Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dexter

+25
dredkot
Damian91
killing_joke
blondie13
lewitacja
najsys
natsen
riolcia
stelline
asiullas
monisiaaa33
Miami
Homeland1
Blake
Kasia
missv
xxl
Magda
Freya
andzia
kaasiaa
desertrose
April
Gigi
Lewandowska
29 posters

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dexter Empty Dexter

Pisanie by Lewandowska Nie Wrz 25, 2011 8:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dexter jest seryjnym mordercą. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta, Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia, będące wynikiem traumatycznych przeżyć. Dexter, posługując się "kodeksem" przybranego ojca, zabija ludzi, którzy sobie (w jego mniemaniu) na to zasłużyli, a jednocześnie swojemu "głodowi" zabijania mówi stanowcze nie! Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo, kto znałby mroczną prawdę o Dexterze. Nie wie o tym nawet jego przybrana siostra Deb, pracująca w tym samym oddziale policji Miami. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś, kto wyrywa Dextera z rutyny - morderca z ciężarówki-chłodni. Okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób, co imponuje Dexterowi. Okazuje się, że obaj panowie mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje...
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Nie Wrz 25, 2011 10:44 pm

oglądałam dzisiaj 6x01 i średnio mi się podobało :/ Wątek z wiarą może być dobry ale w sumie to na razie nic ciekawego.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by April Nie Wrz 25, 2011 10:51 pm

Mi się bardzo podobał najnowszy odcinek Very Happy po ostatnim, słabym dość sezonie (Julia Stiles!), który trochę przemęczyłam - miła odmiana xd
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by desertrose Pon Wrz 26, 2011 1:46 pm

Słyszałam, że serial jest bardzo dobry. Jak skończę wszystkie seriale, które obecnie oglądam, wezmę się za Dextera Smile
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by kaasiaa Pią Paź 14, 2011 4:24 pm

Tak się zbieram żeby zacząć oglądać ,ale jakoś brak mi czasu.. Warto?

kaasiaa

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by andzia Sob Paź 15, 2011 12:18 pm

Ja jestem na świeżo po pierwszym sezonie, wszyscy wokół się zachwycali, więc sięgnęłam i muszę przyznać, że to ambitny serial, świetnie zagrany i poukładany, każdy wątek ma niesamowite znaczenie, jest logiczny i spójny. A Michael, grający Dexa ma najbardziej przerażający uśmiech na świecie, także gorąco polecam. Wciąga!Smile
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Freya Nie Paź 16, 2011 3:34 pm

Dexter to jeden z moich fav seriali. Lubię w nim to, że nie ma na siłę wydłużanych wątków, a każdy sezon jest jakby osobną historią, choć całość nie traci przez to na spójności. Tendencja na moje oko jest taka, że co drugi sezon /dwójka i czwórka/ jest lepszy od nieparzystych /jedynka, trójka i piątka/ toteż bardzo mnie ciekawi, co scenarzyści pokażą w szóstce. Zapowiada się jak zwykle interesująco ;]
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Magda Nie Paź 16, 2011 3:44 pm

To jest serial, który na bieżąco oglądam (podobnie jak GG i Good Wife) i muszę przyznać, że szósty sezon coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Bardzo dobry wątek Harrisona, ponadto dobrze, że Debra będzie miała całkiem nową rolę. Quinn też na duży plus, i do tego LaGuerta, której wątek będzie na pewno ciekawy ze względu na "pociąganie za sznurki" Wink

Jak na (już) szósty sezon, to trzyma poziom Smile A Michael jest nadal genialny Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Nie Paź 16, 2011 6:06 pm

Freya napisał:Dexter to jeden z moich fav seriali. Lubię w nim to, że nie ma na siłę wydłużanych wątków, a każdy sezon jest jakby osobną historią, choć całość nie traci przez to na spójności. Tendencja na moje oko jest taka, że co drugi sezon /dwójka i czwórka/ jest lepszy od nieparzystych /jedynka, trójka i piątka/ toteż bardzo mnie ciekawi, co scenarzyści pokażą w szóstce. Zapowiada się jak zwykle interesująco ;]


przeciez 1 i 2 sezon to mistrzostwo świata Very Happy genalne wątki i zwroty akcji. kolejne dobre, ale to dzięki pierwszym sezonom widz zostaje przy serialu i śledzi dalej przygody Dexa. ciekawi mnie najbardziej jak skończą serial, czy mimo wszystko Dexter pozbedzie sie swojego 'mrocznego pasażera' czy jednak go złapią i pójdzie na krzesło... w sumie to wolałbym tą druga wersje i szok ludzi z policji bylby pewnie bezcenny... ojaaa Suspect
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Freya Nie Paź 16, 2011 6:11 pm

Ja nie mówię, że pierwszy jest zły ^^ po prostu bardziej podobał mi się drugi, trzeci mniej niż tamte, czwarty lepszy niż trzeci, piąty gorszy od niego i tak te parzyste jakoś do tej pory lepiej zapisały mi się w pamięci :] Uwielbiam obsadę tego serialu, taki zbiór oryginałów nie do podrobienia i przez to wszystkie wątki są w ten czy inny sposób interesujące.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pon Paź 17, 2011 3:16 pm

ja oglądałam drugi odcinek i nadal mi się nie podoba znaczy wolno rozkręca się strasznie chociaż harrison jest słodki Very Happy i fakt Debra rozkręci się chyba to dobrze bo to moja ulubiona postać :

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Lewandowska Czw Paź 27, 2011 2:56 pm

Jak na razie oglądałam trzy odcinki szóstego sezonu i jest nieco nudnawo. W ogóle nie ogarniam tych wątków i nie rozumiem o co chodzi. Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Czw Paź 27, 2011 9:54 pm

Suspect

wlasnie bardzo dobre odcinki jak na razie w tym sezonie ! jak mozna tego nie ogarnac Suspect
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Lewandowska Czw Paź 27, 2011 9:58 pm

Można, gdy twoja podzielna uwaga zawodzi Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Nie Paź 30, 2011 11:38 pm

ale sezon się rozkręca ostatni odcinek bomba Very Happy Very Happy Deb jest moją ulubienicą kocham jej konferencje prasowe Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Pon Paź 31, 2011 11:43 pm

no i kolejny bardzo dobry odcinek Dexa :]

Spoiler:
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Czw Lis 17, 2011 12:28 am

hehe w siódmy odcinku Quinn przeprasza prawie jak Chuck Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Pią Gru 02, 2011 11:54 pm

Spoiler:
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Lewandowska Wto Gru 13, 2011 8:19 pm

Będą jeszcze dwa sezony Dextera Very Happy [You must be registered and logged in to see this link.]

Jestem zdziwiona, bo byłam pewna, że 6 to ostatni. Pewnie zniszczą serial, ale nie zakładajmy nic z góry. Kocham Dextera, więc jak dla mnie bomba.

Muszę od początku obejrzeć 6 sezon, bo jak na razie mam chyba z 9 zaległych odcinków i nie połapię się co i jak Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Sro Gru 14, 2011 12:49 am



OMFG wow ale finał zapowiada się Very Happy Very Happy i najlepszy komentarz pod promo

The finale should probably be LaGuerta dying on repeat for 50 minutes. That'd be great! Very Happy Very Happy

I Dexbra hehe <3 jak rozmawiali na początku tego odcinka to mówię cholerka Debra czuje miętę a potem kilka scen i Deb u psycholog i sen ahaha nie mogę Very Happy ja mówię hell yes Very Happy Very Happy nigdy nie pomyślałabym wcześniej o tym ale coś w nich jest xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Sro Gru 14, 2011 1:01 pm

aaaaaaaaaaaaaa nie ogladam spoilerów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby do finału !
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Pią Gru 16, 2011 12:04 am

przecież zapowiedź to nie spoiler xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Pią Gru 16, 2011 10:42 am

no jak nie jak tak! do tego jeszcze te zdania po zapowiedzi !! prawie przeczytalem Razz
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Gigi Nie Gru 18, 2011 7:08 pm

xxl prooooszę cię Razz Razz

ja już wiem jak skończy się finałowy odcinek Very Happy Very Happy wow powiem WRESZCIE TO NASTĄPIŁO xD yay!! ostatnia minuta wymiata Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by xxl Pon Gru 19, 2011 10:47 pm

ale mi zepsułaś odcinek, naprawde, wez... ;/

SPOILER !!!!

zobaczylem Twoj post wczoraj i czekalem do tej ostatniej minuty.. w dodatku po rozmowie Deb z psychologiem i przejsciem akcji do Dextera i Travisa, wszystko stało mi sie jasne juz calkiem...

sam odcinek finałowy tak słaby, że można było zasnąć, za to scena finałowa bardzo fajna. juz nie moge sie doczekac jak Dexter sie wytlumaczy, bo ze Deb to kupi to prawie pewne Laughing ona go taak lofffcia
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Dexter Empty Re: Dexter

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach