Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x13 - G.G.

+47
Kasia
Cas
turtle
lana
Aniula
andzia
zielonygroszek83
tuppence
Karolina287
mystique
xxl
brulion
onlytrueloveful
missv
chaya
gaspar
Gigi
s
karolla
Lise
ronnie
CallMeLady
joanna1205
ketin
hearther
dzastulaa_
Karo
lily333
shiva89
antiba
Klaudia
Ella
Nika
Lewandowska
martakniz
frejabeha
April
pelcia22
Joanna
Layla
Blake
Ania
jeanne
Ewa
Serena
Żuri
Magda
51 posters

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_lcap47%5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_rcap 47% 
[ 33 ]
5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_lcap33%5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_rcap 33% 
[ 23 ]
5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_lcap17%5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_rcap 17% 
[ 12 ]
5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_lcap1%5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_lcap1%5x13 - G.G.  - Page 6 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 70
 
 

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 1:20 pm

Użyłam cudzysłowu, bo nie wpadło mi do głowy lepsze określenie niż kabluje. Po prostu chyba same przyznacie, to jeżeli Dan wysłał ten filmik to mówienie, że "nie mogę uwierzyć, że Chuck to zrobił" jest dosyć intrygujące.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Czw Lut 02, 2012 1:24 pm

Żuri napisał:Użyłam cudzysłowu, bo nie wpadło mi do głowy lepsze określenie niż kabluje. Po prostu chyba same przyznacie, to jeżeli Dan wysłał ten filmik to mówienie, że "nie mogę uwierzyć, że Chuck to zrobił" jest dosyć intrygujące.

Jeżeli okaże się, że to Dan wysłał filmik ( no, ale serio niby jak miał to zrobić???) to ja kończę z GG, literally. Scenarzyści zepsuli mi już Blair jak się posuną do zniszczenia Dana to zamienię się w Chuckinstan i zorganizuję jakąś vendettę. Very Happy Very Happy
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 1:27 pm

To tylko wskazywałoby bardziej na niewinność Dana ale ja tam nie wiem. Według mnie najbardziej podejrzany był Nate bo coś cichy był xD ale jak okaże się że to Dan to będziemy po nim jechać później Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Joanna Czw Lut 02, 2012 1:32 pm

nie wydaje mi sie zeby to zrobil Dan albo Nate.. Nate nie miałby ( chyba) powodu by to zrobić.. juz bardziej Dan ale on byl w kościele stojąc przy Luisie, więc kiedy miał to zrobić?? Georgina albo jej mąż/chłopak/ opiekun Milo ( nie wiem dokladnie kim on byłRazz) ojciec Cavalia?? wkoncu on rowniez nie chciał by Blair wyszla za Luisa..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 1:40 pm

Jak na moje to będzie raczej ktoś z ważniejszych bohaterów i będzie z tego większa afera. Very Happy

Czytałam teorie, że niby ta mina Nate'a o czymś świadczy, ale bez przesady, jak na moje Nate jest zupełnie czysty.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by CallMeLady Czw Lut 02, 2012 1:42 pm

Gigi napisał:Przecież Dan miał zadzwonić do Sereny i jechać z nią pogadać. Serena jechała na wieczór panieński Blair więc Dan tam też pojechał.

ale gdzie on "kabluje" na Chucka?? Neutral Neutral przecież nie wyleciał na środek kościoła i palcem pokazał TO CHUCK TO CHUCK TO CHUCK xD podszedł do Nate i powiedział I can't believe he did that. tak wszyscy myśleli więc :/ :/ każdy z nas też tak myślałby chyba jasne.


po pierwsze to juz pomysl z jechaniem na wieczor panienski Blair byl poroniony, nawet jezeli powodem miala byc rozmowa z Serena. Nie ma to jak sie wpraszac lol. Poszedl psuc zabawe czy patrzec na Blair. Zenada.
Po drugi, dla kogos z boku kto nie widzial jego rozmowy z Rufusem tez mogloby wydac sie podejrzane, ze on sie tam pojawil. Przypominam, ze byl to wieczor panienski! Jednak Chuck nie wylecial z samochodu i nie zaczal krzyczec 'to Dan, to Dan!'. nawet nie wspomnial o jego dziwnym pojawieniu sie ani razu. Za to Dan przy pierwszej okazji pinformowal Blair, ze to Chucka wina i basta. nawet z nim nie porozmawial, nie spytal sie czy to on. Owszem Chuck ma reputacje, ale Dan nie musi leciec na skarge jak tylko cos zlego sie stanie.
Co do sceny z ostaniego odcinak to takie niewinne 'wskazywanie winnego' jest czasami bardziej szkodliwe, niz wskazywanie na czyjas wine przy wielu swiadkach. Tak sie tworzy plotki i niszczy najwiekszych wrogow. Za ich plecami i po cichu. Twisted Evil

Na koniec podkresle, ze rowniez mam nadzieje, ze to nie byl Dan, bo to by bylo za bardzo naciagane. Bardziej mnie martwa jego szybkie wyroki. Chociaz on byl zawsze skory do szufladkowania ludzi z UES. Niestety sam niczym sie od nich nie rozni. No moze poza stylem ubierania pig
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Czw Lut 02, 2012 1:46 pm

CallMeLady napisał: Nie ma to jak sie wpraszac lol. Poszedl psuc zabawe czy patrzec na Blair. Zenada.

No jasne, bo Chuck był tam zaproszony niby? Chyba jako striptizer...
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 1:49 pm

wow wow wow co ja paczę xD

Dan nawet nie wszedł do budynku xD

no wiesz jak ktoś siedzi w samochodzie i nagle wylatuje kiedy jest już po sprawie to jak układasz klocki to wiesz że jeden pasuje do drugiego Razz Razz a jak weźmiesz pod uwagę reputację Chucka to już chyba wszystko jasne. Zresztą pomijasz to że księdzu poszedł po Blair z powodu Chucka bo on nagle chciał sobie z nią porozmawiać :/ :/

i sorry ale przecież Dan nie wskazał na Chucka błaaagam. Powiedział to co myśleli wszyscy NATE SERENA BLAIR. to nie było związane z Danem w żaden sposób. Powiedział że dziwi się że Chuck tak postąpił i nagle wielkie halo. wszyscy przyjęli to jako pewnik bo przecież to Chuck wparował na ślub. już mówiłam Chuck sam sobie jest winien.

frejabeha napisał:
CallMeLady napisał: Nie ma to jak sie wpraszac lol. Poszedl psuc zabawe czy patrzec na Blair. Zenada.

No jasne, bo Chuck był tam zaproszony niby? Chyba jako striptizer...

ahaha dead xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 1:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Co myślicie o pierwszym zdaniu? Że jednak nikt nie przesłał i ona to opublikowała, czy to odnośnie tego, że nikt nie powiedział tego wprost?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 2:06 pm

LOL to nasze całe spekulowanie poszło się .... xD

chociaż trochę nie ogarniam. Bo jak Gossip Girl wyrzuca sekrety to zawsze są od kogoś. A moment był idealne na taki sekret więc nie wiem już teraz :/ :/
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Czw Lut 02, 2012 2:08 pm

Wydaje mi się jednak, że to jest w kontekście tego, że nikt się nie sprzeciwił tak naprawdę i nie zatrzymał tego całego bagna, ale mogę się mylić ;D
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ewa Czw Lut 02, 2012 2:10 pm

Może to jest tak,że ktoś to faktycznie wysłał.Dali nam te zdanie GG aby każdy stwierdził,że nikt tego nie zrobił aby za kilka odcinków było OMG,WOW że ja wcześniej przeoczyłam że to On/Ona Smile

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Layla Czw Lut 02, 2012 2:12 pm

Ja może troche zboczę z tematu. Właśnie sobie jeszcze raz zobaczyłam scenę tańca Blair i Louisa. Do tej pory jedyne, co mogłam o niej napisać, to Louis to *******, ale na spokojnie muszę przyznać, że ta scena powala na kolana. Świetna gra aktorska zarówno Hugo(!), jak i Leighton. To jest jak na razie chyba jedna z najlepszych scen 5. sezonu GG, o ile nie najlepsza Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 2:15 pm

LilyRose mam takie samo zdanie Very Happy Very Happy Hugo Boss mówi jak killer totalny odjazd Very Happy Very Happy Leighton świetnie gra taka niepewność, niedowierzanie. muzyczka świetna obok ludzie wszyscy bija brawo. A jak Hugo Boss mówi UŚMIECHNIJ SIĘ DO FOTOGRAFÓW to czujesz że Blair ma nóż przy gardle. A potem jak idzie i udaje szczęście też trafione. Serena pojawia się i Blair do niej strzela taką minkę że wszystko ok. To było świetne. moim zdaniem ta scena Hugo Boss i Leighton to nawet jedna z najlepszych w serialu.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by brulion Czw Lut 02, 2012 2:18 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Co myślicie o pierwszym zdaniu? Że jednak nikt nie przesłał i ona to opublikowała, czy to odnośnie tego, że nikt nie powiedział tego wprost?

Chodziło chyba o to, że nikt nie chce powiedzieć na głos, że do ślubu nie powinno dojść, dlatego musi to zrobić Plotkara Razz Co sugeruje, że ktoś MIAŁ ten filmik, ale nie chciał go wykorzystać bezpośrednio, żeby nie wyjść na chama, więc wysłał go do Plotkary, żeby to ona odegrała rolę "złego gliny". Mi to cały czas pachnie Danem, który jest jednak inteligentny i chyba zdaje sobie sprawę, że gdyby wrzasnął na cały kościół, że Blair nie może wyjść za Louisa, to Blair w życiu by się do niego nie odezwała.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 2:20 pm

To z tymi fotografami "smile, smile, for the photographers" jest trochę creepy. Takie na pograniczu run forrest, run z "ciach, ciach, biegnij ile masz sił, i tak nie zdążysz" o_O
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by frejabeha Czw Lut 02, 2012 2:22 pm

Kocham Hugo po tej scenie, a Lei udowadnia jak zwykle, że jest rewelacyjna.
W ogóle to ja się nawet cieszę, że Louis jest jednak bad guy i okazał się nie być takim naiwnym pantoflarzem. W końcu Blair dała mu nieźle popalić w tym sezonie. Martwi mnie to tylko, bo to zaprzecza całemu wizerunkowi B. Pamiętam jak w pierwszym sezonie Blair mówi do Vanessy "Serena widzi w ludziach dobro, a ja widzę prawdę". Cała ta scena, osaczona Blair, Louis mówiący jej co ma robić... B. z pierwszych sezonów w życiu nie dałaby sobą tak pomiatać. Jakby to wszystko ją przerosło
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by CallMeLady Czw Lut 02, 2012 2:28 pm

Gigi napisał:wow wow wow co ja paczę xD


frejabeha napisał:
CallMeLady napisał: Nie ma to jak sie wpraszac lol. Poszedl psuc zabawe czy patrzec na Blair. Zenada.

No jasne, bo Chuck był tam zaproszony niby? Chyba jako striptizer...

ahaha dead xD

Dobra nie takie dead Razz
Ja nie usprawiedliwiam Chucka. Stalking jak nic. Tylko Dan tez wyskoczyl jak filip z konopii, a nikt go sie nie czepial. Zreszta Chyck jakby nie bylo mial cel nie dopuscis do slubu, porwac Blair etc. (nie dyskutuje o tym czy powinnien byl tam byc). Dan poszedl pogadac z Serena o czyms o czym mogl pogadac kazdego innego dania ;/ Chuck walczyl z czasem lol

l
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Gigi Czw Lut 02, 2012 2:31 pm

To było świetne z tym uśmiechnij się :> Takie na dobicie Blair sorry Razz Razz

Blair sama wpakowała się w to wszystko i dostała niezłą nauczkę :/ :/ szkoda mi tylko tego że to Blair ciągle obrywa a inni hasają sobie jak chcą.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 2:40 pm

Luźne skojarzenie. Jak Żuri widzi ten odcinek. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by April Czw Lut 02, 2012 3:38 pm

Jak zwykle świetne Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inne fajne xD

Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by joanna1205 Czw Lut 02, 2012 3:46 pm

CallMeLady napisał:
Gigi napisał:Przecież Dan miał zadzwonić do Sereny i jechać z nią pogadać. Serena jechała na wieczór panieński Blair więc Dan tam też pojechał.

ale gdzie on "kabluje" na Chucka?? Neutral Neutral przecież nie wyleciał na środek kościoła i palcem pokazał TO CHUCK TO CHUCK TO CHUCK xD podszedł do Nate i powiedział I can't believe he did that. tak wszyscy myśleli więc :/ :/ każdy z nas też tak myślałby chyba jasne.


po pierwsze to juz pomysl z jechaniem na wieczor panienski Blair byl poroniony, nawet jezeli powodem miala byc rozmowa z Serena. Nie ma to jak sie wpraszac lol. Poszedl psuc zabawe czy patrzec na Blair. Zenada.
Po drugi, dla kogos z boku kto nie widzial jego rozmowy z Rufusem tez mogloby wydac sie podejrzane, ze on sie tam pojawil. Przypominam, ze byl to wieczor panienski! Jednak Chuck nie wylecial z samochodu i nie zaczal krzyczec 'to Dan, to Dan!'. nawet nie wspomnial o jego dziwnym pojawieniu sie ani razu. Za to Dan przy pierwszej okazji pinformowal Blair, ze to Chucka wina i basta. nawet z nim nie porozmawial, nie spytal sie czy to on. Owszem Chuck ma reputacje, ale Dan nie musi leciec na skarge jak tylko cos zlego sie stanie.
Co do sceny z ostaniego odcinak to takie niewinne 'wskazywanie winnego' jest czasami bardziej szkodliwe, niz wskazywanie na czyjas wine przy wielu swiadkach. Tak sie tworzy plotki i niszczy najwiekszych wrogow. Za ich plecami i po cichu. Twisted Evil

Na koniec podkresle, ze rowniez mam nadzieje, ze to nie byl Dan, bo to by bylo za bardzo naciagane. Bardziej mnie martwa jego szybkie wyroki. Chociaz on byl zawsze skory do szufladkowania ludzi z UES. Niestety sam niczym sie od nich nie rozni. No moze poza stylem ubierania pig

Ja niezmiennie obstawiam, że filmik wysłał Dan mając pełną świadomość tego, że wina zostanie zrzucona na Chucka. Zresztą bardzo sprytnie - jakby plan się powiódł i do ślubu by nie doszło pozbył by się dwóch rywali za jednym zamachem - Louis porzuciłby Blair przed ołtarzem, a cała wina poszłaby na Chucka. Zachowanie Dana w dwóch ostatnich odcinkach (obwinianie Chucka za spiskowanie przeciwko Blair) i spoilery na to wskazują. Problem w tym, że to kompletnie nie pasuje do charakteru Dana i jeśli scenarzyści mają aktualnie taki pomysł na tą postać to runęłaby ostatnia osoba, która była konsekwentnie prowadzona od pierwszego sezonu. Z drugiej strony, chyba na początku tego sezonu czytałam, że teraz Chuck i dan, podobnie jak Blair i Serena mają się zamienić rolami... I w sumie coś takiego ostatnio zauważyłam - Chuck stał się trochę outsiderem (gdzie się nie pojawi słyszy na dzień dobry "what are you doing here?" podobnie jak Dan w pierwszym sezonie) podczas gdy Dan staje się powoli lwem salonowym, o czym świadczy chociażby fakt, że był pierwszym drużbą bądź co bądź Księcia Monako. Dlatego coś czuję, że chcą zrobić z Dana bad boya...
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Żuri Czw Lut 02, 2012 3:48 pm

April napisał:Jak zwykle świetne Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inne fajne xD

Spoiler:


Haha, widziałam, chciałam wrzucić. Moje ulubione zdecydowanie "LOLJK" Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Ella Czw Lut 02, 2012 4:07 pm

Uważam, że Nate można od razu wykluczyć, on nigdy nie przesłał żadnego newsa Plotkarze, nie wiedział o pakcie Blair i nie miał powodów sądzić, że nie kocha Louisa. Chucka też wykluczam, bo po co miał okłamywać Blair, że to nie on wysłał? Mógł sam zatrzymać ślub bez pomocy Plotkary. Pozostaje Dan, Serena, Sophie.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by andzia Czw Lut 02, 2012 4:29 pm

W końcu było, co oglądać!

+ Chuuuuck, jak się cieszę, że w niego nie zwątpiłam. Wykazał się największą dojrzałością ze wszystkich bohaterów, jak dla mnie.
+ Serena, cały czas będę trzymać kciuki za to, żeby w końcu na nowo zdobyła Dana, jest tego warta, to naprawdę śliczna i mądra dziewczyna.
+ Louis psychopata cheers nareszcie okazało się, że nie do końca jest taki ślepy i głupi i sporo rzeczy WIDZI. Nie mogę się doczekać wątków, związanych z małżeństwem.
+ sceny rodzinne, w końcu znowu Plotkara była opowieścią o dzieciach i rodzicach.
+ Nowa Charlie, wydaje się niepokorna i niezależna, choć chętniej widziałabym ją z Chuckiem, to mógłby być ciekawy duet. Nate niech pociesza Serenę, potem się wymienią i wszyscy będą szczęśliwi Very Happy

- Blair i jej przylizane włosy - ja rozumiem, że ona jest w rozterce, że ślub nie był z miłości, ale na Boga tak wygląda księżniczka w dniu ślubu?! Właściwie, to dlaczego księżniczka, a nie księżna?
- cała oprawa ślubu, było zdecydowanie za skromnie, jak na królewski ślub,
- Georgie - przyszła, poszła, niewiele wniosła, scenarzystom kończy się pomysł na tę postać, a jej rzekome bycie Plotkarą jest absurdalne i pewnie to tylko jakiś wybieg.
- Dan, to on w ogóle był obecny?
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x13 - G.G.  - Page 6 Empty Re: 5x13 - G.G.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach