Faceci :)

Strona 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Faceci :)

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 5:48 pm

Lemaitre mi Asterixa przypomina, nie wiem czemu. Fajny jest, lubię go, bo jako jedyny jest w stanie w jakiś sposób zbliżyć się do czarnych biegaczy.

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Pią Wrz 02, 2011 5:56 pm

To prawda, jest naprawdę dobry Wink Ale prawdę mówiąc ja w żadnym wypadku nie widzę w nim Asterixa Very Happy

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pią Wrz 02, 2011 6:13 pm

Mówcie o nim co chcecie. Ale jak on wygląda! Dzięki tej szczęce jest na liście moich ideałów Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Pią Wrz 02, 2011 6:15 pm

Co prawda nie widziałam żadnej części Zmierzchu, a Pattinsona znam tylko z pudelka Smile, ale trzeba przyznać, ze jest bardzo przystojny Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Pią Wrz 02, 2011 6:20 pm

Już chyba była o nim mowa. Wink Jest naprawdę przystojny, tylko ciągle wygląda jakby o siebie w ogóle nie dbał Wink

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Wrz 02, 2011 6:32 pm

Pattinson to jeden z przystojniejszych facetów. I owszem wygląda na niezadbanego, ale mnie cholernie pociąga, ma to cośSmile

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pią Wrz 02, 2011 6:33 pm

Powiem po prostu, Brytyjczyk. I nie potrzeba więcej żadnych wyjaśnień Very Happy
Brytyjczycy mają w sobie to coś. To samo ma również nasz Ed Smile

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Wrz 02, 2011 6:35 pm

haha, już kiedyś właśnie o tym pisałam, na 3 albo 4 stronie w tym temacie;D

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pią Wrz 02, 2011 6:46 pm

(wybacz, nie do końca czytałam, tylko przejrzałam zdjęcia, mea culpa!)

Bradleya uwielbiam od kilku lat, jest świetny!

Patrick... cóż... Very Happy

O jednym z tych panów było już wspominane, jednak wszyscy zasługują na znalezienie się tutaj Smile

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 7:37 pm

Citizen Erased, widzę, że masz podobny gust do mojego, bo też gustuję w Patinsonowych szczękach. Very Happy Patinsona naprawdę lubiłam, ale no jakoś za dużo go było w pewnym momencie wszędzie... Wolę go jako niechluj z potarganymi włosami niż "idealny edward". A co do Patricka, to w podobnym typie urody jest Hugh Jackman i jego preferuję, bo Patrick jest trochę za bardzo taki... milusi. Very Happy

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Wrz 02, 2011 8:08 pm

Pattinson jest, powiedziałabym, 'problematyczny'Wink Nie przekonuje mnie jako skrzący się Edward, ale tym bardziej nie podoba mi się w wersji na bezdomnego, spoconego ćpuna:
Natomiast świetnie wychodzi w wielu sesjach: garnitur, dwudniowy zarost, papieros i zwichrzony włos - to mu zdecydowanie pasuje i wygląda w tej opcji rewelacyjnie:

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 8:32 pm

Taaak, stylizacja na Jamesa Deana jest rewelacyjna. Fakt, z niektórymi swoimi niechlujnymi strojami przesadza.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Szkoda go na zmierzch i słitaśnego idola hot 13. Mnie zauroczył w HP IV, a im więcej go w zmierzchu to tym mniej mi sie podobał.

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Wrz 02, 2011 8:49 pm

Ja szczerze mówiąc jakoś nie zwróciłam na niego uwagi w HP, jak później usłyszałam, że grał Cedrica to byłam przekonana, że Cedric to był ten kapitan Gryfonów w quidditchu, w którym swego czasu 'byłam zakochana', ale okazało się, że to zupełnie inny człowiek:
Wink

Ja bym nie powiedziała, że 'szkoda go na Zmierzch'. Prawda jest taka, że ta rola bardzo mu pomogła, podejrzewam, że gdyby nie ona, pozostałby aktorem znanym niewielu, albo całkowicie zrezygnowałby z aktorstwa. Jeżeli chodzi o jego zdolności, to moim zdaniem wypada całkiem nieźle. Uwielbiam 'Little Ashes' i muszę powiedzieć, że Rob udźwignął rolę Dalego. W 'Remember me' i 'Wodzie dla słoni' też wypadł ok. W 'Zmierzchu' jest strasznie niemrawy, gra dwoma minami, zupełnie nie wiem dlaczego akurat w tym filmie tak źle wypada. Wiadomo - nie jest to wyjątkowo ambitna rola, ale jednak dałoby się z niej wycisnąć trochę więcej moim zdaniem.

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 9:00 pm

Ja się nim właśnie zaczęłam interesować w Harrym, ale fakt, sporo mu dała ta rola. A w zmierzchu... Pewnie ciężko się gra z toną makijażu, soczewkami i innymi bajerami. Poza tym, Edward zmierzchowy jednak ma taki.... niemrawy styl jednak. Very Happy

Co do Harry'ego to ja się podkochiwałam w książkowym Ronie. A Rupert też fajny, chociaż ostatnio jakoś nie bardzo. Ale uwielbiam za ten "Ronowy urok" Very Happy

No i mówiąc o Harrym nie można zapomnieć o najlepszej metamorfozie. Very Happy [You must be registered and logged in to see this image.]

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by gossip_ on Pią Wrz 02, 2011 9:03 pm

Rupert, Ron, oh to to samo . ♥♥

gossip_
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 180

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Wrz 02, 2011 9:11 pm

Ja w książce podkochiwałam się i w Cedricu i Ronie i tym kapitanie... Tylko Harry mnie jakoś nie kręciłSmile
To zdjęcie Ruperta, które wstawiłaś jest świetne. Szkoda tylko, że nie prezentuje się aż tak dobrze 'na żywo' (nie żebym go spotkała, ale wiecie co mam na myśli: premiery, zdjęcia z ulicy itd., a nie wystylizowane profesjonalne sesje). Mimo wszystko, wydaje się niesamowicie sympatycznym człowiekiem i bardzo go lubięWink

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 9:17 pm

Taaak, mimo, że w książce Cedrica było niewiele to mnie właśnie też jakoś zafascynował. Byłam strasznie wściekła, że w sumie przez to szlachectwo Harry'ego zginął. Very Happy A co do Ruperta to no właśnie, trochę się naszukałam, żeby znaleźć jego fajne zdjęcie. Bo fajny jest, ale właśnie w taki milutki sposób, a znaleźć stylizację, w której zwala z nóg ciężko. Very Happy

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Wrz 02, 2011 9:23 pm

Nie ładowało mi się wcześniej to zdjęcie Neville'a i myślałam, że tekst o metamorfozie dotyczy Ruperta. Zapomniałam o Nevilla'u a jest o czym pisać! Wygląda teraz nieziemsko porównując jego początki, 'wyrobił się' niesamowicie;)

Wracając do Cedrica - płakałam, gdy umierał i też byłam wściekła na Harry'ego...

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Pią Wrz 02, 2011 9:32 pm

Karolina oddała dobrze zdjęciami to co myślę o Pattinsonie Very Happy Tak w ogóle nie zapomnę dnia kilka lat temu, gdy moja mama wróciwszy z pracy zadała mi pytanie, mówiąc bardzo poważnym tonem: "Ola. Ty też kochasz tego Pattinsona?" Very Happy "Remember me" swoją drogą bardzo mi się podobało! Smile
Cedric książkowy mnie całkowicie zauroczył Wink Ron trochę mniej. Smile

Tom momentami też mi się podoba Very Happy
I największa przemiana Matthew, aż ciężko uwierzyć jak on dziś wygląda Very Happy

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 9:32 pm

Najbardziej w tej przemianie urzeka to, że Neville w książce przeszedł niezłą przemianę, tak samo, jak aktor. Z najbardziej ciapowatego chłopca z obsady wyrósł największy przystojniak. Very Happy Czego nie można powiedzieć np. o Tomie Feltonie, który po I i II filmie miał mnóstwo fanek, bo zapowiadał się ciekawie, a z każdym kolejnym filmem je tracił. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.] Ja tam w sumie nigdy nie byłam za Malfoyem, ani książkowym, ani zwłaszcza tym filmowym. Very Happy

I jeszcze, co do Malfoya, niesamowicie rozśmieszył mnie jego wygląd z 19 lat później
Spoiler:
Wszystkich ucharakteryzowali na niewiele starszych, a z niego niezłego dziada zrobili Very Happy

Ola - Żuri przepraszam, że Cię zedytowałam, ale chciałam zacytować xD

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Pią Wrz 02, 2011 9:39 pm

Żuri napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Najbardziej w tej przemianie urzeka to, że Neville w książce przeszedł niezłą przemianę, tak samo, jak aktor. Z najbardziej ciapowatego chłopca z obsady wyrósł największy przystojniak. Very Happy Czego nie można powiedzieć np. o Tomie Feltonie, który po I i II filmie miał mnóstwo fanek, bo zapowiadał się ciekawie, a z każdym kolejnym filmem je tracił. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.] Ja tam w sumie nigdy nie byłam za Malfoyem, ani książkowym, ani zwłaszcza tym filmowym. Very Happy

I jeszcze, co do Malfoya, niesamowicie rozśmieszył mnie jego wygląd z 19 lat później
Spoiler:
Wszystkich ucharakteryzowali na niewiele starszych, a z niego niezłego dziada zrobili Very Happy

Tom wygląda tu okropnie, i dlatego podoba mi się tylko momentami Very Happy

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Powrót do góry Go down

Pisanie by Citizen Erased on Pią Wrz 02, 2011 9:41 pm

Tak, z tego co wiem to starał się o rolę Rileya, którą dostał wcale nie najgorszy facet Very Happy

Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Wrz 02, 2011 9:43 pm

Ja wciąż nie widziałam ostatniej części! Ale rzeczywiście 'niezły dziad'Wink

Co do Draco - tak, w nim też byłam zakochana jakiś czas, ale tylko w tym książkowym. Zawsze mam jakiś taki odruch, że lubię czarne charaktery, bo podświadomie uważam, że tak naprawdę są wrażliwi, tylko trzeba im pomóc się otworzyćWink
Co do Toma - rzeczywiście, nie spodziewałam się, że tak będzie wyglądał, zapowiadał się na niezłego przystojniaka, ale i tak nie jest tragicznie. Moim zdaniem Dan jest chyba brzydszy od niego:
Choć wydaje mi się, że jakieś 2-3 lata temu wyglądał dużo gorzej niż teraz. To zdjęcie, które wstawiłam jest chyba starsze.

No proszę... Czas okazał się dla niego super łaskawy;)
Nawiasem mówiąc wyszukując to zdjęcie w google grafika zauważyłam, że po wpisaniu Matthew, pierwszym domyślnym wynikiem jest właśnie Lewis, przed Mcconaughey'em na przykład. Mówcie co chcecie, ale to też daje pewien obraz tego, jaką furorę robi ten chłopak.Smile

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Pią Wrz 02, 2011 9:50 pm

Poza tym jak się wpisze Matthew Lewis to podpowiedzi są Matthew Lewis hot/handsome/shirtless/2011 Very Happy

A z Danem faktycznie coś się stało nie tak.

Niby wygląda tu fajnie, ale jednak jakoś ten zarost wydaje się nie pasować, bo ma coś z dziecięcej urody.
[You must be registered and logged in to see this image.] Tego to już nie skomentuję. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.] a tu wygląda jak Kacper Kuszewski trochę.

Najbardziej Dana lubiłam za czasów Czary Ognia, wtedy najprzystojniej wyglądał. [You must be registered and logged in to see this image.] i ogólnie muszę przyznać, że stylizacja "na Harry'ego" dodaje mu dużo jednak.

Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Wrz 02, 2011 10:00 pm

Porównanie do Kacpra Kuszewskiego - cios poniżej pasa Very Happy

Tak, Dan jako Harry wygląda dużo lepiej.
Fajne zdjęcie.

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:47 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next