Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moda, buty itp. ;)

+28
Vivien
Joanna
Ania_
PrincessBlair
brulion
Cas
lana
Layla
Lewandowska
vajper.
weciak
Kasia
Magda
xAaliyahxx
lalitaaa
Kora
gossip_
M&M's
MotherChucker
jeanne
lookx
Gosiek
Ola
Karolina
Ewa
Żuri
Lise
kiwi92
32 posters

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Sob Sie 27, 2011 5:48 pm

Ja bym gorzej wyglądała w obcasach, bo w życiu nie miałam na nogach;p
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Lise Sob Sie 27, 2011 6:45 pm

Ja teżRazz Ale to jeszcze przede mną. Na razie uczę się na koturnach...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sob Sie 27, 2011 6:50 pm

Lise napisał:Ja teżRazz Ale to jeszcze przede mną. Na razie uczę się na koturnach...

Naprawdę mając 12 lat chodzisz na koturnach? o_O
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 6:57 pm

Ja teraz mam pierwsze w życiu buty na obcasie a mianowicie szpilki około 3-4 cm.Na zimę mam już zakupione niskie nawet bardzo botki na koturnie.


Bez obrazy Lise,ale dla mnie osoby w Twoim wieku wyglądają śmiesznie w jakichkolwiek butach innych niż pantofelki (mówię o sytuacji gdy wymagana elegancja).I tu nie chodzi o to czy ktoś umie chodzić czy nie ale,że to śmiesznie wygląda. Mam nadzieję,że się za moje słowa nie obrazisz Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 8:25 pm

Ja uważam,że kozaki na obcasach to dla mnie byłoby samobójstwo Razz Już dwa razy miałam cała nogę w gipsie(bo uszkodzone kolano) właśnie przez śnieg i lód Razz Ale nie powiem-ładne są takie kozaki Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Karolina Sob Sie 27, 2011 8:51 pm

Ja w zeszłym roku kupiłam sobie śliczne botki na obcasach, nawet nie bardzo wysokich, jakieś 7 cm., ale są tak niewygodne, że założyłam je raz i z bólem serca odłożyłam na szafkę z butami, bo nogi mnie bolały nieziemsko... W tym roku zrobię drugie podejście, ale nie sądzę, żeby się udało;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Lise Sob Sie 27, 2011 9:17 pm

ja miałam 2 razy złamaną rekę, w tym samym miejscu:( Nienawidzę szpitali!
Ja mam takie koturny, ze hej:P Na wesele kupiłam. I u mnie( a przynajmniej tak sądze) nie wygląda to głupio, bo wygladam na starszą.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Sob Sie 27, 2011 9:19 pm

Żuri napisał:
Lise napisał:Ja teżRazz Ale to jeszcze przede mną. Na razie uczę się na koturnach...

Naprawdę mając 12 lat chodzisz na koturnach? o_O

no oki , ale ona ma 12 , a ja 19 i nie miałam na nogach. Wszyscy się śmieją ze mnie, że dziewczyna, a nie chodze w sukienkach i obcasach, a ja nie lubię. Taki styl;p
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Sob Sie 27, 2011 9:20 pm

Lise napisał:ja miałam 2 razy złamaną rekę, w tym samym miejscu:( Nienawidzę szpitali!
Ja mam takie koturny, ze hej:P Na wesele kupiłam. I u mnie( a przynajmniej tak sądze) nie wygląda to głupio, bo wygladam na starszą.
nie no dziewczyno jesteś wielka,że w tym wieku już chodzisz na koturnach:)
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Lise Sob Sie 27, 2011 9:21 pm

Ja też nie przepadam za sukienkami. Chodzę, jak muszę... Wolę spodnie i bluzkę.
Normalnie, takich absurdów w GG nigdy nie słyszałam:P Off topic sie zrobiłSmile
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Sob Sie 27, 2011 9:23 pm

no właśnie chciałam to napisać;p
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Lise Sob Sie 27, 2011 9:25 pm

kiwi92 napisał:
Lise napisał:ja miałam 2 razy złamaną rekę, w tym samym miejscu:( Nienawidzę szpitali!
Ja mam takie koturny, ze hej:P Na wesele kupiłam. I u mnie( a przynajmniej tak sądze) nie wygląda to głupio, bo wygladam na starszą.
nie no dziewczyno jesteś wielka,że w tym wieku już chodzisz na koturnach:)
No jestem:P Jak ostatnio sie mierzyłam w domu, za pomocą centymetra krawieckiego to miałam 169 Oo:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Moda, buty itp. ;)

Pisanie by kiwi92 Sob Sie 27, 2011 9:32 pm

czyli tyle co ja bez obcasów;p
kiwi92
kiwi92
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 62

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sob Sie 27, 2011 9:46 pm

kiwi92 napisał:
Żuri napisał:
Lise napisał:Ja teżRazz Ale to jeszcze przede mną. Na razie uczę się na koturnach...

Naprawdę mając 12 lat chodzisz na koturnach? o_O

no oki , ale ona ma 12 , a ja 19 i nie miałam na nogach. Wszyscy się śmieją ze mnie, że dziewczyna, a nie chodze w sukienkach i obcasach, a ja nie lubię. Taki styl;p

Dziwne mają powody do śmiania się. Ja obcasy nakładałam tylko na bale, studniówki i wesela. Nie mogę nosić szpilek, bo mam zakaz od ortopedy (bardzo nieprzyjemne skręcenie kostki). I do połowy liceum też chodziłam w samych spodniach i nie ubierałam się super dziewczęco, dopiero w liceum zaczęłam się stroić, a na studiach to już właściwie zastąpiłam spodnie spódniczkami. Wink Duża zasługa w tym mojego chłopaka w sumie, który pomógł mi się wyzbyć kompleksów itp.

Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś się wyśmiewał z dziewczyn, bo nie chodzą na obcasach. Bardzo niewiele z moich znajomych nosi obcasy na co dzień. Noszenie ich w młodym wieku to trochę głupota, to nie jest wiek na to. Pamiętam, jak kiedyś zobaczyłam totalnie odpicowaną ~10 latkę na dodatek w.... trampkach na obcasie... Kręciła się po całym sklepie, żeby się pochwalić, jaka jest "hot". Rolling Eyes

I Lise, naprawdę w Twoim wieku, a zwłaszcza przy Twoim wzroście wydaje mi się dziwne nosić jakiekolwiek koturny itp. ale może czasy się zmieniły (po tym tekście poczułam się masakrycznie staro Razz )
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Lise Sob Sie 27, 2011 9:52 pm

Hehe:) Nie martw się.
Jak kiedyś byłam w Galerii, to też takie lalunie widziałam... wraz ze swoimi matkami. Dwie solary:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sob Sie 27, 2011 9:55 pm

Haaa, to mi przypomniało mi się, jak widziałam, jakąś dziewczynkę o szła w butach na słupku mniej więcej tak
każdy krok - obcas był wykrzywiany. 100 metrów szła 10 minut, koleżanka wiernie jej towarzyszyła. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Sob Sie 27, 2011 9:57 pm

Mój rekord to 9 cm na studniówce przez całą noc xD Kocham szpilki, ale noszę tylko na specjalne okazje, bo mi nogi wysiadają, mam całe poocierane stopy :< A tak na co dzień, kiedyś tylko adidasy, ale przekonałam się do balerinek i takie głównie noszę. Wink Choć teraz zamierzam się na botki, 7 cm chyba, to będzie wyzwanie ;D


GossipGirl:To mamy podobne obuwie na co dzień Very Happy Tylko u mnie jeszcze w suche i pogodne dni goszczą tenisówki/trampki Smile
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 9:58 pm

Żuri napisał:
kiwi92 napisał:
Żuri napisał:
Lise napisał:Ja teżRazz Ale to jeszcze przede mną. Na razie uczę się na koturnach...

Naprawdę mając 12 lat chodzisz na koturnach? o_O

no oki , ale ona ma 12 , a ja 19 i nie miałam na nogach. Wszyscy się śmieją ze mnie, że dziewczyna, a nie chodze w sukienkach i obcasach, a ja nie lubię. Taki styl;p

Dziwne mają powody do śmiania się. Ja obcasy nakładałam tylko na bale, studniówki i wesela. Nie mogę nosić szpilek, bo mam zakaz od ortopedy (bardzo nieprzyjemne skręcenie kostki). I do połowy liceum też chodziłam w samych spodniach i nie ubierałam się super dziewczęco, dopiero w liceum zaczęłam się stroić, a na studiach to już właściwie zastąpiłam spodnie spódniczkami. Wink Duża zasługa w tym mojego chłopaka w sumie, który pomógł mi się wyzbyć kompleksów itp.

Nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś się wyśmiewał z dziewczyn, bo nie chodzą na obcasach. Bardzo niewiele z moich znajomych nosi obcasy na co dzień. Noszenie ich w młodym wieku to trochę głupota, to nie jest wiek na to. Pamiętam, jak kiedyś zobaczyłam totalnie odpicowaną ~10 latkę na dodatek w.... trampkach na obcasie... Kręciła się po całym sklepie, żeby się pochwalić, jaka jest "hot". Rolling Eyes

I Lise, naprawdę w Twoim wieku, a zwłaszcza przy Twoim wzroście wydaje mi się dziwne nosić jakiekolwiek koturny itp. ale może czasy się zmieniły (po tym tekście poczułam się masakrycznie staro Razz )


U mnie też było wyśmiewanie się,że któraś nie nosi obcasów...ale cóż to było gimnazjum gdzie inteligencja wielu ludzi nie jest wysoka.

Ja też mam zakaz od ortopedy.Tylko,że u mnie tyczy się bardziej jakichkolwiek obcasów bo mam niestabilne kolano.

Ja sama zawsze lubiłam sukienki,spódniczki i mam ich dużo w szafie i staram się zmieniać swój styl codzienny na bardziej dziewczęcy Smile

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Sob Sie 27, 2011 10:01 pm

Właśnie też zamierzam wprowadzić w sobie taką zmianę, w to lato prawie nie chodzę w spodniach i bardzo mi z tym dobrze ;D Na szczęście u mnie nigdy nie było wyśmiewania z nienoszenia obcasów, nie było to jakimś szczególnym trendem Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Gosiek Sob Sie 27, 2011 10:03 pm

Ja noszę szpilki tylko i wyłącznie na jakieś okazje bo na co dzień byłoby mi trudno bo po kilku godzinach mi nogi wysiadają i mam odciski Laughing

Nigdy nie zapomnę jak pracowałam jako hostessa i musiałam pracować po 8h dziennie na promocji i stać w 9cm szpilach ;/
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 10:04 pm

Ola napisał:Właśnie też zamierzam wprowadzić w sobie taką zmianę, w to lato prawie nie chodzę w spodniach i bardzo mi z tym dobrze ;D Na szczęście u mnie nigdy nie było wyśmiewania z nienoszenia obcasów, nie było to jakimś szczególnym trendem Wink


O to zazdroszczę Ci ! Very Happy
U mnie nie było tak łatwo,chodź ja miałam tyle lepiej,że to kolano jakoś mnie ratowało Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Żuri Sob Sie 27, 2011 10:08 pm

No, ja napisałam szpilki, ale chodziło mi o jakikolwiek obcas. Pamiętam, jak żeby sprawdzić, jak sukienka studniówkowa leży, w sklepie nałożyłam obcasy strasznie wysokie i mnie tak stopa bolała, że nie mogłam ogarnąć. U mnie w sumie obcasy byłyby wymagane, bo jestem nikczemnego wzrostu (157cm), ale jakoś sobie radzę bez nich. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Sob Sie 27, 2011 10:08 pm

Hmm, z zasadzie to w gimnazjum nie przypominam sobie żeby ktokolwiek chodził o obcasach, ale wiem, że teraz jest inaczej. a w liceum to było ok, ale stare dobre adidasy i trampki też były ok ;D
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ola Sob Sie 27, 2011 10:09 pm

Ja mam 173 więc raczej odpuszczam. Jak będę chodzić jesienią w tych botkach, sięgnę 180 prawie, masakra xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Ewa Sob Sie 27, 2011 10:11 pm

Ja mam około 160 więc dla mnie na ważne uroczystości to też raczej wymagane Razz


Wow,Ola to nieźle.Ja sobie nie wyobrażam siebie wysokiej.

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Moda, buty itp. ;) Empty Re: Moda, buty itp. ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach