Dzień na minus :(

Strona 15 z 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Dzień na minus :(

Pisanie by Żuri on Sob Lut 23, 2013 10:19 pm

Zaczynam nowy semestr o kulach. Yay, w zeszłym roku od maja do lipca byłam na kulach teraz znów. :/

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Nie Lut 24, 2013 9:13 am

Oj biedna jesteś, Żuri. Nie zazdroszczę. Trzymaj się.

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Pon Lut 25, 2013 12:15 pm

Powrót do szarej rzeczywistości :<

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Pon Lut 25, 2013 2:11 pm

Koniec leniuchowania, pierwszy dzień szkoły Sad + trochę jestem zawiedziona wynikami Oscarów Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pon Lut 25, 2013 6:28 pm

jakim trzeba byc debilem zeby naskarżyć do dziekanatu ze grupa ma testy z poprzednich lat ??? !!!! ;//

u mnie na roku jakaś laska z 31 lub 32 gr pojechała specjalnie do KRK w tygodniu by naskarżyć do dziekanatu ze moja gr (33 ) i gr mojej kolezanki (34) mamy testy z poprzednich lat, i sie nimi nie dzielimy a jak sie dzielimy testami to nie dzielimy sie odpowiedziami do tych testów !! ;/ teraz dzięki tej osobie prawie cały rok nie zdał wczorajszego egzaminu a szczególnie nikt z 34 gr, a z mojej gr az 2 osoby ;/ bo sie facet mści ;/;/ ja pie**dole ;/ !!!!

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1953

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Pon Lut 25, 2013 6:54 pm

Joanna napisał:jakim trzeba byc debilem zeby naskarżyć do dziekanatu ze grupa ma testy z poprzednich lat ??? !!!! ;//

u mnie na roku jakaś laska z 31 lub 32 gr pojechała specjalnie do KRK w tygodniu by naskarżyć do dziekanatu ze moja gr (33 ) i gr mojej kolezanki (34) mamy testy z poprzednich lat, i sie nimi nie dzielimy a jak sie dzielimy testami to nie dzielimy sie odpowiedziami do tych testów !! ;/ teraz dzięki tej osobie prawie cały rok nie zdał wczorajszego egzaminu a szczególnie nikt z 34 gr, a z mojej gr az 2 osoby ;/ bo sie facet mści ;/;/ ja pie**dole ;/ !!!!
o fuck..jakas jebnięta laska...musicie sie dowiedziec kto to;>

shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pon Lut 25, 2013 7:15 pm

jeszcze laska nie z krk, musiala wziaść sobie wolne w pracy i specjalnie jechac do dziekanatu po to by naskarżyć.... wielce paniusie z 31 i 32 gr maja za złę ze niby to mamy testy z poprzednich roczników i od osób z dziennych i ze ich nie dajemy, a jak damy to k*rwa wielki problem maja bo dajemy sam test bez dobrych odpowiedzi... ;// k*rwa jakim trzeba być idiotą i leniwą osoba zeby ku*wa samemu nie poszukać sobie odpowiedzi... ;/

teraz dzieki tej "kochanej" osobie cały rok ma przejebane...;/ jak mozna miec tak nasrane we łbie ;/ no k*rwa jak??? ;/

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Pon Lut 25, 2013 7:25 pm

Joanna napisał:jeszcze laska nie z krk, musiala wziaść sobie wolne w pracy i specjalnie jechac do dziekanatu po to by naskarżyć.... wielce paniusie z 31 i 32 gr maja za złę ze niby to mamy testy z poprzednich roczników i od osób z dziennych i ze ich nie dajemy, a jak damy to k*rwa wielki problem maja bo dajemy sam test bez dobrych odpowiedzi... ;// k*rwa jakim trzeba być idiotą i leniwą osoba zeby ku*wa samemu nie poszukać sobie odpowiedzi... ;/

teraz dzieki tej "kochanej" osobie cały rok ma przejebane...;/ jak mozna miec tak nasrane we łbie ;/ no k*rwa jak??? ;/
U mnie na prawie, na roku wyżej, po prostu wysłali anonimowego meila do wykładowcy, że studenci mają testy od zaocznych. No i oczywiście później cały rok miał problemy, nawet osoby, których testów na oczy nie widziały. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie:[

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pon Lut 25, 2013 7:55 pm

April napisał:
Joanna napisał:jeszcze laska nie z krk, musiala wziaść sobie wolne w pracy i specjalnie jechac do dziekanatu po to by naskarżyć.... wielce paniusie z 31 i 32 gr maja za złę ze niby to mamy testy z poprzednich roczników i od osób z dziennych i ze ich nie dajemy, a jak damy to k*rwa wielki problem maja bo dajemy sam test bez dobrych odpowiedzi... ;// k*rwa jakim trzeba być idiotą i leniwą osoba zeby ku*wa samemu nie poszukać sobie odpowiedzi... ;/

U mnie na prawie, na roku wyżej, po prostu wysłali anonimowego meila do wykładowcy, że studenci mają testy od zaocznych. No i oczywiście później cały rok miał problemy, nawet osoby, których testów na oczy nie widziały. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie:[

nie wiem skąd.. ;/ tak samo wczoraj gośc rozdaje egzaminy i laska dostałą przypadkowo dwa bo sie facet pomylil to zamiast schowac ten jeden test, bo to drugi w kolejności najgorszy przedmiot i podzielic sie nic na mailu wspólnym to ta drze sie do wykładowcy ze ma o jeden test za duzo...;/ no ludzie...

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Sro Lut 27, 2013 7:17 pm

Miałam dzisiaj wypadek samochodowy, na szczęście niegroźny w skutkach Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Czw Lut 28, 2013 5:45 am

3 letni związek.... któremu poświęciłam całe życie i miał być do końca świata bez powrotu odchodzi. zupełnie nie z mojej winy. masakra ciagle do mnie nie dociera, jestem jakas wyprana z uczuc....

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Lut 28, 2013 8:22 am

Oj Żuri, widzę że masz nie najlepszy okres w swoim życiu. Trzymaj się jakoś ;*

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Czw Lut 28, 2013 9:51 am

Layla - dobrze ze ci sie nic nie stało Smile

Żuri - trzymaj sie :*

swoją drogą coś jest w tym;/ po tych 3 latach coś sie psuje i wiele par które znam właśnie po 3 latach sie rozstaje ;/ jakiś kryzys ;/ sama miałam tak że po 3 latach mało brakowało a byśmy sie rozstali.. naszczęście przetrwaliśmy to ...

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Czw Lut 28, 2013 11:18 am

ja nie wiem, wsystko bylo idealnie, wydawalo sie ze tak jest, mialo byc na cale zycie wszystko... nie wyobrazam sobie kompletnie zycia bez niego, nie mam pojecia co robic... nie moge w to uwierzyc ciagle

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Czw Lut 28, 2013 6:12 pm

Layla napisał:Miałam dzisiaj wypadek samochodowy, na szczęście niegroźny w skutkach Smile

Ja w piątek miałam. Koło nam odpadło. Gdyby coś jechało przed nami to nie pisałabym tego.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Lut 28, 2013 7:17 pm

Dziewczyny od wypadków dobrze, że Wam nic się nie stało flower

Żuri bardzo mi przykro... słoneczko nie zadręczaj się tym, pamiętaj, że każdy kolejny dzień przybliża Cie teraz do "nowego" życia być może zdecydowanie piękniejszego i lepszego niż dotychczasowe. Podoba mi się powiedzenie, że " rozstanie z chłopakiem przybliża Cię o jeden do tego jedynego" Smile Wiadomo, że nie da się ot tak pstryknąć palcami i zapomnieć ale czas leczy rany. Masz teraz więcej czasu dla siebie i przyjaciół, może to dobry czas na nowe hobby? Na coś co odciągnie Twoje myśli od wspomnień o nim... Zobaczysz wszystko się ułoży. Trzymam za Ciebie kciuki I love you

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1911

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Czw Lut 28, 2013 7:53 pm

Lewandowska napisał:
Layla napisał:Miałam dzisiaj wypadek samochodowy, na szczęście niegroźny w skutkach Smile

Ja w piątek miałam. Koło nam odpadło. Gdyby coś jechało przed nami to nie pisałabym tego.

Przerażacie mnie! Dobrze, że nic się nie stało ;o

Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Lut 28, 2013 11:54 pm

Żuri trzymaj się ;*

Moje puchate serduszko skacząc na łóżko źle określiło wysokość i spadając połamało pazurek i miało całą zakrwawioną łapkę ;(

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Mar 01, 2013 12:00 am

Ania_ napisał:Dziewczyny od wypadków dobrze, że Wam nic się nie stało flower

Żuri bardzo mi przykro... słoneczko nie zadręczaj się tym, pamiętaj, że każdy kolejny dzień przybliża Cie teraz do "nowego" życia być może zdecydowanie piękniejszego i lepszego niż dotychczasowe. Podoba mi się powiedzenie, że " rozstanie z chłopakiem przybliża Cię o jeden do tego jedynego" Smile Wiadomo, że nie da się ot tak pstryknąć palcami i zapomnieć ale czas leczy rany. Masz teraz więcej czasu dla siebie i przyjaciół, może to dobry czas na nowe hobby? Na coś co odciągnie Twoje myśli od wspomnień o nim... Zobaczysz wszystko się ułoży. Trzymam za Ciebie kciuki I love you

Problem jest taki, że nie mam przyjaciół. Wszyscy studiują w innym mieście. On był moim najlepszym przyjacielem w poznaniu, z nim spędzałam cały swój czas i boże nie wyobrażam sobie życia bez niego. on mi ciagle miesza w glowie chce nie chce, kocha nie wie czy kocha. boze co za beznadzieja

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Pią Mar 01, 2013 6:53 pm

Żuri napisał:
Ania_ napisał:Dziewczyny od wypadków dobrze, że Wam nic się nie stało flower

Problem jest taki, że nie mam przyjaciół. Wszyscy studiują w innym mieście. On był moim najlepszym przyjacielem w poznaniu, z nim spędzałam cały swój czas i boże nie wyobrażam sobie życia bez niego. on mi ciagle miesza w glowie chce nie chce, kocha nie wie czy kocha. boze co za beznadzieja

Przykro mi. Bądź dobrej myśli a zobaczysz, że wszystko się ułoży Smile

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Pią Mar 08, 2013 4:54 am

To jest straszne! Kolejny dzień z rzędu nie mogę zasnąć a wstać trzeba o 7 Sad nawet już nie będę się kładła bo jaki w tym sens Sad

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Pon Mar 11, 2013 2:28 pm

Już drugi w raz w przeciągu 1,5 roku zgubiłam pióro Parkera :/ Ja prdl! Dlaczego zwykłe długopisy się mnie trzymają jak rzep psiego ogona???

Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Mar 14, 2013 11:33 pm

Wiecie co... ja lubię zimę ale co to kuźwa ma być?! Miało być już sucho, coraz cieplej, ptaszki miały już ćwierkać a nie piździć, mrozić i sypać śniegiem jak w grudniu Evil or Very Mad

Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pią Mar 15, 2013 9:34 am

już było tak ładnie a tu kuźwa naj**bało przez noc śniegiem ze masakra i nie chce przestać :/

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sob Mar 16, 2013 10:40 pm

No i komputer znów mi się popsuł Sad tym razem na dobre chlip

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747