Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

+48
Vogue.
Gigi
pwaldorf
Limka
neomi19901
monitta
magdzialeenka
poster
poisongirl177
ankess
Joanna
AW
kicksforchicks
xoxo-Anja
vanderwoodsen
Anonimka
TheBlairBitchProject
amant
Karolina
castidad
elizak
brulion
chaya
Żuri
mystique
Ania
Serena
dzika
B.Waldorf
Nika
turtle
xLaura
jeannette
Ola
xAaliyahxx
antiba
shiva89
karolla
joujou
xxl
LanaLang
lookx
Freya
dzastulaa_
Layla
Magda
Aniula
alkamb
52 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Vote_lcap61%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Vote_rcap 61% 
[ 42 ]
Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Vote_lcap35%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Vote_lcap4%Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 69
 
 

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Ania Sob Maj 12, 2012 11:39 pm

Serena napisał: jeżeli ktoś nie jest na bieżąco, to tak głupio jak załóżmy, że ogląda 2 sezon, wejdzie na jakąś stronę i zobaczy, że Plotkara ujawniona i kto nią jest.
Pozwolę sobie na offtop, wybaczcie Very Happy
Serena, ja tak wczoraj zrobiłam z Pretty Little Liars... Koleżanka mi poleciła, włączyłam pierwszy odcinek i wzięło mnie (o ja głupia) na poczytanie na temat serialu... no i się dowiedziałam kim jest A Wink no i nie wiem czy oglądać bo magia pt. "ciekawe kto to jest?!" prysła...

Koniec offtopu Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Joanna Nie Maj 13, 2012 1:23 pm

Aniu ale w PLL wiedziało sie od początku kto był książkowym A Razz i tu taka niemiła niespodzianka od scenarzystkow była, jednak tak naprawde nie wiemy kto jest głownym A Razz ujawniono A- pomocnika Razz magia pt " ciekawe kto to jest?!" nadal sie utrzymuje tylko poprawiona została na " ciekawe kim jest głowne A i kto jest jeszcze w A-team'ie" Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by poisongirl177 Czw Maj 17, 2012 11:32 am

Uważam, że tożsamość Plotkary powinna zostać ujawniona pod warunkiem, że ją znamy, albo przynajmniej kojarzymy z początkowych odcinków. A zresztą kto powiedział, że Plotkara to dziewczyna? Wydaje mi się, że może to być Jonathan lub Eric;)
poisongirl177
poisongirl177

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by poster Czw Maj 17, 2012 7:14 pm

Też uważam, że powinni pokazać kto jest Plotkarą. Ale wydaje mi się, że powinni to zrobić, w którymś w końcowych odcinków, po wcześniejszym "śledztwie" nad jej/jego tożsamością.
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Anonimka Pon Maj 28, 2012 9:59 am

Serena napisał:Dlatego odpowiadam na to pytanie i TAK i NIE. Bo to fajnie dla fanów wiedzieć kto jest Plotkarą, jeżeli jest ona przez kilka sezonów i jest zagadką, która nurtuje wszystkich od dawna, ale mówię też NIE, dlatego, że np. jeżeli ktoś nie jest na bieżąco, to tak głupio jak załóżmy, że ogląda 2 sezon, wejdzie na jakąś stronę i zobaczy, że Plotkara ujawniona i kto nią jest.

No tak... ale nie mozna patrzec na to z perspektywy osob które zaczeły oglądac pozniej serial niz on lecial np w TV... jak ktos chce ogladac od poczatku i nie chce wiedziec jak on sie skonczy nie bedzie szukał takich info i nie znajdzie.

Anonimka

Liczba postów : 4

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Go?? Nie Lip 01, 2012 3:04 pm

Zagłosowałam na tak, chciałabym wiedziec, kto jest plotkara, boje sie tylko,ze okaze sie nia Bart Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by magdzialeenka Nie Sie 26, 2012 11:05 am

tak jak większość osób chciałabym w ostatnich minutach ostatniego odcinka zobaczyć kto jest GG. i mogłoby to być tak, że byłoby pokazane, że z oddali patrzy na jakąś tam scenę z telefonem w ręku, najlepiej jak Blair zejdzie się z Chuckiem i w tym momencie doda wiadomość. XD
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by monitta Wto Sie 28, 2012 10:04 pm

Nie powinni ujawniać Plotkary nigdy. Ona powinna zostać bezosobowa bo w sumie zobaczenie jej byłoby trochę rozczarowaniem.
monitta
monitta

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by neomi19901 Sro Paź 10, 2012 4:17 pm

Osobiście chciałabym w ostatnich odcinkach dowiedzieć się kim jest plotkara oraz zobaczyć reakcje bohaterów. Pamietam pierwszy sezon kiedy oglądając każdy odcinek dręczyła mnie myśl kim jest plotakra teraz to już minęło, ale biorąc pod uwagę, że serial się kończy powinni ujawnić jej tożsamość Very Happy
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by magdzialeenka Czw Paź 11, 2012 2:01 pm

ha. wiecie kto będzie plotkarą?! według mnie to może być ta typka co się pojawiła w ostatnim odcinku, ta co do Nate'a coś chyba kręci Very Happy Georgina odpada na 100%. ew. Nelly Yuki. no albo Dorotka
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by brulion Czw Paź 11, 2012 2:44 pm

Dla mnie teraz to Nelly Yuki będzie Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Żuri Czw Paź 11, 2012 3:28 pm

Dla mnie opcja, że gwiazda gościnna, która weszła teraz na moment jest gg to najgorsza opcja. Totalny brak pomysłu, wciskanie nowej postaci tylko po to, by zakończyć wątek to tragedia.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Layla Czw Paź 11, 2012 4:25 pm

Znając scenarzystów GG, to pewnie oni sami wpadli na to, kto jest Plotkarą na początku pisania tego sezonu, a potem i tak powiedzą, że planowali to od kilku lat, tak jak było ze zmartwychwstaniem Barta. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby się okazało, że Plotkarą jest ktoś, kogo dobrze znamy (ale tak, żeby to miało sens), ale pewnie to będzie jakaś gwiazda gościnna, w najlepszym wypadku jakaś służka Blair, np. właśnie Nelly. Gdzieś kiedyś były chyba jakieś spoilery, że Poppy ma wrócić, więc kto wie, może to ona Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by magdzialeenka Pon Paź 15, 2012 2:06 pm

Layla napisał:Znając scenarzystów GG, to pewnie oni sami wpadli na to, kto jest Plotkarą na początku pisania tego sezonu, a potem i tak powiedzą, że planowali to od kilku lat, tak jak było ze zmartwychwstaniem Barta. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby się okazało, że Plotkarą jest ktoś, kogo dobrze znamy (ale tak, żeby to miało sens), ale pewnie to będzie jakaś gwiazda gościnna, w najlepszym wypadku jakaś służka Blair, np. właśnie Nelly. Gdzieś kiedyś były chyba jakieś spoilery, że Poppy ma wrócić, więc kto wie, może to ona Smile
też tak uważam. gdyby miało byc powiedziane, a scenarzyści by o tym wiedzieli od początku, to wszystko potoczyłoby się inaczej. a z tym Bartem było żałosne i naprawdę boję się, co oni wymyślą.
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Limka Czw Paź 18, 2012 6:23 pm

Ja jestem oczywiście za.

alkamb napisał:Ja końcową scenę zawsze widziałam tak:
Wszytko dobrze sie kończy i jest pokazana jakaś ulica w NY, po niej idzie ze spuszczoną głową dziewczyna pisząca coś na telefonie. Podchodzi ona coraz bliżej kamery podnosi głowę i widzimy ze to Bell uśmiecha się... i na końcu taki głos "you know you love me....xoxo Gossip girl"

Bardzo podobałoby mi się takie zakończenie. Smile
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by pwaldorf Pon Paź 29, 2012 3:30 pm

Zagłosowałam na nie, chociaż mam mieszane uczucia. Z jednej strony byłoby to bez sensu, a pewnie zrobiliby to tak, że Plotkarą okazałaby się jakaś główna postać. :/ Jednak ciekawa jestem, kto stoi za tym wszystkim, co znajdowało się na stronie GG.
pwaldorf
pwaldorf

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xxl Nie Lis 11, 2012 12:36 pm

no i chyba wiadomo... Rolling Eyes
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Gigi Nie Lis 11, 2012 12:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

i tak to będzie pewnie random shit. nie zdziwię się jeżeli to Chuckuś zabił Gossip Girl xD


Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Nie Lis 11, 2012 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xxl Nie Lis 11, 2012 12:43 pm

pig
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Vogue. Nie Lis 11, 2012 1:34 pm

Zaznaczyłam 'tak', chociaż w sumie czy ujawnią czy nie to akurat w tym momencie najmniejszy problem scenarzystów. Powinni skupić się na dokończeniu ważnych wątków, a Plotkara równie dobrze mogłaby pozostać nieujawniona. Mam kilka typów, ale liczę na to, że mnie zaskoczą.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by April Nie Lis 11, 2012 2:21 pm

Gigi napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]
Ron Swanson ! <3

Nie pisałam w tym temacie ;o a zaznaczyłam i nie pamiętam co haha Very Happy
Jak dla mnie to mogą ujawnić, bo i tak ten sezon po zakończeniu wyrzucam z pamięci i będę żyć ze świadomością istnienia sezonów 1-4 + wybrane odcinki z 5 Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by redlipstick Wto Lis 27, 2012 11:27 pm

Pewnie, że chciałabym dowiedzieć się, kim jest gossip girl. Mam nadzieję, że jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, będzie prawdziwe zaskoczenie, a rozumiem przez to, iż plotkarą okaże się bohater, który występował od pierwszego sezonu.

redlipstick

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by PrincessEwe2587 Czw Gru 27, 2012 11:28 pm

Jestem zdecydowanie za ujawnieniem GG.Jestem bardzo ciekawa kto to jest.
PrincessEwe2587
PrincessEwe2587

Liczba postów : 14

https://twitter.com/princessewe2587

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by xxl Pią Gru 28, 2012 2:02 am

tu jest odp na to kto jest gg:
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Gigi Pią Gru 28, 2012 12:47 pm

lol Grzesiu Very Happy zedytowałam nazwę spoilera xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona? - Page 3 Empty Re: Czy tożsamość Gossip Girl powinna zostać ujawniona?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach