90210

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Którą z postaci 90210 lubisz najbardziej?

9% 9% 
[ 5 ]
2% 2% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
11% 11% 
[ 6 ]
36% 36% 
[ 19 ]
15% 15% 
[ 8 ]
19% 19% 
[ 10 ]
0% 0% 
[ 0 ]
2% 2% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
6% 6% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Wszystkich Głosów : 53

Re: 90210

Pisanie by karolla on Czw Lut 07, 2013 10:34 am

Joanna napisał:ku*wa dlaczego

Spoiler:
Uśmiercili Riley'a ;/
?? ;/

Spoiler:
co?? Why Sad jeszcze nie oglądałam, jestem jakieś dwa odcinki do tyłu

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Czw Lut 07, 2013 12:05 pm

karolla napisał:

Spoiler:
Uśmiercili Riley'a ;/
?? ;/

Spoiler:

Spoiler:
Riley poddał operacji eksperymentalnej na rdzeń kręgowy i po operacji dostał sie skrzep do płuc i na skutek tego Riley zmarł ;/
szlak by trafil scenarzystów ;/... musieli sie jakoś go pozbyc
Spoiler:
by Annie połączyć znów z Liamem

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1953

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Czw Lut 07, 2013 6:26 pm

Joanna napisał:
karolla napisał:

Spoiler:
Uśmiercili Riley'a ;/
?? ;/

Spoiler:

Spoiler:
Riley poddał operacji eksperymentalnej na rdzeń kręgowy i po operacji dostał sie skrzep do płuc i na skutek tego Riley zmarł ;/
szlak by trafil scenarzystów ;/... musieli sie jakoś go pozbyc
Spoiler:
by Annie połączyć znów z Liamem

Spoiler:
no ale jeżeli Annie znów będzie z Liamem to przynajmniej jeden ship w tym serialu przetrwa! Nie wiem też po co było też to całe zamieszanie z Silver skoro nic z tego nie wynikło ale w sumie to dobrze bo jak dla mnie połączenie Liama z Silver to już przesada! Riley'a szkoda! polubiłam go chociaż jak już widziałam że Annie połączyli z kolesiem na wózku to wiedziałam że to długo nie potrwa.

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Lut 08, 2013 2:44 pm

Spoiler:
Riley to był jedyny facet, z którym lubiłam Annie. Przy nim zaczęłam akceptować jej postać, a tu takie coś. Uwielbiałam go najbardziej z nowych bohaterów, mega mnie to wkurzyło. -,- A wszystko dla Lannie (tak podejrzewam), których nie cierpię. -,-

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pią Lut 08, 2013 8:28 pm

Spoiler:
mogli kazdego usmiercic to oczywiscie wybrali najlepsza postac jaka sie w serialu pokazala..;/ Riley był świetny i co z tego ze na wózku..;/

wkurzyłam sie ;/

lepiej by zrobili gdyby Dixona, Silver lub Teddy'ego sie pozbyli kogokolwiek ktory nic nie wnosi do serialu , sceny z udzialem tej trójki sa tak nudne i beznadziejne ze je przewijam więc nie załowała bym gdyby ktos z nich umarł

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Lut 08, 2013 9:26 pm

Joanna napisał:
Spoiler:
mogli kazdego usmiercic to oczywiscie wybrali najlepsza postac jaka sie w serialu pokazala..;/ Riley był świetny i co z tego ze na wózku..;/

wkurzyłam sie ;/

lepiej by zrobili gdyby Dixona, Silver lub Teddy'ego sie pozbyli kogokolwiek ktory nic nie wnosi do serialu , sceny z udzialem tej trójki sa tak nudne i beznadziejne ze je przewijam więc nie załowała bym gdyby ktos z nich umarł

Dokładnie. Zgadzam się ze wszystkim.

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pią Mar 01, 2013 12:30 pm

Zapadła decyzja o zakończeniu produkcji serialu "90210".
Finał 5 sezonu zostanie zakończony 13 maja i będzie to koniec
pięcioletniej przygody z serialem.

Stacja The CW zdecydowała się na taki krok ze względu na słabe wyniki
oglądalności "90210", które nasiliły się szczególnie w ciągu ostatnich
kilku tygodni, kiedy to serial został przesunięty na późniejszą godzinę.

"90210" było na antenie od 2 września 2008 roku.

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pią Mar 01, 2013 2:38 pm

I dobrze, nie mają już pomysłów, 5. sezon jest beznadziejny. Lepiej to zakończyć na poziomie (chociaż już nie jest) niż ciągnąć w nieskończoność.

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Sob Mar 02, 2013 8:03 pm

2 pierwsze sezony mi się bardzo podobały, potem za bardzo zaczęli kręcić i mieszać każdego z każdym, w sumie dobrze że koniec tylko nie wiem jak chcą rozwiązać wszystkie wątki i fajnie pokończyć w sumie sytuacja prawie każdego jest na tym etapie pokręcona, mam nadzieję tylko na fajny endgame dla większości np max&naomi, adrianna&navid (dalej nie tracę nadziei Wink ) niech annie już będzie z liamem , silver mam nadzieję że będzie sama, ogólnie wkurza mnie, niech już ma te dziecko i będzie spokój

a co do ostatnich odcinków

Spoiler:
spoko, że dwa odcinki temu Annie jeszcze kochała Raileya a teraz już nawet o nim nie pamięta, bardzo dużo popłakała po śmierci swojego chłopaka :/ już kocha z powrotem Liama...
wkurza mnie wątek surogatki , nie czaje dlaczego Silver sama nie może urodzić swojego dziecka... jaki w tym sens? i nie czaje dlaczego młoda, atrakcyjna dziewczyna od tak chce urodzić dziecko chłopakowi swojego brata... chore to dla mnie

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Sob Mar 02, 2013 9:55 pm

karolla napisał:2 pierwsze sezony mi się bardzo podobały, potem za bardzo zaczęli kręcić i mieszać każdego z każdym, w sumie dobrze że koniec tylko nie wiem jak chcą rozwiązać wszystkie wątki i fajnie pokończyć w sumie sytuacja prawie każdego jest na tym etapie pokręcona, mam nadzieję tylko na fajny endgame dla większości np max&naomi, adrianna&navid (dalej nie tracę nadziei Wink ) niech annie już będzie z liamem , silver mam nadzieję że będzie sama, ogólnie wkurza mnie, niech już ma te dziecko i będzie spokój

a co do ostatnich odcinków

Spoiler:
spoko, że dwa odcinki temu Annie jeszcze kochała Raileya a teraz już nawet o nim nie pamięta, bardzo dużo popłakała po śmierci swojego chłopaka :/ już kocha z powrotem Liama...
wkurza mnie wątek surogatki , nie czaje dlaczego Silver sama nie może urodzić swojego dziecka... jaki w tym sens? i nie czaje dlaczego młoda, atrakcyjna dziewczyna od tak chce urodzić dziecko chłopakowi swojego brata... chore to dla mnie

Nic dodać, nic ująć. Zwłaszcza pogrubione. Smile

Adrianna i Navid! Bardzo bym chciała, ale sama nie wiem, chyba tak nie zrobią...

A Annie według mnie na 100 % będzie z Liamem.

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Nie Mar 03, 2013 12:41 am

Skoro muszą skończyć już serial to może Ade i Navid jednak wrócą do siebie, oboje są teraz wolni, ich stosunki się polepszyły, są przyjaciółmi, a Navid nadal troszczy się o Ade, więc szansa jest Wink

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Nie Mar 03, 2013 7:36 am

Mogą też połączyć Navida znowu z Silver. W końcu to "świeższa" para i też dosyć lubiana przez fanów. Ale ja też mam nadzieję, że połączą go jednak z Ade, a Silver zostanie sama ze swoim dzieckiem...

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Wto Kwi 16, 2013 4:46 pm

Widział ktoś najnowszy odcinek?

Spoiler:
Navid i Ade, kocham ich! <3 Moje modlitwy zostały wysłuchane, byle by tylko byli endgame, to już będę przeszczęśliwa. <3

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Sro Kwi 17, 2013 6:08 pm

właśnie obejrzałam
Spoiler:
Ade i Navid! I love you chyba największą zaletą tego, że anulowali serial jest to że chcąc zakończyć szybko wątki bohaterów, wracają do starych par! Smile spoilery które podobno dotyczą 90210 - dwie stare pary mają do siebie wrócić w tym jedna z nich ma się zaręczyć - Annie i Liam, a w przypadku drugiej jedna osoba ratuje drugiej życie, wyciągając ją z pożaru i mają to być Navid i Ade, jednej osobie zdiagnozują raka w bardzo zaawansowanym stopniu, nieuleczalnego - spekulacje dotyczą Silver, chociaż nie wiem czy to nie byłoby zbyt oczywiste, Naomi będzie chyba z tym swoim klientem, szkoda myślałam że będzie z Maxem, ale i tak się cieszę jeżeli Navid i Adrianna mają być endgame Very Happy co do Silver to jak dla mnie spoiler mógłby się sprawdzić, zrobiła się tak wkurzająca że nie da się jej znieść, tak czy siak mam nadzieję, że zostanie na końcu sama bez żadnego faceta! ogólnie tak zepsuli ten serial mieszając i łącząć każdego z każdym więc dobrze, że już się kończy mam nadzieję tylko na ładne zakończenie i zamknięcie wątków.

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Sro Kwi 17, 2013 6:56 pm

Spoiler:
Dokładnie, dobrze, że wracają do tych starych par. Na Annie i Liamie aż tak mi nie zależy, chociaż fajnie by było ich zobaczyć jako endgame. Ale Adrianna i Navid są cudowni razem, shipuję im od pierwszego sezonu i jest to moja druga ulubiona para ze wszystkich seriali. <3
Fajnie by było, jakby spoiler o uratowaniu Ade życia przez Navida się sprawdził (albo na odwrót, bo chyba nie wiadomo, kto kogo uratuje? może nas zaskoczą), to takie romantyczne i pewnie by jeszcze umocniło ich więź. <3
Zgadzam się co do Silver - powinna na końcu zostać sama, ale nie chcę jej śmierci. Wolałabym, żeby zabili Dixona, jak już kogoś muszą, bo lubię go najmniej z głównej obsady. Silver mnie wkurza, ale momentami bywa fajna i byłoby mi szkoda jej postaci. W ogóle głupi pomysł moim zdaniem z tym uśmierceniem.
Co do Naomi, to obojętne mi z kim będzie, byleby nie skończyła sama, bo strasznie mi jej szkoda. Dziewczyna ewidentnie nie ma szczęścia w miłości, a naprawdę na nią zasługuje. A podejrzewam, że mogą zrobić z nią właśnie tak jak z Nate'm w GG, ewentualnie zejdzie się z Maxem, ale raczej nie, bo nie ma na ten temat żadnych spoilerów.

Jeszcze co do życzeń dotyczących finału, chciałabym, żeby chociaż na chwilę pojawili się Debbie i Ryan, lubiłam ich.^^

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Wto Maj 07, 2013 7:07 pm

Co za odcinek!

Ten serial dawno nie wzbudził we mnie aż tyle emocji! Dalej jestem rozstrzęsiona!

Gdyby nie promo następnego, to
Spoiler:
wariowałabym ze strachu o Ade, ale tak wiem, że na szczęście będzie w porządku i Navid ją uratuje. <3 Swoją drogą, to najlepsze co mogli wymyślić, serio, lepiej bym tego nie wymyśliła, cudowne zakończenie dla tej pary! Mam nadzieję, że będą razem i mi tego już nie spieprzą (ale raczej nic na to nie wskazuje Smile)

Za to bardzo boję się o Silver. Sad Tak strasznie mi jej szkoda. Nie lubię jej aż tak jak kiedyś, ale jednak nie zasługuje na taki koniec, wystarczy, że straciła już dziecko.
Właśnie, Michaeli też mi tak szkoda.
Pojednanie Teddy'ego z Silver było bardzo wzruszające, jedna z najlepszych scen w tym odcinku, jak nie w całym 90210!

Liam i Annie, ileż można, gdybym była ich wierną shipperką, to bym się wściekła za to przeciąganie, dobrze, że nie zrobili mi tego z Navidem i Ade i mogłam się nimi nacieszyć przez te parę odcinków.
Ta laseczka Liama jest straszna. Mad

Naomi niech już będzie z Jordanem, chyba wolę już jego niż Maxa, a nie chcę, zeby została sama na koniec.
Fajnie się zachowała wobec siostry Jordana i to jak wygarnęła tej jego matce. Smile

Hmmm, chyba tyle. Bardzo dobry odcinek, może i najlepszy w tym sezonie.

Ostatnio zmieniony przez Limka dnia Sro Maj 08, 2013 8:41 am, w całości zmieniany 1 raz

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Sro Maj 08, 2013 8:09 am

Zgadzam się. Bardzo dobry odcinek...nawet sie na nim wzruszyłam:P

Ja chce Liama i Annie...
żal mi Silver i Naomi...myslalam, ze Naomi bedzie z Maxem..no szkoda.

shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Wto Maj 14, 2013 8:21 am

Ciekawostka o aktorce grającej Annie Wilson :

10 maja 2013 Shenae Grimes wyszła za mąż za brytyjskiego modela Josh'a Beech'a Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

więcej na :http://www.usmagazine.com/celebrity-news/news/shenae-grimes-wedding-new-pictures-and-exclusive-details-2013135

ciekawy kolor sukienki Razz

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Wto Maj 14, 2013 4:26 pm

Co do Shenae, to gratuluję jej ślubu, pasują do siebie z Joshem. Sukienki rzeczywiście dziwny kolor wybrała, ale podoba mi się i tak. Smile

A teraz o najnowszym odcinku.

JAK KTOŚ JESZCZE NIE WIDZIAŁ, RADZĘ NIE CZYTAĆ.

Spoiler:
Przez cały odcinek się tak bałam! Najpierw o Ade, ale nie aż tak bardzo, bo wiedziałam z promo, że Navid na pewno ją uratuje. Potem, że razem tam zginą, jak się zaczął wydzielać ten gaz! A potem, że zginie Navid, byłam wręcz o tym przekonana, jak wynieśli tylko Ade. Na szczęście obojgu nic się nie stało, a ich sceny były fantastyczne. Najlepsza para z całego serialu jest na koniec razem, wierzyłam, że tak będzie i sprawdziło się. <3

Annie i Liam mieli słodką scenę na koniec, ale nie emocjonuje mnie ta para, więc nie wzruszyło mnie to aż tak, ale mnie w sumie obchodzą tylko Navid i Ade.

Naomi też fajnie, że jest z Jordanem, ale to samo, co w przypadku Lannie.

Dixon i Silver sami - bardzo dobrze.

Szkoda, że Silver ma raka, ale myślałam, że umrze, bo ktoś miał, ale oczywiście nas nabrali. Cieszę się, że nie umarła, ale jest to taki niedokończony wątek, których bardzo nie lubię, po co w ogóle go dawali skoro nie skończyli tej sprawy? Mogli zrobić jakieś 5 years later, tak jak w Plotkarze, wtedy byśmy wiedzieli przynajmniej.

Napiszę jeszcze, że fajne było pojednanie Silver i Ade. Smile

Chyba tyle z wrażeń, Navianna najważniejsza. Smile

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Wto Maj 14, 2013 6:54 pm

Spoiler:
a dla mnie finał słaby! sytuacja gdzie Ade leży uwieziona pod gruzami z Navidem, który od tak wszedł sobie z powrotem do środka, a strażacy zamiast wyciągnąć ich pałętali się przez większość odcinka z miejsca na miejsce + Naomi która zamiast martwić się o życie swoich przyjaciół skupia się na poprawie własnej reputacji i wyprawia koncert gdzie wszyscy bawią się jak na dobrej imprezie, była po prostu śmieszna... Sceny Ade i Navida mi się podobały bo też kibicowałam im od samego początku i byli moją ulubioną parą i cieszę się że wrócili do siebie i mieli fajne poruszające sceny bo wcześniej mimo, że cieszyłam się z ich powrotu to jakoś średnio to przedstawili. Ale fajnie, że rozmawiali o przyszłych planach, jak będzie wyglądało ich życie i mimo, że nie pokazali jak potoczyły się losy bohaterów po jakimś czasie co jest według mnie największym minusem to można przyjąć że w przypadku Ade i Navida będzie tak jak sobie to założyli Wink powrót Annie i Liama spoko ale nie potrzebnie przeciągany przez cały odcinek, wiadomo było od początku że wrócą a fani akurat tej pary za dużo fajnych scen nie dostali chociaż oświadczyny mnie zaskoczyły pozytywnie, myślę że było to dobre zakończenie dla tej pary, Naomi bez szału, wątek Dixona też, co do Silver to myślałam ze wszyscy się dowiedzą o jej chorobie i będą ją wspierać, tego mi brakowało, ale dobrze że przynjamniej Dixonowi powiedziała i pokazali że na prawdę mają fajną relację mimo że nie są już parą to są przyjaciółmi i mogą na siebie liczyć.

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Pią Cze 21, 2013 6:52 am

Przykra wiadomośc dla fanek serialowego Liama : Matt Lanter sie ożenił. tą szczęściarą jest Angela Stacy Smile

Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Sob Lip 13, 2013 7:59 pm

jacyś tacy spaleni solarium na tym pierwszym zdjęciu

karolla
Carter & Dorota