Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jakie jest Twój ulubiony odcinek sezonu 1?

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap0%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap1%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap49%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 49% 
[ 43 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap8%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap11%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 10 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap7%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 7% 
[ 6 ]
Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_lcap3%Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]

Wszystkich Głosów : 87

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by anna_julia on Pią Sie 17, 2012 12:31 am

Najwolę odcinek pilotowy, potem ten z limo scene <3 ogólnie myślę, że to najlepszy sezon ze wszystkich i bardzo mi brakuje tej atmosfery. Chciałabym, żeby wróciły tamte osobowości bohaterów.
anna_julia
anna_julia
Chuck & Nate
Chuck & Nate

Liczba postów : 72

Powrót do góry Go down

Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek! - Page 4 Empty Re: Sezon 1 - dyskusja + wybierz ulubiony odcinek!

Pisanie by Go?? on Pią Sie 17, 2012 12:46 am

1x09 najlepszy, no i dan I love you
uwelbiam goo!

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola723 on Sob Sie 18, 2012 10:57 pm

bardzo ciekawy sezon, wciagnelam sie od razu jak zaczeklam ogladac, kibicowalam najpierw nate i blair Smile szkoda ze reszta sezonow nie byla utrzymana w takim stylu jak pierwsy
Ola723
Ola723
Nenny & Nola
Nenny & Nola

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Pisanie by monitta on Wto Sie 28, 2012 11:38 pm

Oczywiście kultowa limo scene. Poza tym ogromny sentyment do tego sezonu, co to były za czasy Plotkary.
monitta
monitta

Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sob Wrz 01, 2012 4:21 pm

Zdecydowanie najlepszy sezon, mieli świetne pomysły i ich realizacja też była naprawdę dobra. Szkoda, że z czasem było tylko gorzej. Mam kilka ulubionych odcinków, ale zaznaczyłam 17, bo bardzo lubię NJBC razem Smile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Blairena on Nie Wrz 02, 2012 1:29 pm

Ciężko mi wybrać ulubiony odcinek, ale wiem z pewnością, że sezon 1 i 2 to dwa moje ulubione. Uwielbiam czasy Constance, te ich nastoletnie intrygi, problemy sercowe nieobciążone zbyt wielkimi tragediami. Potem było już niestety tylko gorzej.
Blairena
Blairena

Liczba postów : 60

Powrót do góry Go down

Pisanie by pelcia22 on Wto Paź 09, 2012 4:15 pm

Jakby ktoś miał ochotę podelektować się pierwszym i jak dla mnie najlepszym sezonem GG to od dziś leci na TVN7 o 18 Very Happy
pelcia22
pelcia22
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Wto Paź 09, 2012 8:14 pm

Wow, z tym fascynującym lektorem: EKS OŁ EKS OŁ PLOTKARKA.
I nieśmiertelne "Sirina" xD Nie, dziękuję, postoję, wolę moje niecenzuralne napisy xD

[You must be registered and logged in to see this image.]
why don't you tell me that if the girl had been
worth having she'd have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pisanie by Blake on Wto Paź 09, 2012 8:22 pm

brulion napisał:Wow, z tym fascynującym lektorem: EKS OŁ EKS OŁ PLOTKARKA.
zawsze z tego wyje lol!
Blake
Blake
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 231

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Paź 09, 2012 8:32 pm

Ja się śmiałam z 'Plotkarki' Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Wto Paź 09, 2012 8:36 pm

"PLOTKARKA" jest żałosna.. Razz ostatnio jak oglądałąm od nowa miałam nadzieje ze mi sie coś przesłyszało i dlatego zamiast " PLOTKARA" słyszałam dziwną "PLOTKARKĘ" Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pisanie by magdzialeenka on Pon Paź 22, 2012 3:22 pm

Lise napisał:Ja też jestem sexwscenachliczka:P A tak naprawdę chairwscenachcholiczkąRazz

najlepszy odcinek dla sexscenacholiczek to odcinek(nie pamietam któy sezon) jak Balir i Chuck na pianinie "okazywali" sobie miłość xD
magdzialeenka
magdzialeenka

Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Pon Paź 22, 2012 4:35 pm

Bardzo ciężko jest mi wybrać mój ulubiony odcinek z tego sezonu (nie wspominając już o całym serialu), zwłaszcza, że nie wszystkie dobrze pamiętam. Ale zagłosowałam na 1x07 - wiadomo dlaczego! <3
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pisanie by PearlS on Sro Paź 24, 2012 5:19 pm

To był super sezon, a teraz szkoda gadać. Co oni zrobili z tym serialem. Szkoda, wielka szkoda.

PearlS
PearlS

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Czw Paź 25, 2012 4:46 pm

Aw[You must be registered and logged in to see this link.] Uwielbiam te flashbacki. Dan rycerz ratujący Serenę <3 Nair zakochane do szaleństwa <3 Brak Chucklesa <3

won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Czw Paź 25, 2012 4:55 pm

drunk Serena!!! <3

kocham ten odcinek. ale jaka różnica w grze. popatrzcie na Leighton wtedy i teraz. żal.

ej faktycznie w ogóle nie rzuca się w oczy, że jest brak Chucklesa Very Happy

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Czw Paź 25, 2012 5:01 pm

Gigi napisał:drunk Serena!!! <3

kocham ten odcinek. ale jaka różnica w grze. popatrzcie na Leighton wtedy i teraz. żal.

ej faktycznie w ogóle nie rzuca się w oczy, że jest brak Chucklesa Very Happy

Co jest dowodem na to, że Chuckles powinien być postacią drugoplanową Very Happy Gigs zmień sobie nick znowu xD

won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Powrót do góry Go down

Pisanie by nicholas. on Czw Paź 25, 2012 6:39 pm

Ja tam uwielbiam wszystkie ostatnie odcinki xD (no może poza 5. sezonem, straszne rozczarowanie)...

"Sirina" jest bezkonkurencyjna!! <3 hahaha

Ale czy 1. sezon był najlepszym? Mi się chyba podobał najbardziej 3...

nicholas.

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Czw Paź 25, 2012 6:52 pm

Nair było kiedyś zakochane do szaleństwa?? nie pamiętam takich czasów..Very Happy

1 sezon wymiatał Wink początki mojej Dereny <3 za którą później tak rozpaczałam:(
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Czw Paź 25, 2012 6:59 pm

Karo napisał:Nair było kiedyś zakochane do szaleństwa?? nie pamiętam takich czasów..Very Happy

Również nie potrafię sobie przypomnieć. Very Happy
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Czw Paź 25, 2012 7:51 pm

Dla mnie najlepszy był finał, czyli 1x18. Pamiętam, jak siedziałam z wypiekami i cały czas się przeżywałam: czy Dan i Serena rozstaną się? nie to niemożliwe. Czy Lily po nocy z Rufusem wyjdzie jednak za barta? bez jaj. czy Dan podoła wspólnej intrydze z Blair? Byłoby super! Co się dzieje, między Chuckiem a Blair? Jak to się skończy? Dla mnie to był super odcinek, bo w całości mnie zaskoczył!
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Paź 25, 2012 8:11 pm

Ja dzisiaj oglądałam na tvn7 13 odcinek...Dan który pierwszy raz powiedział Serenie, że ją kocha <3 Blair, Nate, Jenny, Chuck <3 ...wszystko było takie nowe, świeże, ciekawe...Boże jaki ten serial BYŁ kiedyś świetny Smile

Ostatnio zmieniony przez Ania_ dnia Czw Paź 25, 2012 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by brulion on Czw Paź 25, 2012 8:46 pm

Ania_ napisał:Ja dzisiaj oglądałam na tvn7 14 odcinek...Dan który pierwszy raz powiedział Serenie, że ją kocha <3 Blair, Nate, Jenny, Chuck <3 ...wszystko było takie nowe, świeże, ciekawe...Boże jaki ten serial BYŁ kiedyś świetny Smile

Musiałaś mi przypomnieć tę scenę Sad Sad Sad

won't wait for anybody.

brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania_ on Czw Paź 25, 2012 9:03 pm

musiałam ;D
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Pisanie by neomi19901 on Pon Paź 29, 2012 11:53 am

CIĘŻKO JEST WYBRAC JEDEN ULUBIONY ODCINEK Z TAK DOBREGO SEZONU.. JEDNAK ZŁAPAŁAM SIĘ NA TYM, ŻE NAJCZĘŚĆIEJ WRACAM DO ODCINKA 7 GDZIE BLAIR PRZYŻYŁA SWÓJ PIERWSZY RAZ Z CHUCKIEM.. TAK NAPRAWDE TO WTEDY TO WSZYSTKO SIE ZACZĘŁO MOZE DLATEGO Wink
neomi19901
neomi19901
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry