Nasze sprawy

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Nasze sprawy

Pisanie by Justyna on Sob Mar 31, 2012 12:00 am

Kochana Ty się od niej trzymaj z daleka jak ona rzuca tekstami typu "zniszczę tę sukę" tym bardziej, że z tego co piszesz to z jej strony nie są żarty. Ewidentnie to ona naoglądała się za dużo GG.
Wiem, że pewnie jest Ci ciężko ale naprawdę widać, że Tobie zależy o wiele bardziej. Nie mogłaś na nią liczyć gdy było Ci ciężko więc nie wiem czy warto się przejmować. A ona jeśli naprawdę będzie chciała być Twoją przyjaciółką to sama się odezwie.
Jeśli jednak masz dużą potrzebę wyjaśnienia całej sytuacji to spróbuj ją namówić do spotkania jeszcze raz. Napisz, że chodzi Ci tylko o jedno spotkanie, że nie masz zamiaru jej zmuszać do przyjaźni tylko chcesz wszystko wyjaśnić i zakończyć przyjaźń w atmosferze pokoju a nie wzajemnych pretensji. Jeśli się nie uda a Tobie dalej będzie zależało na wyjaśnieniu sytuacji to może po prostu napisz do niej list. Wydaje mi się jednak bardziej osobisty niż smsy. I wydaje mi się, że przelanie takich swoich myśli na papier jest o wiele lepsze niż wklepanie na klawiaturę telefonu. Napisz jak Ty się czujesz w całej tej sytuacji, jakie emocje Ci towarzyszą, o co masz do niej żal a co uważasz za swój błąd. Może to w jakiś sposób Ci pomoże i może dotrzesz tym do niej. Jeśli nie to po prostu będziesz musiała jakoś to przełknął i postarać się zapomnieć.

Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sob Mar 31, 2012 12:08 am

Jestem bardzo zaskoczona, że pojawiają się jakieś odniesienia do Gossip Girl. Wydaje mi się, że ta dziewczyna chyba bardzo na pokaz to wszystko robi i, że nie powinnaś tracić swojego czasu i energii na taką osobę.

+ Grzesiu, męska wrażliwość....

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Kwi 04, 2012 10:24 pm

Dobra, już Was nie zamęczam, piszę ostatni post.

Tylko co mam zrobić. Gdyby nic dalej nie było, to bym pewnie dała sobie w końcu z tym spokój. Tylko chodzi o to, że najprawdopodobniej pójdziemy do tej samej szkoły i również możliwe, że do tej samej klasy..Dlatego nie mam kompletnie pojęcia co robić. Czy próbować się z nią TERAZ dogadać? Co mam jej napisać w tym smsie czy e-mailu? Czy jeszcze poczekać i spróbować pogadać z nią dopiero np. na wakacjach? Czy sprawę przeczekać i zobaczyć jak się będzie zachowywała we wrześniu?

Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Kwi 04, 2012 11:24 pm

Ona raczej nie wyraża chęci do dalszego kontaktu i kumplowania się, więc lepiej jak Ty też nie wyrazisz. Wink

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Sro Kwi 04, 2012 11:27 pm

A co mam zrobić jeżeli trafimy do tej samej klasy? Nie odzywać się kompletnie do niej, czy próbować jakoś załagodzić sytuację?..Matko, jacy debile są na tym w świecie xD

Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Justyna on Czw Kwi 05, 2012 9:08 am

Jeżeli do czasu pójścia do jednej klasy sytuacja się nie zmieni to po protu zobaczysz jak sprawy same się potoczą. Jak zobaczycie się w szkole powiedz jej po prostu "cześć" i zobaczysz jak zareaguje czy odpowie czy podejdzie. Na pewno nie próbuj na siłę szukać z nią kontaktu bo to pewnie nic nie da i jeszcze pogorszy sprawę. Wydaje mi się, że jak będziecie w jednej klasie wszystko samo się ułoży. Po prostu wyluzuj trochę i bądź sobą Smile poza tym jest jeszcze dużo czasu, przestań o tym myśleć tyle bo oszalejesz Razz Na pewno będzie dobrze Smile

Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pisanie by Serena on Czw Kwi 05, 2012 10:56 am

Dzięki za radę, tak chyba zrobię : )

Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Czw Sie 16, 2012 1:11 pm

Jakie są według Was granice ratowania przyjaźni? I czy to ma sens? Czy jeśli ktoś widzi, że nie może na kogoś liczyć, że druga osoba nagle przestaje ją rozumieć, ma "olewczy" stosunek do wszelkich jej spraw, w których kiedyś potrafiła doradzić, gdy ma gdzieś czy ktoś się czuje odepchnięty czy nie - jest sens ratować mimo wszystko, ze względu na świetne wspomnienia? Zresztą czy w ogóle coś takiego jeszcze da się uratować? A jakby Was ktoś tak traktował, zerwałybyście w ogóle kontakt, czy zostawiły na stopie koleżeńskiej, albo czy byście dały szansę jeśli ta osoba by kiedyś jednak chciała wrócić do przyjaźni?

Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że prawdziwa przyjaźń nie istnieje, że jest dobrze, póki ktoś nie ma problemów, innego zdania w jakiejś sprawie, lub nie pojawi się nowy przyjaciel/przyjaciółka, z którym można się śmiać i niczym nie martwić.

Musiałam się podzielić.. i czekam na Wasze opinie.

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Czw Sie 16, 2012 2:14 pm

Ania napisał:Jakie są według Was granice ratowania przyjaźni? I czy to ma sens? Czy jeśli ktoś widzi, że nie może na kogoś liczyć, że druga osoba nagle przestaje ją rozumieć, ma "olewczy" stosunek do wszelkich jej spraw, w których kiedyś potrafiła doradzić, gdy ma gdzieś czy ktoś się czuje odepchnięty czy nie - jest sens ratować mimo wszystko, ze względu na świetne wspomnienia? Zresztą czy w ogóle coś takiego jeszcze da się uratować? A jakby Was ktoś tak traktował, zerwałybyście w ogóle kontakt, czy zostawiły na stopie koleżeńskiej, albo czy byście dały szansę jeśli ta osoba by kiedyś jednak chciała wrócić do przyjaźni?

Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że prawdziwa przyjaźń nie istnieje, że jest dobrze, póki ktoś nie ma problemów, innego zdania w jakiejś sprawie, lub nie pojawi się nowy przyjaciel/przyjaciółka, z którym można się śmiać i niczym nie martwić.

Musiałam się podzielić.. i czekam na Wasze opinie.
mialam podobna sytuacje. takze dla mnie osobiscie w tej sytuacji co opisujesz nie ma sensu ratowac....tzn mozna sprobowac,ale nie byc nachalnym...a jesli teraz Cie olewa, a kiedys ta osoba by chciala wrocic do porzyjazni-ja osobiscie pewnie bym sie zgodzila...

shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Sie 16, 2012 2:42 pm

Nie rozumiem na czym to ratowanie miałoby polegać? Jeśli rozpad przyjaźni wynikałby z Twoich działań i jednak poczułabyś chęć naprawienia tego to ok rozumiem, ale w innym przypadku, jeśli to Ciebie "przyjaciel" olewa to niewiele możesz zrobić. Przecież nikogo siłą nie zmienisz, nie zmusisz aby znów był dla Ciebie przyjacielem. W rozmowie uświadom mu, że Ty nadal jesteś jego przyjaciółką. Ale tak jak pisze shiva89 nie być nachalnym ale też nie odwracać się całkowicie od niego bo to świadczyłoby o Twojej przyjaźni.

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1911

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Czw Sie 16, 2012 9:47 pm

Przyjaźń się kończy, o ile w ogóle można było tak to nazwać, ciekawe czy chociaż koleżeństwo zostanie z tej znajomości, a i tego nie jestem pewna. Boli niestety.
Dzięki za opinie, jakby ktoś jeszcze chciał się wypowiedzieć w tej kwestii to bardzo proszę, bardzo chętnie przeczytam.

Ania_, nie zawiniłam - na poprzedniej stronie jest historia opisana przeze mnie, to właśnie o tą "przyjaciółkę" Agnieszkę chodzi: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Czw Sie 16, 2012 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Sie 16, 2012 9:51 pm

Tak wiem, zrozumiałam, że nie zawiniłaś dlatego napisałam, że z Twojej strony niewiele możesz zrobić Smile

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1911

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Czw Sie 16, 2012 9:53 pm

Nienawidzę takiego poczucia bezradności, chyba jedno z najgorszych uczuć jakie może być Sad

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Czw Sie 16, 2012 9:53 pm

baby są wredne i głupie Very Happy nie no ja jestem za tym, żeby zostawić wszystko. go with the flow xD i smile:> i generalnie rada lepiej przyjaźnić się z facetami tylko nie zakochiwać się Razz no ewentualnie zakochać się i od razu dobry materiał na męża xDD

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Czw Sie 16, 2012 10:02 pm

Dzięki Gigi, normalnie w tym poście aż polubiłam Twoje xD Wink
i chciałabym tak umieć "smile" i zostawić wszystko w tyle z tej relacji. Nie ma co się roztkliwiać nad świetnym okresem z naszej przyjaźni, mam dość jej zachowania. Jak to można się na ludziach przejechaćSad

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Sty 16, 2013 1:59 pm

sprawa życia i śmierci!! serio. ta dziewczyna może mnie zamordować xD więc. chodzi o to, że nie mam zbyt dobrego kontaktu z taką jedną laską. generalnie jest f u c k i n g crazy. bardziej niż ja xD i jak spotykamy się to wióry lecą. w każdym bądź razie. ona ma faceta. są ze sobą już dość długo chyba z 2-3 lata. i ostatnio na imprezie widziałam jak ten facet zarywa inną laskę. problem w tym, że nawet nie był mocno wstawiony xD no i mam dylemat, bo nie wiem czy mam powiedzieć o tym tej krejzolce, bo znając życie zrobi awanturę i jeszcze wszystko zwali na mnie xD z tego co rozmawiałam już z jedną koleżanką. to podobno ten jej facet nie pierwszy raz tak hula, a ona o niczym nie wie :/ z jednej strony szkoda mi trochę laski, a z drugiej boję się cokolwiek mówić, bo na bank jej coś odbije. męczy mnie to strasznie.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Sro Sty 16, 2013 2:17 pm

Ja bym powiedziała Smile Ma prawo wiedzieć, a w sumie nic aż tak strasznego Ci raczej nie może zrobić, chyba Cię nie zabije xD A jak jednak myślisz, że może jej bardzo odbić, to może pogadaj z tym facetem?

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Sty 16, 2013 2:22 pm

Ja nie wiem czy bym powiedziała. Tym bardziej, że nie jesteś z tą laską w bardzo przyjacielskich relacjach. Co innego, gdyby była to Twoja BFF. Generalnie, skoro wszyscy wiedzą i widzą, to nie ma powodu, abyś Ty była tą, która postawi na szali swoje życie i jej o tym powie.

Może zróbcie jakąś grupową interwencję, wtedy jej złość nie skupi się na jednej osobie.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Sty 16, 2013 2:33 pm

nie znam tego faceta za bardzo. w sensie tak na cześć jestem z nim. nie wiem jak to rozegrać. przecież nie powiem mu tak wprost. jeszcze wtedy Izka wmówi sobie, że ze mną xD właśnie ona jest taka walnięta. nie można jej zrozumieć. ma takiego pokera face'a przez cały czas a nie wiadomo dlaczego nagle jej odbija w różnych sytuacjach i uwielbia robić sceny.

no moja koleżanka wie, ale ona praktycznie nie zna Izki. na bank nie powie jej tego ze mną. damn. nienawidzę takich sytuacji.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Sro Sty 16, 2013 2:40 pm

Hm... Wyślij jej anonima. Przydałby się Dan i jego spotted blast! xD

Jeśli uważasz, że wyjdzie jej to na dobre, to może jej powiedz. Podkreśl, że robisz to dla niej, bo nie zasługuje na życie w kłamstwie. Generalnie najpierw ją podejdź i staraj udobruchać, a potem jej powiedz.

I współczuje, że znalazłaś się w takiej sytuacji.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Sro Sty 16, 2013 2:45 pm

nie mow, nie twoja sprawa Razz

lol, nie bardzo zrozumialam czy ty ja lubisz, czy nie Very Happy haha
proste
lubisz- mowisz
nie lubisz- nie mowisz

CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Sro Sty 16, 2013 2:53 pm

Ja bym nie powiedziała, bo sama nie lubię kiedy ktoś się wtrynia w nie swoje sprawy.
Nie mówiąc już o tym, że znielubi Cię jeszcze bardziej i jeszcze zarzuci, że wymyślasz i niszczysz jej życie, skoro to taka wariatka Smile

Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Sro Sty 16, 2013 3:14 pm

gdyby to była twoja przyjaciólka badz dobra kolezanka to na twoim bym jej delikatnie o tym powiedziala.. jesli to jest znajoma czy zwykla kolezanka z ktora rzadko rozmawiasz to nie mow, bo jak sama powiedzialas moze jej cos odwalic i umyśleć sobie np ze tobie sie te facet podoba i jestes zazdosna wiec wymyslasz problemy zeby ona z nim zerwala i ty bys z nim byla... albo całkowicie by sie od ciebie odwrócila skoro niszczysz jej życie i szczęscie w związku takimi pogłoskami o niewiernosci jej faceta...

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1953

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Sro Sty 16, 2013 3:48 pm

jesli jej nie lubisz to nie mów! a po co? jak jest taka głupia to co Cie interesuje,ze ktos ja w konia robi:D
jesli ją lubisz,choc sie klocicie,ale chcialabys moze z nia zalagodzic sytuacje to powiedz jej to jakos delikatnie.

shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Sty 16, 2013 8:18 pm

dzięki dziewczyny. muszę jeszcze się z tym przespać. gdyby kiedyś zabrakło mnie na forum to wiadomo z jakich powodów xD

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 12:55 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics