 04, 2013 8:27 pm

Chodzi ci o George'a? Przecież do niczego nie doszło, on próbował się do niej dobrać, ale ona chciała poczekać i w końcu zerwali...

Serial prawdopodobnie będzie anulowany, chociaż ostateczna decyzja ma zależeć od oglądalności finałowego odcinka. Strasznie będzie mi szkoda tego serialu. :c Lubiłam go bardzo za ten klimat z lat 80 - tych i muzykę.

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Kwi 04, 2013 8:35 pm

No właśnie z Georgem do niczego nie doszło Razz Chyba że zespoilerowałam się najświeższym odcinkiem :O

E: Co do 2. sezonu. Nie ma na razie przedłużenia, ale jeśli będzie to:
Spoiler:
Season two would take place in the summer with at least two of the characters living in New York City!
Źródło: spoilersguide.com
Więc nie myśleliby o fabule, gdyby nie zamierzali zamówić kolejnego sezonu, prawda? Proszę.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Czw Kwi 04, 2013 9:17 pm

oo czyli miała jednak więcej rozumu od Blair xD good for her Very Happy cancel raczej będzie. chociaż producenci mówią, że nie.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Kwi 04, 2013 9:37 pm

Nie chcę cancel, bo jednak jest to dość sympatyczny serial. Na tle innych szmir ten naprawdę jest przyzwoity i miły dla oka.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Kwi 05, 2013 1:47 pm

Ja czytałam na jakiejś stronie, że ma być cancel, ale nie wiem, czy to wiarygodne źródło. Zresztą poszukam...

O, na tej:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ale potem Austin Butler pisał na Twitterze, że wszystko zależy od oglądalności finałowego odcinka. Więc tutaj też moje, trochę głupie (xd) pytanie: czy oglądanie live stream przyczynia się go oglądalności? Bo mi się zawsze wydawało, że nie, ale moja koleżanka twierdzi, że tak, no i już nie wiem. Bo chcę wiedzieć czy w ogóle jest sens to oglądać - dla uratowania serialu się poświęcę, ale tak to nie będę zarywać nocy...

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Pią Kwi 05, 2013 2:46 pm

Nie, nie przyczynia się. Nikt nie ma kontroli nad tym, ile osób livestreamuje i ile osób te livestreamy ogląda.

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Pią Kwi 05, 2013 3:00 pm

tak to nie, ale z tego co czytałam ostatnio to oglądalność ma być zależna tez od ściągnięć na iTunes i etc. nie wiem tyle od kiedy. dvdr podobno odchodzi do lamusa.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Kwi 05, 2013 3:12 pm

brulion napisał:Nie, nie przyczynia się. Nikt nie ma kontroli nad tym, ile osób livestreamuje i ile osób te livestreamy ogląda.

Dziękuję za odpowiedź. Smile W takim razie widzę, że chyba i tak nie dam rady nic zrobić, pozostaje mi mieć nadzieję, że dużo osób w USA będzie oglądać i że przedłużą serial przynajmniej na 2. sezon...

W ogóle szkoda, że 1. sezon ma tylko 13 odcinków, myślałam, że będzie więcej.

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Pią Maj 10, 2013 9:23 am

Carrie dostała kolejny sezon! Very Happy

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Maj 10, 2013 2:54 pm

Strasznie się cieszę! Czułam, że jednak dadzą temu serialowi szansę. Smile Boję się jednak, że trzeba będzie długo czekać...

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Pią Cze 07, 2013 12:56 am

Miałam obejrzeć TCD w wakacje, ale dostałam bonusowe kilka dni wolnego, więc postanowiłam teraz nadrobić Smile

SATC to jeden z moich najukochańszych seriali, który oglądam co najmniej raz na rok w całości. Nie porównuję go jednak z TCD, bo chyba to nie ma większego sensu. Podobają mi się jednak nawiązania do SATC - Cosmopolitan, reklama na autobusie, Manolo Smile

Muszę przyznać, że to całkiem sympatyczny serial Smile Na początku średnio mi przypadł do gustu, jakoś nie specjalnie przepadam za AnnaSophią Robb. W końcu się do niej przyzwyczaiłam, ale bez szału. Co do innych bohaterów - Mouse była na początku fajna, ale z czasem za dużo jej było na ekranie. Maggie brr denerwuje mnie ta aktorka (trochę mi zajęło rozkimnianie tego skąd ją znam Very Happy - The Killing), podoba mi się wątek z policjantem (policjant też, co się ze mną dzieje Sad )
O Dorrit nie będę się nawet wypowiadać, powtórzę się z tematu o Revenge - nie cierpię wątków młodszego rodzeństwa bohaterów. Tym bardziej, gdy są tak mega wkurzający jak Dorrit;/
Lubię Larrisę, taka kolorowa i zwariowana, chciałabym poznać kogoś podobnego.
Walt & Bennet <3 mam nadzieję, że dostaniemy więcej scen z nimi. W ostatnim odcinku Bennet wspomniał, że Stanford to jego współlokator, mam nadzieję, że jeśli chcą go wprowadzić do serialu to chociaż się postarają i wybiorą jakiegoś aktora, który dorównałby temu z SATC, bo go uwielbiałam Very Happy
Co Sebastiana, miałam na początku mieszane uczucia, ale w końcu przekonał mnie do siebie.

Podoba mi się bardzo soundtrack, dobrze dobrane piosenki. Tak samo stylizacje są ok - nie są przekombinowane i na siłę. Wyglądają bardziej na współczesne ciuchy dobrane tak, żeby wyglądały na stare, ale to mi nie przeszkadza w sumie. Cieszy mnie też to, że nie ma telefonów komórkowych, smsów, komputerów itd. Miła odmiana Very Happy

Fajnie by było, gdyby przenieśli akcję w następnym sezonie na Manhattan. Możliwe, że dałoby się wtedy coś serialu ciekawszego wycisnąć Smile Na razie oceniam go na gdzieś pomiędzy 6-7 / 10

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Cze 07, 2013 12:18 pm

Mają podobno przenieść większość akcji do NY i wprowadzić Samanthę. <3
2. sezon w październiku. Nie mogę się doczekać. Smile

Ostatnio zmieniony przez Limka dnia Pią Cze 07, 2013 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Pią Cze 07, 2013 12:27 pm

Limka napisał:Mają podobno przenieść większość akcji do NY i wprowadzić Samanthę. <3
Jak wybiorą jakąś fajną aktorkę, z jajem jak Sam, to jestem na tak Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Lip 23, 2013 7:05 pm

Jest i Sam Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nie narzekam, dość podobna Smile

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Wto Lip 30, 2013 6:12 pm

Jak dla mnie, ta aktorka w ogóle nie pasuje do roli Samanthy. Ale zobaczymy...

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Lip 31, 2013 12:40 pm

A wiadomo może kiedy ruszy II sezon ? Tak się wciągnęłam,że za raz praktycznie pochłonęłam i czekam na więcej Very Happy

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sro Lip 31, 2013 1:25 pm

25 październik Very Happy

April
Elijah & ParksRec