Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samopomoc forumowa

+31
Lise
Gosiek
Limka
xxl
fusiatko44
Klaudia
April
frejabeha
Vivien
Gigi
shiva89
Joanna
andzia
Edda
Karo
Karolina
Layla
M&M's
Ania
Magda
jeannette
Ola
Ewa
Ania_
brulion
Lewandowska
xAaliyahxx
Żuri
Freya
Kasia
jeanne
35 posters

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by andzia Wto Kwi 24, 2012 12:52 pm

Co do staropolki to kwestia wszystkich literatur, przerabiają wszystko oprócz lektur, a na egzaminie wycisną z Ciebie ostatnie soki, jak chcesz dobrze znać to czytaj dużo opracowań i streszczeń najlepiej prowadzących zajęcia, dobrze znać ich punkt widzenia, u nas ogromną wagę przywiązywali do łacińskich tytułów i musieliśmy na przykład wiedzieć, jaki był rozwój drukarni w Krakowie i kto gdzie drukował. u nas z wypożyczaniem lektur nie ma problemu, super sprawą jest klasyka mniej znana, tam za 2 zł można kupić książkę, tylko bez wstępu, same wstępy często są na chomikuj.
Co do opisówki, idzie naprawdę dostać szajby, zwłaszcza przy fonetyce, o składni nie wspomnę. Ale nie ma cudów, trzeba siedzieć i ćwiczyć i samo przychodzi(mi jakoś średnio przychodziło).
jaką bierzesz specjalizację?Very Happy
ja piszę licencjat obecnie na UJocie i wszystko, co zostało powiedziane o tej uczelni źle jest wielką prawdą, nie idźcie tam, ludzie, bo koniec z życiem osobistym!
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Wto Kwi 24, 2012 12:58 pm

na mojej uczelni dziewczyny po raz SZÓSTY zdawały egzamin z biochemii a i tak nie zdały.

jeśli mołabym was o coś prosić, potrzebuje do sprawozdania z receptury kosm. jakąś fajną nazwe kremu nawilżającego o zapachu różanym Smile ( nie jest konieczny ale wiecie zawsze to jakiś plusik więcej) ja nie mam głowy do wymyślania takich rzeczy, nazw, wiec jeśli to nie byłby dla was problem to bardzo prosze o pomoc:)
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Wto Kwi 24, 2012 2:20 pm

U nas też były ważne drukarnie, jedna dziewczyna miała pytanie na egzaminie o drukarnie właśnie, mnie to na szczęście ominęło bo nienawidzę tego :/ U nas generalnie panuje zasada, że każdy sobie sam albo w jakichś grupach przerabia wszystkie wstępy, opracowania itd., bo wiadomo, że z zajęć za wiele się nie wyniesie. Z tego, co wiem, to wszyscy ćwiczeniowcy prowadzą tak samo beznadziejnie, ale babka, u której mamy egzamin powiedziała, że jeśli ktoś przeczytał wszystkie lektury to ona sobie nie wyobraża, że nie zda tego egzaminu, więc liczymy na to, że nie będzie źle.
Własnie w tym semestrze mam egzamin z fonetyki i słowotwórstwa i spodziewam się masakry :/

joanna_x0x0 napisał:jeśli mołabym was o coś prosić, potrzebuje do sprawozdania z receptury kosm. jakąś fajną nazwe kremu nawilżającego o zapachu różanym ( nie jest konieczny ale wiecie zawsze to jakiś plusik więcej) ja nie mam głowy do wymyślania takich rzeczy, nazw, wiec jeśli to nie byłby dla was problem to bardzo prosze o pomoc:)

Jako studentka filologii powinnam rzucać nazwami na prawo i lewo, ale nic mi nie przychodzi do głowy ;D Poza jakimś HydraRose xDDD ewentualnie jeszcze Rosea, ale to takie chamskie zgapianie z Nivea więc może lepiej nie bierz xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Wto Kwi 24, 2012 2:43 pm

Mam pomysł.Ciut głupi może i mało chwytliwy ale coś tam mam Smile
Esor - jedyne co mi przyszło do głowy to Rose wspak bo przynajmniej u mnie w rodzinie każdy trzyma krem jakoś tak na półce przy lustrze więc w lustrze masz rose Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by andzia Wto Kwi 24, 2012 2:49 pm

brulion napisał:U nas też były ważne drukarnie, jedna dziewczyna miała pytanie na egzaminie o drukarnie właśnie, mnie to na szczęście ominęło bo nienawidzę tego :/ U nas generalnie panuje zasada, że każdy sobie sam albo w jakichś grupach przerabia wszystkie wstępy, opracowania itd., bo wiadomo, że z zajęć za wiele się nie wyniesie. Z tego, co wiem, to wszyscy ćwiczeniowcy prowadzą tak samo beznadziejnie, ale babka, u której mamy egzamin powiedziała, że jeśli ktoś przeczytał wszystkie lektury to ona sobie nie wyobraża, że nie zda tego egzaminu, więc liczymy na to, że nie będzie źle.
Własnie w tym semestrze mam egzamin z fonetyki i słowotwórstwa i spodziewam się masakry :/
słowotwórstwo nie jest złe, tylko trzeba wykuć formacje Very Happy co do egzaminu u nas był przesiew, każdy do dziś się trzęsie na to wspomnienie, macie stałe grupy ćwiczeniowe, prawda? mi też przychodzą do głowy same łacińskie nazwy choć z deklinacjami bym uważała:D


Ostatnio zmieniony przez andzia dnia Wto Kwi 24, 2012 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Wto Kwi 24, 2012 2:50 pm

joanna_x0x0 napisał:na mojej uczelni dziewczyny po raz SZÓSTY zdawały egzamin z biochemii a i tak nie zdały.

jeśli mołabym was o coś prosić, potrzebuje do sprawozdania z receptury kosm. jakąś fajną nazwe kremu nawilżającego o zapachu różanym Smile ( nie jest konieczny ale wiecie zawsze to jakiś plusik więcej) ja nie mam głowy do wymyślania takich rzeczy, nazw, wiec jeśli to nie byłby dla was problem to bardzo prosze o pomoc:)


Znajdź w słowniku łaciny mądrze brzmiące słowo kojarzące się z tym dodaj ae od deklinacji i masz Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Wto Kwi 24, 2012 3:04 pm

andzia napisał:
brulion napisał:U nas też były ważne drukarnie, jedna dziewczyna miała pytanie na egzaminie o drukarnie właśnie, mnie to na szczęście ominęło bo nienawidzę tego :/ U nas generalnie panuje zasada, że każdy sobie sam albo w jakichś grupach przerabia wszystkie wstępy, opracowania itd., bo wiadomo, że z zajęć za wiele się nie wyniesie. Z tego, co wiem, to wszyscy ćwiczeniowcy prowadzą tak samo beznadziejnie, ale babka, u której mamy egzamin powiedziała, że jeśli ktoś przeczytał wszystkie lektury to ona sobie nie wyobraża, że nie zda tego egzaminu, więc liczymy na to, że nie będzie źle.
Własnie w tym semestrze mam egzamin z fonetyki i słowotwórstwa i spodziewam się masakry :/
słowotwórstwo nie jest złe, tylko trzeba wykuć formacje Very Happy co do egzaminu u nas był przesiew, każdy do dziś się trzęsie na to wspomnienie, macie stałe grupy ćwiczeniowe, prawda? mi też przychodzą do głowy same łacińskie nazwy choć z deklinacjami bym uważała:D

W tym roku mamy stałe, ale w przyszłym chyba się zmieniają na zgodne ze specjalizacją. My słowotwórstwa jeszcze w ogóle nie zaczęliśmy, cały czas tłuczemy fonetykę, dopiero teraz w piątek mamy zaczynać. Ale sama fonetyka mnie przeraża ;ooo te wszystkie procesy itd., ja tego w ogóle nie widzę xDD I jak mówisz "przesiew" to zaczynam się poważnie bać Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Wto Kwi 24, 2012 3:22 pm

nie musi być to angielska nazwa, polska też może byc Smile

ja nigdy nie byłam humanistką i nigdy mi coś takiego nie wychodziło dobrze, dlatego prosze o pomoc:) a to ze skończyłam na medyczno-chemicznym kierunku to juz w ogole jakiś przypadek Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by andzia Wto Kwi 24, 2012 3:26 pm

brulion napisał:
andzia napisał:
brulion napisał:U nas też były ważne drukarnie, jedna dziewczyna miała pytanie na egzaminie o drukarnie właśnie, mnie to na szczęście ominęło bo nienawidzę tego :/ U nas generalnie panuje zasada, że każdy sobie sam albo w jakichś grupach przerabia wszystkie wstępy, opracowania itd., bo wiadomo, że z zajęć za wiele się nie wyniesie. Z tego, co wiem, to wszyscy ćwiczeniowcy prowadzą tak samo beznadziejnie, ale babka, u której mamy egzamin powiedziała, że jeśli ktoś przeczytał wszystkie lektury to ona sobie nie wyobraża, że nie zda tego egzaminu, więc liczymy na to, że nie będzie źle.
Własnie w tym semestrze mam egzamin z fonetyki i słowotwórstwa i spodziewam się masakry :/
słowotwórstwo nie jest złe, tylko trzeba wykuć formacje Very Happy co do egzaminu u nas był przesiew, każdy do dziś się trzęsie na to wspomnienie, macie stałe grupy ćwiczeniowe, prawda? mi też przychodzą do głowy same łacińskie nazwy choć z deklinacjami bym uważała:D

W tym roku mamy stałe, ale w przyszłym chyba się zmieniają na zgodne ze specjalizacją. My słowotwórstwa jeszcze w ogóle nie zaczęliśmy, cały czas tłuczemy fonetykę, dopiero teraz w piątek mamy zaczynać. Ale sama fonetyka mnie przeraża ;ooo te wszystkie procesy itd., ja tego w ogóle nie widzę xDD I jak mówisz "przesiew" to zaczynam się poważnie bać Razz
Nie ma czego, słyszałam, że u Was nie jest tak źle, u nas było choć ja mój egzamin wspominam jako jeden z najlepszych, poszłam z jedną przeczytaną lekturą i zdałam, ale więcej w tym szczęścia niż rozumu:D
gramatyka bywa zabawna, jeśli ktoś dobrze tłumaczy, zwłaszcza słowotwórstwo, co do fonetyki to fakt ja do tej pory pewnych słów nie umiem poprawnie zapisać, ale to chyba kwestia braku dobrej literatury, z jakich skryptów korzystacie?Very Happy

andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Wto Kwi 24, 2012 3:32 pm

W sensie podręcznik? Fonetyka i fonologia jakaśtam, ale ja go nigdy na oczy nie widziałam ;D Na szczęście mam dobrego ćwiczeniowca z tego i podręcznik właściwie nam niepotrzebny :PP
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by andzia Wto Kwi 24, 2012 3:36 pm

No to najważniejsze:D
pytam, bo ponoć różne szkoły są, my mamy jakąś w ogóle kosmicznąVery Happy
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Pią Maj 11, 2012 7:20 pm

Co ubrać na bal absolwentów: wygodną, bardzo ładną sukienkę, która miałam na sobie na zeszłorocznym balu, raczej skromną, bez dekoltu i do kolan, czy sukienkę bez ramiączek i ledwo za tyłek, której nigdy nie miałam na sobie i będę się w niej dziwnie czuć, ale jest większa szansa, że któryś z dwóch facetów, na których lecę na mnie spojrzy? Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Pią Maj 11, 2012 7:43 pm

Wydaje mi się, że tego drugiego nie wypada raczej. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by shiva89 Pią Maj 11, 2012 7:46 pm

bal absolwentów...macie takie cos?heh tzn absolwentow czego?


ja bym ubrala ta drugą wersje;)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Pią Maj 11, 2012 7:49 pm

Lepiej pierwszą, jak mają lecieć to polecą niezależnie od tego jak się ubierzesz, poza tym ważniejsze jak się czujesz Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Pią Maj 11, 2012 8:46 pm

shiva89 napisał:bal absolwentów...macie takie cos?heh tzn absolwentow czego?


ja bym ubrala ta drugą wersje;)

To jest dziwny wytwór, który najwyraźniej istnieje tylko w moim liceum. Otóż po wszystkich maturach, na początku czerwca, maturzyści organizują elegancką imprezę bez osób towarzyszących, na której mogą pić z nauczycielami i przechodzić z nimi na "ty", jako, że na studniówce nie mamy alkoholu. Koło 23:00 mogą przychodzić absolwenci starszych roczników, więc w tym i ja. Jezu, teraz, jak to napisałam, wyszła z tego jakaś patologia Very Happy Zresztą tam się dzieją takie rzeczy, że lepiej nie pytajcie. Mój kumpel stwierdził, że idzie, bo chce wiedzieć, jak wygląda bal, bo z naszego nic nie pamięta.

Katefused napisał:Lepiej pierwszą, jak mają lecieć to polecą niezależnie od tego jak się ubierzesz, poza tym ważniejsze jak się czujesz Razz

I tak nie polecą w sumie Very Happy Pierwsza sukienka jest bladoróżowa bez rękawów, bez dekoltu właściwie, w talii zebrana trochę gumką i przez środek przebiega taka fala podłużna i w niej byłam w zeszłym roku. Z tym, że w sumie teraz kupiłam sobie parę nowych rzeczy i wszystko mam do niej super dopasowane, buty, torebka itd. A druga jest jak wspominałam bez ramiączek i bardzo krótka (właściwie to ona jest z działu dziecięcego i jest uszyta na 15-latkę xD), śliwkowa w duże czarne kropki. Też jest ładna, tyle, że nie wiem, jak się będę w niej czuć, bo gdyby nie fakt, że jest bardzo ciasna, to nie miałaby się na czym utrzymać xDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Gigi Pią Maj 11, 2012 8:54 pm

boż bru. jasne, że drugie Razz na balu takim nie robi się nic innego jak ostre chlanie xD i wyrywa się starych znajomych, do których kiedyś nawet nie czuło się mięty Razz NSA xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Maj 13, 2012 1:25 pm

Brulion co za pytanie oczywiście że nr 2 ;D
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ania Pon Maj 14, 2012 9:40 pm

Mam wielką prośbę do wszystkich studentów na tym forum - czy moglibyście wypełnić mi ankietę? Bardzo proszę, potrzebne mi bardzo na projekt z przedmiotu o marketingu.
Jeśli ktoś by był tak dobry i miał chwilę czasu to proszę o kontakt na priv to prześlę tam ankietę Smile
Chodzi niestety tylko o osoby, które studiują.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Pon Maj 14, 2012 9:42 pm

Nie ma problemu, sama mam zajęcia z marketingu i wiem, jak się z tym obchodzić, więc chętnie pomogę. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ania Pon Maj 14, 2012 9:48 pm

Jak dobrze, że są takie dobre dusze! Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Pon Maj 14, 2012 9:48 pm

Ania napisał:Mam wielką prośbę do wszystkich studentów na tym forum - czy moglibyście wypełnić mi ankietę? Bardzo proszę, potrzebne mi bardzo na projekt z przedmiotu o marketingu.
Jeśli ktoś by był tak dobry i miał chwilę czasu to proszę o kontakt na priv to prześlę tam ankietę Smile
Chodzi niestety tylko o osoby, które studiują.
nie ma sprawy Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by brulion Pon Maj 14, 2012 10:02 pm

Ja też mogę, chociaż zastrzegam, że jako studentka polonistyki nie mam doświadczenia z marketingiem xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Pon Cze 04, 2012 10:20 pm

Czy ktoś mnie wygoni sprzed komputera biorąc pod uwagę fakt, że powinnam się uczyć?
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Gigi Pon Cze 04, 2012 10:23 pm

nie. siedź dalej Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 4 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach