Bones

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Bones

Pisanie by iwona300789 on Wto Lut 11, 2014 9:34 pm

Fanów kriminalnych przygód i zagadek zapraszam do ogladania Bones :Daktualnie jest koncowka 9tego sezonu ale 10 w drodze i niestety ma byc ostatnim Sad

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Re: Bones

Pisanie by IAmSherlocked on Wto Lut 11, 2014 10:37 pm

Od zawsze lubiłam Bones, kiedyś to był mój ulubiony serial. Szkoda, że mają go kończyć, ale lepiej żeby to zrobili teraz niż ciągli go w nieskończoność.

IAmSherlocked

Liczba postów : 53

Powrót do góry Go down

Pisanie by iwona300789 on Wto Lut 11, 2014 10:43 pm

tez tak uwazam i czytalam dzis ze juz od 4 sezonu maja pomysl na zakonczenie ze bedzie to bardziej w formie powrotu do kilku ze spraw ze beda jakies duchy Very Happy czasami lepiej powiedziec stop a 10 to taka okragla liczba w sam raz Very Happy

iwona300789

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by wredota on Sro Lut 12, 2014 4:42 pm

Jednak ja będę tęsknić, już tyle lat oglądam ten serial ;( Mnie się nie nudzi, sprawy ciekawe, coś się dzieje. Może ostatnio jest mniej życia prywatnego bohaterów(z wyjątkami oczywiście), ale to nie przeszkadza.

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pisanie by chile91 on Pią Lut 14, 2014 12:36 am

Bones jedne z najlepszych i ambitnych serialów jaki pozostał Smile z dobrą obsadą aktorską Smile
Dobrze wykreowane szczegóły i wszystko Smile Polecam jeśli ktoś lubi kryminały, antropologie, powieści Reichs i szczyptę romansu Smile

chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pisanie by adka694 on Czw Lut 27, 2014 9:00 pm

Zdecydowanie też będę tęsknić,choć zakończenie na 10 to dobra decyzja.Oglądam kości od początku i smutno będzie bez nich:)

adka694

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 12:55 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry