Arrow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Arrow

Pisanie by oskarr on Sro Sty 29, 2014 3:43 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Po katastrofie morskiej na bezludnej wyspie zostaje odnaleziony milioner. Gdy mężczyzna wraca do cywilizacji, postanawia walczyć ze złem i łapać przestępców.

Serial jak dla mnie świetny, sezon 2 lepszy od 1, jednak w drugim bardziej denerwuje mnie Laurel i ten jej nieobecny wzrok :/

oskarr

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Re: Arrow

Pisanie by Eris on Sro Lut 05, 2014 1:43 pm

Wspaniały serial! Choć co prawda, pierwszy sezon momentami przynudzał, lecz z odcinka na odcinek coraz lepiej, a drugi sezon jest genialny. Uwielbiam postać Olivera, Roy'a i Felicity. Szkoda tylko, że uśmiercili Tommiego, jak dla mnie tworzyła się fajna postać, jednak nie dali jej szansy. Naprawdę szkoda. Laurel też mnie ostatnio irytuje, choć po części też mi jej żal. Coraz większą sympatią darzę Lance, fajny facet. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie bawi. :-) Moira na kandydatkę? Nie jestem pewna czy to dobry pomysł, aczkolwiek przynajmniej coś robią z tą postacią. I zdecydowanie lubię kiedy producenci piszą scenariusze - o niebo lepsze odcinki. Ciekawe jak to będzie ze Sladem...

Eris

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Nie Lut 23, 2014 7:40 pm

Jestem dopiero na pierwszym sezonie i w sumie na początku nie byłam przekonana, ale im dalej tym lepiej.

Poza tym Oliver i Felicity <3

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Mar 04, 2014 4:35 pm

No to jestem na bieżąco, ten serial jest naprawdę świetny.
Jestem mega ciekawa jaki będzie następny ruch Slade'a, przeraża mnie trochę ta postać Wink

Cieszę się, że Sara i Laurel się pogodziły, bo mimo niechęci do Laurel to jest mi jej żal, naprawdę jest teraz wrakiem człowieka i myślę, że siostrzana miłość może ją postawić na nogi Wink

Wkurzył mnie związek Olivera z Sarą. Nie rozumiem trochę dlaczego Sara to zrobiła, i jeszcze to zaproszenie na obiad, normalnie żeby od razu zniszczyć swoje relacje z siostrą. Poza tym jakoś tak nagle to się stało, miałam wrażenie, że nic między nimi nie ma, a tutaj nagle królik z kapelusza. Do tego wątek Sary jako lesbijki wydawał mi się dużo ciekawszy.

Ciekawa jestem kiedy wróci Malcolm.

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:45 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry