Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

+48
Vogue.
Gigi
pwaldorf
Limka
neomi19901
monitta
magdzialeenka
poster
poisongirl177
ankess
Joanna
AW
kicksforchicks
xoxo-Anja
vanderwoodsen
Anonimka
TheBlairBitchProject
amant
Karolina
castidad
elizak
brulion
chaya
Żuri
mystique
Ania
Serena
dzika
B.Waldorf
Nika
turtle
xLaura
jeannette
Ola
xAaliyahxx
antiba
shiva89
karolla
joujou
xxl
LanaLang
lookx
Freya
dzastulaa_
Layla
Magda
Aniula
alkamb
52 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Vote_lcap61%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Vote_rcap 61% 
[ 42 ]
Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Vote_lcap35%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Vote_lcap4%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 69
 
 

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by alkamb Pon Gru 05, 2011 9:18 pm

Dodatek od Someonelikeyou: Kieruję to pytanie do Was, bo ostatnio zaczęliśmy o tym dyskutować. Jak to widzicie, czy chcecie poznać osobę, która stoi za odkrywaniem największych sekretów z życia elity UES?


Ja końcową scenę zawsze widziałam tak:
Wszytko dobrze sie kończy i jest pokazana jakaś ulica w NY, po niej idzie ze spuszczoną głową dziewczyna pisząca coś na telefonie. Podchodzi ona coraz bliżej kamery podnosi głowę i widzimy ze to Bell <głos plotkary> uśmiecha się... i na końcu taki głos "you know you love me....xoxo Gossip girl"
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Aniula Pon Gru 05, 2011 9:51 pm

Ja za to (gdyż podoba mi się wersja True Charlie = GG) widzę to tak. Impreza na dachu budynku, wszyscy nie wiedzą, skąd są zaproszenia i po co, ale za to jest cała śmietanka NY. I wtedy na scenę wchodzi GG i dziękuje za przyjście, przedstawia się i mówi kim jest (ze jest True Charlie) a potem wyznaje prawdę o plotkarze. Wszyscy zszokowani, miny typu WTF. Chuck podniesiona jedynie brew (haha xD) I ostatnie słowa oczywiście "U know u love me" i uśmiecha się uroczo.
A druga wersja to tak samo jak wcześniej, tylko, że po "U know..." widzimy schowaną dziewczynę (nie Bell), która spogląda na kamerę zaskoczona, uśmiecha się i wysyła buziaka. W telefonie: pisze newsa na stronę GG Very Happy
Ja jednak ogólnie jestem za tym, by dowiedzieć się kim jest GG. Ale w ostatnich minutach ostatniego odcinka (czyli tak jak np. wymyśliła alkamb) Wink

Aniula

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Magda Pon Gru 05, 2011 10:22 pm

Zapraszam do dyskusji Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Layla Pon Gru 05, 2011 10:27 pm

Ja zagłosowałam na tak, ale tylko w ostatnich minutach ostatniego odcinka. Generalnie teraz mnie to nie ciekawi, ale pamiętam, że w I sezonie mnie to bardzo frapowało Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by dzastulaa_ Pon Gru 05, 2011 11:05 pm

też chciałabym się dowiedzieć w ostatnich minutach ostatniego odcinka ale chciałabym żeby to było tak zrobione i taka osoba wybrana, żebym mogła później włączyć poprzednie odcinki i powiedzieć "no faktycznie to mógł/mogła być on/a czemu nie domyśliłam się od razu" Smile
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Freya Pon Gru 05, 2011 11:09 pm

Zagłosowałam na nie, ponieważ uważam, że Plotkara powinna zostać takim właśnie bezosobowym, obiektywnym narratorem, który nie jest w osobistej relacji z bohaterami. Sama postać Plotkary jest przecież tylko nadzorcą informacji dostarczanych przez inne postaci, toteż Plotkarą są oni sami, a GG tylko nad nimi czuwa. Ewentualny koniec w moim wyobrażeniu: kobiece palce na klawiaturze laptopa, pojawiający się na ekranie tekst w stylu "Nie zdajecie sobie sprawy, że tak jak wy istniejecie dzięki mnie, tak ja istnieję dzięki wam. Wiecie, że was kocham xoxo Plotkara".
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by lookx Pon Gru 05, 2011 11:24 pm

alkamb napisał:Ja końcową scenę zawsze widziałam tak:
Wszytko dobrze sie kończy i jest pokazana jakaś ulica w NY, po niej idzie ze spuszczoną głową dziewczyna pisząca coś na telefonie. Podchodzi ona coraz bliżej kamery podnosi głowę i widzimy ze to Bell <głos plotkary> uśmiecha się... i na końcu taki głos "you know you love me....xoxo Gossip girl"

Z takiej końcówki serialu byłabym w pełni zadowolona. Wink
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by LanaLang Pon Gru 05, 2011 11:39 pm

Zaglosowalam na "tak" chyba tylko dlatego, ze rzeczywiscie spodobala mi sie wersja jakoby prawdziwa Charlie miala byc GG Wink Z drugiej strony jednak chcialabym poznac jej tozsamosc w ostatnich minutach serialu co chyba sie wyklucza [moze nie?] ... Dlatego jestem skolowana! Razz W kazdym razie glos na TAK Smile
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xxl Wto Gru 06, 2011 12:34 am

lookx napisał:
alkamb napisał:Ja końcową scenę zawsze widziałam tak:
Wszytko dobrze sie kończy i jest pokazana jakaś ulica w NY, po niej idzie ze spuszczoną głową dziewczyna pisząca coś na telefonie. Podchodzi ona coraz bliżej kamery podnosi głowę i widzimy ze to Bell <głos plotkary> uśmiecha się... i na końcu taki głos "you know you love me....xoxo Gossip girl"

Z takiej końcówki serialu byłabym w pełni zadowolona. Wink


dokladnie. bardzo dobra wersja zakonczenia, az mnie dziwne ciary przeszły Razz tyle, ze nie musialby to byc Bell a inna aktora, tylko oczywisice 'you know you love me..' głosem Bell Smile
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by joujou Wto Gru 06, 2011 11:45 am

Aniula całkiem podoba mi się Twój pomysł Smile ciekawe co na to scenarzysci Razz
joujou
joujou

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by karolla Wto Gru 06, 2011 12:15 pm

jeżeli Gossip Girl miałaby zostać ujawniona to tylko i wyłącznie w ostatnim odcinku i ostatniej scenie, ale musiałoby być to zaskakujące, wersja z Charlie jako GG zbyt przewidywalna, to musiałby być totalny szok np. ostatnia scena, Plotkara dodaje nową notke na strone, niespodziewanie nagle pokazują jej twarz - mega zaskoczenie, okazuje się że to Dorota! haha Laughing
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by shiva89 Wto Gru 06, 2011 3:08 pm

Plotkara sa wszyscy, nastomiast administratorka strony bedzie pewnie jakas nieznana postac.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by antiba Wto Gru 06, 2011 3:16 pm

Zaglosowalam za Smile mysle, ze jest wiele fajnych pomyslow jak ujawnic Plotkare. Najlepiej gdyby to sie stalo na koncu serialu. Spekulacje z True Charlie sa fajne Cool
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by shiva89 Wto Gru 06, 2011 3:19 pm

oooo fajny pomysl z tą prawdziwa Charli. To jest mozliwe;)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xAaliyahxx Wto Gru 06, 2011 4:53 pm

Freya napisał:Zagłosowałam na nie, ponieważ uważam, że Plotkara powinna zostać takim właśnie bezosobowym, obiektywnym narratorem, który nie jest w osobistej relacji z bohaterami. Sama postać Plotkary jest przecież tylko nadzorcą informacji dostarczanych przez inne postaci, toteż Plotkarą są oni sami, a GG tylko nad nimi czuwa. Ewentualny koniec w moim wyobrażeniu: kobiece palce na klawiaturze laptopa, pojawiający się na ekranie tekst w stylu "Nie zdajecie sobie sprawy, że tak jak wy istniejecie dzięki mnie, tak ja istnieję dzięki wam. Wiecie, że was kocham xoxo Plotkara".

zgadzam się w 100%
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Ola Sro Gru 07, 2011 9:02 pm

Głos na tak, ale tylko w ostatniej scenie ostatniego odcinka. Wtedy poużalam się nad swoją głupotą, że na to nie wpadłam Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by jeannette Nie Gru 18, 2011 1:27 pm

Ja głosuję na nie i zgadzam się z Freya. Myśle, że powinna pozostać ta nutka tajemniczości, a takie zakończenie z palcami na klawiaturze było by wg mnie idealne.
jeannette
jeannette
Chair & Dan
Chair & Dan

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xLaura Nie Gru 18, 2011 1:30 pm

Zagłosowałam na nie(już się przyzwyczaiłam do tego, że jest anonimowa), ale sądzę, że i tak zostanie ujawniona. Skoro Serena postawiła jako swój cel życiowy zniszczenie jej, w końcu się dowie. W końcu to Serena Van Der Voodsen
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by turtle Nie Gru 18, 2011 4:39 pm

Moim zdaniem NIE.... Nie wiem jak wy, ale chciałabym żeby Kristen Bell nigdy nie ujawniła się. Myślę, że to mogłoby zepsuć obraz Plotkary w naszej głowie... Na pewno każdy z nas ma taki obraz w głowie Smile)) W jakim celu to psuć SmileSmile
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Go?? Nie Gru 18, 2011 4:45 pm

W 1 sezonie bardzo chciałam, żeby odkryli jej tożsamość, ale teraz nie chciałabym, bo tak naprawdę to nie jest ważne Wink Kinga podała fajny pomysł, żeby w ostatniej scenie było widać ją jak pisze na komputerze, ale tylko tyle Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Nika Nie Gru 18, 2011 5:22 pm

Moim zdaniem nieistotna jest tożsamość Plotkary, bo przecież w odcinku, gdzie wyciekła lista, kto co wysyłał do Plotkary, wyszło, że tak naprawdę Plotkarę tworzą wszyscy, jest pewnym narzędziem, a nie konkretną osobą. No chyba, że nagle się okaże, że Plotkarą jest ktoś z głównych bohaterów w co wątpię Wink
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by B.Waldorf Pią Gru 30, 2011 12:03 am

Ja zaznaczyłam nie. Boję się, ze ta scena może być niepotrzebnie zepsuta bo jak wiadomo niestety nasza kochana GG już nie jest taka jak kiedyś i ujawnienie tożsamość GG mogłoby byc trochę nie udane ...
B.Waldorf
B.Waldorf

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by dzika Sob Sty 07, 2012 12:31 am

A pamiętacie, gdy pod koniec 2 sezonu S zapragnęła zniszczyć plotkare i poprosiła ją o spotkanie, co zrobiła plotkara? Zwabiła wszystkich do umówionego miejsca i napisała post, że to oni wszyscy ją tworzą Smile

Ale pomysł z idącą ulicą dziewczyną jest super, albo fajnie by było jakby plotkara w ostatniej scenie pisała na klawiaturze i nagle odwraca się i uśmiecha, tylko, żeby to była jakaś znana postać! Very Happy

dzika
Chair & Georgie
Chair & Georgie

Liczba postów : 107

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Serena Pią Sty 13, 2012 6:31 pm

Sama nie wiem. Mnie zawsze ciekawiło kto jest Plotkarą, wiadomo, że po części to każdy z nich ale kto ma bloga. Ale jednak zawsze mnie to intrygowało. I szczerze mówiąc chciałabym, żeby w ostatnim odcinku Gossip Girl ten ktoś się ujawnił. Ale czytałam wcześniejsze posty i nie chciałabym, żeby to była Bell, bo przecież jest to postać nieznana, a najciekawiej by było gdyby to był ktoś z bohaterów. Ja mam jednak przeczucie, że cały pomysł z blogiem Plotkary to był pomysł Sereny ; ) Wiadomo, że w ostatnim odcinku 2 sezonu chciała ją zniszczyć itp. ale mogła być to zmyłka. W końcu pierwszy post dotyczył Sereny, a ona lubi być w centrum uwagi ; ]

Z drugiej strony nie chciałabym, żeby Plotkara się ujawniła. Bo jednak dla nas, którzy oglądają na bieżąco na pewno było by to fajne, ale jeżeli np. ktoś dopiero zaczyna oglądać i trafi gdzieś na jakąś informację kto w rzeczywistości był Plotkarą, nie będzie już to takie ciekawe oglądanie ;D
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Ania Wto Sty 31, 2012 3:14 am

No i wiemy:
Spoiler:
Wydaje mi się, że okaże się, że ona się włamała, bądź była jedną z osób tworzących tę stronę. Była podobna sytuacja w innym serialu, gdzie miało się okazać, kto jest zabójcą poszukiwanym przez cały serial i jak ujawnili to po jakimś czasie zaprzeczyli, że jednak nie, że to jeden z jego ludzi, ale nie on sam (o Mentaliście mówię). Wydaje mi się, że może być podobnie.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach