5x01 I know what You did last summer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ocena odcinka

9% 9% 
[ 1 ]
9% 9% 
[ 1 ]
36% 36% 
[ 4 ]
36% 36% 
[ 4 ]
9% 9% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Wszystkich Głosów : 11

5x01 I know what You did last summer

Pisanie by Ewa on Czw Paź 03, 2013 12:21 am

CZAS COLLEGE’U – Po lecie spędzonym na cieszeniu się namiętnym związkiem z Damonem i upewnianiu się, że Jeremy przystosowuje się po powrocie zza światów, Elena jest podekscytowana przeprowadzką do akademika w pobliżu Withmore College z nową współlokatorką, Carolne. Wciąż wierząc, że Bonnie (Kat Graham) podróżowała przez całe lato i wkrótce dołączy do nich, Elena i Caroline są zaskoczone, gdy pewna studentka o imieniu Megan pojawia się i oznajmia, że będzie dzieliła z nimi pokój. Katherine niespodziewanie pojawia się w domu Salvatorów i prosi Damona o pomoc, skoro ona jest teraz człowiekiem i jest podatna na zranienie przez jej wrogów. Matt i Rebekah wracają do Mystic Falls po spędzeniu szalonego lata w Europie, gdzie poznali tajemniczą piękność o imieniu Nadia. Elena nie może pozbyć się przeczucia, że ze Stefanem coś jest nie tak, a Silas w przerażający sposób pojawia się na imprezie „Koniec wakacji” na miejskim placu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Re: 5x01 I know what You did last summer

Pisanie by shiva89 on Pią Paź 04, 2013 7:52 pm

Za mało Deleny..dopiero co nam pokazali, ze sie zeszli, a ta juz musi wyjechac... Silas -Stefan--hmm nawet podoba mi sie gra aktorska Paula...Kolejny rodzic nie żyje..zostala chyba tylko jeszcze matka Caroline...Tyler: szkoda,ze nie wraca...Jeremy po raz enty umarl i wrocil do zywych- juz mnie to nie rusza....ciekawy watek z tą wspollokatorką i związkiem z ojcem Eleny...po co Silasowi Kathrine?...Bonnie jako duch -jest mniej irytująca niż jako żywa....Matt...zmienił sie..nie jest to już grzeczny Matt..o co chodzi z tą Nadią??..........Damon opiekujący się Jeremim -słodkie;), Eelena jako wampir-
dosc mi sie podoba;) (to tak na szybkosci)
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Pią Paź 04, 2013 9:59 pm

Ocena : 4. Może trochę na wyrost, ale zęby mnie nie bolały podczas oglądania Very Happy

Muszę przyznać, że Stefan, a raczej Paul jako Silas jest awesome Very Happy( i sexy haha). Ta jego przemowa, oj przypomniał mi się stary dobry Klaus.

Szkoda trochę ojca Bonnie, kolejny rodziciel ukatrupiony, ale rozwiązali przynajmniej problem z napisaniem sceny, w której dowiaduje się, że jego córka łazi po zaświatach...

Przerażają mnie sceny, w których pokazują Stefana w tej nie dość, że w trumnie to jeszcze w wodzie.. makabra. Te jego wyobrażenia są średnie, znowu wielkie dylematy...ziew. Mógłby sobie Caroline wyobrazić, która go na duchu podtrzymuje a nie smutki z Eleną i Damonem.

W ogóle byłam przekonana, że Silas będzie się bawił w roli Stefana w ukryciu przez kilka co najmniej odcinków, a tu szybko się kapnęli (brawo Jeremy, na coś się przydałeśRazz).

Cholerka, Matt sobie "poszalał" na wakacjach :DSzkoda, że Rebekah zniknęła, mogłabym ich razem cały sezon oglądać. Ta Nadia jakaś dziwna, ciekawe o co chodzi z tym czary mary, które jej kolega na Mattcie odprawiał...

Kath jest przygaszona, kiepsko się ją ogląda w takim stanie:P

Wygląda na to, że teraz będą eksploatować ojca Eleny. No trudno, czasami kończą się pomysły na fabułę :DMoże coś ciekawego z tego wyjdzie.

Damon i Jeremy <3
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Nie Paź 06, 2013 12:20 am

Odcinek całkiem całkiem. Scenarzyści strasznie szaleją, dużo wątków. Ale ogólnie mnie zaciekawili do dalszego oglądania :>
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Paź 24, 2013 11:37 pm

Hmm... czy ktoś w ogóle to jeszcze ogląda? ja skończyłam z TVD Very Happy czasami tylko zerknę na delenowe sceny na yt czasami coś mi śmignie przed oczami, jakiś obrazek z Niną Dobrev, Niną Dobrev, Niną Dobrev, Niną Dobrev, Paulem W., Paulem W., Paulem W. ;D nie wiem co tam się dzieje, kto z kim i dlaczego i nawet nie tęsknie Very Happy
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Pią Paź 25, 2013 12:26 am

Ja oglądam, ale już tylko z przyzwyczajenia. Co prawda, mam nadzieję, że będzie lepiej, ale ta nadzieja maleje z każdym odcinkiem. Obecnie TO bije TVD na głowę.
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Pią Lis 08, 2013 9:16 pm

Hej, pooglądałam sobie dzisiaj scenki z ostatniego odcinka, Silas jest zajebisty Very Happy Paul w końcu ma fajną rolę Wink
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry