Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Revenge

+30
iwona300789
dredkot
Maxxxim
killing_joke
blondie13
genevievee
adamk86
Eqoore
bihacz
najsys
Asia__
Susannah_dg
kajasqpol
April
Ania_
TheBlairBitchProject
Ola
desertrose
Justyna
KiNiaczek
Vivien
CallMeLady
shiva89
amant
magdakowzan
LanaLang
Lewandowska
Magda
Lise
Gigi
34 posters

Strona 5 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Wto Lut 26, 2013 9:15 am

Rzeczywiście aktorka grająca Ems jest trochę drewniana ale akurat do tej postaci mi to pasuje. Zawsze jedna mina, nigdy nie wiadomo co tak naprawdę myśli albo czuje.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Sro Lut 27, 2013 12:24 pm

imo EmsVC jest świetna widziałam ją jeszcze w filmie i zagrała zupełnie inaczej. a tutaj taki poker face :> bardzo dobrze nadaje się na rolę Ems/Amandy. może czasami trochę nudzić, ale mi podoba się. poza tym jest przepiękna w tych wszystkich kreacjach <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Sro Lut 27, 2013 4:42 pm

trochę pocieszenia jeśli faktycznie ona tylko tak gra Very Happy nadal raczej jej nie polubię, chociaż teraz w 2 sezonie i tak jest trochę lepiej :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Wto Mar 05, 2013 1:57 pm

dopiero nadrobilam ostatni odcinek.

RIP Amanda Sad jak w pierwszym sezonie chcialam, zeby zniknela, to teraz mi sie jej szkoda zrobilo. Silna babka. i to 'I Love u too' Ems. lezka. jakbym nie czytala spoilerow to bym sie chyba poplakala Razz

ciekawe jak szybko Jack sie otrzasnie i zacznie latac za Ems Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by TheBlairBitchProject Pon Mar 11, 2013 7:35 pm

jest nowy odcinek ! ogladal juz ktos ?
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Mar 11, 2013 9:35 pm

oglądałam. poryczałam się. szkoda mi Jacka.

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Sro Mar 13, 2013 5:37 pm

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Sro Mar 13, 2013 5:45 pm

Refleksje jak u Georginy, nie będę się powtarzać Very Happy Też mi się wydaje, że nowy braciszek nie będzie zbyt przyjemny.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Sro Mar 13, 2013 9:26 pm

no ja mam nadzieję, że nie będzie zbyt przyjemnie. nie ma łatwo xD ale myślę, że Ems jest już na takim haju, że będzie jazda bez trzymanki. w końcu wyrzuciła laptop. i jeżeli producenci mówili, że będzie szok na koniec sezonu. to obstawiam, że ktoś z rodzinki Graysonów pójdzie do piachu albo coś takiego szokującego i Ems zaatakuje dzieciaki Vik. Charlotte albo Daniel baj Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Sro Mar 13, 2013 9:34 pm

W tym odcinku Ems faktycznie wyglądała jakby już traciła kontrolę, i w ogóle nic ją nie obchodziło, i nie miała nic do stracenia. Nie podoba mi się trochę to jak wyszło z Jackiem, bo było w niej coś takiego, co mówiło mi Aiden bye xD A Aiden i Ems to chyba mój jedyny ship tego serialu Very Happy

Można się w sumie spodziewać, że ktoś zginie... Możliwe, że ktoś z ważniejszych bohaterów, bo w sumie poza Helen ostatnio cisza xD Ale mam nadzieję, że Charlotte nie, do Daniela mam mieszane uczucia xD Chociaż mam nadzieję, że będzie jakiś inny sposób, żeby uderzyć w Victorię, niekoniecznie przez Charlotte i Daniela :<
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Sro Mar 13, 2013 10:22 pm

myślę, że uderzenie w Kondzio będzie na rękę Vik, więc obstawiam dzieciaki :> w sumie Ems cały czas powtarzała, że najbardziej boli utrata kogoś bliskiego. Vik mówiła, że utrata dziecka i ta scena w kostnicy brrr. nie będzie miło xD ja mam nadzieję, że coś jej odwali LUBIĘ to xD

myślałam, że Aidena odepchnęła trochę na początku, ale ta scena <3

[You must be registered and logged in to see this image.]

on jest po prostu taki zajebisty. jak ona go nie chce. to ja go chętnie wezmę xD oni świetnie uzupełniają się. poza tym ta chemia. lubię Ems i Barryego razem. mają to coś :> super zagrana scena.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by CallMeLady Sro Mar 13, 2013 11:33 pm

Gigi napisał:no ja mam nadzieję, że nie będzie zbyt przyjemnie. nie ma łatwo xD ale myślę, że Ems jest już na takim haju, że będzie jazda bez trzymanki. w końcu wyrzuciła laptop. i jeżeli producenci mówili, że będzie szok na koniec sezonu. to obstawiam, że ktoś z rodzinki Graysonów pójdzie do piachu albo coś takiego szokującego i Ems zaatakuje dzieciaki Vik. Charlotte albo Daniel baj Razz

jeszcze nie ogladalam ostatniego odcinka, ale chyba nie zrobilaby nic Charlotte, to w koncu jej siostra.

OMG Daniel...

Na szczescie mam juz Aidena... Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Sro Mar 13, 2013 11:36 pm

myślę, że bardziej czuła się związana z Amandą a i tak ją udupili więc xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Czw Mar 14, 2013 11:16 am

Nie wydaje mi się, zawsze miałam wrażenie, że Emily trochę zazdrości Amandzie bycia "siostrą" Charlotte. Różne spojrzenia na Charlotte, tak jakby miała ochotę jej powiedzieć prawdę, zwłaszcza, że kontakty Charlotte z Victorią do najlepszych nie należały Wink Dlatego jak już to Daniel, choć to też mi kompletnie nie pasuje xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Czw Mar 14, 2013 3:26 pm

sorry, ale imo Char jest bezużyteczna Razz sprowadziła brata, więc misja wykonana. teraz Ems powie, że jest jej prawdziwą siostrą i nóż w plecy. baj xD Daniel mimo że za nim nie przepadam wnosi dużo więcej od Char. więc jeżeli ktoś ma ucierpieć to obstawiam Charlotte. wszystko będzie okej, jeżeli będzie mocne omg na koniec i Aiden w następnym sezonie xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Czw Mar 14, 2013 5:23 pm

patrząc kto ile wnosi, to wiadomo, że Charlotte jest pierwsza w kolejce do odstrzału xD Ale już bardziej mi pasuje na ofiarę poboczną xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pią Mar 15, 2013 5:30 pm

Wydaje mi się, że gdyby Charlotte była bardziej podobna do Vici to może i Ems by się nie wahała jej coś zrobić ale ona jest inna niż popaprani rodzice, chciała nosić nazwisko ojca, cieszyła się, że Amanda jest jej siostrą i miała z nią dobre kontakty dlatego wątpię żeby Ems celowo chciała ją skrzywdzić jeżeli już to tak jak Ola mówi, może stać się ofiarą poboczną.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pon Mar 18, 2013 3:26 pm

O M F G

Spoiler:

co się dzieje dzieje się. poza tym promo jakby to potwierdziło. że będzie bombshell.

Nolan Ems i Aiden to najlepszy trójkąt ever. jak Ems robi Aidenowi kawę z rana i w ogóle dom i nom nom nom. jak małżeństwo <3 kurcze mam nadzieję tylko, że Ems i Aiden nie prześpią tego, że Graysonowie chcą go wrobić. ps fuck you Daniel.

i lol Jack. z tą miną i grą wygląda jak Ems 2.0 Razz

kocham

Spoiler:

mam nadzieję, że nikt nie pomyśli w produkcji jak twórca tego filmiku. bo moje serce ;(

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Wto Mar 19, 2013 11:50 pm

Dobra, jedno zasadnicze pytanie. Bo nie wiem czy ja naprawdę tak nieuważnie oglądałam, czy może jestem tak niedomyślna.
Spoiler:

Daniel niech zginie. Emily i Aiden <3
Nie podoba mi się Jack. Zemsta po prostu do niego nie pasuje, i głupio wygląda z tymi swoimi sztucznymi uśmiechami xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Wto Mar 19, 2013 11:59 pm

no bo

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Sro Mar 20, 2013 10:22 am

Jakby tak na to spojrzeć, w sumie tez m się wydawało podejrzane, jak David do tego podszedł... xD Ale po cholerę miałby działać tak, żeby wylądować w więzieniu xD Może Takeda, on by pasował na takiego Razz A Aiden niestety na najmłodszego nie wygląda, więc.. ;p
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pią Mar 22, 2013 7:56 pm

Matko dopiero obejrzałam i już mnie skręca żeby następny odcinek zobaczyć. Zajebiaszczy był!

Ta kawa poranna mnie tak rozczuliła, że ze 3 razy oglądałam ten fragment, kocham ich!! I Nolan do kompletu, cudowne trio Very Happy

Co do Falcona też pierwsza myśl, że to Aiden, potem jednak nie bo za młody a teraz już sama nie wiem. Takeda może i by pasował ale jaki miałby motyw? Przecież pomagał Aidenowi i Ems. O matce też pomyślałam ale ona przecież psychiczna była więc wątpię, że hakowała z zamkniętego zakładu. Kurde Aiden rzeczywiście wygląda starzej niż Emily, Nolan czy Daniel ale czy na tyle żeby tyle lat temu być w stanie tak hakować? Fak oby to nie był on.

Eli jest beznadziejny, a Charlotte jakaś porąbana jeśli na niego leci, bez sensu ten wątek.

Daniel i Jack są nudni i działają mi na nerwy za to Victoria i Condzio mistrzowie zła! Rozwaliło mnie to liczenie kasy z lipnej fundacji i jacy zadowoleni przy tym Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Gigi Pią Mar 22, 2013 8:01 pm

błagam nie ;( tylko nie Aiden. załamię się jeżeli to on. ale z tego co widziałam to nawet ani przez chwilę nie zdradził się żeby był cudownym dzieckiem hakerstwa xD obstawiam matkę. w końcu jest psychiczna xD

Vik i Kondzio to mistrzowie świata. generalnie ostatnie odcinki są zajebiste. taki klimat pierwszego sezonu.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Ola Pią Mar 22, 2013 8:08 pm

Ja w sumie jak usłyszałam o tym Falconie to nie myślałam o żadnym z bohaterów, których już znamy. Ot tak, jest sobie jakiś guru Nolana, i teraz będą odkrywać kim on jest... Very Happy Nikt nie wykazywał specjalnych zdolności w tej dziedzinie póki co, więc jest nadzieja... Very Happy A Aiden wygląda starzej, ale może o kilka lat, więc to chyba nie on Razz


Tak w ogóle fascynuje mnie wiek aktora grającego Nolana.... Gabriel ma prawie 41 lat Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Justyna Pią Mar 22, 2013 8:12 pm

Właśnie przeczytałam teorię, że to Padma jest Falconem w co nie wierzę ale może jej ojciec jest a ona teraz mu pomaga czy coś, kurde nie mam pojęcia.

Co do Aidena to rzeczywiście nie widać było po nim żeby się znał na komputerach, przecież nie raz korzystał z pomocy Nolana. Chyba, że się maskował. Matki nie lubię więc dla mnie ok jeśli okaże się, że to ona ale nie wiem jaki by miała w tym cel.

Nolan ma 41 lat? Wow nie powiedziałabym....nieźle się konserwuje.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Revenge - Page 5 Empty Re: Revenge

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach