Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 4

+7
Vivien
Joanna
Ania M.
Karolina
Ola
Ania
Kasia
11 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Kasia Wto Kwi 16, 2013 9:26 pm

Kroki i krzyki było słychać. Poza tym skąd oni mieli wiedzieć, że to nie fanatyczny morderca? Very Happy
Może się mylę, ale raczej to nie jest co dzienne zjawisko, że ktoś Ci strzela w szkole.
Nie rozumiem Cię kompletnie w tej kwestii, ale spoko, już nie drążę.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty 4x19 Sweet Dreams

Pisanie by Kasia Sro Kwi 17, 2013 9:43 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

When the New Directions find out this year's Regional's theme is "Dreams," everyone has their own opinion as to what they should sing. Meanwhile, the time has finally come for Rachel to audition for the Broadway revival of Funny Girl. When Mr. Schue decides the songs that they will perform at Regionals, the New Directions don't agree.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ania Pią Kwi 19, 2013 11:08 am

Co taka cisza po odcinku? Wink

Bardzo mi się podobały sceny z Finnem i Puckiem, znakomity duet tworzą, wielka szkoda, że tak mało było ich razem w tym sezonie.
Na plus również pojednanie Finna i Willa, Blaine, Kurt, Rachel.
Szkoda, że tak mało Kurta, tym bardziej, że w ostatnim odcinku go nie było w ogóle:(

Nie wiem co więcej napisać, ogólnie odcinek bez szału, ale nie był zły Smile Nawet przyjemnie się oglądało i czuło się taki powrót do postaci z wcześniejszych sezonów - Finn, Puck, Rachel i jej wyobrażenie.

Co do piosenek:
Kocham Don't stop believin' i zawsze będzie to dla mnie jedna z najlepszych piosenek w Glee, ale na 3 różne wykonania w całym serialu ta wersja chyba najmniej mnie zachwyciła. Była świetna, ale jak będę chciała posłuchać ponownie tej piosenki odtworzę wersję z pierwszego odcinka, nie tę z dzisiejszego.
Zachwyciła mnie piosenka "You Have More Friends Than You Know" - całościowo - od muzyki po wykonanie. Szczerze, nigdy wcześniej nie podobał mi się głos Marley ani Unique tak jak w tym utworze. Nie mówię o Samie i Blainie, bo Sama głos lubię od dawna, a Blaine'a uważam za jednego z najlepszych wokalistów w serialu, także bardzo podobało mi się wykonanie całej czwórki, kapitalne. Poza tym to wszystko było takie.. proste, skromne i tym zarazem piękne - ich czwórka wokół fortepianu, bez specjalnych strojów, choreografii czy cudów. Nie żebym miała coś przeciwko choreografii czy strojom, nie nie, ale lubię taką prostotę i skupienie się na piosence.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by desertrose Nie Kwi 21, 2013 2:34 pm

Już jest nowy odcinek? Muszę obejrzeć.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Karolina Nie Kwi 21, 2013 5:30 pm

Właśnie obejrzałam, całkiem niezły odcinek;)

Akcja w Limie trochę dziwna, ale na plus. Piosenki Marley może nie są wybitne, ale przyjemnie się ich słuchało, szczególnie tej drugiej. Cieszę się, że w końcu widać jakieś przygotowania do zawodów. No i w sumie dobrze, że Kartofel wrócił, bo Will zaczynał już świrować totalnie i chyba przestał ogarniać ten interes. Mam nadzieję, że teraz więcej się będzie mówiło o muzyce, repertuarze, konkurencji i regionalnych a mniej o trójkącie Jake/Marley/Ryder czy innych dramatach obyczajowych.

Podobała mi się historia przesłuchania Rachel. Nie przepadam za Shelby, ale dobrze, że pojawiła się w takim momencie. Telefon do Finna był, o dziwo, niemalże uroczy i jego rada również. Oni są naprawdę spoko jako przyjaciele i mam nadzieję, że taki stan rzeczy utrzyma się jak najdłużej. Samo przesłuchanie... no cóż, nie jestem fanką Don't Stop Believin' i, mimo że kocham Rachel i jej wykonania całym sercem, to jednak wolę tę grupową wersję tej piosenki. Ale pomimo tego, że może nie byłam zachwycona doborem repertuaru, to jednak ta scena strasznie mi się podobała. Członkowie oryginalnego składu ND, i to jeszcze w tych okropnych czerwonych koszulkach - coś pięknego Very Happy Mam ogromny sentyment do takich 'powrotów do korzeni'. Ta scena podobała mi się tym bardziej, że strasznie mi brakuje starego ND i jakichś interakcji między ludźmi, którzy odeszli, a tymi, którzy zostali w Limie. Fajnie byłoby zobaczyć jak np. Tina z Samem rozmawiają o wielkim przesłuchaniu Rach, albo jak Mike dzwoni do Artiego, żeby porozmawiać o strzałach w szkole. Nie wiem, cokolwiek. Chciałabym widzieć, że oni wciąż utrzymują ze sobą stały kontakt. Ale czego ja oczekuję, jeśli Quinn, Mercedes czy Mike pojawili się w tym sezonie może ze 2 razy... W ogóle denerwuje mnie też to znikanie członków chóru. Sugar i Jezus pojawiają się w jednym odcinku, a w kolejnych 5 ich nie ma i nikt nie zwraca na to uwagi. Nie jestem może jakąś wielką fanką ich postaci, ale bez przesady, taki brak ciągłości jest zwyczajnie irytujący.

No ale wracając do samego odcinka to oceniam na jakieś 3,5. Będę hojna i podciągnę do 4;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Kasia Nie Kwi 21, 2013 9:39 pm

W końcu obejrzałam Wink

Najbardziej w tym odcinku podobali mi się Puck i Finn w koledżu! Uśmiałam się nieźle Very Happy W ogóle strasznie mi brakowało Pucka (i jego min, jak np. ta gdy ich wzięli za gejów xD), mam nadzieję że jeszcze ich tam trochę razem pokażą. W ogóle Finn w końcu zachowywał się jak powinien moim zdaniem, nie jak jakiś sztuczny mentor, który tak naprawdę jest nieogarniętym dzieciakiem, tylko jak normalny młody człowiek. I w życiu bym nie podejrzewała go o takie akcje jak zabieranie dziewczynom gór od bikini Very Happy

Will to powinien chyba już na emeryturę przejść, dawno mnie tak nie wkurzył jak tym darciem japy na Blaine'a, Sama i Unique.

Podobała mi się Rachel w tym odcinku, poza tym że ledwo dała Finnowi dojść do słowa i już paplała o sobie, ech.
Scena z jej przesłuchania była naprawdę super Wink
Ta ohydna koszula Kurta Very Happy W ogóle nie mogę przeboleć, że tak go mało. Za tło niemalże robi :[
Nie lubię Shelby no ale fajnie, że ma jakiś kontakt z Rachel. I że wspomniano Beth.

Podobnie jak Karolinie brakuje mi interakcji między starymi członkami.
Nawet samo to, że Rachel wymawia ksywę Pucka już mnie cieszy :[

+
Wkurza mnie bardzo ta nowa trenerka i jej darcie japy.
Nie ogarnęłam fazy z Samem/Evanem xD
Unique opowiadająca Blaine'owi o tym co sobie robi na porost piersi...
No i gejowski interes geja Blaine'a I love you
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ola Nie Kwi 21, 2013 10:00 pm

Obejrzałam i ja. W zasadzie podobał mi się ten odcinek. Ale to chyba wszystko zasługa Pucka i o dziwo Finna. xD Sceny w koledżu świetne, też się nieźle uśmiałam. Takiego Finna można oglądać! Ich piosenka też całkiem nieźle wypadła :> Oby więcej takich akcji, choć niestety Finn pewnie wróci do swojego chcę-być-nauczycielem-jak-Will-więc-będę-nosić-po-nim-ciuchy wyglądu, co niestety będzie wielkim minusem, bo w tej formie Finn denerwuje mnie najbardziej. Will mega minus, nie przepadam za nim od dawna, ale tu już pojechał po całości, to jak nakrzyczał na Blaine'a i Sama. Tak jak Kasia mówi, denerwująca trenerka Neutral Nienawidzę jak ktoś tak ciągle wrzeszczy mówiąc Neutral co jeszcze... Piosenki Marley mi się nie podobają. Może końcówka o tych przyjaciołach fajnie wyszła, ale nic więcej. Akcja Sam/Evan dziwna i wkurzająca. No i to chyba na tyle jeśli chodzi o Limę.

Teraz NY. Jak Kasia wcześniej wstawiła wykonanie Rachel z przesłuchania, pomyślałam sobie, że słabo to brzmi, zwłaszcza w porównaniu z 1 sezonem. Ale wyszło naprawdę nieźle, bardzo podobała mi się ta scena, myślę że lepiej się tego słuchało ze względu na kawałek starej obsady, koszulki, wspomnienia Wink
I jeszcze fajnie, że Rachel zadzwoniła do Finna. On też się wykazał, niezła porada. Podobała mi się ta scena, taka słodko-przyjacielska Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Joanna Pon Kwi 22, 2013 1:18 pm

Wykonanie Rachel wyszło fajnie, ale to nie to samo co w pierwszym sezonem , gdy to oryginalny skład ją wykonywał Smile

Ogólnie odcinek niezły, oceniłam go na 4 Smile myślałam ze jestem jedyna która nie ogarnia akcji Sam/ Evan xD Mr Shue mi sie nie podobał, gdy nawrzeszczał na dzieciaki , coraz mniej podoba mi sie jego postac;/ za to o dziwo na plus był w tym odcinku Finn wkońcu nie udaje dorosłego , tylko zachowuje sie jak normalny chłopak, plus rada dla Rachel była słodka Wink oni są fajni jako przyjaciele Wink) szkoda ze w odcinku nie było Kurta więcej;/ ogólnie nie bede sie duzo rozpisywać bo powiedziałyście wszystko co można było powiedziec o tym odcinku Razz


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Pon Kwi 22, 2013 5:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ania Pon Kwi 22, 2013 5:08 pm

Był Kurt przecież Smile Pod koniec odcinka miał scenę z Rachel - on wyjmował ciasteczka z piekarnika, potem nimi częstował R, która czekała na telefon, a potem z nią skakał z radości Smile Przedostatnia scena to była, o ile dobrze pamiętam, po niej była końcowa piosenka Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Vivien Pon Kwi 22, 2013 10:02 pm

Obejrzałam odcinek i był całkiem przyjemny.

Świetne były sceny z akademika z udziałem Finna i Pucka. Fajnie oglądało mi się Kartofla (!) w hawajskiej koszuli, który ma totalną zlewkę na Willa i woli grillować ser żelazkiem niż z nim gadać <3 A najfajniejsze było to, jak Puck (!) kazał się ogarnąć "przyszłemu nauczycielowi". Świetne, że wyszło to właśnie od takiego luzaka, który sam nie jest zapisany na studia.

Cały NY, jak zwykle, na dużym plusie. Ucieszył mnie powrót Shelby, choć był krótki. Lea niesamowicie brzmiała w Next to me. Co do występu na przesłuchaniu... Poprawny, ale wersja z pilota jest jedyną najwłaściwszą i kolejnym przeróbkom mówię stanowcze nie. I autentycznie się wzruszyłam jak dostała telefon i się cieszyła z Kurtem.

Nie podoba mi się, że wracają do oryginalnych piosenek. Jeszcze ta pierwsza, którą grupka śpiewała przy fortepianie, była miła dla ucha i do zaakceptowanie. Ale śpiewanie o byciu wyrzutkiem i (moje ulubione słowo po TGP) underdogiem (!) już było i nie widzę sensu w powtarzaniu...

Rozwalił mnie Sam/Evan.

Na plus, że ciągną wątek Becky i strasznie mnie śmieszył moment składania przez nią i Blaine'a przysięgi Very Happy
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty 4x20 Lights Out

Pisanie by Kasia Sro Kwi 24, 2013 2:12 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Will raises cause for concern when he learns that one of New Directions’ competitors at Regionals has a secret weapon in the form of a diminutive sophomore with a voice so powerful it could spell the gleeks’ undoing. When McKinley suffers a mass power outage leaving the glee club unable to rehearse with their electronic equipment, Will takes advantage of the situation by going “unplugged” in the hopes it will encourage the kids to find their own big voice.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by desertrose Nie Kwi 28, 2013 12:46 pm

Nikt jeszcze nie oglądał? Zero komentarzy, a odcinek był kilka dni temu.

Podobno wycięto wszystkie sceny Finna. Cory poszedł na odwyk i nie zdążyli dokończyć odcinka, a szkoda, bo jak czytam na filmweb (wypowiedź jednego użytkownika) były to dosyć ważne sceny:
Scena "interwencji" Finna po wyznaniu Rydera, rozmowa pomiędzy Samem, Ariem, Ryderem i Finnem
Scena zaraz przed występem "We Will Rock", rozmowa ND + Finn. Pewnie dlatego mieliśmy TAKIE OKROPNE przejście ze sceny pomiędzy Kitty i Ryderem do Rockowego utworu? To było dziwne.
I scena lub nawet cały watek, w którym Blaine ponownie zwołuje Ligę Superbohaterów, aby odkryć prawdę o Sue, razem z Samem przesłuchuje Becky w bibliotece (zwiastun) ale Finn ich powstrzymuje.

Co mi się podobało
+ Tina dzwoni do Rachel by powiedzieć, gdzie Santana pracuje
+ powrót SJP
+ Ryder i Kitty (o dziwo nie jest ona aż tak iryrująca jak dotychczas myślałam)
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Kasia Nie Kwi 28, 2013 5:03 pm

Ja nie miałam jeszcze czasu obejrzeć, ale widziałam scenę Blaine'a z Call on me... WOW Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ola Nie Kwi 28, 2013 6:08 pm

Call on me było genialne Very Happy Ja obejrzałam w piątek, zapomniałam skomentować, a teraz już nawet nie pamiętam za dobrze, co mi się podobało a co nie... Wiem, że At the ballet też było piękne Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Ola dnia Nie Kwi 28, 2013 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ania Nie Kwi 28, 2013 6:13 pm

Szkoda mi Rydera i Kitty, ale nic nie poradzę, że te postacie mnie nie interesują, także mi ich było ciut dużo w tym odcinku. Poza tym znowu drama kim jest dziewczyna z czatu, ile jeszcze to będą ciągnąć?? (tak, wiem ze spoilerów ile;)).
Na plus Blaine, oczywiście "Call on me" świetne, nie policzę ile razy to przewijałam Wink Poza tym fajna rozmowa z Sue.
NY: uwielbiam Isabelle! i jej sceny z Kurtem i Santaną. Piosenka śpiewana przez całą czwórkę niestety mnie nie zachwyciła. Oczywiście ładnie to wyglądało w obrazku, ale piosenka sama w sobie niestety nie przypadła mi do gustu. Poza tym nie zachwycił mnie też wątek baletu, chociaż podobała mi się scena Santany i jej młodszej wersji.
Ale i tak NY bardzo na plus.

Ogólnie odcinek mnie nie zachwycił, ale za Isabelle, Kurta i Blaine'a stawiam 4/5
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by April Nie Kwi 28, 2013 6:39 pm

Jak dla mnie to nie był zły odcinek, ale dobry też nie Smile po prostu taki sobie. Glee już dawno przestało mnie mocno interesować (przez niektóre absurdalne wątki i moim zdaniem gorsze piosenki i wykonania), ale oglądam choćby z przyzwyczajenia Very Happy
O dziwo podobali mi się Ryder + Kitty i chciałabym w sumie, żeby byli parą, może wtedy Kitty byłaby mniej wkurzająca (nie lubię Marley, a Rydera ostatnio tak, więc nie widzę ich razem xD). Zirytowały mnie natomiast komentarze Sama i Artiego o tym, że Ryder powinien się cieszyć, że to dziewczyna go molestowała. Wiem, że to miało pokazać jak różne są punkty widzenia, ale nie uważam, żeby to było na miejscu...
Piosenka o balecie w ogóle mi się nie spodobała i jak ją przewijałam to się dziwiłam, czemu to tak długo trwa xD Myślałam, że flashbacki z dzieciństwa będą o wiele ciekawsze. Za to super, że Isabelle się pojawiła. Uwielbiam ją i jak dla mnie mogłaby być w Glee na stałe.
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ania M. Nie Kwi 28, 2013 11:03 pm

Scena odcinka Very Happy
"Call on me". Blaine w szortach Cool
Spoiler:

"At the ballet" za pierwszym razem mi się nie podobało, teraz bardziej Smile

Odcinek nawet ok Very Happy
Za mało Kurta, ciągle za mało jak dla mnie Very Happy
Sceny z Sue +


Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Kasia Nie Kwi 28, 2013 11:13 pm

W tej szkole nie ma okien, że tak ciemno jak tylko prąd wysiadł? Very Happy
Wynudził mnie ten odcinek trochę. Jak już mówiłam Call on me cudo Very Happy Co się z tym Glee dzieje, jak nie laski bez bikini to takie rzeczy, rozkręcają się Wink
Najbardziej mnie zainteresował wątek Rydera i Kitty, mam nadzieję, że to ona okaże się Katie i będą żyli długo i szczęśliwie, a Marley niech gnije w związku z marną podróbą Pucka, skoro nie potrafi przejrzeć na oczy.
Poza tym wątek z Santaną była całkiem spoko, tylko zaczynają mnie wkurzać te interwencje Hummelberry.
Isabelle prawdziwa wróżka chrzestna Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by brulion Pon Kwi 29, 2013 8:05 am

Hahaha trenerka Roz mnie rozbraja ;D Podobnie Call On Me - najlepsze sceny odcinka. Poza tym nic ciekawego, piosenki unplugged nudne, a ta, którą śpiewał Ryder była tak łzawa, że musiałam ją przewinąć ;D Wątek Kitty i Rydera jakiś naciągany moim zdaniem, zastanawiam się, ile jeszcze mrocznych sekretów skrywa każdy z członków Glee. Ok, rozumiem, serial ma poruszać problemy społeczne, ale nie za dużo tego?
Sue jako trenerka <3 Fajna była jej piosenka, powinna mieć więcej takich zamiast takiegoś Super Bass czy cokolwiek to wtedy było xD
Co do NY to retrospekcje były urocze i fajnie, że wróciła SJP (chociaż okropnie wyglądała), ale "At The Ballet" takie sobie. Cały wątek z Santaną, która NAGLE kocha taniec, mocno naciągany, ale jej poprzednia praca - hahaha ;D
Aha, i przemówienia Figginsa - mistrzostwo xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Kasia Pon Kwi 29, 2013 11:41 am

A ja właśnie byłam pod wrażeniem, że SJP tak dobrze wygląda w tym wieku, nawet miałam wrażenie, że jest ładna Very Happy chyba pierwszy raz w życiu xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by brulion Pon Kwi 29, 2013 1:26 pm

Dla mnie po prostu w tym odcinku jakoś kiepsko wyglądała, te zbliżenia na twarz podczas "At The Ballet" były straszne ;D Nie wiem, czy taka ponaciągana od botoksu, czy może kolor/długość włosów jej nie służy (bo wydawało mi się, że na początku tego sezonu miała dłuższe i ciemniejsze), ale coś mi nie pasuje ;DDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Karolina Pon Kwi 29, 2013 6:58 pm

Dopiero dziś obejrzałam i w sumie nie było się co spieszyć bo odcinek taki sobie. Ni zły, ni dobry.

Plus to rozmowa Tiny z Hummelberry, fajne w ogóle zainteresowanie Rachel i Kurta Santaną; Katie+Ryder też spoko, tylko szkoda, że Ryder jest taki zaślepiony tą Unique. Call on me też spoko, dupa Blaine'a znowu awansuje na leada. Epizody Figginsa i powrót Sue ++.

Minusy: zmarnowany potencjał powrotów do dzieciństwa, niezbyt porywające wykonania (choć Sam i Ryder ładnie wypadli), FATALNA i totalnie chora reakcja chłopaków na wyznanie Rydera (i potem nawet zero rozmowy Willa z nimi -dno), no i ogólnie jakiś taki mało porywający ten odcinek.

Oceniam na 3.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Ania M. Wto Kwi 30, 2013 4:30 pm

Kasia napisał:W tej szkole nie ma okien, że tak ciemno jak tylko prąd wysiadł? Very Happy

Dokładnie Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Vivien Wto Kwi 30, 2013 11:06 pm

Kasia napisał:Najbardziej mnie zainteresował wątek Rydera i Kitty, mam nadzieję, że to ona okaże się Katie i będą żyli długo i szczęśliwie, a Marley niech gnije w związku z marną podróbą Pucka, skoro nie potrafi przejrzeć na oczy.
Zgadzam się ze wszystkim. Naprawdę chciałabym, aby to była Kitty, ale wiem że nie będzie. Dostaniemy Unique i tyle Sad

Cały odcinek taki sobie, ale miał lepsze momenty, więc mogę śmiało powiedzieć, że widziałam gorsze Razz W sumie nie ma za bardzo czego komentować...
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty 4x21 Wonder-ful

Pisanie by Karolina Sro Maj 01, 2013 5:03 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

The members of New Directions take on the greatest hits of music icon Stevie Wonder. Then, Artie receives news that could affect his and his mom’s (guest star Katey Sagal) future. Meanwhile in New York, Rachel prepares for her Funny Girl callback. Kate Hudson guest-stars.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Sezon 4 - Page 3 Empty Re: Sezon 4

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach