Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

+66
vEdderka1
imfi
xyzc2
Sioru
lalalalalalala
gaabrysiaaa
ravishmered
olkutka
Monaliza
blondie13
eltont
Avalon Valmont
purple111
oskarr
aska2525
halanna
genevievee
Karola_96
lisek897
pinkaa5
juka13
lunka01
adamk86
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
lewitacja
najsys
pagille
Secret_Dreamer
Merigold
agos3009
wikitoriwikens
Słomka191
rose22
PLL
Asia__
lubi.natalia
MarleneFan
missINblack
weronika159
kajasqpol
Susannah_dg
agasiaga5
love_A
holly10
turtle
CallMeLady
fusiatko44
kromka
Klaudia
Adrianna_
Vivien
Gigi
shiva89
AliceHumphrey
Joanna
Ewa
Kasia
Limka
April
brulion
Justyna
desertrose
Karolina
70 posters

Strona 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Czego najbardziej zazdrościsz A?

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap3%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap14%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 22 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap1%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap4%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 7 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap5%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 9 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap17%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 17% 
[ 27 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap5%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap24%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 24% 
[ 37 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_lcap8%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
 
Wszystkich Głosów : 157
 
 

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Czw Lut 28, 2013 1:58 pm

Nadrobiłam w końcu trochę i mam tylko jeden odcinek w plecy. Gdyby nie Wrencer to stanowczo już bym tego nie oglądała Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Czw Lut 28, 2013 7:25 pm

Przepraszam bardzo, ale co Quasimo ma na głowie?!

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Czw Lut 28, 2013 7:54 pm

Po co on w ogóle ma głowę...
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Pią Mar 01, 2013 12:37 pm

Obejrzałam odcinek i jestem trochę załamana poziomem idiotyzmu, jaki osiągnął ten serial.
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Pią Mar 01, 2013 2:47 pm

Też obejrzałam i po prostu poziom głupoty jaki osiągnął ten serial mnie przerasta. Do tego nigdy nie sądziłam, że tak bardzo będę chciała zerwania Ezrii. Rzygać mi się chce jak patrzę na Ezrę...
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Pią Mar 01, 2013 3:07 pm

Widzę, że nie muszę się rozpisywać. Podpisuję się pod wypowiedziami Karoliny i Kasi rękami i nogami. Dodam tylko, że oprócz przyzwyczajenia tkwi we mnie odrobina ciekawości jak skończą się te wszystkie pokręcone, pourywane wątki.

Zdecydowanie serial idzie na dno szybciej niż samochód Wildena.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Joanna Pią Mar 01, 2013 3:16 pm

w pewnym momencie miałam wrażenie ze ten samochód wyjedzie z tego jeziora/rzeki Razz


swoja drogą chcialabym miec taki laptop wytrzymały, pomimo bicia w niego młotkiem x razy działał nadal sprawnie Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by April Pią Mar 01, 2013 3:30 pm

Odcinek mi się nie podobał, ale moim zdaniem poziom idiotyzmu jest na takim samym poziomie jak w 1 i 2 sezonie Very Happy czyli na bardzo wysokim haha ja już się chyba do tego przyzwyczaiłam Razz

Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Joanna Sob Mar 02, 2013 6:16 pm

Wywiad z Janel Parrish :


Jak fani odebrali ostatni odcinek?

To było szaleństwo! Towarzyszyło nam mnóstwo różnych emocji. Było trochę
złych fanów, trochę smutnych, można było także zauważyć wiele
nienawiści do Mony oraz wiele zabawnych komentarzy. Niektórzy mówili
„Toby jest zbyt piękny, by umrzeć”,”Będę tęsknić za jego klatą”,”Mój
ukochany był niewinny, nie zrobił nic złego”.

Wielka tajemnica tego odcinka- czy to naprawde było ciało Toby'ego?

Na pewno wyglądał na martwego, prawda? Leżał w kałuży krwi, jest tatuaż i
Mona, która mówi, że jest martwy.

Ale to Mona, więc czy możemy wierzyć w to co mówi?
Cóż, widzieliście nie ruszające się ciało, więc wygląda na to, że jest
martwy.
Co to znaczy dla przyszłości?
Co jest interesujące dla mnie to to jak Mona i Spencer mają teraz
kompletnie zmienione charaktery. Mona jest prawie taka, jak nowa
Spencer. Spencer powoli wymyka się spod kontroli w ciągu kilku odcinków i
to jest właśnie to, czego chciała Mona. Teraz, kiedy Hastings jest w
Radley Sanitarium Mona odwiedzi ją z bardzo protekcjonalnym uśmiechem.
Mona jest bardzo, bardzo zadowolona z obecnego stanu rzeczy.
Jak Spencer poradzi sobie z zamknięciem?
Ona staje się szalona. Nie wie, co się dzieje. Najpierw dowiaduje się,
że jej chłopak jest zdrajcą i pracuje dla jej największego wroga, a
następnie odnajduje go martwego.. W następnym odcinku zobaczycie co ta
sytuacja z Tobym jej zrobiła.

Jaka rolę gra w tym wszystkim Mona? Ona jest tak dobra w psychologicznej wojnie, w odniesieniu do Kłamczuch?
Mona uwielbia gry i nie ma zamiaru ich kończyć. Ma teraz Spencer
dokładnie tam, gdzie chciała i w następnym odcinku odwiedzi ją, by
zagrać w kolejne te gierki. Ona przywoła przeszłość : Zasadniczo, jeśli
nie odrzuciłabyś mnie, gdy zapytałam czy chciałabyś być członkiem „A”
teamu, byłabyś tu? Mona jest mistrzem manipulacji. A od kiedy Spencer
odrzuciła propozycję, celem Mony było zniszczenie jej i dostała to czego
chciała.


Co dalej w programie Mony?

Ostatecznie, zniszczyć cztery dziewczyny. Dowiecie się więcej na ten
temat, nawet w następnym odcinku. Jak dojdziemy do finału, główna
tajemnica zostanie rozwiązana – kim jest osoba w czerwonym płaszczu.

Wracając do poprzedniego odcinka- jaki był twój ulubiony moment?

Podobał mi się moment, w którym Spencer goni Monę przez las, a potem po
prostu zatrzymuje się i uświadamia sobie, że cały jej świat został
wywrócony. Troian zrobiła świetną rzecz z tej sceny. To naprawdę do mnie
przemawiało, kiedy to oglądałam. Dała bolesny i wydajny pokaz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Sob Mar 02, 2013 6:25 pm

Joanna napisał:Wywiad z Janel Parrish :
Jak fani odebrali ostatni odcinek?
To było szaleństwo! Towarzyszyło nam mnóstwo różnych emocji. Było trochę
złych fanów, trochę smutnych, można było także zauważyć wiele
nienawiści do Mony oraz wiele zabawnych komentarzy. Niektórzy mówili
„Toby jest zbyt piękny, by umrzeć”,”Będę tęsknić za jego klatą”,”Mój
ukochany był niewinny, nie zrobił nic złego”.

Wielka tajemnica tego odcinka- czy to naprawde było ciało Toby'ego?

Na pewno wyglądał na martwego, prawda? Leżał w kałuży krwi, jest tatuaż i
Mona, która mówi, że jest martwy.


Ale to Mona, więc czy możemy wierzyć w to co mówi?

Cóż, widzieliście nie ruszające się ciało, więc wygląda na to, że jest
martwy.

„Toby jest zbyt piękny, by umrzeć” hahahha rozwaliło mnie to Razz
Po tym wywiadzie jestem przekonana na 99% , że Toby żyje. Pewnie udawał martwego, albo zamiast niego leżał Jason lub Wilden. Tylko jak wyjaśnimy to, że Asley widziała w mieście Wildena? W Halloween widziała ducha małej dziewczynki, a teraz jego. Czyżby było coś z nią nie tak? Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by AliceHumphrey Sob Mar 02, 2013 6:42 pm

Ja obecnie czytam książkę, ale do serialu zniechęciło mnie kilka kwestii m.in. inne kolory włosów bohaterek i inna kolejność zdarzeń. Z waszych opinii wnioskuję, że wiele nie straciłam. Very Happy
AliceHumphrey
AliceHumphrey

Liczba postów : 51

http://gossipgirl-plotka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Sob Mar 02, 2013 7:09 pm

Jak fani odebrali ostatni odcinek?
To było szaleństwo! Towarzyszyło nam mnóstwo różnych emocji. Było trochę
złych fanów, trochę smutnych, można było także zauważyć wiele
nienawiści do Mony oraz wiele zabawnych komentarzy. Niektórzy mówili
„Toby jest zbyt piękny, by umrzeć”,”Będę tęsknić za jego klatą”,”Mój
ukochany był niewinny, nie zrobił nic złego”.

kill me now.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Sob Mar 02, 2013 7:23 pm

Ja tam nawet żadnej kałuży krwi nie widziałam:(

desertrose napisał:Po tym wywiadzie jestem przekonana na 99% , że Toby żyje. Pewnie udawał martwego, albo zamiast niego leżał Jason lub Wilden. Tylko jak wyjaśnimy to, że Asley widziała w mieście Wildena? W Halloween widziała ducha małej dziewczynki, a teraz jego. Czyżby było coś z nią nie tak? Razz
Też nie sądzę, żeby uśmiercili Toby'ego. Po pierwsze: JEST PRZECIEŻ ZBYT PIĘKNY ŻEBY UMRZEĆ, a po drugie to po cholerę zostawialiby mu ten kask na głowie? Tzn. jasne, jak dla mnie to im mniej ryja Quasiego tym lepiej, ale do tej pory scenarzyści się jakoś bardzo nie przejmowali moimi preferencjami i raczyli mnie tym wątpliwej urody widokiem aż nader często.

Ale że to Wilden to też nie wierzę. Moim zdaniem on żyje i jest jakoś zamieszany w te ostatnie wydarzenia. Jako prześladowca, albo może jako ofiara. Zresztą nie tylko Ashley go widziała, ale Hanna też więc sprawa z duchami mnie nie przekonuje;) Wydaje mi się, że ta dziewczynka to był jednorazowy halloweenowy wyskok.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Pon Mar 04, 2013 8:50 am

AliceHumphrey napisał:Ja obecnie czytam książkę, ale do serialu zniechęciło mnie kilka kwestii m.in. inne kolory włosów bohaterek i inna kolejność zdarzeń. Z waszych opinii wnioskuję, że wiele nie straciłam. Very Happy

Poziom absurdów w serialu rzeczywiście jest coraz wyższy jednak w żaden sposób nie może dorównać temu co dzieje się w tych chorych książkach. Przebrnęłam przez 10 części(właściwie nie wiem po co) i z ciekawości chciałam zabrać się ostatnio za kolejną część jednak parę pierwszych stron i sama się z siebie śmiałam, że w ogóle przyszło mi do głowy marnowanie na to czasu. Nie będę się zagłębiała w szczegóły i znowu rozpatrywała tych wszystkich debilnych książkowych wątków jednak dla mnie największym minusem książek są relacje między dziewczynami. W serialu są o niebo lepsze, ciekawsze i normalniejsze.

Co do wywiadu z Janel czytałam go w tamtym tygodniu i fragmenty dotyczące URODY Quasiego wywołały u mnie falę śmiechu. Potem przeczytałam komentarze i już nie było mi tak wesoło. Jak po raz 20-ty czytałam, "Toby musi żyć", "Mam nadzieję, że Toby żyje", "Spoby forever", "Toby jest taki piękny" itd. to myślałam, że się porzygam. Serio, czytając tego typu komentarze zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak czy pozostali są tak ślepi. Już nawet nie czepiając się tej "urody" to czy nikt nie widzi jakim fatalnym aktorem jest ten gość? Szczególnie odkąd stał się członkiem A-teamu. Przecież jego gra jest tak żałosna, że aż śmieszna. Że-na-da.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by shiva89 Pon Mar 04, 2013 11:03 am

Karolina napisał:po drugie to po cholerę zostawialiby mu ten kask na głowie? Tzn. jasne, jak dla mnie to im mniej ryja Quasiego tym lepiej,
buhaha;) dzięki za poprawienie humoru tym zdaniem
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Sro Mar 06, 2013 7:49 pm

Wrzucę tutaj, bo Julian:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Czw Mar 07, 2013 12:08 am

Obejrzałam odcinek, nudy okropne, a zaraz finał... Jedyne co mnie zainteresowało to słowa tego kolesia w Radley, że mieli problem z personelem.. co jest oczywiście kolejnym podejrzeniem rzuconym na dyżurnego lekarza Rosewood - Wrena.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Czw Mar 07, 2013 8:23 am

Kasia napisał:Wrzucę tutaj, bo Julian:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Julian, duuuużo Juliana I love you I love you I love you zapowiada się średnio, aktorka grająca z nim ma dziwny wyraz twarzy ale może zerknę żeby zobaczyć jak się Julia spisał w tylu hot scenach Very Happy


Co do odcinka to nie wiem nawet co tu komentować. Nic mnie nie zaciekawiło, nic specjalnie nie zainteresowało.
Spoiler:

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Go?? Czw Mar 07, 2013 9:23 am

Kasia napisał:Wrzucę tutaj, bo Julian:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hejtuję tę aktorkę, bo chciałabym być na jej miejscu Mad Embarassed

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by April Czw Mar 07, 2013 1:39 pm

Jak dla mnie to odcinek na 'może być' Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
xDDD

Bu, Wilden żyje, jaka niemiła niespodzianka haha Very Happy Ciekawe czy matka Toby'ego faktycznie była w Radley, a jeżeli tak to co to w ogóle ma do rzeczy? Very Happy że po niej odziedziczył szaleństwo czy co. Jezuuu Aria znowu będzie ściemniała, że nie jest z Ezrą? Ale to już byłoo.. I jej rodzice omg, pomóżmy mu to może się od niej odczepi hahaaa Mogli by już Spencer uczesać i umalować, bo nie mogę na nią patrzeć, ale w sumie podoba mi się to, że wylądowała w Radley Smile No i sympatyczny pielęgniarz Smile Ech i flashback, znowu nas naprowadzają na to, że Ali może żyć... oby to nie była prawda Sad no bo w sumie po co Monie byłyby wtedy pamiętniki Ali hmm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Kasia Czw Mar 07, 2013 2:45 pm

A zapomniałam o Elli i Byronie, lol, nieźle to sobie wymyślili xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Czw Mar 07, 2013 7:26 pm

Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by April Czw Mar 07, 2013 8:15 pm

desertrose napisał:
Spoiler:

Ooo co do pierwszego to wydaje mi się, że to może być prawda, w sumie ciekawe by to było Very Happy
Co do auta, to myślałam, że chodzi mu o to, żeby przełożeni się go nie czepiali co zrobił z wozem i nie zaczęli drążyć tematu czy coś i dlatego chciał je odzyskać. Ale już sama nie wiem Very Happy

Btw: [You must be registered and logged in to see this link.]
ciekawe Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by desertrose Pią Mar 08, 2013 5:02 pm

Ashley się przefarbowała. Zdjęcia były robione wczoraj, gdy opuszczała restaurację w Hollywood

[You must be registered and logged in to see this image.]
Spoiler:

Co myślicie o tej zmianie?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Justyna Pią Mar 08, 2013 6:00 pm

Okropnie jej w tym kolorze, w ogóle jakoś niekorzystnie wygląda.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach