Ravenswood

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ravenswood

Pisanie by lisek897 on Nie Sty 26, 2014 12:59 pm

To potwierdzone ze Hanna pojawi sie w 10 odcinku Ravenswood (sa juz dostepne z reszta zdjecia w internecie).

lisek897

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Re: Ravenswood

Pisanie by lisek897 on Nie Sty 26, 2014 1:00 pm

Ravenswood ma kiepska ogladalnosc wiec moze "przetransportują" Caleba na koniec serialu z powrotem do Ravenswood;p

lisek897

Powrót do góry Go down

Pisanie by pinkaa5 on Nie Sty 26, 2014 6:00 pm

oby oby bo caleb i hanna tworzą świetną parę o ile nie najlepszą w serialu;)

pinkaa5

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

rvns

Pisanie by halanna on Pon Sty 27, 2014 2:51 pm

Również liczę na powrót Caleba! I szkoda, że tak fajna postac odeszła do serialu, który okazał się niewypałem :/

halanna

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Ravenswood

Pisanie by agasiaga5 on Pon Sty 27, 2014 9:56 pm

Czy wie ktoś może czy bedzie kolejny sezon?? Słyszałam na forum, że ma niską oglądalność ale nie widziałam informacji o zakończeniu serialu, która jest oficjalnie potwierdzona.

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Pisanie by bihacz on Pon Sty 27, 2014 10:27 pm

na razie nie wiadomo czy ravenswood dostanie kolejny sezon. pewnie trzeba poczekac na wyniki ogladalności do konca sezonu 1.
w sumie to mogliby go skasować, a caleb moglby wrocic do pll Smile tylko ciekawe jakby to wytłumaczył hannie Razz

bihacz

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Pisanie by Anabele on Pią Sty 31, 2014 4:40 pm

gdzie można obejrzeć ten serial online?

Anabele

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by imagin on Pią Sty 31, 2014 6:23 pm

wolałam Caleba w PLL... pomysł na serial wydawał się na początku ciekawy, lecz twórcy zdecydowanie "przekombinowali"

imagin

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by AsiaSSS on Sob Lut 01, 2014 8:46 pm

Czy ogólnie w takim razie polecacie, czy można sobie darować?

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula91 on Sro Lut 05, 2014 11:22 pm

Ja zaczęłam oglądać i już z przyzwyczajenia oglądam, nierealne to wszystko i dziwnie się ogląda Caleba, który przyjeżdża sobie do Hanny i wszystko normalnie, a jedzie do Ravenswood i cuda, i dziwy się dzieją. No i ta okropna Miranda...

paula91

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula91 on Czw Lut 06, 2014 1:53 pm

10 odcinek dużo rzeczy wyjaśnił, cieszę się, bo za dużo byłoby niedopowiedzeń jeśli ew nie miałoby być kolejnego sezonu. Trochę nie rozumiem motywu z podwójnym Calebem.

paula91

Powrót do góry Go down

Pisanie by lisek897 on Czw Lut 06, 2014 3:52 pm

Motyw z podwójnym Calbem jest zdecydowanie dziwny. To chyba miał byc poporstu jego przodek (identyczny kropka w kropke;p), a nie Caleb "teraz". Tylko nauswa sie pytanie "Czy Miranda wspolczesna to Miranda obecna"?:p No porobili z tego wiekszy bałgan niz w Pretty Litlle Liars.
W zakończeniu nie zostało wyjasnione wiele spraw np. czy matka Liv I Luka zostanie oczyszczona z zarzutów, kim była zjawa kobiety i małej dziewczynki oraz wiele innych.

lisek897

Powrót do góry Go down

Pisanie by jeordie on Sob Lut 08, 2014 12:11 am

Zastanawiałam się czy nie zacząć oglądać tego serialu, ale jeśli jest tam jeszcze większy bałagan niż w PLL to chyba sobie podaruje  Laughing 

jeordie

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pisanie by anekk on Wto Lut 11, 2014 7:21 pm

jeordie napisał:Zastanawiałam się czy nie zacząć oglądać tego serialu, ale jeśli jest tam jeszcze większy bałagan niż w PLL to chyba sobie podaruje  Laughing 

Jest tam koszmarny bałagan, ale obejrzeć dla zabicia czasu można Razz

anekk

Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Pisanie by iwona300789 on Wto Lut 11, 2014 9:55 pm

mi bardzo przypadł do gustu...bez tych zagadek nie bylby wogole ciekawy...a tak mozna rozwijac watki na kilka sezonow...wiemy juz ze wujek mirandy ich chroni ze dillon zabil ale jest jeszcze wiele nierozowiazanych spraw co tak na serio robi grunwald...czy miranda wroci do zycia co dalej z tym duchem calebem bo na pewno teraz beda razem sam klimat serialu jest wciagajacy jesli ktos lubi takie. Ten zly duch nadal poluje na nich oni musza umrzec wiec mysle ze dalej serial sie bedzie ciagnac...poza tym na stronie ravenswood.pl jest jakas wzmianka o tym ze bedzie kontynuacja tak samo jak w przypadku twisted...kolejny serial z podobnymi watkami do pll i ravenswood...rozniacy sie tylko troszke motywem bo w pll mamy fikcyjne zabvojstwo przesladowce, w twisted jakis naszyjnik i takze morderstwa a tutaj pakt sprzed 100 lat proba zabojstwa duchy i te sprawy Very Happy

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by iwona300789 on Wto Lut 11, 2014 9:58 pm

motyw z calebem fajny bo w pll caleb pewnie by zniknal tak jak powoli toby nam umyka...tak nie dosc ze cos sie zadzialo miedzy nimi to jeszcze takie nietypowe polaczenie dwoch seriali. gdyby zniknal ot tak i gral odrazu tam byloby to bezsensu a tak przynajmniej jest w tym jakas logika choc na pewno z czasem sie rozstana i wogole ale bedzie wiadomo przynajmniej co sie z nimi stalo a nie tak nagle watek urwany.

iwona300789

Powrót do góry Go down

Pisanie by anekk on Sro Lut 12, 2014 9:07 am

Czy serial kończy się na 10 odcinkach? Wiadomo czy będą go dalej dokańczać?

anekk

Powrót do góry Go down

Pisanie by iwona300789 on Sro Lut 12, 2014 4:57 pm

beda go konczyc

iwona300789

Powrót do góry Go down

Pisanie by anekk on Czw Lut 13, 2014 12:03 pm

pinkaa5 napisał:oby oby bo caleb i hanna tworzą świetną parę o ile nie najlepszą w serialu;)

Niestety Caleb nie wróci do PLL i raczej już zakończą wątek Haleb Sad Z resztą sama jest sobie winna, bo kto zostawia swojego chłopaka z jakąś ledwo poznaną laską w innym mieście.

anekk

Powrót do góry Go down

Pisanie by Secret_Dreamer on Czw Lut 13, 2014 1:25 pm

Słyszałam , że ma być kontynuacja tego sezonu , że 10 odcinek nie jest ostatnim i gdzieś w Internecie widziałam już nawet promo 1b a sami aktorzy wypowiadają się jakby to był pewnik. W serialu co prawda jest bałagan ale taki dający wiele do myślenia Smile

Secret_Dreamer

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Pisanie by chile91 on Pią Lut 14, 2014 12:41 am

Są oficjalne potwierdzenia że serial będzie kontynuowany.
I moim zdaniem łączenie wątków RVS i PLL nie jest dobre...
RVS to zupełnie inny serial o zupełnie innej tematyce i wszystkie absurdy można tłumaczyć zawsze siłą nadprzyrodzoną czego nie da się zrobić w PLL.
A co do komentarzy, że szkoda Caleba bo on ładnie z hanna wyglądał to dajcie spokój już z tym....
Liczy się kasa i nic więcej .... mało Caleba pokazywali w PLL a aktor w końcu dostał własny serial a własny serial ambitniejszy wątek wiąże się już z większa kasą i z pokazaniem się ... RVS jest ciekawe na swój sposób i jest bardziej ambitne niż PLL, to trzeba przyznać temu serialowi, wszystko się ładnie składa w całość niestety w PLL już pogubili wątki.
Plotki o tym że serial znika z anteny puszczają załamane nastolatki, że Caleb nie będzie już z Hanna.
Co do oglądalności do USA jeśli chodzi o oglądalność itd ma zupełni inne przeliczniki niż Polska....

chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pisanie by ironically on Pią Lut 14, 2014 4:10 am

Serial nie jest zły, taki... inny, szkoda szczerze mówiąc, że mają go zdjąć. Czy może ktoś ma świeższe informacje, które mówią o więcej niż jednym sezonie? ;-)

ironically

Powrót do góry Go down

Pisanie by lisek897 on Sob Lut 15, 2014 3:29 pm

Odnosnie spekulacji o kontynuacji serialu : [You must be registered and logged in to see this link.]

lisek897

Powrót do góry Go down

Pisanie by xyzc2 on Nie Lut 16, 2014 11:48 pm

słabo słabo a zdążyłam się wkręcić :/ i czuje niedosyt :/

xyzc2

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pisanie by imfi on Wto Lut 18, 2014 10:42 pm

Szkoda, bo zapowiadało się nawet nieźle. Pierwsze odcinki szybko mi mijały. Byłam szczerze zaskoczona, kiedy dowiedziałam się o zakończeniu serialu. Ale to może i lepiej... Caleb wróci do Hanny <3

imfi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 3:23 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry