Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pani Di

+60
iwona300789
ironically
cherry_crush
kejsza
Julka151
xyzc
xyzc2
Weroncia130
chile91
sm1990
Sioru
lalalalalalala
alltid
ravishmered
gaabrysiaaa
Damian91
just262
Vella
martitka03
drlov
monisiaaa33
AsiaSSS
olkutka
Anabele
Monaliza
weronika159
eltont
Avalon Valmont
oskarr
aska2525
lubi.natalia
paulka4
holly10
halanna
pinkaa5
Kawa i skarpetki.
nieomal
Smile737
stelline
laceyl
VivianDarkbloom
Susannah_dg
PLL
adamk86
madziiuulami
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
delenateam
lewitacja
unnormaly
Gonia
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
rose22
Miyu
Secret_Dreamer
Merigold
64 posters

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by adamk86 Czw Sty 23, 2014 1:12 pm

Jessica może być BigA ale działa przeciwko Ali. Ona jest niespełna rozumu ma jaką obsesję na punkcie córki. Może Jason się o tym dowiedział i dlatego zaczął znowu ćpać, a może to matka mu coś dawała a potem zamkneła go na odwyku

adamk86

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by PLL Czw Sty 23, 2014 1:27 pm

madziiuulami napisał:jak Big A może być po stronie Ali skoro chce ją dopaść i zabić ? .
Wg mnie Jessica ma coś wspólnego z nocą w Radley gdzie matka Tobiego niby spadła z dachu -.^ . Ja to widzę tak ,że one są bliźniaczkami i Jessica ją zrzuciła , i może (tak teraz kombinuje) że Marion mogła być matką Ali , dlatego Alison była potem cięta na Tobiego , że jest zboczeńcem .. w końcu coś między nimi było ? a potem chciała mu zniszczyć życie . Znowu jeśli chodzi o ojca spencer to ma wtyki wszędzie więc mógł sfałszować śmierć Alison . Ale o co chodzi :

-Ktoś pochował Ali w ogródku , potem Grunwald ją z tamtąd wyciągała . Załóżmy , że to ojciec spencer i Jessica ją tam zakopali , więc wiedzieli gdzie są "zwłoki"
-Gdy przyszli z powrotem na miejsce, Ali już tam nie było bo uciekła . Więc przez jakiś czas była uznana za zaginioną . Po jakimś czasie niby znaleziono jej zwłoki tam . Przy czym Jessica nie oglądała czy to ona, widziała tylko żółtą bluzke .. co za bzdura -.^ nie istnieje coś takiego , musi być matka lub ojciec na oględzinach . Reszte już wymyślił ojciec spencer , mógł mieć układy z Wildenem, Wrenem.. w końcu Melisa się z nim spotykała .


Wow, niezła teoria Smile

PLL

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Merigold Czw Sty 23, 2014 4:18 pm

madziiuulami napisał:jak Big A może być po stronie Ali skoro chce ją dopaść i zabić ? .
Wg mnie Jessica ma coś wspólnego z nocą w Radley gdzie matka Tobiego niby spadła z dachu -.^ . Ja to widzę tak ,że one są bliźniaczkami i Jessica ją zrzuciła , i może (tak teraz kombinuje) że Marion mogła być matką Ali , dlatego Alison była potem cięta na Tobiego , że jest zboczeńcem .. w końcu coś między nimi było ? a potem chciała mu zniszczyć życie . Znowu jeśli chodzi o ojca spencer to ma wtyki wszędzie więc mógł sfałszować śmierć Alison . Ale o co chodzi :

-Ktoś pochował Ali w ogródku , potem Grunwald ją z tamtąd wyciągała . Załóżmy , że to ojciec spencer i Jessica ją tam zakopali , więc wiedzieli gdzie są "zwłoki"
-Gdy przyszli z powrotem na miejsce, Ali już tam nie było bo uciekła . Więc przez jakiś czas była uznana za zaginioną . Po jakimś czasie niby znaleziono jej zwłoki tam . Przy czym Jessica nie oglądała czy to ona, widziała tylko żółtą bluzke .. co za bzdura -.^ nie istnieje coś takiego , musi być matka lub ojciec na oględzinach . Reszte już wymyślił ojciec spencer , mógł mieć układy z Wildenem, Wrenem.. w końcu Melisa się z nim spotykała .

1. Wcale nie jest powiedziane, że BigA chce zabić Ali. BigA rujnuje życie kłamczuchom, Ali ucieka przed jakimś facetem - może Ezrą (który BigA na pewno nie jest), ale to nie jest do końca wyjaśnione. W ogóle nawet nie wiemy, po czyjej Ali jest stronie.

2. Kto jest bliźniaczkami? Jessica i Marion? No chyba dwujajowymi, bo przecież w ogóle nie były do siebie podobne Smile No i halo, Ali była cięta na Toby'ego BO SIĘ DO NIEGO PRZYSTAWIAŁA, a on ją wyprosił z pokoju. Toby nie podglądał dziewczyn, Ali to zmyśliła, bo miała focha Wink

3. To, że Jessica i Peter są zamieszani w "to wszystko" to jest pewne, tylko jak? Na pewno sfingowali śmierć Ali - nie trzyma się kupy to nagłe znalezienie zwłok w szopie (niby po zaginięciu córki nie szukali jej wszędzie?), no i przecież Ali musi z czegoś żyć przez te kilka lat po zniknięciu, na pewno dostaje od kogoś pieniądze. Ale to też się wydaje dziwaczne, że ukrywa się 3 lata (nie wiem, ile dokładnie) przed jakimś facetem, zamiast pojechać do innego miasta i tam zgłosić wszystko na policję. -A chyba nie ma władzy na każdym posterunku w Stanach?  Rolling Eyes 
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Susannah_dg Czw Sty 23, 2014 8:10 pm

Może Ali nie ma wystarczających dowodów żeby iść na policję, zresztą ona sama nie wie kto jest A, także na kogo miała by donieść?

Susannah_dg

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Merigold Czw Sty 23, 2014 8:15 pm

Susannah_dg napisał:Może Ali nie ma wystarczających dowodów żeby iść na policję, zresztą ona sama nie wie kto jest A, także na kogo miała by donieść?

Bo ona wie, przed kim ucieka i to nie musi być A  Rolling Eyes  Pani Grunwald w odcinku Halloweenowym mówiła dziewczynom, że mają wyjechać, bo ten, którego Ali się boi, jest w Ravenswood i liczy na to, że kłamczuchy zaprowadzą go do Ali. Prawdopodobnie mówiła o Ezrze.
Merigold
Merigold

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by VivianDarkbloom Pią Sty 24, 2014 12:03 am

Nawet jeśli Ali by miała dowody i tak by nie poszła... tam nikt nie chodzi na policję. ://

VivianDarkbloom

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by unnormaly Pią Sty 24, 2014 1:54 am

bo w policji wszyscy są pracownikami A.. w ogóle to Marlenka z postacią A nie trzyma się kupy.. ale hola hola, to Ezra jechał do buzzy inn, a potem było naskrobane na drzwiach A, czyli jednak jest A i Ali się go bała. Może nie chciała z nim być a on był jakimś psychopatą (i dalej jest) i robi różne durne rzeczy żeby albo została ukarana albo żeby na siłę jak niewolnica do niego wróciła. Tylko nie mam pojęcia po co w sprawe A było mieszać dziewczyny? Po co im ten horror z dupy wzięty?

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by madziiuulami Pią Sty 24, 2014 9:58 am

Niekoniecznie tylko Ezra był w Ravenswood wtedy , tak samo w tym strasznym domu to też nie musiał być on . Ali myślała, że to jego się boi ale w nowym odcinku przyznała, że nie wie kto to jest. Ile razy były w serialu wzmianki , że -A chce Ali dopaść , a kłamczuchy są tylko od tego , żeby je dręczyć i naprowadzić na cel ? Nikt mi nie wmówi , że -A chce tylko dręczyć Alison . To po co w takim razie te akcje ? stroje , pomocnicy , auta , pieniądze , śmierć innych ludzi ? po to żeby się pobawić ? -A nie miało dostępu do Ali , nie wiedziało gdzie ona jest .. Teraz jak widać chce ją dopaść i chce jej śmierci .

Pieniądze Ali zbierała już wcześniej - akcja z typem od masek, szantaż Byrona . Więc przypuszczam , że na ten czas ukrycia TROCHĘ tej kasy nazbierała.

skoro Alison nie wie kto jej to robi , to jak ma iść z tym na policje ? ona potrzebuje dziewczyn do tego , żeby tą sprawe wyjaśnić . Wiem , że Ezry ona się na pewno nie boi , to jest ciągle ktoś inny . Twórcy serialu chcą żeby się skupić na Ezrze przez te jego minki i straszną muzyke.

Znowu jeśli chodzi o Jessice i Marion to są podobne ;)wystarczy obejrzeć ich zdjęcia . Ali i Toby mieli się ku sobie, nawet w dzień jej zaginięcia spotkali się . Przypuszczam , że potem mogła się dowiedzieć (tak jak spencer czytając akta z Radley) , że Marion to jej prawdziwa matka i co za tym idzie jest spokrewniona z Tobym , dlatego nazywała Tobiego zboczeńcem , który "robi to" ze swoją siostrą ..była tym strasznie oburzona.. Normalną reakcją Ali byłoby wyśmiewanie,kpienie i rozpowiadanie plotek na ten temat. A ona się wręcz tego bała .

madziiuulami

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by laceyl Pią Sty 24, 2014 11:10 am

madziiuulami napisał:
Znowu jeśli chodzi o Jessice i Marion to są podobne ;)wystarczy obejrzeć ich zdjęcia . Ali i Toby mieli się ku sobie, nawet w dzień jej zaginięcia spotkali się . Przypuszczam , że potem mogła się dowiedzieć (tak jak spencer czytając akta z Radley) , że Marion to jej prawdziwa matka i co za tym idzie jest spokrewniona z Tobym , dlatego nazywała Tobiego zboczeńcem , który "robi to" ze swoją siostrą ..była tym strasznie oburzona.. Normalną reakcją Ali byłoby wyśmiewanie,kpienie i rozpowiadanie plotek na ten temat. A ona się wręcz tego bała .

A to nie było tak, że Ali wiedziała o Tobym i Jennie, i dlatego twierdziła, że robi to z siostrą?

laceyl

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by stelline Pią Sty 24, 2014 12:43 pm

Mocna irytująca postać. Strasznie jej nie lubię. Coś tam pewnie jest na rzeczy, ale na razie nie umiem wykminić co.

stelline

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Smile737 Pią Sty 24, 2014 2:37 pm

Jak dla mnie jest Big A i to od niej Ali dostała wiadomość It's my turn to torture you Od początku wydaję mi się jakaś niespełna rozumu no i w końcu Ali po kimś musiała odziedziczyć swoje talenty aktorskie Wink

Smile737

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by nieomal Pią Sty 24, 2014 4:59 pm

Ja też coraz bardziej skłaniam się do mysli, ża pani Di może być Big A.

nieomal

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Kawa i skarpetki. Sob Sty 25, 2014 12:50 am

A mnie się wydaje, że pani Di ma różne rzeczy na sumieniu, ale nie mają one nic wspólnego z Ali. Według mnie zachowuje się trochę tak, jakby była w transie - może strata córki sprawiła, iż nagle zdała sobie sprawę, że nie jest już wstanie prowadzić zwykłego, bogatego życia i najzwyczajniej w świecie tęskni za nią, bo pokładała w niej nadzieje na przyszłość - mogłaby się później chwalić, iż jej córka jest wpływową kobietą w Rosewood.
Kawa i skarpetki.
Kawa i skarpetki.

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by pinkaa5 Sob Sty 25, 2014 5:13 pm

Mi się wydaje że zwyczajnie bała się córki, ta rozmowa w kawiarni, kiedy Ali wstrzymywała oddech pokazała że córka robi co chce a Di nie ma nic do gadania. Pewnie wie, że Ali żyje i dlatego jej pokój jest ciągle gotowy na jej przybycie, może pomaga jej wrócić...

pinkaa5

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by halanna Pon Sty 27, 2014 2:34 pm

Relacja między Ali a matką od zawsze była chora- w tej relacji brakowało miłości co jest chore samo w sobie.. więc też ją jak najbardziej podejrzewam. Tylko znowu zagadka- po co to wszystko..

halanna

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by holly10 Pon Sty 27, 2014 3:17 pm

co prawda była to jakas blondynka ale profil moim zdaniem nie odpowiada rysom mamy Ali aczkolwiek wszystko mozliwe, ciemno było Very Happy

holly10

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by paulka4 Wto Sty 28, 2014 4:11 pm

Wyglądało jakby miała włosy do ramion...wiec to chyba nie Ali.,,.

paulka4

Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by lubi.natalia Wto Sty 28, 2014 8:26 pm

jak dla mnie pani D wie że Ali żyje, wiedziała już dawno, może nawet od początku. Może Ali powiedziała jej prawdę i żeby się w to nie mieszała, a ta cały czas przyszykowuje jej pokój z nadzieją że wróci jak najszybciej!

lubi.natalia

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by aska2525 Wto Sty 28, 2014 11:33 pm

dla mnie ona jest straszna i przebiegla i ewidentnie cos knuje

aska2525

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by aska2525 Wto Sty 28, 2014 11:42 pm

mysle ze to ona jest A, niby czemu Ali nie mialaby sie jej pokazac, przeciez to jej mama a skoro i przed nia udaje martwa to musi miec powod

aska2525

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by oskarr Sro Sty 29, 2014 3:31 am

Tak jak wyżej też myślę to ona tym wszystkim dowodzi, być może znalazła jakieś notatki ali o dziewczynach i to wszystko wiedziała lub ali jej mowiła to... hm chciała się zemścić czy coś

oskarr

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Avalon Valmont Czw Sty 30, 2014 6:00 pm

Myślę, że mama Ali wie więcej niż mówi. I na pewno wie co się stało z Ali.

Avalon Valmont

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by eltont Czw Sty 30, 2014 7:41 pm

Ciekawe jak to się stało, że Jessica jest w zarządzie Radley?

eltont

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Czw Sty 30, 2014 8:39 pm

Avalon Valmont napisał:Myślę, że mama Ali wie więcej niż mówi. I na pewno wie co się stało z Ali.

Jestem ciekawa czy wie, że Ali żyje. Jeśli tak, to by wiele tłumaczyło, np. to, że ciągle zmienia pościel w pokoju Ali itp.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Monaliza Czw Sty 30, 2014 11:50 pm

Według mnie Pani Di jest psychiczna

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 2 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach