Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 4 co poszło nie tak?

+39
onlytrueloveful
mystique
Serena
melanola
antiba
brulion
netka
BlairAndChuck
kam1105
Edda
sund1ay
Ania_
Paciok
Alveaenerle
xAaliyahxx
mario588
zakochana_0
Ewa
M&M's
Nika
brolix
dap88
Vivien
frejabeha
Layla
Lewandowska
caitlin
darua22
endzioszka
Ola
bulma201
Ania
Lise
Magda
mmoneya
jeanne
Kasia
Karolina
Gigi
43 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by jeanne Wto Paź 18, 2011 12:26 pm

Edda napisał:Dla mnie Chuck/Chair od polowy 4 sezonu... oglądałam to między palcami. Kompletnie zagubili gdzieś tę magię, co ich łączyła w tamtych sezonach. Ciok jak ćwok, szczególnie, gdy wpadł na przyjęcie kompletnie pijany, później z Blair i to przebicia okna ręką, On nigdy taki nie był. Dla mnie to ogromny minus, jak z Poznania do Moskwy;D A do tego Eva... Really Eva?!
Do tego Nate, ale powoli przyzwyczajam się, że jest to tło. Związek z Rainą był tak nudny, że miałam ochotę przewijać ich sceny.
Na koniec to ogólnie intrygi były jakieś marne, Plotkara miała słabe tekst i nie wyczuwało się tej atmosfery, która była w pierwszych sezonach.

Uwielbiam Twoje komentarze. Ciok jest rozwalający Very Happy I nie sposób się nie zgodzić z tą opinią. Cały sezon ratowały raptem ze 3-4 odcinki i kilka scen..
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by kam1105 Pią Lis 04, 2011 11:58 am

Karolina napisał:
7) Loki Blair na przyjęciu z matką Louisa.
Jak dla mnie cała ta stylizacja, ta sukienka w kolorze nude z koralikami i ta fryzura, upięte loczki, mistrzostwo. Z tym się nie zgodzę.
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by kam1105 Pią Lis 04, 2011 12:03 pm

jeanne napisał: Cały sezon ratowały raptem ze 3-4 odcinki i kilka scen..

A to racja. Kocham 4 sezon za sceny Blair z Chuckiem w pierwszej poowie sezonu.. Very Happy Na dworcu w czerwonej sukience, War at the Roses jak się godzą, kolejne dwa (zakończenia), jak kołdra się tak wybrzusza Very Happy Albo tajne spotkania Blair i Dana Very Happy Coś świetnego Smile Louis pokazuje się jako fajny facet, ale ..nudny.
A koniec sezonu..Chuck - charakter czarny jak nigdy wczesniej i ta Serena.. Zazdrosna o Dana i o to, ze Blair jest w centrum uwagi.. Ehh szkoda gadac.
I co oni zrobili z Vanessą i Jenny? Kiedyś je lubiłam.. Biedna sympatyczna Jenny teraz kombinuje jak koń pod górę..i Vanessa..Co ona wyprawia? Te zazdrości, knucie, książka.. Uczeń przerósł mistrzów.
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by BlairAndChuck Sob Lis 05, 2011 10:18 pm

Alveaenerle napisał:ale co do Chucka na koncu sezonu, no dziewczyny, nie wmówicie mi, że nie ryczałyście na rozmowie w holu Chucka i Blair! toż to scena roku! i muzyka, i dialog, i ich emocje... ja płakałam za każdym razem, jak to widziałam. i wiecie co? mówcie co chcecie, w nich nadal tkwi ogień, jeszcze pokażą nam jak wygląda Miłość w wykonaniu Chucka i Blair. Dajcie im trochę czasu, bo oni już zaczęli do siebie dorastać i -przede wszystkim - doceniać.

Zgadzam się. Oglądałam ten odcinek z 3 razy, przewijając tylko na wątek Chuck&Blair&Luis. Kocham tą scenę z muzyką w tle : Rolling in the Deep - Adele. C:
BlairAndChuck
BlairAndChuck
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 58

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by netka Sro Lis 09, 2011 2:06 pm

BlairAndChuck napisał:
Alveaenerle napisał:ale co do Chucka na koncu sezonu, no dziewczyny, nie wmówicie mi, że nie ryczałyście na rozmowie w holu Chucka i Blair! toż to scena roku! i muzyka, i dialog, i ich emocje... ja płakałam za każdym razem, jak to widziałam. i wiecie co? mówcie co chcecie, w nich nadal tkwi ogień, jeszcze pokażą nam jak wygląda Miłość w wykonaniu Chucka i Blair. Dajcie im trochę czasu, bo oni już zaczęli do siebie dorastać i -przede wszystkim - doceniać.

Zgadzam się. Oglądałam ten odcinek z 3 razy, przewijając tylko na wątek Chuck&Blair&Luis. Kocham tą scenę z muzyką w tle : Rolling in the Deep - Adele. C:

Tak tak zgadzam się całkowicie świetna scena!!!! Zwlaszcza w polaczeniu z piosenka Adele!

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by brulion Sob Gru 10, 2011 12:10 am

Co mi nie pasowało w 4 sezonie tak na szybko? Very Happy
- Serena i jej rozterki pod tytułem 'Nate czy Dan'
- Jenny, która pojawiła się bodajże dwa razy na cały sezon i w dodatku Taylor zagrała tragicznie
- Blair, która zaręczając się z Louisem poleciała od razu do Chucka
- Chuck rozbijający szybę w swoim mieszkaniu
- rodzina Thorpe'ów i ich wkład w fabułę, moim zdaniem zbyt dży
- Vanessa w każdej odsłonie

e:
- Blair/Dan. WTF?!?!?!
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by antiba Sob Gru 10, 2011 8:20 am

- Watek hotelu byl tragicznie nudny + postać Thorpe'a i Rainy
- Nate grający w bilarda
- Test ciazowy
- Szkoda, ze Juliett wyjechala, bo z postaci goscinnych byla fajna i pasowala do Nate'a Smile
- Zwiazek Sereny z Benem
- Chuck, który zachowywał się jak niezrównoważony psychicznie Razz
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by melanola Sro Sty 04, 2012 1:18 am

Nie lubię wątku Thorpe'ów, oczywiście rozważania egzystencjalne Sereny też mogliby sobie darować.. Szkoda, że jak zwykle pokarali postać Nate'a, za to na plus oceniam wszystkie intrygi związane z Julliet i Benem, chyba oprócz sceny z finału (Roooolling in the deeeeeeeeeeee-eeep!) były to jedyne momenty, kiedy czułam, ze coś się dzieje.
Swoją drogą dziwne, że Louis tak szybko oświadczył się Blair, nie? Przecież ledwo ją znał.

melanola

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by Serena Pią Sty 13, 2012 10:14 pm

- NATE ;D Ogólnie lubię sobie na niego popatrzeć, ale w tym sezonie jego wątki są tak nudne, że pewnie bym nie zauwazyła gdyby go nie było.
- Serena ze swoimi dylematami - Nate czy Dan. Jeżeli któregoś kocha to po co się zastanawia..
- wątek Blair i Louisa..To jest niemożliwe, żeby az tak ją kochał, że od razu się oświadcza.
- kradzież książki Dana przez Vanessę.
- wątek Lily i Rufusa..nuda.
- od połowy wątek Chair..jednak cię kocham, ale nie powinniśmy być razem..bez sensu.
- Chuck niby szalejący za Rainą.

Jak dla mnie bardzo na plus postać Julliet i Bena. Oraz praca Blair i Dana. i oczywiście Paryż ; ]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by mystique Pon Sty 30, 2012 4:57 pm

1. Blouis... Poza tym strasznie nie podoba mi się aktor i jego akcent :C
2. Vanessa, która robi wszystko na siłę i 'chce dobrze'
3. Znowu Serena i milion chłopaków
4. Nate to już chyba w pajęczyny obrósł
5. Pijaństwo Chucka
6. Za mało wujka Jack'a : /
7. EVA I CHUCK, straszne........ :<<< Już się bałam, że on serio zostanie taki... biedny.
8. Brak Juliet
9. Lily i Rufus, jedyna akcja to jest jak się całują w prawie każdej scenie (do tej pory) xd
mystique
mystique
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 40

http://coffeemachiner.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by onlytrueloveful Sob Lut 04, 2012 11:43 pm

W odróżnieniu od pierwszych 3 sezonów, sezon 4 był raczej słaby. Poza paroma dobrymi odcinkami (głównie 1-9) i ostatnim ze słynną sceną Chair na krzesłach, nie ma o czym pisać.. Trochę się zawiodłam, bo zapowiadało się naprawdę ciekawie (Paryż, podwójna tożsamość Chucka, sceny Chucka&Blair, intrygi Juliet i Bena- świetne!) Ale od 10 odcinka zaczęło się psuć, wiać nudą i nawet praca Blair w wydawnictwie i potajemne spotkania z Danem nie zdołały tego uratować. A na sam koniec jeszcze taki absurd- książę Monako chadzający z pantofelkiem po NY i oświadczający się Blair po paru dniach znajomości- totalnie niewiarygodne!!
onlytrueloveful
onlytrueloveful
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by amant Czw Mar 08, 2012 7:27 pm

dla mnie najjaśniejszym punktem były relacje blair i dana, ich sceny ze stażu były fantastyczne, szkoda że nie pociągneli dłużej wątku podwójnego życia chucka no i ten louis to totalna klapa normalnie jakaś tandetna bajka...

amant

Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by adent Sro Paź 31, 2012 1:57 pm

mi sie podobal watek wlasnie podwojnego zycia chucka z checia obejrzalabym go przez kilka odcinkow, nawet Eva mi nie przeszkadzalo, milo bylo zobaczyc zazdrosna Blair ;p

adent

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by Limka Sro Paź 31, 2012 3:22 pm

Chyba najgorszy sezon, chociaż trudny wybór między nim a 5.
Dużo rzeczy mnie w nim denerwowało. Na pewno Eva, przyjaźń Blair i Dana, zachowanie Chucka wobec Blair pod koniec sezonu, niezdecydowanie Sereny, Lois...
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by Kawa i skarpetki. Czw Sty 30, 2014 11:53 pm

4 sezon moim zdaniem jeszcze nie był taki zły - sporo gorszy od pierwszych trzech, ale nie tak tragiczny jak 5. Bardzo podobała mi się przyjaźń Dair.
Kawa i skarpetki.
Kawa i skarpetki.

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 4 co poszło nie tak? - Page 3 Empty Re: Sezon 4 co poszło nie tak?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach