Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The Killing

+2
April
desertrose
6 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Wto Lut 18, 2014 1:59 pm

Ile jeszcze mamy czekać na nowy sezon?!
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Czw Lut 20, 2014 7:00 pm

Też już nie mogę się doczekać, podobno pracę nad nowym sezonem miały ruszyć w lutym ale czy już działają i ile to potrwa to nie wiem ale myślę, że jeszcze trochę poczekamy. Filmik świetny, uwielbiam ich relację Smile W grudniu przypomniałam sobie dotychczasowe sezony i przyznam szczerze, że pomimo znajomości zakończenia napięcie było podczas niektórych scen.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Pią Kwi 25, 2014 2:31 pm

1 sierpnia, w całości, zostanie opublikowany 4 sezon na platformie internetowej Netflix.

Teaser


Zdjęcia
[You must be registered and logged in to see this image.]


Aaaa nie mogę się już doczekać!! <3 Mam nadzieję, że twórcy tego nie spieprzą i godnie zakończą serial. Dobrze, że pojawiła się informacja odnośnie premiery tej serii. Czekałam, czekałam i się doczekałam. W końcu!
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Wto Kwi 29, 2014 9:46 pm

Super wiadomość bo już się bałam, że dopiero po koniec roku się zbiorą. Niby jeszcze kawałek czasu ale pewnie szybko zleci, zresztą na taki serial warto czekać I love you
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Wto Lip 01, 2014 8:39 pm

Co nieco o finałowym sezonie.
Główni bohaterowie: Linden i Holder będą zmagać się nie tylko z konsekwencjami wydarzeń z 3. sezonu, ale również zostaną zaznajomieni z nową sprawą kryminalną.

Śledztwo toczyć się będzie w sprawie studentów w akademii wojskowej dla mężczyzn, gdzie jeden z nich został brutalnie zamordowany.

Veena Sud, producentka serialu zdradza kilka szczegółów na temat fabuły 4. serii.
W rozmowie z portalem TV Line Veena Sud zauważyła, że finałowe 6 odcinków pozwala nie tylko zakończyć historię rozpoczętą w 3. serii, ale również wprowadzić do produkcji nowe śledztwo. - Linden zawsze była zajętą kobietą. To dla niej koniec historii. Bohaterka zmaga się nie tylko z konsekwencjami swoich działań, ale też z nową sprawą. Nie ma dla niej ucieczki, bo śledztwo jest odzwierciedleniem jej własnych działań - stwierdziła Sud.

Producentka serialu "Dochodzenie" dodała również, że finałowa sprawa, czyli morderstwo nastolatka w szkole dla oficerów nie jest związana ze sprawą Rosie Larsen. - Finałowe śledztwo jest symboliczne dla jej przygody i odpowie na pytanie, które Linden zadawała sobie całe życie pracując jako policjantka. Zrozumiała wtedy, że świat jest czarno-biały. Nie ma ludzi dobrych i złych. W każdym z nas czai się jakieś zło.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, również seria finałowa utrzymana będzie w mrocznym i ponurym tonie. - Szczególnie dlatego, że tym razem stawka dla bohaterów jest znacznie bardziej osobista. To prawdziwy koniec gry dla Linden i Holdera. Powróci syn Sary, pojawi się też jej matka. To wszystko sprawi, że w sześciu odcinkach odpowiemy na wszystkie pytania i godnie zakończymy całą historię. Od początku gdy tworzyłam ten serial, chciałam doprowadzić go do końca. Mimo dwóch anulowań po drodze, teraz mamy możliwość by to zrobić. Więc tak. To jest finałowy sezon. Ostatnie sześć odcinków.

Nie mogę się już doczekać! Jeszcze tylko miesiąc <3
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Sro Lip 02, 2014 7:54 pm

Trailer!! <3
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Sro Lip 16, 2014 1:18 pm

Zapowiada się super! Już nie mogę się doczekać aż zasiądę do seansu. Poczekam na napisy i postaram się tak zorganizować czas żeby zobaczyć wszystkie odcinki na raz. Mam nadzieję, że się nie zawiodę bo naprawdę liczę na porządne zakończenie tak dobrego serialu. Jeszcze tylko 2 tygonie cheers
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Wto Lip 22, 2014 11:29 am

Zostało 10 dni! <3 <3
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Nie Sie 03, 2014 6:50 pm

Miałam czekać aż będą wszystkie odcinki z napisami i dopiero obejrzeć ale chyba nie dam rady się powstrzymać i zaraz obejrzę pierwszy odcinek bo już jest z napisami. Nie mogę się doczekać! mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Wto Sie 05, 2014 8:36 pm

Dopiero wróciłam z nad morza. Już nie mogę doczekać się aż obejrzę pierwszy odcinek! <3
Justyna, widziałaś już jakiś epizod? Jak wrażenia?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Pon Sie 11, 2014 8:25 am

Hmm...dopiero teraz zobaczyłam, że nie dodał się mój post z odpowiedzią Neutral Niestety utknęłam po pierwszym odcinku i zła jestem, że nie mam kiedy obejrzeć następnych. Co do pierwszego to mam mieszane uczucia, nowa sprawa bardzo mi się podoba i z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój jednak dokończenie starej nie jest do końca po mojej myśli no ale zobaczymy jak to się dalej potoczy no i jest jedno WOW, które też nie wywołało mojego zachwytu ale pewnie Ty już jesteś po wszystkich odcinkach więc nie wiem po co to piszę. W każdym razie czekam na Twoje wrażenia.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Nie Sie 17, 2014 7:52 pm

No właśnie nie widziałam całego sezonu, bo nie miałam czasu. Muszę jeszcze dwa epizody obejrzeć.
Justyna, nie bądź taka pewna, że stara sprawa jest niedokończona. Nie będę spoilerować żeby nie psuć zabawy, więc oglądaj.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by indraya Sob Maj 02, 2015 4:10 pm

"The Killing" to zdecydowanie jeden z najbardziej klimatycznych seriali w amerykańskiej telewizji, ale niestety mocno niedoceniany.
indraya
indraya

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

The Killing - Page 2 Empty Re: The Killing

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach