American Horror Story

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: American Horror Story

Pisanie by April on Sob Sty 19, 2013 4:22 pm

Jak dla mnie ostatni odcinek był mocno średni;/

Spoiler:
W ogóle mi się ten trójkąt Kit - Alma - Grace nie podobał i jeszcze ciągnęli to prawie przez pół odcinka, myślałam, że zwariuję. Jedyne zaskoczenie - myślałam, że to Grace zabije Almę a nie odwrotnie. I jak Kit paskudnie wygląda Razz
Szkoda mi Jude.
Lanie coś woda sodowa do głowy uderzyła, ciekawe czy ją synek dorwie Smile pewnie tak haha
Zapomniałabym o gwieździe odcinka - Frances Conroy Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sob Sty 19, 2013 9:16 pm

Na filmwebie spojler dot. finału. Mega spojler. Przeczytałam tylko tyle ile samo rzuciło się w oczy.

Sarah Paulson i Evan Peters w 3 sezonie! Evan jest mi już obojętny, cieszę się z roli Sarah.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Nie Sty 20, 2013 7:24 pm

Ciekawe czy to prawdziwy spoiler czy nie, coś średnio mi się podoba Very Happy

Ja bym chciała w 3. sezonie zobaczyć Lily Rabe i Frances Conroy Sad ale z Sarah też się cieszę Very Happy

Mają też powrócić osoby, które były w 1 sezonie, ale nie w 2. Może sexy Moira haha Very Happy Modlę się, żeby nie wróciły Taissa Farmiga i Connie Britton ;/

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Nie Sty 20, 2013 7:54 pm

Sexy Moira, byłabym w siódmym niebie, gdyby była w 3 sezonie. A co do Taissy i Connie to nie miałabym nic przeciwko, ale specjalnie bym też za nimi nie płakała. Bena też nikt nie lubiał, a w 2 sezonie jako Johnny jest bardzo dobry.

Szkoda, że tak mało osób na forum ogląda AHS.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Nie Sty 20, 2013 8:08 pm

Na pewno ktoś się jeszcze wkręci, do pierwszego odcinka nowego sezonu zostało "trochę" czasu Wink

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 20, 2013 8:13 pm

Ja nadrobię odcinki w wakacje <3
Cały sezon jednego dnia omnomnom.

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pon Sty 21, 2013 9:27 pm

Do mnie dzisiaj doszło, że zaraz koniec i znowu tyle czekania ;(
Nie chcę czytać tych spoilerów, ale na serio jestem ciekawa jak chcą to rozwiązać.

I taaaak! Sexy Moira! Very Happy

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Czw Sty 24, 2013 2:18 pm

Właśnie obejrzałam finałowy odcinek i .... nie wiem co napisać. Skończyły im się pomysły???
Sama jestem sobie winna, bo czekałam na wielkie wow i fajerwerki Sad

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Czw Sty 24, 2013 3:19 pm

Ja też nie wiem co napisać.
Niby wszystko ładnie... Ale nadal wielu rzeczy nie wiadomo.
Do każdego epilogu przydałoby się wyjaśnienie reżyserów i scenarzystów Very Happy

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Czw Sty 24, 2013 5:03 pm

Spoiler:
Lana sobie wszystko wymyśliła?

1x12 potrafię zrozumieć, ale 2x13 w ogóle Very Happy

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Czw Sty 24, 2013 6:04 pm

Po rozmowie z bff stwierdziłam, że jednak bardziej ogarniam Very Happy Choć wydaje mi się, że ile ludzi, tyle spekulacji o czym naprawdę był ten serial i o co chodziło Smile

Spoiler:
Lana nigdy nie wróciła do Blaircliff. Nie mogła znaleźć dobrego materiału, więc wszystko zmyśliła. Więc można spekulować, że Kit był jednak winny. Więc kosmici, diabeł, który opętał Mary Eunice, anioł śmierci, wszystko było fikcją. To ona zabiła Thredsona, nawet chyba tą swoją dziewczynę. Tylko ciekawi mnie John, po prostu sobie ubzdurał, że był jej synem, bo tak było mu łatwiej? Nie wiem...

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Czw Sty 24, 2013 8:56 pm

Wysoce prawdopodobne jest iż w trzecim sezonie "American Horror Story" zobaczymy Violet ponownie na ekranie! Aktorka Taissa Farmiga negocjuje swój udział, zwłaszcza, że ma dostać jedną z głównych ról.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Czw Maj 23, 2013 12:13 pm

American Horror Story: Coven, już niedługo ! Very Happy

Zła wiadomość (imo): do obsady dołączyła Emma Roberts ;/ baaardzo jej nie lubię, ale widocznie jej chłoptaś (Evan Peters) ją wkręcił -.- Jak podaje fw "zagra pewną niereformowalną imprezowiczkę imieniem Madison" Very Happy

Dobra wiadomość, reszta obsady wygląda super, poza znanymi z AHS - Evan Peters, Lily Rabe, Taissa Farmiga, Frances Conroy, Jessica Lange, Sarah Paulson zobaczymy Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Angela Bassett, Patti LuPone.

Byle do października Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Nie Cze 02, 2013 12:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Czw Sie 01, 2013 10:53 am

W końcu jakieś fotki z planu Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

Wiedziałam, że akcja mia się toczyć współcześnie, ale jakoś dziwnie, w głowie miałam bardziej kostiumowe klimaty Very Happy Podejrzewam jednak, że się nie rozczaruję.

Here are a few teasers about what's ahead:

1. Lange plays a witch named Fiona. "Some of us play witches, some of us play historical characters," she told the assembled press. "I do play a witch. We move back and forth in time. It encompasses a lot of different stories. I've shot two days so far, one day entrances and exists, the other day a scene. I don't know who the character is yet. It comes in little dribs and drabs."

2. Bates plays Madame LaLaurie, a Louisiana-born socialite and serial killer who kept slaves bound in her home. Instrestingly enough, Bates' great grandfather was the personal physician to Andrew Jackson, who lived next door to her. "I think he would have been there just before she left," Bates said.

3. Bassett portrays Marie Laveau, a voodoo expert who with her daughter had a big multiracial following. The actress noted that she's been approached by several individuals interested in voodoo in New Orleans for consultation should she need it. "It's been interesting being in New Orleans, there's such a regard and respect for who she was," Bassett said. "She was a woman in 1801 who lives to be 80 years old who is a very influential person in the city. My character is based loosely on her."

4. Paulson plays Cordelia, the daughter to Jessica Lange's Fiona. This season, Minear said, will focus themes of oppression of minorities of all kinds. "Within that idea, the idea of minority groups going after each other and doing the work of the larger culture for the larger culture [will be explored]," Minear said. "While there is a strong feminist theme that runs throughout Coven this year, there are also themes of race, oppression and there is a very strong theme of family, specifically mothers and daughters." Minear noted it would be safe to think of Cordelia in line with the character in William Shakespeare's King Lear.

5. Coven will also feature Salem witches fleeing to the south, Minear said, noting there are two kinds of witches in the world. Among the changes in Coven, Minear said this season will be more fun. "This year is a drama but there is a lot of humor and we are embracing a kind of velocity and fun with the series," he said. "It's not the same as it was the past two years but I think it can be more fun for the audience."

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sro Sie 28, 2013 12:50 pm

AHS: Coven oficjalnie 9 października. Są już 4 teasery. Już niedługo powinny pojawić się plakaty i zwiastun. Nie mogę się doczekać.

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sro Sie 28, 2013 1:02 pm

Ostatni teaser trochę kiepsko zrobiony, sztucznie, ale pierwsze trzy fantastyczne Very Happy Chociaż wiadomo jak się one mają do samego serialu... Pojawiło się też streszczenie :

Over 300 years have passed since the turbulent days of the Salem witch trials and those who managed to escape are now facing extinction. Mysterious attacks have been escalating against their kind and young girls are being sent away to a special school in New Orleans to learn how to protect themselves. Wrapped up in the turmoil is new arrival, Zoe (Taissa Farmiga), who is harboring a terrifying secret of her own. Alarmed by the recent aggression, Fiona (Jessica Lange), the long-absent Supreme, sweeps back into town, determined to protect the Coven and hell-bent on decimating anyone who gets in her way.

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sro Wrz 11, 2013 5:49 pm

omg!

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Sro Wrz 11, 2013 5:49 pm

omg!

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sro Wrz 11, 2013 6:26 pm

Świetnie to wygląda :DCzekam na więcej teaserów z aktorami. Ha, dobrze, że Taissa zakryła Emmę. Już mnie boli serce, że będę ją musiała znosić ;p
W ogóle ponoć Jessica Lange zapowiedziała, że to jej ostatnia przygoda z AHS... szkoda :(Oby to był dobry sezon i by załapała za niego jakąś nagrodę Very Happy

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Czw Wrz 26, 2013 9:35 pm

nie tak przerazajace jak wczesniejsze ale i tak cant wait!!

Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Powrót do góry Go down

Pisanie by Susannah_dg on Sob Sty 18, 2014 9:29 pm

April napisał:Świetnie to wygląda :DCzekam na więcej teaserów z aktorami. Ha, dobrze, że Taissa zakryła Emmę. Już mnie boli serce, że będę ją musiała znosić ;p
W ogóle ponoć Jessica Lange zapowiedziała, że to jej ostatnia przygoda z AHS... szkoda :(Oby to był dobry sezon i by załapała za niego jakąś nagrodę Very Happy

Ja tam lubię bohaterkę graną przez Emmę Smile
AHS bez Lange to już nie będzie to samo, mam nadzieje że zmieni zdanie.

Susannah_dg

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by littl3me on Nie Sty 19, 2014 3:30 pm

Wątpię, żeby Lange zmieniła zdanie. Chociaż, wcześniej było mówione, że w 4 też nie będzie grała, więc wszystko jest możliwe. Smile

littl3me

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by chicane on Pon Sty 20, 2014 11:46 am

wie ktos o czym bedzie 4 sezon?Very Happy

chicane

Liczba postów : 27

Powrót do góry Go down

Pisanie by najsys on Wto Sty 21, 2014 8:21 pm

ja się nabrałam na fejkowe info, że o cyrku ;D trochę szkoda, bo byłby to świetny materiał. gdybym ja mogła o tym decydować, to marzyłoby mi się, żeby twórcy AHS wzięli na warsztat zombie albo wampiry. na zombie nie liczę, bo kiedy mamy w TV doskonałe The walking dead, to nie ma takiej dużej potrzeby na to. natomiast byłoby cudnie, gdyby ktoś wreszcie z należytym szacunkiem potraktował temat wampirów. TVD i True Blood od kilku sezonów są na tendencji spadkowej i oglądam je wciąż bardziej z przyzwyczajenia. fajnie by było zobaczyć Lange jako kogoś w rodzaju królowej potępionych Very Happy

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:47 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry