Samopomoc forumowa

Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Karolina on Nie Lip 08, 2012 4:06 pm

Lewandowska napisał:
Karolina napisał:
Lewandowska napisał:Ejjj, wrzucam napisy do filmu i jest napisane 'cannot render the file'. O co chodzi? Jeszcze wczoraj wszystko było ok..

Tzn. jak 'wrzucasz napisy do filmu'? Very Happy Normalnie ściągasz napisy i wkładasz do folderu z filmem i wyskakuje ci ten komunikat? Czy ty jakoś inaczej je 'wrzucasz'?

Otwieram film w Media Player Classic i przeciągam tam napisy do filmu. Zawsze wszystko gra, a teraz pojawia mi się ten komunikat.

A masz jakiś inny odtwarzacz oprócz MPC? Ja po prostu ściągam napisy, plik z nimi kopiuję do folderu z filmem i po włączeniu filmu w ALLPlayerze napisy same się 'nakładają'. Tylko nie wiem jak to działa z innymi programami. A jak chcesz tym twoim sposobem w twoim programie to spróbuj po prostu ściągnąć napisy jeszcze raz bo może plik jest uszkodzony czy coś.

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Nie Lip 08, 2012 4:18 pm

Karolina napisał:
Lewandowska napisał:
Karolina napisał:
Lewandowska napisał:Ejjj, wrzucam napisy do filmu i jest napisane 'cannot render the file'. O co chodzi? Jeszcze wczoraj wszystko było ok..

Tzn. jak 'wrzucasz napisy do filmu'? Very Happy Normalnie ściągasz napisy i wkładasz do folderu z filmem i wyskakuje ci ten komunikat? Czy ty jakoś inaczej je 'wrzucasz'?

Otwieram film w Media Player Classic i przeciągam tam napisy do filmu. Zawsze wszystko gra, a teraz pojawia mi się ten komunikat.

A masz jakiś inny odtwarzacz oprócz MPC? Ja po prostu ściągam napisy, plik z nimi kopiuję do folderu z filmem i po włączeniu filmu w ALLPlayerze napisy same się 'nakładają'. Tylko nie wiem jak to działa z innymi programami. A jak chcesz tym twoim sposobem w twoim programie to spróbuj po prostu ściągnąć napisy jeszcze raz bo może plik jest uszkodzony czy coś.

Mam i z ALLPlayerem też próbowałam, ale nie idzie. Dziwne, bo jak próbuję zrobić tak z innymi odcinkami to też nie działa, a jak pisałam, wczoraj wszystko było dobrze. Ściągałam napisy kilka razy i wciąż się nie da. Spróbuje ściągnąć odcinek i napisy jeszcze raz, ale wątpię, że się uda:(
EDIT. Nie działa Sad Karo, a weź mi dokładnie napisz jak to robisz z ALLPlayerem jeśli możesz.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Nie Lip 15, 2012 10:59 pm

Czy zna ktoś się tutaj na prawie? Konkretnie kierunek mieszkań, lokatorów.. Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt na priv, mam pytanie jedno:) dość ważne:)

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pon Lip 16, 2012 12:37 am

Może zadaj je tutaj, to ktoś pomoże. Wink

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Pon Lip 16, 2012 7:04 am

Dobrze, a więc: czy jeśli ktoś wynajmuje bez umowy mieszkanie/pokój itd. to czy jeśli ktoś by doniósł do urzędu skarbowego to jest jakaś kara również dla lokatora? Dla właściciela wiem, że jest. I jeśli tak to działa to jakoś wstecz? W sensie, że jeśli by ktoś udowodnił/przyznał, że ktoś mieszkał tak w danym mieszkaniu, to czy ta osoba (mimo, że już nie mieszka) też ponosiłaby jakieś konsekwencje?

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Pon Lip 16, 2012 4:03 pm

Prawo nie działa wstecz.
Więc tak nie ma żadnej kary dla lokatora. Wine ponosi tylko najemca to w jego obowiązku było zgłoszenie owego zdarzenia do Urzedu Skarbowego.Natomiast jesli ktos doniesie na wlasciciela mieszkania a on nie zglosil tego wczesniej to i tak moze sie wywinac od kary mianowicie tzw "czynny żal." Zgodnie z art. 16 ust. 1 K.k.s „nie podlega karze za przestępstwo skarbowe lub wykroczenie skarbowe sprawca, który po popełnieniu czynu zabronionego zawiadomił o tym organ powołany do ścigania, ujawniając istotne okoliczności tego czynu, w szczególności osoby współdziałające w jego popełnieniu”. wtedy sklada takie pisemko ,ze zaluje i powod i sie moze z tego wykaraskać..

shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Pon Lip 16, 2012 5:30 pm

Shiva89, bardzo Ci dziękuję! flower

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Lip 19, 2012 3:12 pm

Dziewczyny mam problem Sad Rano wstałam i okazało się że jestem cyklopem tzn.mam spuchniętą całą lewę powiekę...

Znacie może jakieś domowe sposoby na opuchliznę ? Próbowałam z Mamą złotem ale nic nie pomaga a nie jestem fanką lekarzy bo za często u nich bywam.

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Czw Lip 19, 2012 3:18 pm

Kojarzy mi się coś z herbatą, ale nigdy nie wiem, czy to ma być taka "mokra" torebka herbaty zaparzona i gorąca, czy mokra chłodna, czy w ogóle jeszcze nieużyta torebka herbaty, ale na pewno to się kładzie na oczy xD Można też włożyć małą łyżeczkę do zamrażalnika i potem taką zmrożoną przyłożyć do oka, wypukłą częścią do oka xD Ale to chyba raczej na opuchliznę pod oczami albo ze względu na niewyspanie, chociaż spróbować możesz.

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Lip 19, 2012 3:42 pm

Ja jestem specjalistką od wszelkich problemów z oczami.

Pamiętasz aby coś Ci wpadło albo żebyś tarła oko?
Mnie zawsze pomagają krople do oczu Dicortineff. Są one bez recepty. Ale to na problemy gałki ocznej. Jak miałam spuchniętą powiekę, to męczyłam się z tym ponad tydzień, a w końcu lekarz POZ postanowił dać mi zastrzyk sterydowy. I dopiero to pomogło.

Możesz spróbować tych kropli albo jeszcze przemywać oko solą fizjologiczną. Jeśli Ci nie przejdzie, udaj się do lekarza. Warto sprawdzić, czy nie masz jakiejś alergii. Pełno ich teraz.

Na mnie herbata, pierścionki i inne "domowe sposoby" nigdy nie działają.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Lip 19, 2012 3:52 pm

Vivien napisał:Ja jestem specjalistką od wszelkich problemów z oczami.

Mnie zawsze pomagają krople do oczu Dicortineff. Są one bez recepty. Ale to na problemy gałki ocznej. Jak miałam spuchniętą powiekę, to męczyłam się z tym ponad tydzień, a w końcu lekarz POZ postanowił dać mi zastrzyk sterydowy. I dopiero to pomogło.

Możesz spróbować tych kropli albo jeszcze przemywać oko solą fizjologiczną. Jeśli Ci nie przejdzie, udaj się do lekarza. Warto sprawdzić, czy nie masz jakiejś alergii. Pełno ich teraz.

Właśnie nic a nic nie robiłam z tym okiem...W zeszłym roku miałam to samo z prawym i po dwóch dniach przeszło ale miałam coś od lekarza ale teraz nawet nie umiem sobie przypomnieć co :/

Dzięki za rady spróbuje na razie z tą solą ale raczej cienko widzę żeby mi to zeszło do jutra i jednak jutro udam się do lekarza...

Jeśli ktoś zna jakieś sposoby na spuchniętą powiekę lub sam miał to będę wdzięczna za rady bo serio bycie cyklopem nie jest fajne Sad

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Czw Lip 19, 2012 4:29 pm

To była chyba mokra, ale zimna torebka herbaty Smile Chyba najpierw trzeba normalnie zaparzyć herbatę, a potem czekać aż wystygnie Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Lip 19, 2012 4:38 pm

GossipGirl napisał:

Właśnie nic a nic nie robiłam z tym okiem...W zeszłym roku miałam to samo z prawym i po dwóch dniach przeszło ale miałam coś od lekarza ale teraz nawet nie umiem sobie przypomnieć co :/

Dzięki za rady spróbuje na razie z tą solą ale raczej cienko widzę żeby mi to zeszło do jutra i jednak jutro udam się do lekarza...

Jeśli ktoś zna jakieś sposoby na spuchniętą powiekę lub sam miał to będę wdzięczna za rady bo serio bycie cyklopem nie jest fajne Sad
Mogło Ci to oko przewiać albo jakaś drobinka tuszu do rzęs się dostać cokolwiek. Zawsze lepiej iść do lekarza niż się męczyć i zamartwiać.
Cyklop... Właśnie mi się przypomniało jak powieka spuchła mi tak, że wyglądałam jak Quasimodo. Poszłam w okularach przeciwsłonecznych do apteki i ściągnęłam je dopiero przy okienku. Pytam się "magistra" czy ma coś, co mi pomoże, a on zrobił tak bardzo przerażoną minę i zapytał się "CO PANI Z TYM OKIEM ZROBIŁA?". Do tej pory pamiętam swoje zażenowanie.

EDIT:
I tak oto ta moja niezbyt miła historia staje się 500. postem. Very Happy

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Lip 19, 2012 4:52 pm

Vivien napisał:
GossipGirl napisał:

Mogło Ci to oko przewiać albo jakaś drobinka tuszu do rzęs się dostać cokolwiek. Zawsze lepiej iść do lekarza niż się męczyć i zamartwiać.
Cyklop... Właśnie mi się przypomniało jak powieka spuchła mi tak, że wyglądałam jak Quasimodo. Poszłam w okularach przeciwsłonecznych do apteki i ściągnęłam je dopiero przy okienku. Pytam się "magistra" czy ma coś, co mi pomoże, a on zrobił tak bardzo przerażoną minę i zapytał się "CO PANI Z TYM OKIEM ZROBIŁA?". Do tej pory pamiętam swoje zażenowanie.

EDIT:
I tak oto ta moja niezbyt miła historia staje się 500. postem. Very Happy

Kto tam wie czemu to się stało...teraz całe te powietrze i życie jest takie "zdrowe" że wystarczy iść na spacer i można się czegoś nabawić...

W sumie masz rację to spuchnięte oko to raczej jak Quasimodo ale jednak cyklop fajnie brzmi szczególnie gdy Tata przynosi karmelową herbatkę,ciasteczka i mówi"Jesteś ślicznym cyklopem" <3

Ja pamiętam jak rok temu poszłam z takim okiem do szkoły bo musiałam iść bo miałam kilka sprawdzianów.Spotykam przyjaciół i oni przestraszeni że ktoś mnie pobił czy coś (bo miałam fioletową powiekę) a ja na to z uśmiechem że postanowiłam się przed imprezą wieczorem rozerwać i zostać cyklopem Razz I tak zostało z tym cyklopem Razz

Dziś z Mamą miałam za to śmieszną sytuację,Robimy obwarzanki i ja wycinam ale jakoś krzywo i Mama do mnie "A Ty ślepa na jedno oko czy co ?" i nagle jej się przypomniało że tak i się przez parę minut śmiałyśmy Razz

Ale dobrze wiedzieć że nie tylko mi się zdarza Quasimodo/Cyklop Smile

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Pią Lip 20, 2012 2:06 pm

Słuchajcie, jak najlepiej obfotografować ciuchy do sprzedania w necie mając do dyspozycji zwykły aparat? Bo chcę sprzedać marynarkę i nie za bardzo mam pomysł, jak zrobić jej zdjęcia ;D

won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Pią Lip 20, 2012 2:08 pm

kładziesz na jednolitym tle i jedziesz Razz

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by frejabeha on Pią Lip 20, 2012 2:13 pm

albo powieś na wieszaku na ścianie jak masz jakiś gwóźdź na obraz czy coś Wink

frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Pią Lip 20, 2012 2:15 pm

No właśnie mam problem z jednolitym tłem. Mam wszędzie panele, dywany jak coś też nie są zbyt gładkie, a powiesić na gładkiej ścianie też za bardzo nie mam jak xD W ogóle nie wiem, czy robić zdjęcia na sobie też i czy jakieś stylizacje wymyślać xD I czy szukać jakichś zdjęć gwiazd w podobnych ciuchach bo często takie aukcje widuję. Kupujecie ciuchy na Allegro? Napiszcie proszę, czy dla was są ważne takie "ozdóbki", bo zależy mi na tym, żeby ją szybko sprzedać ;>

won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Pią Lip 20, 2012 2:26 pm

ja kupuję i patrzę na to jak wygląda i na rozmiary Very Happy nie patrzę na laski. ani na ozdóbki xD generalnie najlepiej imo jest jak w tle jest coś jednolitego i najlepiej kilka zdjęć. ze zbliżeniem na materiał też fajnie :>

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Pią Lip 20, 2012 2:41 pm

Okej będę pamiętać ;> A podawać dokładnie wymiary czy tylko rozmiar?

won't wait for anybody.

brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Pią Lip 20, 2012 2:45 pm

wymiary :> szczególnie długość rękawa jak masz marynarkę.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Sob Lip 28, 2012 12:44 am

Prośba w identyfikacji serialu! Smile
Widziałam ostatnio wieczorem parę minut odcinka jakiegoś serialu (znaczy na 95% serial, 5%, że film;)) na jakimś kanale mi nie znanym. Co pamiętam, że się wydarzyło:
zaginął jakiś chłopak i u niego w domu rozmawiali z jego siostrą (w tej roli Vanessa Marano) wyglądającej na gotkę, która zaprowadziła policję do pokoju brata (na ścianach były jakieś rysunki czy graffiti). Potem policja znalazła się na jakimś podwórku gdzie było świeżo coś zakopane - okazało się, że to coś to worek chyba ze zwłokami - piszę chyba, bo akurat skończyłam oglądanie jak odkopali worek Wink Pojawił się też właściciel posesji i protestował aby nie wykopywali.
I mam chęć obejrzeć cały odcinek, nie lubię nie wiedzieć jak się coś kończy jak już widzę kawałek, poza tym Marano występuje też w innym serialu, który lubię i chętnie zobaczyłabym w innej roli Smile
Wiem, że opis może za wiele nie powie, jak nikt nie będzie widział to trudno, ale może akurat ktoś skojarzy Smile

Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sob Lip 28, 2012 1:28 am

Ania napisał:Prośba w identyfikacji serialu! Smile
Widziałam ostatnio wieczorem parę minut odcinka jakiegoś serialu (znaczy na 95% serial, 5%, że film;)) na jakimś kanale mi nie znanym. Co pamiętam, że się wydarzyło:
zaginął jakiś chłopak i u niego w domu rozmawiali z jego siostrą (w tej roli Vanessa Marano) wyglądającej na gotkę, która zaprowadziła policję do pokoju brata (na ścianach były jakieś rysunki czy graffiti). Potem policja znalazła się na jakimś podwórku gdzie było świeżo coś zakopane - okazało się, że to coś to worek chyba ze zwłokami - piszę chyba, bo akurat skończyłam oglądanie jak odkopali worek Wink Pojawił się też właściciel posesji i protestował aby nie wykopywali.
I mam chęć obejrzeć cały odcinek, nie lubię nie wiedzieć jak się coś kończy jak już widzę kawałek, poza tym Marano występuje też w innym serialu, który lubię i chętnie zobaczyłabym w innej roli Smile
Wiem, że opis może za wiele nie powie, jak nikt nie będzie widział to trudno, ale może akurat ktoś skojarzy Smile

Wydaje mi się że mogło to być "Bez śladu" Smile

Ale na wszelki wypadek masz tu na dole każdy serial i film w jakim występowała więc może jakoś po zdjęciach uda Ci się skojarzyć Smile
Vanessa Marano

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sob Lip 28, 2012 1:39 am

Jeśli Ci to pomoże, to na pewno nie jest to Dexter Wink Ostatnio oglądałam z nią odcinek i nie wyglądała jak gotka Smile Zawsze jeden serial mniej ;D

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sob Lip 28, 2012 1:44 am

To serial Podkomisarz Brenda Johnson (The Closer), odcinek Problem Child (S04E06) Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 3:20 pm

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry