American Horror Story

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: American Horror Story

Pisanie by Gonia on Wto Sty 21, 2014 11:06 pm

Oglądam aktualnie na Foxie AHS Sabat, podobno jest to 3 sezon tego serialu, powiedzcie czy poprzednie były z nim powiązane, oraz czy również były tak pokręcono ciekawe:)

Gonia

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by klamerka on Sro Sty 22, 2014 12:04 pm

Pierwszy sezon był w porządku, w drugim zaczęli za bardzo cudować: a to opętana zakonnica, a to nazista, a to kosmici (!). Za trzeci dopiero mam zamiar się zabrać, ale jakoś mnie nie ciągnie. Świat magii i czarownic toleruję tylko w wydaniu J. K. Rowling Very Happy

klamerka

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gonia on Sro Sty 22, 2014 8:06 pm

Opętane zakonnice, naziści kosmici? Razz hmm to chyba wyczerpali już wszystkie wątki Smile

Dzięki za odpowiedź w takim razie obejrzę sobie pierwszy sezon Smile

Gonia

Powrót do góry Go down

Pisanie by najsys on Czw Sty 23, 2014 9:50 am

klamerka napisał:Pierwszy sezon był w porządku, w drugim zaczęli za bardzo cudować: a to opętana zakonnica, a to nazista, a to kosmici (!). Za trzeci dopiero mam zamiar się zabrać, ale jakoś mnie nie ciągnie. Świat magii i czarownic toleruję tylko w wydaniu J. K. Rowling Very Happy

ale właśnie to jest siła scenarzystów AHS, że wrzucili do jednego sezonu wątki opętanych zakonnic, eksperymentów na ludziach, psychiatryka, nazistów i kosmitów - i o dziwo to wszystko grało!

najsys

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by lisek897 on Nie Sty 26, 2014 1:38 pm

Lubie klimatu horroru ( uwielbiam STephana Kinga), ale serial miał taki klimat że byl dla mnie jakis taki odpychajacy;p Moze sposob krecenia lub amerykansko-komeryjna aura mnie jakos odstraszyła;p Zdecydowanie wolę seriale typu dawnego "Are you afraid of the dark?"Smile

lisek897

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula91 on Sro Lut 05, 2014 11:07 pm

Mi się podobał tylko 1 sezon, najbardziej w sumie pierwsze odcinki, 2 sezon to dla mnie za dużo, a do 3 już mnie w ogóle nie ciągnęło, nie moja tematyka. Zobaczymy o czym będzie kolejny, może tym razem obejrzę.

paula91

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pisanie by Catmouse on Sro Lut 12, 2014 3:42 am

Uwielbiam AHS, szczególnie 1 sezon. Tak bardzo mnie pochłonął Dom Morderstw, że obejrzałąm go na jeden raz (w ciągu jednej nocy Very Happy). Sezon 2 był taki sobie, podobały mi się jedynie wątki o Krwawej Twarzy, cała reszta wypadła przeciętnie. 3 sezon, również bardzo mi się spodobał, w pewnych momentach był troszkę niezrozumiały i powtórzenie wątku miłosnego Evana Petersa i tej blondyneczki z 1 sezonu wypadło trochę słabo, ale wybaczam Very Happy. Byłam sceptycznie nastawiona na tematyke czarownic, ale przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Czekam z niecieprliwością na kolejne sezony!
Podsumowując:
- 1 sezon: 10/10
- 2 sezon: 8/10
- 3 sezon: 9/10

Catmouse

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pisanie by xoxoxx on Sro Lut 12, 2014 5:13 pm

Jak dla mnie 2 sezon był najlepszy, mistrzostwo świata. Postać Mary Eunice była świetna a psychiatryk miał mega klimat. Macie racje że było może za dużo wątków, ale klimat nadrobił wszystko. Zawiodłam się jednak trochę finałem. 1 sezon był dla mnie słabiutki tylko Violet i Tate nadrabiali. A 3 sezon był też ok. Fabuła dla mnie nie była najlepsza, ale wszystko inne to nadrabiało. Przepiękny budynek szkoły, nawiązania do mody i mega postacie. Fiona i Myrtle Snow najlepsze postacie na świecie. Mam nadzieje, że J. Lange zmieni zdanie i zagra w dalszych sezonach AHS, bez niej nie będzie to samo! Dalej nie mogę się pogodzić, że sezon już się skończył. Nie mogę się doczekać nowego, wiecie coś na jego temat? Czy to prawda, że J.Lange będzie grała Niemkę?

xoxoxx

Powrót do góry Go down

Pisanie by imfi on Wto Lut 18, 2014 10:29 pm

Jestem zachwycona każdym sezonem! Wciągnęłam się od razu i oglądam ten serial regularnie od pierwszego odcinka. Uwielbiam J.Lange i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić kolejnego sezonu bez niej. Nigdy nie udało mi się wyłapać tych rzekomych podpowiedzi ukrywanych w ostatnich odcinkach każdego sezonu, dlatego niecierpliwie czekam na oficjalną informację, co tym razem dla nas zaplanowali.

imfi

Powrót do góry Go down

Pisanie by stelline on Pon Lut 24, 2014 1:29 pm

Obejrzałam 5 odcinków tego serialu i nie spodobał mi się. Nie rozumiem zachwytów niestety Sad

stelline

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:47 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry