Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gra o Tron

+32
imfi
wredota
xyz
intears
kejszza
ocia000
natally
Carrot
AsiaSSS
bihacz
klamerka
Gonia
Secret_Dreamer
Słomka191
riolcia
asiullas
monisiaaa33
missINblack
desertrose
Vivien
Ania_
Ola
Lise
xxl
justmarried
alkamb
April
Gigi
Karolina
amant
Kasia
Lewandowska
36 posters

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 10:49 pm

Nie podoba mi się najbardziej zmiana aktora który gra Daario, ten z trzeciego sezonu był świetny.

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by monisiaaa33 Sob Sty 18, 2014 11:16 pm

Martin robi sobie wrogów zabijając każdego bohatera, którego polubię Sad

monisiaaa33

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 11:28 pm

Też tak mam, a Ci których nie lubię wydają się być nieśmiertelni jak np. Cersei albo Littlefinger.

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by asiullas Sob Sty 18, 2014 11:59 pm

Książka przecudna serial również , rzadko się zdarza żeby tak realnie odwzrorować książkę

asiullas

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by asiullas Nie Sty 19, 2014 12:00 am

missINblack napisał:Też tak mam, a Ci których nie lubię wydają się być nieśmiertelni jak np. Cersei albo Littlefinger.

Cersei wcale nie jest tak nieśmiertelna jak się wydaje

asiullas

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by riolcia Pon Sty 20, 2014 6:16 pm

Mam pytanie do osób, które czytały książki, a teraz oglądają serial. Ja po 1 sezonie byłam tak zauroczona serialem, że zaczełam czytać serię. Gdy zaczynał się 2 sezon, ja już skończyłam wszystko i wtedy w moich oczach serial baaardzo odstawał od książek (i nie chodzi o to, że wiedziałam co się wydarzy, bo z natury jestem ciekawska i po premierze odcinka, najpierw czytam opinie innych i co się wydarzyło, a dopiero potem oglądam). Czy wy też macie takie odczucia?

riolcia

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Słomka191 Pon Sty 20, 2014 8:11 pm

Polecacie to, czy nie za bardzo?
Słomka191
Słomka191

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Secret_Dreamer Wto Sty 21, 2014 5:19 pm

Słyszałam o tym serialu już wiele dobrego ale też złego . Warto oglądać czy nie ?
Secret_Dreamer
Secret_Dreamer

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Kasia Wto Sty 21, 2014 6:07 pm

riolcia napisał:Mam pytanie do osób, które czytały książki, a teraz oglądają serial. Ja po 1 sezonie byłam tak zauroczona serialem, że zaczełam czytać serię. Gdy zaczynał się 2 sezon, ja już skończyłam wszystko i wtedy w moich oczach serial baaardzo odstawał od książek (i nie chodzi o to, że wiedziałam co się wydarzy, bo z natury jestem ciekawska i po premierze odcinka, najpierw czytam opinie innych i co się wydarzyło, a dopiero potem oglądam). Czy wy też macie takie odczucia?


Pierwszy sezon jest ekranizacją książki, pozostałe są jedynie na motywach stąd różnice. Byłoby raczej fizycznie niemożliwe, żeby oddać w jednym sezonie serialu tyle wydarzeń ile było w książce stąd pewne zmiany w prowadzeniu wątków.

Ja serial osobiście bardzo polecam, jest naprawdę wciągający i wyróżnia się na tle aktualnych produkcji.
Z małą uwagą, że jest przeznaczony raczej dla widzów pełnoletnich, bo brutalnych i rozbieranych scen jest sporo.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Gonia Wto Sty 21, 2014 10:52 pm

Mnie się pierwszy sezon baaardzo podobał Smile 2 mi się nie podobał, książka była o wiele bardziej ekscytująca Smile 3 sezon znowu zaczął mi się podobać Smile

Gonia

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by klamerka Sro Sty 22, 2014 11:48 am

Wiele osób polecało mi Grę o Tron, a ja umierałam z nudów po pierwszym sezonie. Widocznie nie jestem fanką seriali historycznych, nawet nie zabieram się za drugi Razz

klamerka

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Kasia Pią Sty 24, 2014 6:10 pm

To nie jest serial historyczny... Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by bihacz Nie Sty 26, 2014 3:50 pm

to serial fantasy, a nie historyczny Smile
dużo wątków, świetna realizacja, niesamowicie wciąga. chociaż podobno to nic w porównaniu do książki

bihacz

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by AsiaSSS Sob Lut 01, 2014 8:36 pm

Ja zastanawiam się, czy łatwo się połapać w serialu i wszystkich zwrotach akcji, jeśli nie czytało się wcześniej książki...

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Carrot Nie Lut 02, 2014 1:42 pm

AsiaSSS napisał:Ja zastanawiam się, czy łatwo się połapać w serialu i wszystkich zwrotach akcji, jeśli nie czytało się wcześniej książki...

Oczywiście, że można się połapać, ale warto przeczytać książkę, chociażby z tego względu, że jest w niej wiele ciekawych rzeczy, których nie umieścili w serialu Very Happy
Carrot
Carrot

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by AsiaSSS Nie Lut 02, 2014 11:20 pm

I na odwrót, są rzeczy w serialu, których nie ma w książce albo stanowią jej dopowiedzenie. A poza tym zastanawiałam się, czy przy takiej złożoności całej epopei serial oddaje wszystkie wątki w pełni, to znaczy, czy wszystkie wątki są zupełnie zrozumiałe. Po przeczytaniu książki nie trzeba z reguły z tak wytężoną uwagą oglądać już serial, ale cała historia jest tak ze sobą powiązana, że czasem wydaje mi się, że nawet te 10 odcinków, każdy po godzinie, nie jest w stanie oddać całości tomu (czy nawet nie całego tomu), ale nigdy nie miałam szansy obejrzeć tego z innej perspektywy

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by natally Sro Lut 05, 2014 12:02 pm

Dobrze jest przeczytać ksiązke a potem wziąć sie za serial - razem świetnie się uzupełniają Smile

natally

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by ocia000 Sro Lut 05, 2014 5:24 pm

Polecam ten serial! Naprawdę mocno wciąga, choć nie jestem fanką fantasy. Zauroczona serialem zaczęłam czytać książki, choć są bardzo grube haha i na początku mnie przeraziły, to niedługo przeczytam wszystko od nowa, bo to poprostu arcydzieła !

ocia000

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by kejszza Pią Lut 07, 2014 3:15 pm

Genialny serial, bardzo wciągający.. Możesz wybrać ród i zażarcie mu kibicować Smile ! Ja np. uwielbiam Danearys - moim zdaniem najgenialnejsza i najsilniejsza postać Smile

kejszza

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by intears Sob Lut 08, 2014 1:38 pm

Zabierałam się za gre o tron jeszcze z pół roku po zakończeniu 3 sezonu. Ale jak zaczęłam oglądać, to chyba parę dni zajęło mi oglądanie. Rewelacyjny serial szkoda tylko, że zawsze bohaterowie których lubię umierają Razz i z sezonu na sezon muszę sobie szukać nowego ulubieńca. Chociaż Matka Smoków jest moją ulub. damską postacią, świetna gra i świetna aktorka Smile
intears
intears

Liczba postów : 14

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by xyz Sro Lut 12, 2014 12:22 am

najlepszy serial ! w końcu coś innego niż "plotkary" i inne opowiastki o grupie nastolatek zainteresowanych wyłącznie modą, seksem i pierdołami Smile
wciąga i uzależnia!

xyz

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by wredota Sro Lut 12, 2014 5:20 pm

Serial dobry, ale ksiązki sa genialne Wink Polecam przeczytać wszystkie tomy Wink

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by imfi Czw Lut 20, 2014 1:50 pm

Podchodziłam do serialu chyba ze trzy razy za namową chłopaka, który jest nim zafascynowany. Kiedy wreszcie udało mi się obejrzeć pierwszy odcinek, to już był mój serial <3 Nawet namówiłam mojego chłopaka, żeby kupił wszystkie książki. Trochę się wykosztował, ale naprawdę warto. Uwielbiam wszystkie sceny z Tyrionem, fantastycznie zbudowana postać (brawo!). Fajne jest to, że serial w dużej części pokrywa się z książką. Polecam!
imfi
imfi

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by klaudia5xo Sro Lut 26, 2014 10:02 pm

Kocham ten serial! Już nie mogę doczekać się nowego sezonu. Juz niedługo. Książki wszystkie przeczytane pozostaje tylko czekać na nowe które pewnie nieprędko się pojawią :[[

klaudia5xo

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by adka694 Czw Lut 27, 2014 1:52 pm

Zaczełam oglądać ten serial z chłopakiem za namową znajomych.Jest znakomity!Nieprzewidywalny,pełen humoru i postaci są naprawdę różnorodne.Przeszkadza mi tylko to,że tak długo trzeba czekać na kolejny sezon:D

adka694

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Gra o Tron - Page 8 Empty Re: Gra o Tron

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach