Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

+61
Vogue.
neomi19901
joanna1205
Karo
nicholas.
PearlS
Limka
magdzialeenka
Joanna
Blake
Blairena
monitta
Ola723
anna_julia
xRx
Layla
TheBlairBitchProject
PrincessBlair
antiba
onlytrueloveful
elizak
CallMeLady
Serena
dzika
brulion
melanola
niespodzianka
AW
Freya
lookx
klaudyy
pelcia22
Ella
kam1105
iwwuuska
Edda
truskaweczka
Ania_
Paciok
Ania M.
xAaliyahxx
mario588
Kasia
zakochana_0
Gosiek
Ewa
brolix
jeanne
dap88
jeannette
Klaudia
MotherChucker
paulishta
Żuri
Lewandowska
Paulina
bulma201
Ola
Lise
Gigi
Magda
65 posters

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jakie jest Twój ulubiony odcinek sezonu 1?

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap49%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 49% 
[ 43 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap11%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_lcap3%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 87
 
 

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Sro Sie 10, 2011 6:50 pm

Ja jak zobaczyłam tą scenę, to pomyślałam "OMG"... i otwarta jama ustna:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by dap88 Czw Sie 11, 2011 3:02 pm

nic dodać, nic ująć 1x07 Very Happy stwierdzam, że jestem sexwscenachholiczką, bo wybieram same odcinki z takimi właśnie scenami Very Happy

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? Nie Sie 14, 2011 4:43 pm

Ja wybrałam 1x17 Very Happy Przekonuje mnie w nim to, że wszyscy z UES współpracowali!Wink Poza tym, 1 sezon jest cały genialny!Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by jeanne Nie Sie 14, 2011 11:23 pm

7-my za scenę w limuzynie i 17 za całość Smile Pisałam już, że mam słabość do odcinków, w których pokazana jest współpraca Blair, Sereny, Nate i Chucka. Uwielbiam ich przyjaźń i umiejętność współpracy, w sytuacjach, które jej wymagają Wink

Lise napisał:btw. kto się spodziewał, że Chuck i Blair teges:P?

Ja pamiętam, że na początku denerwował mnie Nate, był jak na mój gust dla Blair za mało wyrazisty i przez moment przemknęło mi przez myśl, że ciekawe jak by wyglądał jej związek z takim Chuckiem, ale kompletnie się nie spodziewałam, że ta para kupi mnie w 100% i ich wątek będzie numerem jeden Wink

Marta napisał:Ja wybrałam 1x17 Very Happy Przekonuje mnie w nim to, że wszyscy z UES współpracowali!Wink Poza tym, 1 sezon jest cały genialny!Wink

Dokładnie!
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by brolix Pon Sie 15, 2011 7:32 pm

2x07 za taniec Blair. Super scena.

brolix

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 19, 2011 10:00 am

Ja też jestem sexwscenachliczka:P A tak naprawdę chairwscenachcholiczkąRazz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ewa Pią Sie 19, 2011 12:21 pm

Sezon pierwszy cały był genialny ale wygrywa 1x07 Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Gosiek Pią Sie 19, 2011 12:51 pm

Jestem całym sercem za 7odc Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by zakochana_0 Pon Sie 22, 2011 1:33 pm

A ja wybrałam 1x10..niewiem czemu ale strasznie mi się podobał..Wink
zakochana_0
zakochana_0
Chair & Nate
Chair & Nate

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Kasia Pon Sie 22, 2011 3:21 pm

Ja też wybieram 1x10, zakończenie odcinka było super Smile
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by mario588 Wto Sie 23, 2011 10:14 am

Mi się ogólnie sezon podobał więc nic nie wybiore.
15 post!Very Happy

mario588

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Lise Pią Sie 26, 2011 9:51 am

Hehe. To też jest wyjscie... Ten sezon jest genialny:)
Pamietam, ze się popłakałam w 1x18 jak Chuck i Blair tańczyli i była ich rozmowa...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by xAaliyahxx Pią Wrz 23, 2011 3:16 pm

Cały pierwszy sezon jest genialny! Najlepszy odcinek to oczywiście 7 bo nieprzewidywalny. Podobała mi się też scena z pewnego odcinka (chyba to było w pierwszym sezonie nie jestem właśnie pewna) jak Dan przyszedł do Chucka z prośbą o pokazanie mu jak to jest w jego świecie uwielbiam tą rozmowę Very Happy
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania M. Sob Wrz 24, 2011 10:33 pm

Tak pierwszy sezon bardzo dobry Very Happy Odcinek 8 chyba ulubiony zwłaszcza kiedy Chuck przychodzi do Blair z naszyjnikiem i tak delikatne całuje ją w szyje Smile Blair w kościele świetna scena Very Happy
Ania M.
Ania M.
Chair & Klaine
Chair & Klaine

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Paciok Pią Wrz 30, 2011 11:47 am

w pierwszym sezonie (szczególnie w 2. odcinku) Dan wyglądał jak Damięcki. Ble.
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ania_ Pią Wrz 30, 2011 3:56 pm

a ja uwielbiam 1x07 za scene w limuzynie...ale dlatego że oni tam wyglądali i zachywali się (nie chodzi mi o sam sex) jakby byli zakochani w sobie do szleństwa...nawet mogę napisać ,że ja widzę w tej scenie szczyptę takiego "romantyzmu" Smile

Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by truskaweczka Pią Wrz 30, 2011 10:42 pm

Dla mnie wygrywa 1x09 wspomnienia Blair, i pijana Serena Smile Ten odcinek pokazał jak bardzo życie Nate'a straciło sens kiedy nie ma już okazji do wkładania Sereny do wanny Sad

truskaweczka
Blair & Dorota
Blair & Dorota

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Edda Pon Paź 17, 2011 3:37 pm

Odcinek 8, bo były to pierwsze urodziny Blair. To gdy przyznała się do zerwania z Nate'em dla mnie było strasznie zaskakujące. A do tego oczywiście mordowanie motylków i ostatnia scena z miną Sereny. Fajne czasy. I strasznie podobała mi się stylizacja Blair;D
Edda
Edda

Liczba postów : 152

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Paciok Sob Paź 22, 2011 9:12 am

Ach ta mina Sereny! Tak mi się spodobała, że przewijałam ją jakieś 5 razy, hihi!
Paciok
Paciok

Liczba postów : 51

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by iwwuuska Sob Paź 22, 2011 9:25 am

Cały pierwszy sezon jest powodem dlaczego kocham ten serial! Paczka przyjaciół, każdy o odmiennym charakterze, ale jak wspaniale się uzupełniali. Moja ulubiona scena, gdy Blair tańczy dla Chucka.. tylko dlatego wygrał ten odcinek. Very Happy
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by kam1105 Pią Lis 04, 2011 11:56 am

Własnie to jest w Plotkarze najlepsze-te ich charaktery..

A wybrałam Seventeen Candles, bo.. Scena z Butterflies jest dla mnie jedną w najlepszych w serialu Smile Uśmiałam się Very Happy
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Ella Pią Lis 18, 2011 5:05 pm

Najukochańszy odcinek z 1 sezonu to bezwątpienia "Victor Victrola" z kultową już sceną w limuzynie:)
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by pelcia22 Sob Lis 26, 2011 9:05 pm

odcinek 7 był świetny, wtedy byłam jeszcze fanką Sereny i Dana jak chyba wielu z nas na poczatku
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by klaudyy Sro Gru 07, 2011 11:56 pm

potwierdzam uwielbiam 7 odcinek i 8 też, pamiętam jak kibicowałam Danowi i Serenie, jak początkowo to właśnie ich wątek ciągnął serial

klaudyy

Liczba postów : 12

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by lookx Czw Gru 08, 2011 12:16 am

uwielbiam scenę spowiedzi Blair w 8 odc. i ostatnia scena też była świetna.

Oj, jak tego brakuje.
lookx
lookx
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 269

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 2 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach