Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pogaduchy

+54
nicholas.
Karo
Joanna
shiva89
Klaudia
Vivien
xxl
vanderwoodsen
Lithium
PrincessBlair
Ella
frejabeha
GumiJagoda
Serena
Freya
turtle
Ania_
LanaLang
brulion
lookx
klaudusqa
Edda
kawowa
xAaliyahxx
coconutP
Magdafa
Layla
lb
Lewandowska
April
M&M's
Gosiek
Magoria
Ania
jeannette
Numb3r_Fourt33n
Żuri
andzia
elenex89
Citizen Erased
alkamb
MotherChucker
Kilmeny
Kora
fusiatko44
Kasia
Ola
Ewa
jeanne
Karolina
mmoneya
Magda
Lise
Gigi
58 posters

Strona 6 z 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by MotherChucker Czw Sie 11, 2011 12:21 pm

No jasne! Very Happy Ale najbardziej jaram się siatkówką. Jadę na Memoriał Wagnera, żeby ponapalać się na żywo na Bartmana Razz
No a teraz czekam na World Gran Prix kobiet Smile
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Numb3r_Fourt33n Czw Sie 11, 2011 1:56 pm

Ja to jestem bardziej miłośniczką piłki nożnej.

FC Barcelona <3 Hah.

Ale siatkówka też jak najbardziej . Ciekawe jak tam "złotka" sobie poradzą. Wink
Numb3r_Fourt33n
Numb3r_Fourt33n
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Żuri Czw Sie 11, 2011 2:12 pm

huh, a tu się odzywa Real Madryt. Wink

A także Wisła Kraków, Chelsea Londyn.

Co do Barcelony

"Lionel Messi was going to bang a chick, so he brings her to his house. In the room the chick says "Make youself comfortable, I'll be right back". When she comes back there is two other naked men beside Messi and she screams. "What the fuck is this?!" Messi says nervously "I'm sorry, but I can't preform without Xavi and Iniesta".

Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by MotherChucker Czw Sie 11, 2011 4:26 pm

Fajne to z Barceloną! Very Happy

Ja fanką piłki nożnej aż taką nie jestem. Jak coś to GKS Katowice Razz
Tak, ciekawe co ze "złotkami"... Z takim składem wolę nie ryzykować obstawiania czy przejdą dalej czy też nie:)
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania Nie Sie 14, 2011 10:27 pm

Chciałam tylko powiedziec, że działa chatbox Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by jeanne Nie Sie 14, 2011 11:00 pm

Widzę, że poruszyłyście temat portali społecznościowych/komuniaktorów Wink Ja to chyba jednak zostanę dzieckiem grona.net, nie wiem, czy ktoś pamięta? U mnie na to był największy bum, jeszcze jak byłam w gimnazjum.
NK w ogóle nie miałam, FB założyłam również za zagranicznych znajomych, potem o tym zupełnie zapomniałam, aż doszła moda do PL i wszyscy znajomi tylko FB i FB więc teraz zaglądam z przyzwyczajenia i ciekawości, co tam ciekawego mają do powiedzenia i pokazania Wink
GG nawet nie mam na nowym laptopie, za to wierna pozostanę Skype'owi - głównemu narzędziu komunikacji z moją przyjaciółką Smile
Natomiast żyć to bym wybitnie nie mogła bez telefonu. Jak kiedyś zgubiłam wracając z imprezy iPhone'a, to nie mogłam z nerwów doczekać rana, żeby iść po nowego Razz Ciężko u mnie wyglądało przechodzenie przez syndrom nawet tymczasowego odstawienia Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Nie Sie 14, 2011 11:21 pm

Jeszcze tu nie zaglądałam i powiem szczerze, że miałam dużo do nadrobienia;D

Zacznę od początku; Someonelikeyou zazdroszczę twoich znajomości i uwielbiam jak podajesz te wszystkie informacje:D
Harrego też niestety nigdy nie czytałam, oglądać też w sumie wszystkiego nie obejrzałam, ale muszę nadrobić, znam tyle osób, które są zachwycone książkami, jak i filmami:)


Kilmeny napisał:Dokladnie, jeżeli nauczyciel nie potrafi dobrze przekażać wiedzy to nawet w ciągu 10 lat się niczego nie nauczysz.. Ja angielskiego nigdy jakoś dobrze nie umiałam, dopiero jak zaczęłam bezpośredni rozmawiac z ludźmi na czatach międzynarodowych czy na skype nawet gdy się odważylam, momentalnie czuję się mocniejsza i bardziej polubilam ten język, ba- nawet bardzo polubiłam.
Nauczyciele wcześniej mnie do niego zniechęcili. Teraz już się dogadam za granicą, może mój akcent czy ogólnie znajomość języka pozostawia jeszcze wiele do życzenia no ale jak to młówią: ćwiczenia czynią mistrza. ;D
Zgadzam się z tym w 100%
Ja niestety nawet angielskiego dobrze nie znam, chociaż to dość dziwne w dzisiejszym wieku, ale w sumie tak gdzie mieszkam, właśnie przez poziom nauczania, dużo jest takich osób. Ale też na szczęście sama się uczę i rozmawiam z innymi i to chyba najlepsza lekcja;) Poza tym zazdroszczę tym osobą które uczą się, bądź znają hiszpański i włoski. To piękne języki!Smile Pamiętam, że jak brałam udział w wymianie międzynarodowej, to zafascynowały mnie te 2 języki!Wink Ja od jakiś 8 lat uczę się rosyjskiego, chyba jeszcze nie padł ten język w tej rozmowie:D
Меня зовут Марта Very Happy haha

Co do telenowel, oglądałam kiedyś, niektóre wręcz bardzo lubiłam:) Amarte Asi, ten zapadł mi w pamięci:D

Portale społecznościowe posiadam, Fb, grono, nk, tuenti.... chociaż w sumię z większości korzystam od większego święta;D

Poza tym uważam, że Skype jest świetny!Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Nie Sie 14, 2011 11:30 pm

A ja nigdy Skype'a nie lubiłam. Grono - pamiętam jeszcze ten bum, ale mnie jakoś nie poruszył, ale chyba mam konto, na które nie wchodziłam od x czasu Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by jeanne Pon Sie 15, 2011 10:20 am

Co do tego, co pisałyście o nauce i nauczycielach, to prawda, że nasz stosunek do przedmiotu zależy głównie od nich.. Czasami nawet to, w czym nie czujemy się dobrze, czy nas za bardzo nie interesuje, może nie sprawiać nam kłopotów, jeśli tylko trafimy na nauczyciela, który chce i potrafi nam tę wiedzę przekazać Wink

Jeśli chodzi o języki, to w sumie większość zależy od nas.
Nikt nas na siłę obcego języka nie nauczy. Ja w swoim życiu przez większość szkoły uczyłam się angielskiego i niemieckiego. Hobbistycznie francuskiego i hiszpańskiego. Akurat na nauczycieli nie trafiałam najlepszych, na angielskim bardzo mi zależało więc sama nad nim siedziałam, często wyjeżdżałam za granicę, oglądałam dużo programów, filmów i seriali w oryginale czy w końcu w swoim gronie znajomych zaczęłam mieć kilka osób anglojęzycznych i teraz, jeśli jeszcze nie biegle, to całkiem swobodnie porozumiewam się w tym języku. Co do niemieckiego, to mimo iż kończąc LO znałam go na dosyć dobrym poziomie, to od 3 lat nie mam z nim praktycznie w ogóle styczności i większość rzeczy zdążyłam zapomnieć.. Jednak praktyka jest tutaj kluczową sprawą Smile
Inna kwestia, że podstawy francuskiego czy hiszpańskiego, których uczyłam się jeszcze w dzieciństwie, ale jak to mówią, z własnej, nieprzymuszonej woli Razz, zostały mi do dnia dzisiejszego Smile Mam nadzieję, że w końcu znajdę trochę czasu, żeby wziąć się (przynajmniej za francuski Wink ) bardziej na poważnie, bo od zawsze chciałam mówić w tym języku Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Pon Sie 15, 2011 10:54 am

Francuski jest okropny Wink Opinia po 4 latach uczenia się Wink Nie no tak na poważnie, to trudny język, ale da się przeżyć he. Tak jak wspominała jeanne w uczeniu języków liczy się praktyka i systematyczność.

Bonne chance a tous! Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by jeanne Pon Sie 15, 2011 11:25 am

Someonelikeyou napisał:Francuski jest okropny Wink Opinia po 4 latach uczenia się Wink Nie no tak na poważnie, to trudny język, ale da się przeżyć he. Tak jak wspominała jeanne w uczeniu języków liczy się praktyka i systematyczność.

