4x23 Graduation FINAŁ

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ocena odcinka

33% 33% 
[ 7 ]
14% 14% 
[ 3 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 7 ]
5% 5% 
[ 1 ]
5% 5% 
[ 1 ]

Wszystkich Głosów : 21

Re: 4x23 Graduation FINAŁ

Pisanie by shiva89 on Sro Maj 22, 2013 10:36 am

Nareszcie Delena:)
Kath człowiekiem...nie bardzo to widze:P
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Maj 22, 2013 3:47 pm

Ola napisał:Zastanawiam się jak Nina będzie grać Kath człowieka xD Czwarta postać do zagrania tak właściwie, napracuje się dziewczyna Very Happy

Już grała w sumie, ale to pewnie będzie jeszcze inna Kath po takich przejściach Very Happy
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Maj 22, 2013 5:46 pm

A ja mam wrażenie, że zobaczymy Kathrine w góra trzech odcinkach, a potem zniknie Wink Moim zdaniem dużo straci na osobowości. Oby nie było Eleny 2.0
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sro Maj 22, 2013 5:55 pm

Wątpie, żeby pojawiła się tylko w 3 odcinkach. Teraz pewnie poświęcą jej więcej czasu, skoro dali jej już ten lek. Mam też nadzieje, że Kath nie stanie się taką ci** jak Elena, chociaż to TVD więc nie wiem czy powinnam się tak łudzić Wink

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Sro Maj 22, 2013 6:14 pm

Mam nadzieje ze Kath nie zelenowieje Razz

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sro Maj 22, 2013 6:26 pm

Niee, wydaje mi się, że tak szybko nie zniknie. Nie zmarnowaliby na nią leku, to raz. A dwa, że zostało im tak mało postaci, że chyba się jej nie pozbędą xD
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Sro Maj 22, 2013 7:27 pm

Przed odcinkiem finałowym Julie mówiła, że powrót do człowieczeństwa tej osoby, która weźmie lekarstwo będzie jednym z głównych wątków kolejnego sezonu, więc raczej będzie dużo Kath Smile
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Maj 22, 2013 7:44 pm

A mi się wydaje, że Nina nie da rady długo grać dwóch kompletnie różnych postaci i z czasem granica pomiędzy Kath a Eleną może się zatrzeć...
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Maj 23, 2013 5:24 pm

Dopiero obejrzałam:D

Spoiler:
Nie ogarniam trochę. Bonnie nie żyje - największy szok. Nie sądziłam, że to powiem ale nagle nie wyobrażam sobie totalnie serialu bez niej. Więc jak nie zmartwychwstanie to nie wiem jak oni to dalej pociągną...

Akcja ze Stefanem i Silasem - dno i wodorosty. Co za żenada z tymi doppelgangerami w ogóle Neutral No i Stefan bidula tyle się wymęczy na dnie tego jeziora:( Cieszę się tylko, że Paul będzie miał ciekawe (oby!) wątki do zagrania i w końcu wywlecze się z zamkniętego koła miłosnego trójkąta. W ogóle Stefan mnie bardzo rozczulał w tym odcinku, jak powiedział, że wróciłby do Eleny bez wahania gdyby się okazało, że ona coś do niego czuje i jak rozmawiał z Lexi o wyjeździe:(

Mabekah i Klaroline - dwa ogromne plusy. I byłabym taka szczęśliwa z ich powodu gdyby nie ten cholerny spin-off, który wszystko zaprzepaszcza:( He's your first love. I intend to be your last. MOJE SERCE Sad

Cieszę się z powrotu Jera choć szkoda, że z Rickiem się nie udało. Najlepiej z Rickiem i Jenną w pakiecie:)

zagadka sejfu:
Wydaje mi się, powtarzam - WYDAJE, że to Stefan przywlókł ten sejf, żeby włożyć do niego kamienne szczątki Silasa, tak dla pewności, żeby nie dotarła do nich ani kropla krwi czy coś. A Silas po prostu użył go na biednym Stefanie:(

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Maj 23, 2013 7:17 pm

Karolina napisał:
Spoiler:
Akcja ze Stefanem i Silasem - dno i wodorosty.

No akcja ze Stefanem na pewno Laughing sorry, ale nie mogę z tego Laughing

Karolina napisał:
zagadka sejfu:
Wydaje mi się, powtarzam - WYDAJE, że to Stefan przywlókł ten sejf, żeby włożyć do niego kamienne szczątki Silasa, tak dla pewności, żeby nie dotarła do nich ani kropla krwi czy coś. A Silas po prostu użył go na biednym Stefanie:(

Na pewno masz rację tylko dlaczego od razu nie wsadzili Silasa do niego...i czy oby na pewno ten sejf zmieściłby się do tego samochodu? I podczas sceny Stefan/Damon podczas pakowania Silasa do auta, sejfu nie było, więc co, przytargał go tam wcześniej? Jaki w tym sens, wozić się tyle razy? W każdym razie pozostawili nas w strasznej niewiedzy na ten temat i mnie osobiście to męczy ;D
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics