Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

90210

+35
PLL
juka13
chicane
Asia__
holly10
asiullas
Karola_96
kam1105
Vogue.
Adrianna_
Limka
AdriannaArchibald
CallMeLady
Joanna
karolla
xoxo-Anja
Karo
lana
Gosiek
shiva89
Monika
xAaliyahxx
iwwuuska
Alveaenerle
skyscraper
Vivien
Jen
frejabeha
MotherChucker
Kilmeny
Lise
Gigi
mmoneya
Magda
Karolina
39 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Którą z postaci 90210 lubisz najbardziej?

90210 - Page 4 Vote_lcap9%90210 - Page 4 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap2%90210 - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap11%90210 - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap36%90210 - Page 4 Vote_rcap 36% 
[ 19 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap15%90210 - Page 4 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap19%90210 - Page 4 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap2%90210 - Page 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap6%90210 - Page 4 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 4 Vote_lcap0%90210 - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Pią Sty 13, 2012 1:50 pm

Serial jest ok, lubię go oglądać, jest tam wiele niezbyt realnych problemów, ale do ogarnięcia Wink Co do postaci, to najbardziej lubię Naomi, mimo, że jest wredna i się wywyższa, to sprawa z siostrą pokazała jej dobre cechy Wink Silver również nie lubię, tak jak Annie...drażnią mnie dziewczyny.
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by lana Pią Sty 13, 2012 4:34 pm

Ja akurat uważam że maja bardzo realne problemy.
Wpadka z ciążą, znam wiele dziewczyn w wieku Adrianny które "wpadły" z tym ze one nie oddały dzieci, tylko je wychowują, bardzo często samotnie...
Narkotyki lub alkohol, o takich problemach słyszy się bardzo często, pewnie każdy z nas zna chodź 1 osobę borykająca sie z jakimś uzależnieniem..
Problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole, każdy z nas nie znając nikogo w szkole miał by z tym problem.
Toksyczny związek Annie, jest to bardzo realistyczny problem, mało sie o tym słyszy ale bywają takie związki, często strach przed partnerem powoduje że osoba nie mówi nikomu o tym co sie dzieje, lub jak w przypadku Annie jest sie szantażowanym... Akurat w tym mam doświadczenie bo przechodziłam przez coś podobnego...
Nie chce mi sie myśleć nad resztą problemów, owszem pojawiają sie całkiem abstrakcyjne problemy, ale to właśnie częściej pojawiają sie te realistyczne Wink


Najmniej realistyczne w tym serialu to jest te szybkie zmienianie partnerów, kochanie kogoś w poniedziałek a w wtorek kochanie juz innej osoby wielka "prawdziwą" miłością Very Happy
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Karo Pią Mar 02, 2012 4:54 pm

Mnie się na początku ten serial podobał. Zaczęłam go oglądać w sumie tylko dlatego, że miały się pojawić postacie ze starego BH90210, a że to mój ulubiony serial to nie mogłam tego przegapićSmile
No i tak pierwsze dwie serie były spoko, ale późniejsze odchyły Ade zrobiły z tego jakiś dramat, jej zachowanie mnie tak irytowało, że wszystkie jej sceny miałam ochotę przewijać, poza tym OMG czy ona na prawdę nazwała psa Beyonce??Very Happy Miałam nadzieję, że pod koniec sezonu skoczy i będzie spokój, no ale niestety.
Liama uwielbiałam na początku, taki bad boy, niestety Annie go zniszczyła Very Happy
Najbardziej lubię Dixona i Navida, są bardzo w porządku, no i Naomi, ale tylko dlatego, że bez niej serial byłby już totalnie nudny. Lubiłam też rodziców Annie i Dixona, no ale oczywiście trzeba było te sielankę rozbić.
Przede wszystkim wkurza mnie to,że nie ma żadnych stałych par. To, że wszystkie związki rozpadają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nie zachęca mnie do oglądania.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by xoxo-Anja Czw Maj 10, 2012 2:10 pm

ja uwielbiałam ten serial, były momenty ze nawet bardziej od plotkarki, ale oczywiście jak zaczęło być tak ze każdy z każdym praktycznie to aż mi się niedobrze robiło :C uwielbiam Navida, bo on jest taki wyrozumiały i taki dobry + Naomi, bo zawsze daje humor. dawniej lubiłam strasznie Ade i coś mi się wydaje że znowu bardzo ja zaczynam lubić Wink
xoxo-Anja
xoxo-Anja
Chuck & Gossip Girl
Chuck & Gossip Girl

Liczba postów : 76

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by shiva89 Czw Maj 17, 2012 1:15 pm

Odcinek finalowy niezly....
Spoiler:
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by karolla Czw Maj 17, 2012 1:55 pm

ale się trochę zszokowałam że w finale ta sama piosenka co w GG - We are young! i też wybór bohaterki pomiędzy dwoma facetami
Spoiler:



Ostatnio zmieniony przez karolla dnia Czw Maj 17, 2012 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Karo Czw Maj 17, 2012 1:56 pm

Ooo fajnie, że ktoś jeszcze ogląda ten serial:) Czy 4 sezon był interesujący? Bo zastanawiam się czy warto do niego wracać. Skończyłam na 3. Czy Ade wróciła do normalności? Bo głównie przez nią zaczął mnie ten serial wkurzać Razz
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by karolla Czw Maj 17, 2012 2:03 pm

ja na jakiś czas przerwałam w połowie 4 sezonu oglądanie ale niedawno wróciłam do serialu i nadrobiłam zaległości, dzisiaj obejrzałam finałowy odcinek i 4 sezon ogólnie nawet bardziej mi się podobał niż 3, zwłaszcza pod koniec się rozkręca, ostatnie odcinki już bardzo mi się podobały i tak Ade wraca do normalności i znowu da się ją lubić nawet bardzo Wink
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Maj 17, 2012 2:49 pm

z tym sie zgodze 4 sezon lepszy niz 3, Ade powrociła do normalnosci i walczyła o przyjaźnie, wielka miłość Annie i Liama nagle wyparowała, Naomi można powiedziec ze jak zawsze swietnie, chociaz niektorych odcinkow 4 sezonu zdzierżyć nie mogłam wrociłam do 90210 ok 20 odcinka i coraz lepiej mi sie go oglądało Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Pią Maj 25, 2012 2:16 pm

jestem na bieżąco z tym serialem, zgodzę się z poprzedniczkami, uważam, że 4 sezon jest o niebo lepszy, niż poprzedni, chociaż wątek ciąży Silver mnie osobiście odpycha, ja rozumiem, że ta operacja i w ogóle, ale nie należy wymagać zbyt wiele od takich seriali Wink

w tym sezonie Naomi jak najbardziej na plus Wink Ade również Smile
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Pią Maj 25, 2012 3:09 pm

Silver jeszcze lubilam w 1 sezonie ale pozniej to moim zdaniem ta postac coraz gorsza była i gorzej wyglądała Razz lepiej jej w długich włosach niż w krotkich ;P
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Sob Maj 26, 2012 5:14 pm

masz racje, miała inny charakter w 1 sezonie. Co do wyglądu - ciuchy ma super, znaczy ma swój styl, ale z włosami mogłaby coś zrobić Very Happy ogólnie, każda z dziewczyn ma ekstra stylizacje <3 Wink)

iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Pon Maj 28, 2012 11:19 am

Przerwałam oglądanie w połowie sezonu a teraz, kiedy pokończyły mi się wszystkie inne seriale, nadrobiłam i właśnie obejrzałam finał. Nie spodziewałam się, że kiedyś to powiem, ale na chwilę obecną 90210 wypada dużo lepiej od Plotkary... Nie jestem jakąś szczególną fanką tego serialu, ale miło było się oderwać od wielkich dramatów, wskrzeszeń, poronień etc. etc. w GG i skupić na czymś bardziej 'rozrywkowym'Smile

Ade jakimś cudem odzyskała część mojej sympatii, a już myślałam, że po jej akcjach z 3 sezonu będę jej nienawidziła do ostatniego odcinka. Naomi jak zwykle rewelacyjna, AnnaLynne odwala kawał dobrej roboty. Za Annie nigdy nie przepadałam i to się nie zmieniło, ale przynajmniej przestała mnie irytować tak jak kiedyś. Szkoda mi tylko trochę Silver, bo cyrk z ciążą to wg mnie ogromny minus dla tej postaci.
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Pon Maj 28, 2012 12:53 pm

w porównaniu z 5 sezonem GG i 4 sezonem 90210 to 90210 zdecydowanie zwycieża bo był o wiele lepszy. I też sie nie spodziewałam ze kiedykolwiek bede tak myslec i mowic ;D
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Pon Maj 28, 2012 3:36 pm

Dziewczyny, jestem tego samego zdania. Kiedyś 90210 był dla mnie serialem w rodzaju "moda na sukces", ale zmienił się na plus. Jednocześnie potwierdzam, Plotkara poszła na dno.. chociaż nie wiem, co ten serial nadal w sobie ma, że i tak czekałam na każdy odcinek sezonu 5 Wink

W 90210 wyprostowali kilka postaci i stał się serialem do oglądania Very Happy Co do Dixona, nie lubię go, ma jakieś dziwne akcje, tu narkotyki, tu jakiś wyjazd w trasę.. he, dla mnie nie musi być go ;D Wg. mojej sympatii Ade mogłaby się zejść z Austinem, nie wiem dlaczego uwielbiam go Very Happy:D:D i mam nadzieje, że zagości na stałe Wink)
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Pon Maj 28, 2012 5:26 pm

Ja też nie przepadam za Dixonem i też nie tęskniłabym po jego odejściu
Spoiler:
Austin ma megairytujący akcent, ale poza tym wydaje się całkiem sympatyczny. Mógłby być z Ade.
Ale ja i tak najbardziej cieszyłabym się z powrotu Ethana. Strasznie go lubiłam i wciąż nie mam pojęcia, dlaczego postać została całkowicie wykreślona ze scenariusza. Pewnie aktorowi się coś odwidziało, ale dlaczego?
No i zdenerwował mnie też nagły rozwód Wilsonów, a potem ich zniknięcie. Przynajmniej Debbie mogłaby wrócić, z Ryanem bo bardzo go lubię. A co się właściwie stało z Kelly, bo zupełnie nie pamiętam? Wyjechała? Umarła?Very Happy Ją też bym chętnie znowu zobaczyła.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Pon Maj 28, 2012 5:45 pm

Bhaterowie z starego serialu pewnie już nie przedłużyli kontraktów.. a szkoda. Może wrócą w finałowym odcinku Wink Pamiętam jak w początkowych sezonach były jakieś nawiązania do poprzedniego serialu, teraz ten żyje swoim życiem.

Hmmm, może po wypadku Dixona, zobaczymy rodziców w szpitalu/ na pogrzebie, chyba tam muszą być Very Happy

Nie pamiętam co się stało z Kelly i Brendą... może ktoś nas naprowadzi Very Happy
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Pon Maj 28, 2012 8:18 pm

jeżeli Dixon przeżyje wypadek to mam nadzieje ze pozostanie zdrowy , a nie np jeżdzacy na wóżku po czym w ważnym dniu( po rehabilitacji) stanie na nogi tak jak było w Glee z postacią Quinn Razz, jeżeli nie przeżyje to tez nic sie nie dzieje bo sympatia do niego nie pałam a wrecz mnie irytuje, i mam równiez nadzieje ze Ade go zostawi a bedzie z Austinem ;D

Brenda i Kelly nie pamietam za dobrze, ale obie wyjechały, Brenda w 1 sezonie po tym jak odkryla że nie może mieć dzieci do jakiejs pracy moze aktora, moze rezysera, a Kelly wyjechała jak Debbie oskarżyła ją że czuje cos do męża Debbie ( jak on mial na imie ?? Harry?? ) ale gdzie co i jak dokłądnie to za bardzo nie pamiętam Razz więc chyba za bardzo nie pomogłam Smile

Ethan szkoda że wyjechała, gdzieś kiedyś czytałam( przed 4 sezonem) że możłiwe że aktor grający Ethana wróci ale najwidocznej to nie byłą prawda a szkoda.
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Wto Maj 29, 2012 3:21 pm

Dzięki, Joanna - rozjaśniłaś mi mózg, mniej więcej sobie to poukładałam Very Happy

Ja również czytałam gdzieś o powrocie Ethana, plotki nie okazały się prawdą, ale kto wie, może jeszcze powróci, jak czytałam również o tym, że może nie być już Ivy, w końcu poleciała do swojego chłopaka ;D

Tak szczerze, to ja w cale nie tęsknie za starymi aktorami, według mnie nic nie wnosili do "nowego" 90210.
Również zauważyłam, że same tragiczne wątki się porobiły, jedynie Naomi jest szczęśliwa Wink oby nowy sezon przyniósł nam więcej wątków jak tych, z Naomi.

Dixona na wózku nie zniosę Very Happy:D
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Wto Maj 29, 2012 4:28 pm

A propos Ivy, muszę przyznać, że zażenowało mnie jej zachowanie w tym sezonie (w drugiej części sezonu właściwie).

Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Wto Maj 29, 2012 7:20 pm

I Ivy chcąca wziąć drugi ślub - tym razem dla zielonej karty ukochanego ;D masz rację, chyba nie myśleli racjonalnie, gdy pisali jej wątek w tym sezonie, haha.

A co myślicie o powrocie Vanessy, ja się pytam po co ona wróciła?!?!?!
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Wto Maj 29, 2012 8:15 pm

jest menadżerem Liam'a chyba, ale że nie rozwiazał on wszystkich spraw z nia to nie rozumiem.

scenarzysci nie myslą ale jakoś udało im sie stworzyć fajny sezon 90210 chociaż pomysł z Silver i Teddy'm i ich wspólym dzieckiem jest żenujący. Ona hetero kocha naraz Navida i Liam'a , on gej ( nie wiem czy w jakimś związku) ale jesli nawet to" co tam zróbmy sobie razem dziecko" glupota, i bez sensu kompletnie ;/

a Ivy nie komentuje: " kocha Raja - bo umiera, okazuje sie ze jednak nie umiera kłoci sie z nim, i za pare dni jest szalenczo zakochana w fotografie, po czym okazuje sie ze Raj jednak umiera, wskutek czego Ivy jest załamana, ma depresje, chce sie zabic, by w niedługim czasie znów być szaleńczo zakocha w Diego " brak komentarza ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Sro Maj 30, 2012 7:41 pm

Ivy dla mnie zawsze była żenującą bohaterką, matka teresa..... ;D oby nie było już jej w następnym sezonie Wink

To samo sprawa Silver, WTF?? i co będzie z Teddy'ym wychowywać dziecko?! czy scenarzyści nie przemyśleli tego faktu?! może będziemy mieć niezły ubaw z tego wątku ;D

hmmm, ciekawe jaką miłość będzie miała Annie, nie wiem, kto oczaruje ją bardziej jak ksiądz ;P - następny wątek z d...
niech się zeswata z Liamem i przepędzą Vanesse ;D
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Maj 31, 2012 10:49 am

ale Liam jest zakochany w Silver wiec chyba nic z tego, chyba że mu przez wakacje przejdzie. ale ten watek tez z dupy wziety zostal z Liamem bo jeszcze na poczatku sezonu nie wyobrazal sobie życia z Annie i sie jej oswiadczył przeciez, ale ona go odrzuciła, i nastepnego dnia zakochal sie w czyjejś żonie, pozniej była Vannessa i teraz Silver ;D

Annie i ksiadz mnie rozwaliło ale podobny watek był w GG tylko ze tam była z ksiedzem siostra ksiecia Razz wiemy kto od kogo zrzyna pomysły na scenariusz ;D;D

niby tyle wątków w tym sezonie, z d..y wzietych i kompletnie bezsensownych a jednak ten sezon podobał mi sie o wiele bardziej niz poprzedni i o wiele bardziej od 5go sezomu GG Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Czw Maj 31, 2012 12:15 pm

Bo pomimo, że wątki nad wyraz wymyślone, i wręcz nieprawdopodobne w świecie realnym, ale poprowadzone z głową, bez przeskoków i dokończone.

Oby tylko Silver z dzieckiem, nie zachowywała się jak Blair w ciąży, jeśli mowa o zrzynaniu wątków, bo nie zniosę tego Very Happy:D

Jest pytanie, czy oni nadal studiują?? prócz Navida, który coś tam o studiach wspomina i Silver? Czy przeoczyłam coś?

a gdyby popatrzeć z perspektywy, to jedynie Naomi nie miała żadnego kosmicznego zadania do wykonania w tym sezonie Wink przerywanie ślubu nie jest w końcu niczym wyjątkowym.
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 4 Empty Re: 90210

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach