Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aktorzy i aktorki.

+6
Żuri
xAaliyahxx
Layla
Lewandowska
brulion
Freya
10 posters

Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Freya Sob Gru 10, 2011 4:03 pm

Temat założony, by porozmawiać o naszych ulubionych filmowych i serialowych aktorach/aktorkach Smile tych zachwycających nas grą, wyrazistością, charyzmą. Moi ulubieni, których role i grę doceniam, to Matt Damon, Ed Norton, Johnny Depp, Leo Dicaprio, Helena Bonham Carter, Natalie Portman i Keira Knightley. Nie wspomnę o "starym pokoleniu aktorów" gdzie moim zdaniem mieściło się zdecydowanie więcej osób przede wszystkim utalentowanych, a dopiero potem przystojnych/pięknych (;
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by brulion Sob Gru 10, 2011 5:09 pm

Moją ulubioną aktorką jest Keira Knightley. Facetów raczej nie doceniam, zawsze patrzę tylko na urodę ^^ Chociaż przyznam, że Depp jest bardzo dobry, chociaż za dużo go ostatnio i nie pasuje mi, że "sprzedał się" do Piratów z Karaibów.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Lewandowska Sob Gru 10, 2011 5:23 pm

Mój ulubiony aktor to Al Pacino, ubóstwiam go w filmach gangsterskich i w romantycznych. Aktorki ulubionej nie mam chociaż uwielbiam Angelinę Jolie, m. in. za role w "Przerwanej lekcji muzyki", "Gii" oraz "Oszukanej".

Uwielbiam również Deppa, wiadomo Smile Widziałam z nim ponad 30 filmów, szaleństwo Wink Dodam jeszcze De Niro i Nicholsona. Pitta zresztą też bardzo lubię. Smile
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Layla Sob Gru 10, 2011 5:34 pm

Mój ulubiony aktor to niezaprzeczalnie Jack Nicholson. Uwielbiam także Johnny'ego, Ryana Goslinga, Roberta De Niro, Colina Firtha. Ostatnio zwróciłam uwagę na Jasona Batemana, który ma wielki talent komediowy. Jeżeli chodzi o aktorki to Meryl Streep, Helena Bonham Carter, Audrey Hepburn. Mam również wielką słabość do Jennifer Aniston i Drew Barrymore, które zazwyczaj nie grają w filmach, które głęboko poruszają i skłaniają do myślenia, ale filmy z nimi są idealne, kiedy po prosty chcę się zrelaksować przy czymś lekkim, łatwym i przyjemnym Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Layla Sob Gru 10, 2011 5:35 pm

Mój ulubiony aktor to niezaprzeczalnie Jack Nicholson. Uwielbiam także Johnny'ego, Ryana Goslinga, Roberta De Niro,Ala Pacino, Colina Firtha. Ostatnio zwróciłam uwagę na Jasona Batemana, który ma wielki talent komediowy. Jeżeli chodzi o aktorki to Meryl Streep, Helena Bonham Carter, Audrey Hepburn. Mam również wielką słabość do Jennifer Aniston i Drew Barrymore, które zazwyczaj nie grają w filmach, które głęboko poruszają i skłaniają do myślenia, ale filmy z nimi są idealne, kiedy po prosty chcę się zrelaksować przy czymś lekkim, łatwym i przyjemnym Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by xAaliyahxx Sob Gru 10, 2011 9:52 pm

Ja uwielbiam filmy z Jennifer Aniston, a mój ulubiony aktor to Jim Carrey jak tylko popatrze na jego twarz to od razu mi się gęba cieszy Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Żuri Nie Gru 11, 2011 2:30 am

Christian Bale, Hugh Jackman, Robert Downey Jr., Edward Norton, Jack Black - to moja totalna czołówka Very Happy

Aktorek za bardzo nie mam ulubionych. Wink Jest kilka, które cenię, ale nie szaleję za nimi. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Marginesowa Czw Sty 23, 2014 5:55 pm

Ulubiona aktorka : Jennifer Lawrence <3

Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by klaudia5xo Sro Lut 26, 2014 10:14 pm

Ja uwielbiam Keirę Knightley. W dumie i uprzedzeniu jak i w księżnej spisała się wyśmienicie.

klaudia5xo

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by stelline Sro Mar 05, 2014 9:48 am

Bardzo lubię Bale'a i Kutchera, jeśli mowa o filmach. Natomiast serialowi to chyba Jensen Ackles, Aaron Paul i Ed Westwick Smile

stelline

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by klamerka Sro Mar 05, 2014 10:09 am

Z aktorów: Johnny Depp i Leonardo DiCaprio, obaj genialni.  Smile 

klamerka

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Aktorzy i aktorki. Empty Re: Aktorzy i aktorki.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach