4x23 Graduation FINAŁ

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ocena odcinka

33% 33% 
[ 7 ]
14% 14% 
[ 3 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 7 ]
5% 5% 
[ 1 ]
5% 5% 
[ 1 ]

Wszystkich Głosów : 21

4x23 Graduation FINAŁ

Pisanie by Gigi on Czw Maj 16, 2013 11:17 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

WHO WILL TAKE THE CURE? — On Graduation Day, Mystic Falls is overrun with ghosts intent on settling old scores and fulfilling their supernatural destinies. Damon’s (Ian Somerhalder) life is in danger after a ghostly encounter, while Matt (Zach Roerig) and Rebekah (Claire Holt) join forces to battle a ghost determined to find the cure. As everyone gathers for the graduation ceremony and the ghosts converge, help comes from an unlikely hero. Caroline (Candice Accola) receives a touching and unexpected graduation present, and Bonnie’s (Kat Graham) plan leads to the closing of the veil. Elena (Nina Dobrev) makes a decision about the Salvatore brothers and faces an epic confrontation with Katherine (Nina Dobrev). Finally, Stefan (Paul Wesley) discovers a horrifying clue to the mystery surrounding Silas.

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Re: 4x23 Graduation FINAŁ

Pisanie by Go?? on Pią Maj 17, 2013 2:15 am

Co to miało być? O_O
Przez 38 minut się wynudziłam, poziom głupoty jaką osiągnął serial jest po prostu zatrważający. No ale ostatnie 5 minut, co to w ogóle ma znaczyć?

Bardzo poważne spoilery, więc radzę nie wchodzić przed oglądaniem:
Spoiler:
Bonnie naprawdę nie żyje, Kath została człowiekiem, Elena wybrała Damona, STEFAN NIE ŻYJE, a przynajmniej na to wygląda. Silas jest jego jebanym sobowtórem, czy tam Stefan jego, kto ich tam wie -.- No co się dzieje, ja się pytam?
aa no i Jer zmartwychwstał, lol xD

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Pią Maj 17, 2013 2:21 am

Spoiler:
Bonnie nie żyje.
Jeremy zmartwychwstał.
Katherine jest człowiekiem.
Stefan jest doppelgängerem Silasa.
Stefan nie żyje?
Elena wybrała Damona.
Matt i Rebekah jadą razem na wakacje.
Klaus cmoknął Caroline i zwrócił wolność Tylerowi.

Śmieję się histerycznie, nawet nie wiem czemu xD
NIC NIE ROZUMIEM.
Najgłupszy i najbardziej nielogiczny odcinek ever z końcówką, której po prostu nie da się ogarnąć xD

Go home Julie Plec, you're drunk.
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Pią Maj 17, 2013 10:04 am

Wypowiadając się o tym odcinku muszę zacytować Elkę. I don't know what i feel.
Na pewno plusem tego odcinka jest to, że był zaskakujący i że rzeczywiście można było odczuć, że to finał, a ostatnio w serialach rzadko się to zdarza Wink Szkoda tylko, że w większości przypadków byłam niemile zaskoczona.

Spoiler:
Sama nie wierzę, że to piszę, ale Elka nawet przez chwilę mnie nie irytowała. Fajnie, że nie postąpiła samolubnie i że nie wzięła lekarstwa tylko dla siebie. A to, co z nim później zrobiła, to już inna sprawa. A scena Elka/Jer/Ric po prostu cudowna.
Niby już nie shippuję Delenie, ale jednak się ucieszyłam, chociaż chyba głównie ze względu na Damona, bo zasługuje na przynajmniej trochę szczęścia. Podobało mi się też zdecydowanie Eleny, bo drugiego takiego dylematu, jak z poprzedniego finału bym nie zniosła. Było mi strasznie szkoda Stefana, ale brawa dla niego, że chce ruszyć naprzód. Może wreszcie przynajmniej jeden z braci się opamięta. Chociaż nie oszukujmy się, znając Julie Plec, to pewnie przy następnym finale znowu będziemy się zastanawiać, kogo wybierze Elena.
Klaroline jest teraz głównym powodem, dla którego oglądam TVD. Nie wiem, jak to będzie, kiedy The Originals wejdzie na antenę, pewnie będę oglądać oba seriale z nadzieją na crossovery. To była chyba ich najlepsza scena i przyznam, że w nocy ją jeszcze kilka razy oglądałam Smile Ale lekki niedosyt jest. Mówiono nam, że ostatnie trzy odcinki będą dobre dla Klaroline, a tak naprawdę dostaliśmy tylko dwie ich sceny, w dodatku w jednej z nich Klaus nie był Klausem, tylko Silasem. No trudno, ja czekam na więcej.
Mabekah jest mega słodka, ale to wszystko dzieje się dla mnie trochę za szybko. Co prawda, było już coś między nimi w 3. sezonie, ale potem scenarzyści chyba o tym zapomnieli i Rebekah znowu śliniła się na widok Stefana. W tym sezonie Matt i Rebekah zbliżyli się do siebie tylko w kilku ostatnich odcinkach, a już wyjeżdżają na wspólne zwiedzanie świata. No i nie ukrywam, trochę denerwuje mnie to, że ich fani dostali to, na co fani Klaroline tak długo czekają Smile
Jednym z najgorszych błędów jest to, ze Bonnie nie żyje. Ciekawa jestem, czy pozostanie martwa, czy gang Scooby'ego wymyśli coś, żeby ją (i może Stefana) przywrócić do życia.
Cieszę się, że Jeremy wrócił, ale wolałabym, żeby był to Alaric.
No i teraz dwa największe zaskoczenia tego finału Smile
Katherine i lekarstwo. Nie chciałam, żeby Kat została człowiekiem, ale ciekawi mnie, jak sobie z tym poradzi. No i wielki plus za to, że nie wziął go ktoś z epickiego trójkąta, bo to byłoby za bardzo przewidywalne.
Najbardziej skołowana jestem co do Stefana będącego doppelgangerem Silasa. Niby fajnie wymyślili, ale z drugiej strony to lekko odgrzewany kotlet. Oczywiście śmierć (?) Stefana to największy minus odcinka. Ciekawe, czy odratują go jeszcze przed śmiercią, czy sprowadzą z powrotem zza światów, bo nie ma możliwości, żeby Stefan był martwy permanentnie, przynajmniej mam taką nadzieję.
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Pią Maj 17, 2013 1:16 pm

Hahaha.
Co to był za odcinek? Very Happy

Spoiler:
Plec powinna się jeb*ąć w czoło, ale to tak super mocno, bo chyba jej wyobraźnia się chyba za bardzo rozszalała. Chyba muszę sobie zrobić tabelkę z tym kto żyje a kto nie, bo już nie nadążam Laughing

Skupmy się na plusach (jak dla mnie) to było :
- Matt i Rebekah <3 super słodcy są, Matt był mi kiedyś obojętny, ale teraz wydaje mi się, że to jedna z najbardziej jak nie jedyna ogarnięta postać w tym serialu. Pewnie spędzą razem fajne wakacje, a potem ich drogi się rozejdą, szoda
- Kath nie zginęła - największe zaskoczenie odcinka, bo byłam pewna, że Elena się jej pozbędzie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie trochę się będzie pojawiać, bo głupotą by było marnowanie de kjor na kogoś kto się już nie pojawi czy coś. Pewnie będzie siedzieć cały czas w barze i topić smutki xD
- Alaric. WTF czemu on nie mógł powrócić do żywych Sad
- Damon i Elena, no powiedzmy że plus. Mam nadzieję, że to koniec trójkąta, bo ile można;/
- Klaus i Caro też mieli fajną scenę.

MINUSY:
- Śmierć Bonnie. Potrzebna jest jakaś czarownica w tym serialu Neutral pewnie się będzie jeszcze pojawiać w scenach z Jerem, ale to nie to samo..
- Powrót? Jeremy'ego. Potrzebny jest do czegoś?
- Niewykorzystany potencjał przeciwników, którzy przybyli z zaświatów. Niby się pojawili, ale tak jakby ich nie było. Łowcy sobie szykowali jakieś bomby czy coś, szybko się ich pozbyli, Kol coś pogadał i tyle. NUDY.
- Co prawda to było mega zaskoczenie - Stefan lądujący w wodzie i zastępujący go Silas. Chociaż wolałabym, żeby tej sceny nie pokazali i dopiero w przyszłym sezonie się okazało, że Stefan to nie Stefan xd W każdym bądź razie Stefan na bank nie umrze ani nic takiego. Nie chce mi się znowu odcinka włączać, ale nie ogarnęłam : Stef jest sobowtórem Silasa?? Trzeba znowu odgrzewać jakiś kotlet?

Ewa:Proszę pisać odczucia odnośnie odcinka w spoilerze bo psujemy tym oglądanie osobom,które jeszcze nie miały okazji zobaczyć.Dziękuję Smile
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by AliceHumphrey on Pią Maj 17, 2013 4:43 pm

Hahahahaha... Właśnie obejrzałam i nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.
Może nie będę powtarzać tego co zostało wyżej napisane, ale chętnie zacytuje parę zdań z waszych komentarzy:
Spoiler:

Plec powinna się jeb*ąć w czoło, ale to tak super mocno, bo chyba jej wyobraźnia się chyba za bardzo rozszalała.
Nie wiem, czy coś może jej pomóc. TVD z każdym odcinkiem opada jeszcze niżej (o ile się da).

Śmieję się histerycznie, nawet nie wiem czemu xD
A ja Cię rozumiem Smile

- Alaric. WTF czemu on nie mógł powrócić do żywych
Też tego nie rozumiem. Mogli zwrócić Alarica zamiast Jera. Sad

Nie chce mi się znowu odcinka włączać, ale nie ogarnęłam : Stef jest sobowtórem Silasa?? Trzeba znowu odgrzewać jakiś kotlet?
Też z początku nie byłam pewna czy ogarnęłam, ale po chwili doszło do mnie, że mamy kolejny idiotyzm tego serialu. Tak, to prawda Stefan jest sobowtórem Silasa.

Ogólne wrażenie po odcinku: Hahahaha... Serio?

Ewa:Prośba jak wyżej Smile
AliceHumphrey

Liczba postów : 51

http://gossipgirl-plotka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Pią Maj 17, 2013 4:51 pm

Nie wiem czemu osoby, które nie widziały odcinka miałyby wchodzić w ten temat, ale ok Very Happy

Spoiler:
AliceHumphrey napisał:
Nie chce mi się znowu odcinka włączać, ale nie ogarnęłam : Stef jest sobowtórem Silasa?? Trzeba znowu odgrzewać jakiś kotlet?
Też z początku nie byłam pewna czy ogarnęłam, ale po chwili doszło do mnie, że mamy kolejny idiotyzm tego serialu. Tak, to prawda Stefan jest sobowtórem Silasa.

Mogli chociaż wysilić się i coś oryginalnego wymyślić ;/
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by AliceHumphrey on Pią Maj 17, 2013 4:54 pm

Mogli chociaż wysilić się i coś oryginalnego wymyślić ;/

To było zbyt trudne dla Julie, w końcu musi zrobić jeszcze kilka gniotów. Nie może zająć się jednym serialem i zrobić go porządnie. Lepiej robić 10 seriali, które będą do dupy.
AliceHumphrey

Liczba postów : 51

http://gossipgirl-plotka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sob Maj 18, 2013 7:43 am

Moje uczucia po tym finale: Aha, ok.

Klaroline i Mabekah <3 To chyba dla mnie jedyny plus tego odcinka. Cała reszta taka sobie.
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Sob Maj 18, 2013 10:08 am

A mi podobało się Very Happy

Stefan na pewno nie umrze tylko wysuszy się jak rodzynek (mimo takiej ilości wody) Laughing
Bonnie nie żyje, ale za to Jer wrócił Laughing
Kat zostaje człowiekiem - he to może być ciekawe Laughing
Aleksander z epoki kamienia łupanego w ekspresowym tempie przystosował się do cywilizacji Laughing
Mebekah wyrusza razem na wakacje (tekst Matta o tym, żeby Reb nawet nie myślała o tym, żeby zamienić go w wampira aby mogli żyć długo i szczęśliwie normalnie rozczulił mnie I love you ) Laughing
Caro... jaka szczęśliwa na widok Kluski I love you ("Ja zamierzam być Twoją ostatnią miłością" -jakie to romantyczne) Laughing

Jak ja bym baaaarrrdddzzzzoooo chciała żeby to Riczek został Crying or Very sad
Szkoda mi Stefana, mam nadzieję, że szybko się skubną, że to nie on tylko Silas i go odnajdą (i, że wciąż będzie "żywy"), no i oczywiście ze względu na Elenę Crying or Very sad
Jakby nie było, szkoda mi Bonnie i wiem, że mimo wszystko będę za nią tęsknić Crying or Very sad
Tak miło oglądało się scenę Jer/Elena/Riczek Crying or Very sad

Delenowa scena podobała mi się bardzo I love you I love you Przynajmniej na chwilę mamy spokój Very Happy

I na sam koniec pytanie, które nie daje mi spokoju: Skąd wziął się ten sejf (czy co to tam było) ?

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sob Maj 18, 2013 10:17 pm

Hahahaha, co za odcinek xDD Ale mi się podobało, choć Plec naprawdę ma nie po kolei w głowie Very Happy Ciekawe co będzie z Kath, Stefkiem. Mabekah była słodka. Delena też nie najgorzej. Klaroline <3 Szkoda Bonnie, szkoda Riczka, ale za to spoko całkiem, że Jer wrócił. Liczyłam, że mamy koniec Silasa :< I z tym sobowtórem to też .

I tak jak Anię, zastanawia mnie skąd Silas wziął ten sejf Very Happy

Scena Eleny, Jera i Ricka była genialna, ale cały czas łudziłam się, że nagle przyjdzie do nich Jenna, no ale wymagam za wiele Sad

Ogólnie beczka i parę zaskoczeń Very Happy
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Pon Maj 20, 2013 9:46 pm

wth Bonnie jednak umarła i nie przeżyła??? ;( i czy ktoś może mi w skrócie wytłumaczyć co stało się ze Sztefem? bo widzę, że meme ze Stefanem robią teraz większą karierę niż z Danem jako GG Razz dlaczego jest ich dwóch??

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pon Maj 20, 2013 9:50 pm

Stefan jest doppelgängerem Silasa. xD
Dlatego też powstał ship Stilas, który króluje ostatnimi czasy na tumblrze Very Happy

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Pon Maj 20, 2013 10:12 pm

ale Stefan nie żyje? w sensie wsadzili mu kołek żeby był tym doppelgangstą??

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Klaudia on Pon Maj 20, 2013 10:37 pm

Żyje, jest tylko zamknięty w sejfie na dnie jeziora Razz
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pon Maj 20, 2013 10:38 pm

Prawdę mówiąc sama tego do końca nie ogarniam, ale chyba żyje. Po prostu trochę wyschnie w tym ocenianie (o ironio xD )
Jakoś się wydostanie, ktoś mu pomoże, ale jeszcze nie powiedzieli dokładnie kiedy.

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Pon Maj 20, 2013 10:40 pm

Silas miał akurat ze sobą sejf, żeby zamknąć Stefka i wrzucić go do wody Very Happy Shipuję im patrząc na ich karierę gifowo obrazkową Very Happy
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Pon Maj 20, 2013 10:50 pm

Chyba coś Julie wyjaśniała, że Stefan utonie, uzdrowi się, później znów utonie i uzdrowi się.... i tak w kółko aż go nie znajdą i wyłowią Sad
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pon Maj 20, 2013 10:53 pm

Aa no coś takiego mówiła chyba. Ogólnie ma być to bardzo traumatyczne przeżycie dla Stefana, także jestem ciekawa jego wątku w przyszłym sezonie. Może chociaż to mi zrównoważy tę nieszczęsną Delenę xD

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Pon Maj 20, 2013 10:59 pm

oj tam oj tam nieszczęsną zaraz Razz

Ja mam tylko nadzieję, że torturowanie w taki sposób Stefana i szukanie go nie będzie trwało długo, daję im na to góra 2-3 odcinki. Silas Silasem ale Silas to nie Stefan Very Happy
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pon Maj 20, 2013 11:03 pm

Przepraszam Aniu, wiem że ich lubisz;) Ja będę się starała milczeć w tej sprawie Very Happy
No prawdę mówiąc ja też mam taką nadzieję, czym by było TVD bez Stefana Sad

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Wto Maj 21, 2013 10:01 am

wiem...wiem jestem tu wyjątkiem i dlatego też będę się starała milczeć w tej sprawie Razz

(no może poza takimi tyci tyci poodcinkowymi zachwytami elephant )
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Maj 21, 2013 3:53 pm

Ania_ napisał:Chyba coś Julie wyjaśniała, że Stefan utonie, uzdrowi się, później znów utonie i uzdrowi się.... i tak w kółko aż go nie znajdą i wyłowią Sad

[You must be registered and logged in to see this image.]

jednak miałam nos, że przestałam oglądać i nie wróciłam xD

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Wto Maj 21, 2013 4:58 pm

Tylko, że jest teraz szansa na twoją Steferine xD

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Wto Maj 21, 2013 5:32 pm

Zastanawiam się jak Nina będzie grać Kath człowieka xD Czwarta postać do zagrania tak właściwie, napracuje się dziewczyna Very Happy
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics