The Following

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

The Following

Pisanie by Karo on Pon Lut 04, 2013 12:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

FBI szacuje, że obecnie w Stanach Zjednoczonych działa ponad 300 seryjnych morderców. Jeden z nich, Joe Carroll (James Purefoy), były wykładowca literatury skazany za serię mordów na studentkach uniwersytetu, zbiegł z celi śmierci i przy pomocy nowoczesnej technologii tworzy kult zrzeszający seryjnych morderców z całego kraju. FBI zwraca się o pomoc do emerytowanego agenta - Ryana Hardy'ego (Kevin Bacon), który dziewięć lat wcześniej przyczynił się do jego schwytania. Nie jest on jednak już tym samym człowiekiem - poprzednia pogoń za Carrollem pozostawiła głębokie rysy na jego psychice.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Thriller Kevina Williamsona

Ogląda ktoś?

Z tego co czytałam pilot przyciągnął ponad 10 mln widzów.

Właśnie jestem po i mam ciarki. Przerażający serial o seryjnym mordercy, który potrafi tak zmanipulować ludźmi, że stają się mu całkowicie oddani. Krew leje się na każdym kroku.
Dzisiaj już wychodzi trzeci odcinek.

Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Re: The Following

Pisanie by Gigi on Pon Lut 04, 2013 1:08 pm

damn. moje klimaty :> trzeba będzie zobaczyć. tylko to FOX pewnie na jakości straci gwałtownie z czasem.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Wto Lut 05, 2013 2:07 pm

obejrzalam pilota i calkiem, calkiem. tez lubie takie klimaty. zabieram sie dzisiaj za drugi odcinek, ale czytalam, ze po pilocie poziom serialu leci bardzo w dol. zobaczymy...

CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Wto Lut 05, 2013 5:14 pm

Ja już jestem po drugim odcinku. Lubię takie seriale i podoba mi się klimat.

Aczkolwiek trochę się obawiam, że pójdą w przesadę, już w ciągu dwóch odcinków poznaliśmy, o ile dobrze policzyłam, siedmiu jego "wyznawców". To dosyć sporo jak na początek. Za chwilę się okaże, że połowa mieszkańców USA to świry Very Happy
W ogóle fakt, że udało mu się zmanipulować tyle osób to dla mnie dziwne. I korzystał z sieci, z for internetowych itd. i nikt tego nie wykrył.
No,ale dobra. Na pewno będę oglądać dalej, przynajmniej na razie, bo zainteresowali mnie faceci w maskach, losy porwanego dziecka, gej-niegej,który jednak chyba jest gejem Very Happy no i relacja Ryana z matką dziecka.

A no i bardzo łatwe było do przewidzenia, że
Spoiler:
ta nowa policjantka będzie w to zamieszana.

Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Madalicious on Pon Sty 20, 2014 11:20 am

Szkoda, że tak przygasł ten temat bo The Following to moim zdaniem na prawdę dobry serial:)

Obejrzałam cały pierwszy sezon i czekam na drugi. Choć przyznam ,że tak od połowy pierwszego sezonu produkcja trochę przesadziła z ilością "dziwnych" wydarzeń i skalą tego całego kultu, ale mimo wszystko serial bardzo mi przypadł do gustu, mam nadzieję, że drugi sezon będzie równie dobry , a nawet lepszy;)

Madalicious

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Pisanie by Charlize32 on Wto Sty 21, 2014 9:27 am

Nowy odcinek juz jest dostepny po angielsku w internecie.?

Charlize32

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 3:23 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry