Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pary i przyjaźnie

+10
brulion
Limka
Layla
Gigi
Ola
Vivien
Ania
Kasia
Ania M.
Karolina
14 posters

Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Karolina Pią Kwi 12, 2013 10:56 pm

Gigi napisał:
More sexual tension between a gay and a lesbian in 2 minutes, than Rachel and Finn in a season.


xDD
To akurat nie jest zbyt wielkie osiągnięcie;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Pary i przyjaźnie

Pisanie by Ania M. Sob Kwi 13, 2013 9:33 am

Karolina napisał:
Gigi napisał:
More sexual tension between a gay and a lesbian in 2 minutes, than Rachel and Finn in a season.


xDD
To akurat nie jest zbyt wielkie osiągnięcie;)

Jakby Finnowi to się mogło przydarzyć z kimkolwiek Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Kasia Nie Kwi 14, 2013 8:24 pm

Pozwoliłam sobie przenieść wasze wypowiedzi i zacząć nowy temat. Czy wam też się to wydaje trochę dziwne, zważywszy na fakt, że Lea i Cory są parą, że Finchel nie ma absolutnie żadnej chemii? Very Happy Jeden pocałunek z Brodym był milion razy lepszy niż wszystkie finchelowe razem wzięte.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Karolina Nie Kwi 14, 2013 8:42 pm

@Kasia
Jak tak patrzę na Finna to nie wydaje mi się to dziwne. Nie wiem dlaczego Cory może wyglądać nieźle a Finn nie. Nie rozumiem tego. Finchel było wypalone zanim jeszcze się zaczęło, jedyny moment kiedy byli super to ich rozstanie na dworcu przed wyjazdem Rachel. To jest jak dla mnie bardzo dziwna para, zbudowana na nie-wiem-czym. Nigdy (poza tą jedną, wspomnianą wcześniej sceną) nie poruszyła mnie ich pseudomiłość. Chciałabym ich polubić, naprawdę bym chciała (zwłaszcza, że to jest niestety murowany endgame wg mnie), ale nie potrafię. Nie wiem, może jak Finn się wreszcie ogarnie teraz, zrobi coś ze swoim życiem, to przestanie być takim obmierzłym nieudacznikiem i jakoś to zagra.

A jeśli chodzi o relacje w Glee w ogóle...
Bardzo lubię ten aspekt tego serialu. Przyjaźnie w nim budowane są fenomenalne. I świetne jest to, że pomimo schematu 'każdy z każdym' nie ma zgrzytów między nimi, tylko błoga, nieograniczona przyjaźńWink
Moje ulubione friendships to klasyki: Rachel/Kurt, Finn/Puck; ostatnio Sam/Blaine, Blaine/Tina; Santana/Brit/Quinn, no kurczę, wszyscy ze wszystkimi;)
Jeśli chodzi o pary to moje absolutne numery 1 to rzecz jasna St. Berry (WCIĄŻ CZEKAM NA POWRÓT JESSE'GO) i Klaine. Poza tym Bram mnie momentami bardzo rozczula, szczególnie ze strony Sama. Lubiłam Artie'go z Brit, choć to było dziwne, Mike'a z Tiną... W ogóle niewiele jest par w tym serialu, które mi przeszkadzają. Może Quinn z Joe to była przesada. No i nieszczęsny Finchel. Ale tak poza tym to wszystko super. Moją, że tak powiem, 'guilty pleasure', jest Puckleberry Very Happy Brakuje mi bardzo ich wspólnych scen. Puck w ogóle jest moim zdaniem lepszą opcją dla Rach niż Finn. No ale na to nie ma już szans, więc chociaż ich przyjaźń by mnie zadowoliła.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Ania Nie Kwi 14, 2013 8:55 pm

Nowe tematy, to lubię! Smile

Co do Finchel to dla mnie mieli fajną chemię w odcinku "I do", w ogóle, mimo, że nigdy ich nie shipowałam, nie widzę nikogo z nich z kimś innym. Zresztą pozostałe związki Rachel to głównie porażka - Jesse okropnie ją potraktował; Brody okazał się prostytutką; nie pamiętam jej za to prawie w ogóle z Puckiem, więc tego nie ocenię. Tylko przy Finnie była chyba tak naprawdę szczęśliwa, to trwa od początku, z przerwami, wiadomo, że pewnie będą endgame, byłoby dziwne gdyby nie.

Co do tematu par:
Jeśli chodzi o miłość to shipuję Klaine, Wemmie, Burt+Carole. Poza tym lubiłam Artiego z Brit, Mike'a z Tiną, w sumie też fajnie jak Rachel będzie z Finnem.
A jeśli chodzi o przyjaźń to moją ulubioną parą jest Hummelberry. Poza tym lubię relację Kurta z Mercedes, Santany z Kurtem i Rachel, Isabelle z Kurtem, przekonałam się z biegiem czasu do przyjaźni Blaine'a z Samem i z Tiną.
Ponadto lubię relacje rodzinne Hummel-Hudson - Burta z Kurtem, Finna i Kurta jako bracia, Burta z Blainem.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Vivien Nie Kwi 14, 2013 9:33 pm

Karolina napisał:Finchel było wypalone zanim jeszcze się zaczęło, jedyny moment kiedy byli super to ich rozstanie na dworcu przed wyjazdem Rachel.
Też tak uważam, tylko dodałabym do tego jeszcze scenę przez The Scientist.

Dla mnie Finchel przez większość czasu jest za słodkie. Nie lubię też Rachel przy Finnie. Wydaje się być wtedy strasznie słaba, jej wrodzona pewność siebie gdzieś znika, po prostu Rachel przestaje być Rachel. Chyba ta jego mierność sprowadza ją do jego poziomu.

Moje ulubione pary to: Fabrevans, St. Berry, miałam też wielką fazę na Brochel po 4x03 i wkurza mnie, że popsuli to dla Finchela Twisted Evil, Klaine, no i Wemma.

Ulubione przyjaźnie: Rachel&Kurt, Sam&Blaine.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Ola Nie Kwi 14, 2013 11:02 pm

Numer jeden to wiadomo Klaine Very Happy Dalej shipuję Blainechel, na które niestety nie ma szans Sad Reszta w sumie mi wisi xD

Co do przyjaźni, to naprawdę każdy z każdym ma coś fajnego. Ostatnio najprzyjemniej ogląda mi się trójkąt Santana-Rachel-Kurt. Naprawdę są świetni razem Smile

A co do Finchel, no to niestety ale z Finna jest taka d*pa za przeproszeniem, że Rachel robi się przy nim beznadziejna, więc i całe Finchel jest bez sensu xD Poza tym zawsze mi się wydawało, że to jego uczucie się wzięło znikąd, przez te akcje z Quinn, także ten związek nie powinien mieć racji bytu Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Gigi Pon Kwi 15, 2013 11:36 am

Finn ma chemię tylko z perkusją chyba. chociaż zanim rzuciłam oglądanie to myślałam, że Marley będzie do niego pasować xD

St Berry to ofc para numer jeden. ale Blainchel i



to mistrzostwo. wszyscy na haju to chyba jeden z najlepszych odcinków xD

poza tym Santana ma chemię ze wszystkimi chyba. lubię ją z Rachel. były momenty, że lubiłam Pucka i Rach.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Layla Pon Kwi 15, 2013 1:20 pm

Pierwszym moim shippem w Glee byli Quinn i Puck. Potem doszli jeszcze Klaine, Wemma, Brittana, St. Berry. Najnowszy mój ship to Quinn/Joe, ale to też już przegrana sprawa Smile Finchela shippowałam w dokładnie w 2 momentach: podczas ich zerwania na koniec 3. sezonu i w "I Do". Z nowych bohaterów to chyba nie shippuję nikomu, choć na początku lubiłam trójkąt Jake/Marley/Ryder, ale już są nudni Smile

Jeżeli chodzi o przyjaźnie, absolutny nr 1. to Rachel/Kurt, a także Santana/Quinn/Brittany. Podoba mi się dynamika Will/Sue i Quinn/Rachel, bo niby się nie lubią (przynajmniej na początku), ale zawsze umieją sobie pomóc.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Kasia Pon Kwi 15, 2013 2:59 pm

Klaine I love you najważniejsza z moich wszystkich par.

Poza tym jest sporo takich, które lubię i na szczęście w Glee jakoś tak to bezproblemowo idzie, w innym serialu chyba bym nie zniosła takiego każdy z każdym Very Happy m.in. Fabrevans (najszczęśliwsza Quinn jaką widziałam), Brittana, St. Berry, Brochel, Bram. Z nowych par chciałabym zobaczyć Ryley, ewentualnie Ryder/Kitty. No i moja mała guilty pleasure... Very Happy Quinntana.

Jeśli chodzi o przyjaźnie to kocham chyba właściwie całą tę ich przyjaźń w ND, ale najbardziej Blaine/Sam, Unholy Trinity, Kurt/Rachel, czy teraz Kurt/Santana/Rachel.
Beiste/Will/Sue też mają fajne momenty. No i świetna relacja Kurt/Burt Wink

Edit:
Zapomniałam napisać, że były aż dwa momenty gdzie szipowałam Finchel.
W 3 sezonie na stacji i zerwanie w 4. To drugie mnie strasznie rusza zawsze, chyba przez grę Lei Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Limka Pon Kwi 15, 2013 5:16 pm

Pary:

Rachel i Finn
Emma i Will
Marley i Ryder
Kitty i Ryder
Quinn i Puck

Przyjaźnie:

Rachel i Quinn
Rachel i Santana
Santana i Quinn
Marley i Kitty
Finn i Will
Finn i Puck
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Vivien Pon Kwi 15, 2013 7:10 pm

Chciałabym też aby Marley była z Ryderem, ale niestety ona na razie jest zapatrzona tylko w ten marny miszmasz Finna z Puckiem.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by brulion Wto Kwi 16, 2013 8:42 am

Był taki moment, że naprawdę shipowałam Finchel, przez cały pierwszy sezon czekałam, aż się zejdą, a finałowy pocałunek to jeden z tych, które bardzo dobrze pamiętam, tak samo, jak wszystkie pocałunki Dereny, Wrencer i paru innych serialowych par xD Nie pamiętam, kiedy dokładnie przestałam ich shipować, ale chyba gdzieś pod koniec drugiego sezonu. Wróciłam na moment w finale 3 sezonu, a potem Brochel all the way ;D I szkoda, że tak się to beznadziejnie skończyło, wszystko w imię Finchel :/
Poza tym lubię Tinę i Mike'a, Artiego i Tinę xd, Quinn i Sama, Quinn i Pucka, nawet o dziwo Sama z Brittany miło się ogląda. No i Blaine z Rachel, zresztą St.Berry też było fajniusie :> Z nowych postaci początkowo shipowałam Jarley, kiedy pojawił się Ryder nie wiedziałam za bardzo, który z nich jest lepszy i shipowałam cały trójkąt ;D Teraz czekam na Ryley, bo jednak będzie o niebo lepsze. I zdziwiłabym się, gdyby scenarzyści nie poszli w tym kierunku.

Jeśli chodzi o przyjaźnie to uwielbiam Blam ;D Odcinek o superbohaterach był świetny xd Rachel, Kurta i Santanę miło się ogląda, chociaż to taka słodko-gorzka przyjemność Very Happy Finn i Puck mieli fajną dynamikę (a chyba mają wrócić, z tego, co widzę po promo).

Nie trawię Brittany/Santana, wybaczcie ;D Tak samo Klaine zrobiło się nudne i naciągane, wolałabym Blaine'a z Rachel albo z Sebastianem <333
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Kasia Wto Kwi 16, 2013 11:02 am

bru, czyli Blaine/Rachel to nie byłoby naciągane? Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Ola Wto Kwi 16, 2013 11:36 am

Blainechel na pewno nie jest naciągane, jeden z moich ulubionych odcinków i ulubionych scen Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Kasia Wto Kwi 16, 2013 11:57 am

Ja odcinek też uwielbiam, sceny są spoko, ale on jest jednak gejem, to chyba jednak znaczący szczegół xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Karolina Wto Kwi 16, 2013 2:17 pm

Kasia napisał:Ja odcinek też uwielbiam, sceny są spoko, ale on jest jednak gejem, to chyba jednak znaczący szczegół xD
ojtamojtam
Pomysł z Sebastianem też ok. Spotykać się z kimś, kto o mały włos cię nie oślepił lol!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Ania M. Wto Kwi 16, 2013 4:42 pm

Klaine - bezdyskusyjnie Very Happy

Najlepszy ship z Rachel - St. Berry

Z Przyjaźni- Blaine i Sam, ale tylko jako kumple i nic więcej Very Happy
Blaine z Tiną , jak to idiotyczne podkochiwanie się skończyło też jest ok.
Kurt z Rachel i nowa wersja Rachel/Kurt/ Santana.
Sam i Britt Smile
Ze starszych przyjaźni Mercedes z Kurtem
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Ania M. Wto Kwi 16, 2013 4:44 pm

Ola napisał:Blainechel na pewno nie jest naciągane, jeden z moich ulubionych odcinków i ulubionych scen Very Happy

Odcinek fajny i to bardzo, scena również Very Happy I może dlatego tylko ,że scena i odcinek.
Na dłuższą metę, ja przynajmniej bym tego nie widziała Smile
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by brulion Wto Kwi 16, 2013 9:13 pm

Kasia napisał:bru, czyli Blaine/Rachel to nie byłoby naciągane? Very Happy

Skoro w serialu wątek się pojawił i Rachel poważnie rozważała, czy nie jest zakochana w Blainie, to co w tym naciąganego? Wink Już bardziej naciągane jest dla mnie Blam w sensie romantycznym...

Karolina napisał:Pomysł z Sebastianem też ok. Spotykać się z kimś, kto o mały włos cię nie oślepił lol!

Zapomniałam o tym xD Cofam mą opinię ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Kasia Wto Kwi 16, 2013 9:28 pm

To jest w tym naciągane, że Blaine jest GEJEM, co powtórzył kilkakrotnie i co było widać wyraźnie chociażby przy ostatniej sytuacji z Tiną. Także jak to mogłoby nie być naciągane?
A Rachel rozważała to na podstawie pocałunku po pijaku, także gdzie w tym jest powaga? Very Happy

Nie wiem czy bardziej/mniej, ale Blam również jest naciągane bo Sam jest HETERO. xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by unnormaly Sro Sty 22, 2014 11:45 am

w ogóle brakuje tutaj żeby ktoś się zakochał w Sue.. Very Happy

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Nessy Sro Sty 29, 2014 10:23 am

Rachel z Finnem była najlepszą parą, ale co teraz będzie jak Coryego już nie ma. Z kim będzie Rachel ???

Nessy

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by blondie13 Czw Sty 30, 2014 8:03 pm

Dla mnie najlepszą parą jest Klaine Smile

blondie13

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by kejszza Pią Lut 07, 2014 2:44 pm

Pewnie trochę czasu minie, zanim Rachel kogoś sobie znajdzie. Dla Lea granie z kimś innym niż Cory może być trudne, a wiadomo że Rachel też przeżywa śmierć Finna, więc w tym sezonie może jej jeszcze odpuszczą.

kejszza

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Pary i przyjaźnie Empty Re: Pary i przyjaźnie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach