Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

+52
Karo
Ania
Justyna
amant
Nika
Freya
Serena
antiba
joanna1205
frejabeha
Ewa
Blake
mystique
April
CallMeLady
Lewandowska
lassa_2
shiva89
Karolina287
melanola
coco19
Kasia
lana
M.
brulion
natuczi
gosiun
netka
mmoneya
madziiuula
Alveaenerle
Gigi
tuppence
Gosiek
Aniula
imos
xAaliyahxx
Magda
possibility
Karolina
Layla
lookx
s
noire
zielonygroszek83
Żuri
Ola
Magdafa
jeanne
lb
Lise
Klaudia
56 posters

Strona 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Nie Wrz 11, 2011 11:23 am

"wpierdol?" - rozbroiło mnie to:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by lookx Pon Wrz 12, 2011 3:38 pm

Oj strasznie się wkurzę jeżeli Dan stwierdzi, że kocha Blair. Okey, mogą coś do siebie czuć, ale miłość?! Według mnie to już będzie za bardzo naciągane.
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Pon Wrz 12, 2011 5:51 pm

Żuri napisał:Louisa mina subtelnie mówi "wpierdol?" Przynajmniej dla mnie Very Happy
Może wreszcie Louis pokaże trochę pazura, czego bardzo bym chciała Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magdafa Pon Wrz 12, 2011 6:49 pm

Ja tez tego chcę. Jak na razie Louis jest strasznie nudny. On tak jakby nic nie robi oprócz oświadczenia się Blair.
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Pon Wrz 12, 2011 7:41 pm

No i wielkim sprzeciwieniem się rodzinie... Same NUDY!
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Karolina Pon Wrz 12, 2011 8:09 pm

Ja mam sprzeczne uczucia co do Louisa - z jednej strony zgadzam się, że jest trochę nudny z tą swoją wieczną perfekcją, ale z drugiej... W GG mamy całą gamę postaci, które mają mniejsze lub większe (zazwyczaj większe) grzechy na sumieniu. Nie ma dosłownie ANI JEDNEJ postaci, która nie pokazałaby się od swojej najgorszej strony (mam na myśli główną obsadę, nie Dorotę, czy Vanyę, których wątki mają za zadanie raczej dodać komizmu niż wnieść coś do fabuły). Mieliśmy Evę, niemal świętą, ale jednak z mroczną przeszłością. I nagle pojawia się Louis, który nie jest intrygantem, byłą prostytutką, dealerem, egoistą czy mordercą. Może to, że jest taki nudny, czyni go interesującym na tle innych, aż za bardzo 'kolorowych' postaci;)

Podsumowując, chyba jednak nie chciałabym zobaczyć jego wybuchu. Niech choć jedna postać pozostanie nieskazitelnąWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Żuri Pon Wrz 12, 2011 8:21 pm

Ja się poniekąd z Tobą zgadzam, ale z drugiej strony... Louis jest aż za idealny. Nie oczekuję, że odkryjemy nagle jakiś seks skandal, czy że uwodzi Blair dla jej majątku, bo sam jednak jest biedakiem. Ale jednak czasem jakiś foch na Blair, nienawiść do Chucka... po prostu jakakolwiek wada, choćby malutka by się przydała, nawet mógłby nie myć zębów, czy coś w tym stylu. Byleby miał jakąś wadę. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Karolina Pon Wrz 12, 2011 8:32 pm

Błagam... Tylko nie niemycie zębów! Książę z osadem na zębach i cuchnącym oddechem, no proszę, nie każ mi sobie tego wyobrażać! No
Wiadomo, że niechęć do Chucka czy odrobinę zazdrości byłoby całkiem ludzkim odruchem i nie odmawiam mu prawa do emocji. Po prostu nie chciałabym go zobaczyć knującego przeciw Chuckowi czy wystawiającego Blair na próbę, żeby wypróbować jej wierność. Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Karolina Pon Wrz 12, 2011 8:49 pm

Wyobraziłam sobie taką scenkę:
Wieczór, książęca rezydencja w Monako. Blair i Louis jak stare dobre małżeństwo szykują się do spania, kładą się do łóżka, ale on nagle przypomina sobie o czymś, pędzi do łazienki, przynosi z niej szklankę wody, wyjmuje z ust sztuczną szczękę, wkłada do owej szklanki i jak gdyby nigdy nic, kładzie na szafce nocnej, prezentując ukochanej swój bezzębny uśmiech.
Blair byłaby zachwycona;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Ola Pon Wrz 12, 2011 9:05 pm

Karolina, całkowicie obrzydziłaś mi ten związek xD Niezbyt przyjemna to wizja. Mimo wszystko niech coś się stanie z Louisem, może niezwiązane z jego wyglądem xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Żuri Pon Wrz 12, 2011 9:16 pm

Ej, to z zębami to był pierwszy lepszy przykład, jaki przyszedł mi do głowy. Very Happy Chociaż Karolina, jak czytam Twoją interpretację, to zaczyna mi się to podobać. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Pon Wrz 12, 2011 9:23 pm

Ja jestem za! Uwielbiam tą "scenę" z brakiem zębów:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by possibility Wto Wrz 13, 2011 11:49 am

też jestem za Very Happy trzeba napisać do scenarzystów, może niech zrobią kolejny sen Blair w stylu 50 lat później :p
possibility
possibility

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Wto Wrz 13, 2011 7:12 pm

To nawet by było fajne.
Blair ma sen. Potem sie zastanawia jak to będzie potem. Rezygnuje ze ślubu i ucieka gdzieś. Wszyscy jej szukają, proszą o pomoc GG i znajduje ją ktoś... Tylko kto?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magdafa Wto Wrz 13, 2011 7:28 pm

Nie wiadomo kto ale ważne, że znalazł.
Magdafa
Magdafa
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 366

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Sro Wrz 14, 2011 1:57 pm

Hehe:P Blair by i tak rędzej czy później odnaleźli:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by jeanne Sro Wrz 14, 2011 10:09 pm

Haha nie wiem co gorsze, nie mycie zębów czy sztuczna szczęka pływająca w szklance przy łóżku Razz Myślę, że jej zwizualizowania mogło by być wystarczającym argumentem, żeby zrezygnować ze ślubu Very Happy
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Czw Wrz 15, 2011 4:59 pm

No. Ale ja bym chciała mimo wszystko taką "przyszłośćRazz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magda Pon Paź 03, 2011 8:02 pm

Oficjalne zdjęcia z odcinka 5x04

fanka159 napisał:nowe zdjęcia promujące od 4

Spoiler:

Zapraszam do tematu Spekulacje w Spoilery Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magda Sro Paź 12, 2011 9:14 am

Zdjęcia 5x05, Blair w spodniach, Cyrus wraca i mamy znowu psa, który nie wygląda najlepiej w tym odcinku, haha Wink

Spoiler:
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by xAaliyahxx Sro Paź 12, 2011 2:53 pm

myślałam, że Blair w spodniach to rzecz niemożliwa Wink
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Lise Sro Paź 12, 2011 3:05 pm

Wow:) Blair w spodniach? Ona kiedyś je nosiła?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Layla Sro Paź 12, 2011 3:09 pm

Zdarzało się, ale bardzo rzadko Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Magda Sro Paź 12, 2011 4:17 pm

Nosiła, nosiła, jak dla mnie mogłaby nosić dużo częściej, bo dobrze wygląda w spodniach Smile

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by imos Czw Paź 13, 2011 12:39 pm

W pierwszym sezonie była w dżinsach:]

imos

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5 - Page 2 Empty Re: Zdjęcia promujące najbliższe odcinki Sezon 5

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach