Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

+38
uszanowankopll666
stelline
wredota
Julka151
Ala
vEdderka1
Nessy
klaudia5xo
CarolineVicky
Miyu
agnieszka89
pinkaa5
Monaliza
juka13
lunka01
Sioru
holly10
Charlize32
Karola_96
espoirmorts
meggheart
patty632
lalalalalalala
MoNiKa_DT
ravishmered
lysiolchang
klakla76
cherry_crush
xyzc
imfi
xyzc2
Smile737
ania920
drlov
ironically
chile91
kaest15
Weroncia130
42 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Weroncia130 Czw Lut 13, 2014 7:56 pm

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? U mnie było tak, że moja koleżanka miała urodziny, na które mnie zaprosiła, więc kupiłam jej właśnie tą książkę. Potem zauważyłam, że na jej podstawie został nakręcony serial. Był to wolniejszy weekend, kiedy już oceny były wystawione, więc z nudów obejrzałam pierwszy odcinek.. potem drugi.. i trzeci.. i nie mogłam się oderwać! Szybko nadrobiłam odcinki, bo zaczęłam go oglądać, gdy zaczął się 3 sezon Very Happy A wy?

Weroncia130

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by kaest15 Czw Lut 13, 2014 8:07 pm

Ja bardzo dlugo sie zbieralam, zeby zaczac ogladac ten serial. Wczesniej ogladalam TVD ale jakos mi sie przejadly troche i stwierdzilam ze zaczne ogladac PLL i tez sie strasznie wciagnelam:)
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Weroncia130 Czw Lut 13, 2014 8:15 pm

kaest15 napisał:Ja bardzo dlugo sie zbieralam, zeby zaczac ogladac ten serial. Wczesniej ogladalam TVD ale jakos mi sie przejadly troche i stwierdzilam ze zaczne ogladac PLL i tez sie strasznie wciagnelam:)

Też oglądałam TVD, ale tylko pierwszy sezon. Nie przypadły mi do gustu, możliwe, że "przejadł" mi się temat wampirów bądź po prostu w rok szkolny nie miałam czasu oglądać Razz

Weroncia130

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by chile91 Pią Lut 14, 2014 12:47 am

Mi poleciła ten serial koleżanka i pierwszy sezon obejrzałam z przyjemnością niestety każdy kolejny już tylko po to by dowiedzieć kto jest A. i jakie kolejne absurdy wprowadzą ....
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by ironically Pią Lut 14, 2014 4:28 am

Zapewne w przerwie jakiegoś innego serialu, który oglądałam i dla zabicia czasu. Pierwsze sezony były niezłe, trzymały w napięci, jednak teraz... cóż, głównie oglądam po to, by dowiedzieć się kim jest -A i śledzić poczynania Spencer ;-)

ironically

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by drlov Sob Lut 15, 2014 12:09 am

U mnie zaczęło się przez książkę. Najpierw przeczytałam ok. 5 tomów i potem zaczęłam oglądać serial. Smile
drlov
drlov

Liczba postów : 64

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by ania920 Sob Lut 15, 2014 8:09 am

A ja szukalam czegos na otarcie lez po GG i natknelam sie na klamczuchy. Pierwszy sezon powiem szczerze,ze przemeczylam. Pozniej nie mialam checi, zeby dalej ogladac, bo nie przypadl mi do gustu. Ale w koncu z nudow wlaczylam 2 sezon i wpadlam Smile

ania920

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Smile737 Sob Lut 15, 2014 12:00 pm

U mnie to było tak że czytałam parę razy o PLL w różnych gazetach i tak którejś soboty stwierdziłam , że obejrzę . Nadrobiłam wszystko i już od maja czekałam na sezon 4 i teraz oglądam regularnie Wink

Smile737

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by xyzc2 Sob Lut 15, 2014 12:16 pm

a ja miałam jazdy i poleciła mi moja instruktorka Smile się wkręciłam!!! Razz

xyzc2

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by imfi Sob Lut 15, 2014 4:35 pm

Przeglądałam listę seriali na jakiejś stronie i spodobał mi się tytuł Very Happy I potem tak się wciągnęłam, że oglądałam odcinek po odcinku, nawet do 5 rano. Nie było łatwo - trzy sezony to dużo do nadrobienia.
imfi
imfi

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by xyzc Nie Lut 16, 2014 1:25 am

Tez tak nadrabialam, a taki wciagajacy, ze oczu nie mozna oderwac Razz

xyzc

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by cherry_crush Nie Lut 16, 2014 9:58 am

Ja zaczęłam oglądać serial całkowicie przypadkowo, w zasadzie z nudów, podczas jednego z niedzielnych, letnich wieczorów.
I tak jak Autorka, obejrzałam jeden, potem drugi i kolejny odcinek, tak, że nadrobiłam całe dwie serie bardzo szybko. Wink
Oczywiście, teraz to już nie jest to samo, co w pierwszym czy drugim sezonie, jednak pomimo kilku absurdów, fabuła serialu nadal mnie ciekawi.
cherry_crush
cherry_crush

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by ania920 Wto Lut 18, 2014 7:48 pm

A mi się znowu wydaje, ze pierwszy sezon był nudny. W czasie drugiego się wciągnęłam, a trzeci to już mistrzostwo teraz to czekam i czekam na nowe odcinki Smile

ania920

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by klakla76 Sro Lut 19, 2014 7:20 pm

Ja też długo się zbierałam do oglądania PLL, pierwszy odcinek bardzo mnie zaciekawił i wciągnął przez co teraz jestem jedna z największych fanek PLL i nie mogę żyć bez tego serialu. Wink

klakla76

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by lysiolchang Sro Lut 19, 2014 9:23 pm

Ja też długo się zbierałam, prawdę mowiąc zacynałam ogladac pilot jakies 3 razy. Ale jakoś mi się nie podobał, myślałam że to głupi serial dla nastolatków, ale potem nadeszły ferie i jakoś znowu obejrzałam. Taa, 2 sezony w 2 dni. I okazało się, że jak już zaczniesz to nie możesz skończyć.

lysiolchang

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by ravishmered Sro Lut 19, 2014 10:06 pm

A ja obejrzałam 2 sezony w 4 dni i baardzo się wkręciłam. Potem bylam juz na bieżąco
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by MoNiKa_DT Sro Lut 19, 2014 10:22 pm

Ja szukałam czegoś na filwebie z Ash Benson, tak trafiłam na PLL

MoNiKa_DT

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by lalalalalalala Sro Lut 19, 2014 11:56 pm

Koleżanki mi poleciły, a wręcz zmusiły mnie żebym zaczęła.
I tak już wyszło, że po pierwszym odcinku nie potrafiłam przestać. Wink

lalalalalalala

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by patty632 Czw Lut 20, 2014 1:05 pm

Odkrylam w wakacje w 2010 roku i odrazu sie wciagnelam ;D

patty632

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by meggheart Czw Lut 20, 2014 2:18 pm

Ja pamiętam, że szukałam na filmwebie czegoś z Lucy bo pamiętałam ją jeszcze z czarodziejów w Waverly place. Po obejrzeniu pilota pochłonęłam cały pierwszy sezon i chyba kilka drugiego sezonu, który aktualnie był emitowany w Stanach Razz
meggheart
meggheart

Liczba postów : 43

http://instagram.com/meggheart

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by espoirmorts Czw Lut 20, 2014 2:56 pm

w wakacje kilka lat temu leciało na AXN Spin, obejrzałam parę odcinków i strasznie mi się spodobał, ale potem jakoś o tym zapomniałam. Znalazłam parę miesięcy później na zalukaju i ogladam do dziś Very Happy

espoirmorts

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Karola_96 Czw Lut 20, 2014 5:47 pm

W wakacje skończyłam oglądać 90210 i szukałam następnego serialu do oglądania Smile przez przypadek trafiła na pll i obejrzałam w niecałe dwa tygodnie 4,5 sezonu Smile

Karola_96

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Charlize32 Pią Lut 21, 2014 11:20 am

Ja dowiedzialam sie od kolezanki, ktora dowiedziala sie od innej kolezanki. Ogl pll w moze 1 tydzien 3 zezony.! Serial stasznie wciaga tak jak The following

Charlize32

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by holly10 Pią Lut 21, 2014 11:31 pm

Podobnie jak Karola_96 Smile skonczylam ogladac jeden serial i przez przypadek w sumie zaczełam ten Razz

holly10

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Sioru Sob Lut 22, 2014 11:26 am

Z nudów szukałam czegoś na zabicie czasu w wakacje, no i proszę! Very Happy

Sioru

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka? Empty Re: Jak zaczęliście oglądać Słodkie Kłamstewka?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach