Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

+35
Kamila
poster
ElFenomeno86
brulion
Ania_
April
Ella
elenex89
Kasia
turtle
frejabeha
gaspar
Serena
joujou
netka
ronnie
ann6677
xAaliyahxx
Gosiek
Jen
Vivien
zakochana_0
Lise
Lewandowska
desertrose
paulishta
Layla
Ewa
Gigi
MotherChucker
Żuri
Ola
DairDreamer
jeanne
Magda
39 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Magda Pon Sie 15, 2011 9:57 am

Sezon 1







Sezon 2





Sezon 3








Sezon 4




Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Sie 16, 2011 9:19 am, w całości zmieniany 4 razy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pon Sie 15, 2011 10:11 am

Fajnie, że wrzuciłaś to tutaj, bo nie wszyscy mają pewnie serial na DVD i widzieli ten materiał Wink

A propos, wiadomo już kiedy konkretnie będzie premiera 4 sezonu na DVD? Very Happy
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Magda Pon Sie 15, 2011 11:13 am

jeanne napisał:Fajnie, że wrzuciłaś to tutaj, bo nie wszyscy mają pewnie serial na DVD i widzieli ten materiał Wink

A propos, wiadomo już kiedy konkretnie będzie premiera 4 sezonu na DVD? Very Happy

Dziś jest w UK, za tydzień w US Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pon Sie 15, 2011 11:25 am

Someonelikeyou napisał:

Dziś jest w UK, za tydzień w US Smile

O, proszę!
Ciekawe, kiedy w PL..

W ogóle, Someonelikeyou, Ty będziesz się na pewno orientować Very Happy
Są wydane jakieś inne książki o GG oprócz 'Spotted: Your One and Only Unofficial Guide to Gossip Girl'? Mam go i to naprawdę fajna i ciekawa lektura, ale będąca niestety tylko omówieniem 2 pierwszych sezonów. Nie wiesz, czy wydali coś podobnego do kolejnych części? Smile
Marzy mi się też jakiś album z zebranymi wszystkimi stylizacjami z serialu, jak to zrobili swego czasu a propos SATC..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by DairDreamer Pon Sie 15, 2011 12:16 pm

Od siebie dorzucę wyszperane kompilacje z naszymi ulubionymi bohaterami.






Someonelikeyou: tę drugą część wypowiedzi o soundtracku DB przeniosłam do ich wątków, bo to chyba nic oficjalnego Wink
DairDreamer
DairDreamer

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Magda Pon Sie 15, 2011 2:01 pm

@jeanne Nie wydali raczej, przynajmniej nie spotkałam się z tym. Wiem, że jest jakiś przewodnik po modzie jeszcze, no i jakaś gra.

Wpadki sezon 4:



Wycięte sceny:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dodatki:

[You must be registered and logged in to see this link.]



Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Sie 16, 2011 9:20 am, w całości zmieniany 4 razy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Magda Pon Sie 15, 2011 2:29 pm

Michelle i Kelly są "bezbłędne" po prostu Wink No i "lesbian sex", haha Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by jeanne Pon Sie 15, 2011 4:34 pm

Uwielbiam filmiki zza kulis! Very Happy

Pewnie do pracy przy GG się już nie zdążę załapać, ale mam szczerą nadzieję, że kiedyś będę miała okazję być częścią świata znanego nam ze szklanego ekranu Wink

Kelly jest urocza, podobała mi się Leighton (Blair) rozmawiająca z matką Louisa o tym, że była sprzedana za hotel, Ed dostający buziaka w policzek, nawet Blake o dziwo wydaje się całkiem sympatyczna Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Pon Sie 15, 2011 4:52 pm

Uwielbiam oglądać ich wpadki Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Go?? Pon Sie 15, 2011 8:50 pm

Ja też, czasem to ciekawsze nawet od odcinków:D A te wpadki z 4 sezonu są szczególnie śmieszne!Wink Wszyscy wyglądają na bardzo sympatycznych i zabawnych:)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Żuri Pon Sie 15, 2011 9:14 pm

Penn jest taki... bardzo jak Dan, tylko przeklina ciągle:D
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by MotherChucker Wto Sie 16, 2011 11:23 am

Mnie w tym wpadkach z 4 sezonu rozwalił Ed, który mówi :Chair, Blair, hair. I robił przy tym świetne miny Razz
No i Leighton po pocałunku z Pennem Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Gigi Wto Sie 16, 2011 12:18 pm

A mnie rozwala Date, od dzisiaj to moja ulubiona para Very Happy Very Happy kocham ich

Dan: Yo girl, why didn't you tell me about that? Just come right over here. Come right over to me. That's all you need to do. Open up a Wal-Mart in this shi...
Natie: I left her the same message.

albo

i don't ever want a fucking baby Very Happy Very Happy padłam
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Wto Sie 16, 2011 4:16 pm

Z tym Chair, Blair, hair też mi się podobało. Very Happy
Blake nawet korzystnie wypada w tych wpadkach, a Nate jakby się ożywia Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ewa Wto Sie 16, 2011 8:32 pm

Te wpadki to super sprawa Very Happy Mnóstwo śmiechu i super akcji no i doskonała okazja do poznania ich trochę z innej strony Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Wto Sie 16, 2011 9:31 pm

Ale w ogóle moja ulubiona wpadka to Ed z sezonu 3, około 7 minuty Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Layla Wto Sie 16, 2011 11:44 pm

Ola napisał:Ale w ogóle moja ulubiona wpadka to Ed z sezonu 3, około 7 minuty Wink

Też to uwielbiam, jak przechodzi z głosu Chucka Bassa do swojego brytyjskiego akcentu Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by paulishta Sro Sie 17, 2011 11:18 am

kocham brytyjski akcent Very Happy i ta scene chyba bede ogladac dzien w dzien Very Happy
paulishta
paulishta

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by desertrose Sro Sie 17, 2011 11:37 am

też kocham brytyjski akcent!
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Lewandowska Sro Sie 17, 2011 11:44 pm

"Chair, Blair, hair" po prostu leżę xD Ed się świetnie prezentuje ze swoim brytyjskim akcentem, szkoda tylko, że maskuje go szatańskim szeptem Wink
Lubię też bloopersy z drugiego sezonu jak chcą uprowadzić Chucka zakładając mu worek na głowę, ale nie trafiają xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 10:11 am

Ile oni przeklinająRazz Co chwilę "Piii"Razz Ale Ed ma fajny głos... A nie ten "szatański"Smile
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Gigi Pią Sie 19, 2011 10:44 am

ja padam zawsze po gościu który mówi i'm in the movie! a penn do niego yeah you are brother Very Happy Very Happy albo penn god im horny hehe Very Happy Very Happy

blake jest dobra hi im jenny, whats my name? Very Happy Sorry, I'm drunk czy you gotta move yo hair from my face....yeahhhhhhhh padłam Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by zakochana_0 Pią Sie 19, 2011 10:59 am

Moim zdaniem najlepszą parą jest Nate i Dan...rozwalają mnie sowimi tekstami....Very Happy Very Happy
zakochana_0
zakochana_0
Chair & Nate
Chair & Nate

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Ola Pią Sie 19, 2011 11:01 am

Z tym Whats my name Sereny też jest dobre, Penn też mi się podobał. Ale ile on przeklina to szok xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Vivien Pią Sie 19, 2011 12:54 pm

Po tych bloopersach nie widać tych konfliktów między aktorami, o których wiemy Wink Pewnie wpadki są starannie wybierane żebyśmy odnieśli takie wrażenie, że wszyscy są dla siebie tacy mili, ha ha.

Dlaczego nie mogli zrobić z Chucka Brytyjczyka? I tak nie trzymają się książki Razz
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)  Empty Re: Wpadki, wycięte sceny - czyli zawartość DVD ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach