El Barco - Statek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

El Barco - Statek

Pisanie by Catmouse on Sro Lut 12, 2014 4:02 am

OPIS
Globalny kataklizm, spowodowany wypadkiem podczas włączania akceleratora cząsteczek w szwajcarskiej Genewie, sprawia, że załoga, uczniowie i kilku nauczycieli na pokładzie Gwiazdy Polarnej przeżyją największą przygodę ich życia.  
Po burzy i bardzo silnym sztormie, z którego cudem udało im się przeżyć, kapitan statku (Juanjo Artero) i nauczycielka – naukowiec (Irene Montala) uzmysławiają sobie, że są prawdopodobnie jedynymi ludźmi, którzy przeżyli katastrofę. Na pokładzie znajdują się również dwie córki kapitana, dorastająca Ainhoa (Blanca Suárez) i kilkuletnia Valeria (Patricia Arbúes), instruktor przetrwania Gamboa (Juan Pablo Shuk) pierwszy oficer Julián de la Cuadra (Luis Callejo) oraz załoga, wśród której jest kucharka Salome (Neus Sanz) i niezbyt rozgarnięty Burbuja (Ivan Massagué). Towarzyszy im także Ulises (Mario Casas), który twierdzi, że jest przybranym synem de la Cuadry. Załoga i pasażerowie "Gwiazdy Polarnej" muszą stawić czoła wielu zagrożeniom. Nie wiedzą też, czy mogą sobie nawzajem ufać.
(opis nie oddaje chociaż ułamka wspaniałości tego serialu Crying or Very sad)

Ocena na filmwebie: 7,8/10
Moja ocena: 10/10 (mój ulubiony serial ♥)

Polecam serial każdemu, kto lubi zagadki, tajemnice i dużo myślenia Smile
Niewątpliwym minusem może być otwarte zakończenie, gdyż nie wszyscy je lubią, ale i tak koniec był bardzo intrygujący

Oglądał ktoś?

Catmouse

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Re: El Barco - Statek

Pisanie by efi on Sro Lut 12, 2014 10:23 am

Jak lubisz El Barco to obejrzyj Internat. Podobny styl, niektórzy aktorzy ze statku graja tez tu i jest jeszcze lepszy.

Przy okazji jak sie to zakonczylo w koncu bo nie doogladalam ostatnich wyemitowanych odcinkow

efi

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Pisanie by Catmouse on Sro Lut 12, 2014 3:36 pm

efi napisał:Jak lubisz El Barco to obejrzyj Internat. Podobny styl, niektórzy aktorzy ze statku graja tez tu i jest jeszcze lepszy.

Przy okazji jak sie to zakonczylo w koncu bo nie doogladalam ostatnich wyemitowanych odcinkow

Oglądałam Internat, też bardzo lubię. Ogólnie to ubóstwiam hiszpańskie seriale Very Happy
Nie wiem, od którego odcinka nie oglądałaś, więc trudno mi się wypowiedzieć, poza tym, oglądałam to rok temu i nie pamiętam wszystkiego dokładnie. Polecam Ci go dokończyć, no chyba, że nie chcesz/nie masz czasu itd. Możesz poczytać wątki np. na filmwebie (np. [You must be registered and logged in to see this link.] lub spojlery-seriale (np. [You must be registered and logged in to see this link.] oraz, jeżeli znasz hiszpański to na oficjalnej stronie anteny3.

Catmouse

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by efi on Sro Lut 12, 2014 5:10 pm

nie dokończyłam ostatniego sezonu Wink ale chyba zobacze Very Happy

efi

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 6:35 pm

Sponsored content