Bonne chance a tous! Wink

Ale za to jak pięknie brzmi Very Happy
Ja mogę powiedzieć dokładnie to samo o niemieckim, którego nigdy nie lubiłam, a musiałam uczyć się 6 lat..
Oj, nie wspominam tego za dobrze, ale tak jak pisałam, pomału większość zapominam więc niedługo nie będzie już czego wspominać Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magoria Pon Sie 15, 2011 11:58 am

A ja lubię niemiecki, a to nie trawię francuskiego i Francuzów. ;D Ale i tak najlepszy jest angielski, a już w ogóle brytyjski.
Magoria
Magoria
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 222

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by MotherChucker Pon Sie 15, 2011 12:29 pm

Someonelikeyou napisał:Francuski jest okropny Wink Opinia po 4 latach uczenia się Wink Nie no tak na poważnie, to trudny język, ale da się przeżyć he. Tak jak wspominała jeanne w uczeniu języków liczy się praktyka i systematyczność.

Bonne chance a tous! Wink

Ja po 8 latach nauki też jakoś zniechęciłam się Razz Ale on tak fajnie brzmi.....! Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Pon Sie 15, 2011 4:02 pm

Niemiecki kiedyś lubiłam, chociaż jest okropnym językiem Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Żuri Pon Sie 15, 2011 10:02 pm

Nigdy mi się francuski nie podobał. Mam fioła na punkcie języków i chciałabym znać połowę, ale francuskiego jakoś nie bardzo.

Chciałam się pochwalić, że wyjeżdżam jutro z chłopakiem nad morze i nie będzie mnie, żebyście za bardzo nie tęskniły i nie martwiły się, że mnie nie ma (ha, ha xD)
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Pon Sie 15, 2011 10:33 pm

O zazdroszczę, bo ja się nudzę w domu. Razz
Chociaż ja będę tam mieszkać, a to już coś ;P
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by MotherChucker Wto Sie 16, 2011 11:09 am

W takim razie baw się dobrze z chłopakiem ! Very Happy
MotherChucker
MotherChucker
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 667

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 16, 2011 8:44 pm

Wszyscy chyba się rozjeżdżają, Ania (Gigi) niedługo do Turcji i gdzieś tam jeszcze. Ja jeszcze w tym tygodniu zmieniam strefę czasową he. I później będę ponownie trudno dostępna, kolejna zmiana strefy, yh te podróże.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Wto Sie 16, 2011 8:57 pm

To patrzę,że dużo osób się rozjedzie Sad
Mam nadzieję,że ktoś zostanie żeby wymieniać się jakimiś opiniami tudzież informacjami z planu 5 sezonu Smile
W razie czego ja spędzam wakacje już tylko w domu więc na forum będę na pewno obecna Very Happy

Co do języków to przez 3 lata uczyłam się rosyjskiego i coś tam wiem ale nauczyciela skutecznie zniechęcała do jego nauki Razz
Angielskiego uczę się od kiedy pamiętam Razz Były czasy,że w tygodniu szkolnym miałam 16godzin lekcyjnych ale nigdy nie narzekałam że jest jego za dużo Razz Zresztą dla mnie angielski to lepiej niż polski czasem idzie Razz No i uwielbiam brytyjski akcent Very Happy
Od września będę uczyć się niemieckiego to zobaczymy jak to z nim będzie Very Happy
No i na własną rękę uczę się hiszpańskiego bo strasznie mnie ten język fascynuje Very Happy Ale dowiedziałam się niedawno że w mojej szkole są zajęcia nauki hiszpańskiego więc jak tylko poznam nową szkołę to lecę się zapisać Very Happy

Co do szkoły i tych wymian międzynarodowych to jak dobrze pójdzie moje miasto również w tym roku będzie robiło wymianę z uczniami z USA więc stanę na rzęsach żeby dostać się do niej i wyjechać na miesiąc tam Very Happy Zresztą z wieloma innymi krajami też mamy więc będę się starać bo to na pewno ciekawe doświadczenie Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Żuri Pią Sie 19, 2011 8:39 pm

Brytyjski akcent <3 Hiszpańskiego też się chciałam uczyć, ale jakoś... odwidziało mi się. Wink


Właśnie powróciłam i jestem padnięta. Pocztą dostałam mój pierwszy certyfikat językowy z niderlandzkiego, który zdawałam pół roku temu Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Pią Sie 19, 2011 8:48 pm

O gratuluje :*
A możesz mi trochę to przybliżyć ? Smile Jakie języki wchodzą itd : )
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Żuri Pią Sie 19, 2011 8:55 pm

E, w co wchodzą, bo nie rozumiem? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Pią Sie 19, 2011 9:04 pm

wybacz pomyliłam jedna rzecz Razz Ty masz język a nie filologie
ale wtopa Sad
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Żuri Pią Sie 19, 2011 9:37 pm

No studiuję filologię niderlandzką, ale nadal nie bardzo wiem o co chodzi. :p
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Sob Sie 20, 2011 11:20 am

Mi chodzi o na czym to polega Very Happy o tak może sformułuje Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 6 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach