Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x17 The Princess Dowry

+37
lolka3005
kam1105
s
gaspar
Ania
Karolina
Kayra
xxl
netka
Diana
dzastulaa_
Blake
tajemnicza
karolla
DairDreamer
turtle
lily333
joanna1205
Numb3r_Fourt33n
Ella
Layla
Żuri
Justyna
depmod
pelcia22
shiva89
Joanna
antiba
Ginna
Gigi
Karo
Kasia
CallMeLady
brulion
frejabeha
Serena
Magda
41 posters

Strona 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_lcap9%5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_lcap26%5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_rcap 26% 
[ 11 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_lcap28%5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_lcap23%5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_lcap14%5x17 The Princess Dowry - Page 12 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 43
 
 

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Pon Mar 05, 2012 8:40 pm

Gigi napisał:eee bez emocji??? :> :> shiva89 widziałaś twarz Blair??? xD jak uśmiecha się i jest szczęśliwa???

Someonelikeyou napisał:
turtle napisał:Obejrzałam ostatnią scenę kilkakrotnie już... czy tylko mi wydaje się, że Blair bardzo boi się przed wyznaniem swoich uczuć? Mówi "nie dlatego przyszłam" jakby na wdechu... Kiedy Dan do niej podchodzi bierze głęboki oddech i dopiero wtedy mówi mu, że jej serce nie należy już do Chucka... a potem dość wyraźne przełyka slinę :ppp A kiedy Dan ją nagle całuje widać jak ona tego bardzo pragnęła... jak chciała takiej reakcji Dana na... trzeba powiedzieć odważne słowa.

Myślicie, że to może być związane z tym, ile razy Blair już sparzyła się na wyznaniu uczuć??

Myślę, że nie wydaję Ci się, to było chyba jasne Wink

Leighton zagrała to moim zdaniem znakomicie. Cała scena jest skonstruowana naprawdę dobrze, jak na Coburna, he. Blair jest wyraźnie spięta i zdecydowanie widać ulgę, kiedy Dan zaczyna ją całować. Widać, że jest to dla niej bardzo ważny moment. Myślę, że wypowiedzenie słów "moje serce nie należy już do Chucka" również jest bardzo ważne dla samej Blair. Musi zdobyć się tak, jak mówisz na wielką odwagę, a także mieć w świadomości to, że "moje serce należy do kogoś innego" wiele zmieni, nie tylko w jej świecie. Wydaję mi się, że spokojnie można nawiązać tu do słów Dana z drugiego sezonu: "You have to decide whats most important to you. Keeping your pride and getting nothing or taking a risk and maybe, maybe having everything." Smile

Generalnie wydaję mi się, że jest tu sporo nawiązań do CB, tylko oparte jest to raczej na dychotomii. Cały odcinek to chyba małe igrzyska, w których biorą udział CDB Wink

perfect post is perfect :*

i tak widać że była zdenerwowana. nie dziwię się bo to wielki krok do przodu. wreszcie xD

jak napisalam wczesniej nie posunelabym sie do jakichkolwiek nawiazan etc., ale napewno nie mozna mowic, ze ta scena nie miala nic w sobie. Ja dopiero wczoraj jak ja obejrzalam ponownie (sama scene bez otoczki GG) to zobaczylam, ze jest to calkiem ladna i slodka scena (bez wirowania, ktore wszytko psuje). To ze jej uczucia sie zmienily bylo dla niej nowe to i oczywistym jest, ze wypowiadala sie z wahaniem, a nie krzyczala od progu jakby to bylo oczywiste i latwe. Jakby Dana w tej scenie nie bylo to juz w ogole bym zaliczyla ja do extra scen Wink najbardziej podobal mi sie 'pijany' glos Blair, na serio to bylo mega fajne. taka pijana miloscia Very Happy

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Kayra Pon Mar 05, 2012 9:18 pm

lily333 napisał:Nie powiedziałam, że ktoś powiedział, że Dan zrobił dobrze, ale dużo osób stwierdziło, że Dan miał przynajmniej dobre wytłumaczenie, dlaczego wysłał filmik.
Dan ma zawsze na wszystko dobre wytłumaczenia. Tak samo jak wtedy wykorzystał Serenę, żeby dostać się "do środka" tego świata który opisał w książce (przecież on tak nie chciał - ale jednak zrobił). Nie zdziwiłabym się,gdyby ostatecznie okazało się, że jego "wielka miłość" do Blair była tylko częścią większego planu. On od samego początku mi się nie podoba.. taki jakiś cicho ciemny.
Co do potencjalnego związku z Blair.. czarno to widzę. Zwyczajnie go nie stać na spotykanie się z kimś z jej pozycją społeczną, która przecież jest dla Blair bardzo ważna.

Kayra

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Kayra Pon Mar 05, 2012 9:23 pm

hollywoodrose napisał: Wreszcie w GG zobaczymy jakiś romantyczny, oparty na zaufaniu i przyjaźni związek. Bez intryg i sabotaży. To chyba coś o czym Blair zawsze marzyła.

Hm.... gdyby nie sabotaż ze strony Dana ten związek nie miałby miejsca.

Kayra

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Pon Mar 05, 2012 9:33 pm

Kayra napisał:
lily333 napisał:Nie powiedziałam, że ktoś powiedział, że Dan zrobił dobrze, ale dużo osób stwierdziło, że Dan miał przynajmniej dobre wytłumaczenie, dlaczego wysłał filmik.
Dan ma zawsze na wszystko dobre wytłumaczenia. Tak samo jak wtedy wykorzystał Serenę, żeby dostać się "do środka" tego świata który opisał w książce (przecież on tak nie chciał - ale jednak zrobił). Nie zdziwiłabym się,gdyby ostatecznie okazało się, że jego "wielka miłość" do Blair była tylko częścią większego planu. On od samego początku mi się nie podoba.. taki jakiś cicho ciemny.
Co do potencjalnego związku z Blair.. czarno to widzę. Zwyczajnie go nie stać na spotykanie się z kimś z jej pozycją społeczną, która przecież jest dla Blair bardzo ważna.

Dan cicho ciemny Very Happy

Blair ostatnio kompletnie pozmieniala swoje priorytety, jedynie mozemy zadac sobie pytanie na jak dlugo.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by hollywoodrose Pon Mar 05, 2012 9:57 pm

Kayra napisał:
hollywoodrose napisał: Wreszcie w GG zobaczymy jakiś romantyczny, oparty na zaufaniu i przyjaźni związek. Bez intryg i sabotaży. To chyba coś o czym Blair zawsze marzyła.

Hm.... gdyby nie sabotaż ze strony Dana ten związek nie miałby miejsca.
On jako jedyny wiedział co Blair czuje w związku ze ślubem, pomagał jej w tym całym pakcie z Bogiem i uporaniem się ze stratą dziecka i Chucka. To nie był sabotaż, a jedynie próba ratowania jej. Jego również zdziwiło to, że uciekła z Nim gdy tylko Louis pokazał swoje prawdziwe oblicze. Potem chyba jednak go poniosło i okazał ludzki odruch- egoizm. Zaczął walczyć o to co kocha. Zresztą Blair w odcinku 15 kolejny raz zrezygnowała z szansy bycia z Chuckiem chociaż kiedy wiedziała, że to nie On wysłał wideo. I Dan nie miał wpływu na jej decyzję. Poza tym gdy Blair dowiedziała się o tym, że to on wysłał nagranie Plotkarze wybaczyła mu. Dan wziął na siebie całkowitą winę za to, że Blair i Chuck nie są razem, mimo że nie był za to odpowiedzialny.
Zgadzam się z tym, że Dan przy Blair stał się wyrazisty bardziej. Chociaż jego postać od początku była ciekawa, bynajmniej dla mnie. Oni się świetnie uzupełniają i rozumieją. Ostatnia scena odcinka 17 to pokazała.

hollywoodrose

Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Freya Pon Mar 05, 2012 11:06 pm

Długo oglądałam ten odcinek. Zmęczyłam go, szczerze mówiąc, ale i tak cud, że się za niego zabrałam, bo trochę się bałam, co zobaczę Wink A tu- to, co zwykle. Blair między owsem a sianem. To jej zachowanie wobec Chucka jest zwyczajnie niesmaczne, cokolwiek czuje do Dana. Ja wiem, że to serialowa postać, ale scenarzyści powinni mieć szczątki przyzwoitości. O ile Chuck działał zazwyczaj w afekcie (i chyba dlatego jego przewinienia są przeze mnie mniej negatywnie odbierane), to ona z zupełną beztroską, najprościej na świecie, poleciała w inną stronę. To zaczyna być dla niej typowe. Chuck ją za hotel, ona jego za koronę. Jeden jeden. Analogia "Dan, Dan, Dan" do 25 odcinka 2 serii i "i love you too" trochę mnie rozbawiła, ciekawe, czy to był przypadek. Zirytowała mnie także Lily, ja rozumiem, Ivy ich oszukała, ale do licha, kłócenie się o kasę, nim CeeCee została pochowana, to żenujące. Tym bardziej, że kasy L. nie brakuje. Mam nadzieję, że wątek Ivy troszkę wysunie się poza drugi plan dzięki tej akcji. Bo to coś odżywczego po wszyscy-gonią-wokół-Blair-bo-ona-nie-wie-co-czuje. Również Nate i Charlie są fajni, tacy...zwykli? Nawet mi nie przeszkadza, że ich wątek jest średnio interesujący. Serena dostała broń do ręki - jako nowa Plotkara może snuć intrygi, tylko co tu można jeszcze mocniej zamotać... Georgina w końcu w niezłym stylu - i Philip też zabawny. Ogólnie słaby odcinek. Prowadzenie Dair jak na razie mdłe, bez wyrazu, o wiele lepszymi byli przyjaciółmi i stało się to, czego się obawiałam - jako para, miłość, uczucie jakoś nie mają dla mnie wiarygodności. Jakoś tego nie kupuję. Ale jako że nie chciałabym Chair póki co, mam nadzieję, że jakoś ich "podkręcą". No i jeszcze... kolejna siostra Sereny. Dziewczyna ma szczęście do półrodzeństwa i nierodzeństwa.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Żuri Pon Mar 05, 2012 11:11 pm

Czekam na zakończenie Nate + Lola, Blair + Chuck, Dan + Ivy. Wtedy wszyscy się staną jedną, wielką rodziną I love you
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Freya Pon Mar 05, 2012 11:31 pm

Żuri napisał:Czekam na zakończenie Nate + Lola, Blair + Chuck, Dan + Ivy. Wtedy wszyscy się staną jedną, wielką rodziną I love you

Żuri, obyś nie doczekała się Nate + Rufus, Dan + Dorota, Ivy + Philip, Chuck + Monkey, Lonely Blair. To będzie dopiero rodzinka I love you
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Pon Mar 05, 2012 11:42 pm

Rufus to z bylby z Natem dla pieniedzy chyba Very Happy
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Joanna Wto Mar 06, 2012 8:39 am

hollywoodrose napisał:
Kayra napisał:
hollywoodrose napisał: Wreszcie w GG zobaczymy jakiś romantyczny, oparty na zaufaniu i przyjaźni związek. Bez intryg i sabotaży. To chyba coś o czym Blair zawsze marzyła.

Hm.... gdyby nie sabotaż ze strony Dana ten związek nie miałby miejsca.
On jako jedyny wiedział co Blair czuje w związku ze ślubem, pomagał jej w tym całym pakcie z Bogiem i uporaniem się ze stratą dziecka i Chucka. To nie był sabotaż, a jedynie próba ratowania jej. Jego również zdziwiło to, że uciekła z Nim gdy tylko Louis pokazał swoje prawdziwe oblicze. Potem chyba jednak go poniosło i okazał ludzki odruch- egoizm. Zaczął walczyć o to co kocha. Zresztą Blair w odcinku 15 kolejny raz zrezygnowała z szansy bycia z Chuckiem chociaż kiedy wiedziała, że to nie On wysłał wideo. I Dan nie miał wpływu na jej decyzję. Poza tym gdy Blair dowiedziała się o tym, że to on wysłał nagranie Plotkarze wybaczyła mu. Dan wziął na siebie całkowitą winę za to, że Blair i Chuck nie są razem, mimo że nie był za to odpowiedzialny.
Zgadzam się z tym, że Dan przy Blair stał się wyrazisty bardziej. Chociaż jego postać od początku była ciekawa, bynajmniej dla mnie. Oni się świetnie uzupełniają i rozumieją. Ostatnia scena odcinka 17 to pokazała.

hollywoodrose zgadzam sie z toba w 100% Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lana Pią Mar 09, 2012 1:55 am

Rozczarował mnie ten odcinek... Dotychczas uwielbiałam Blair teraz powoli mam jej dość... Dana to juz całkiem usunełabym z serialu, był spoko jako jej przyjaciel ale jako partner?? To chyba jakiś żart??:/ Jak mozna kogoś kochać ciągle starać sie z nim być a nagle się rozmyśleć się i być z kimś innym?? No ok rozumiem że nie zdawała sobie sprawy ze czuje cos do Dana, no ale bez przesady i ten denny tekst ze kocha C i zawsze będzie kochać ale nie jest w nim zakochana?? To co ona w końcu czuła do Chucka?? Bo chyba naprawde nie kochała go skoro wielu spraw nie potrafiła mu wybaczyć a Danowi tak ogromne swiństwo tak?? Chciałam kiedyś by Chair były razem " na zawsze" chodz uważałam że Bass na nią nie zasługuję, to w końcu sie zmieni i na nią zasłuzy, teraz uważam ze to Blair nie zasługuje na kogos takiego jak on, bo jest dla niej za wspaniały, a niech se jest z Danem mieszkaja w skromnym mieszkanku, ona pomywa gary sorry ale z takim podejściem do wszystkiego to powinna tak skończyć bo obecnie nie zasługuje na nic dobrego...
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Justyna Pią Mar 09, 2012 8:26 am

lana napisał:Rozczarował mnie ten odcinek... Dotychczas uwielbiałam Blair teraz powoli mam jej dość... Dana to juz całkiem usunełabym z serialu, był spoko jako jej przyjaciel ale jako partner?? To chyba jakiś żart??:/ Jak mozna kogoś kochać ciągle starać sie z nim być a nagle się rozmyśleć się i być z kimś innym?? No ok rozumiem że nie zdawała sobie sprawy ze czuje cos do Dana, no ale bez przesady i ten denny tekst ze kocha C i zawsze będzie kochać ale nie jest w nim zakochana?? To co ona w końcu czuła do Chucka?? Bo chyba naprawde nie kochała go skoro wielu spraw nie potrafiła mu wybaczyć a Danowi tak ogromne swiństwo tak?? Chciałam kiedyś by Chair były razem " na zawsze" chodz uważałam że Bass na nią nie zasługuję, to w końcu sie zmieni i na nią zasłuzy, teraz uważam ze to Blair nie zasługuje na kogos takiego jak on, bo jest dla niej za wspaniały, a niech se jest z Danem mieszkaja w skromnym mieszkanku, ona pomywa gary sorry ale z takim podejściem do wszystkiego to powinna tak skończyć bo obecnie nie zasługuje na nic dobrego...

Jestem wielką fanką Chair, zawsze byłam i pewnie zawsze będę, za Danem nie przepadam w 5 sezonie, Blair też doprowadza mnie do szału od jakiegoś czasu. Też nie rozumiem zachowania Blair, najpierw gada jak bardzo kocha Chucka a teraz nagle w jednej chwili jej się odmienia i czuje coś do Dana, masakra Mad Ale kompletnie nie zgodzę się z Tobą, że B wielu spraw nie potrafiła wybaczyć Chuckowi bo prawda jest taka, że wybaczała mu o wiele więcej i o wiele gorsze rzeczy. Dan nie zachował się super ale jest i tak najbardziej moralnym bohaterem i po tych paru wpadkach nie można go od razu porównywać do Chucka bo ten robił gorsze rzeczy. A to jak się zachował w ostatnim odcinku to było kompletne przegięcie. Jako jego fanka zawsze będę go w pewien sposób tłumaczyła ale na pewno nie zgodzę się z tym, że Dana można porównać do Chucka pod względem "świństw" bo u Dana jego wpadki można policzyć na palcach u rąk natomiast na świństwa Chucka trzeba by było rąk i nóg nas wszystkich Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Pią Mar 09, 2012 8:08 pm

lana napisał:Rozczarował mnie ten odcinek... Dotychczas uwielbiałam Blair teraz powoli mam jej dość... Dana to juz całkiem usunełabym z serialu, był spoko jako jej przyjaciel ale jako partner?? To chyba jakiś żart??:/ Jak mozna kogoś kochać ciągle starać sie z nim być a nagle się rozmyśleć się i być z kimś innym?? No ok rozumiem że nie zdawała sobie sprawy ze czuje cos do Dana, no ale bez przesady i ten denny tekst ze kocha C i zawsze będzie kochać ale nie jest w nim zakochana?? To co ona w końcu czuła do Chucka?? Bo chyba naprawde nie kochała go skoro wielu spraw nie potrafiła mu wybaczyć a Danowi tak ogromne swiństwo tak?? Chciałam kiedyś by Chair były razem " na zawsze" chodz uważałam że Bass na nią nie zasługuję, to w końcu sie zmieni i na nią zasłuzy, teraz uważam ze to Blair nie zasługuje na kogos takiego jak on, bo jest dla niej za wspaniały, a niech se jest z Danem mieszkaja w skromnym mieszkanku, ona pomywa gary sorry ale z takim podejściem do wszystkiego to powinna tak skończyć bo obecnie nie zasługuje na nic dobrego...

sorry ale WTF xD

Blair wybaczała Chuckowi wszystko nawet jak sprzedał ją za hotel czy roztrzaskał szkło na jej policzku. masakra. powinna już dawno wypiąć się na niego. a tu jeszcze wyjeżdża z tekstem NOT THE WAY YOU DESERVED. powiem tylko GROSS.

i sorry ale kompletnie nie rozumiem fanów którzy mówią że Blair nie zasługuje na Chucka. SERIO???? Chuck rozwalał jej życie latami. ona wyznaje że go ciągle kocha ale nie chce z nim być po prostu i jest nagle zła i na stos najlepiej ją tak samo jak Dana który zrobił jeden błąd. szczerze to pytam O CO CHODZI???? jak ktoś mi mówi że są podwójne standardy fanów Dair albo Dana to ja pytam jak to nazwać. SERIO.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Freya Pią Mar 09, 2012 8:31 pm

Gigi, po co te nerwy xD jak dla mnie Lana ma sporo racji, bo tekst "kocham cię ale nie jestem w tobie zakochana" to taka żenada dla uciszenia sumienia. Sprzedanie za hotel, koronny argument, też tu odpada. Blair wymieniła Chucka na koronę, jak dla mnie remis w tej sprawie. Nie roztrzaskał jej szkła na policzku (chyba że opuściłam epizod jakiś), tylko z niemocy uderzył pięścią ponad nią. To duża różnica. Chuck rozwalał Blair życie latami? A cóż on takiego zrobił? Oboje z sobą pogrywali, nie widzę tu ofiar. Jak już mówiłam, Blair też ma swoje za uszami. Dan nie zrobił jednego błędu. Dan po prostu obrócił się o 180 stopni i nie każdemu to może odpowiadać. Na przykład mi, jak już wspomniałam w innym temacie, się nie podoba i zupełnie mnie nie przekonuje zakochany w Blair, ale to już rzecz gustu i podejścia do serialu. Ostatniego zdania trochę nie rozumiem, więc się nie odniosę, ale patrząc obiektywnie - Blair, która jeszcze parę odcinków temu śmiertelnie kochała Chucka, a teraz tak bardzo kocha Dana, że nawet mówi mu po imieniu, jak dla mnie jest w chwili obecnej większym badassem niż Chuck.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Pią Mar 09, 2012 8:41 pm

Freya zero nerwów z mojej strony Very Happy Very Happy

przecież kocham cię ale nie jestem z tobą to nie pierwszy raz u nich. nie wiem z czego tu dziwić się. poważnie. to może być męczące. mnie to męczy ale widać wyraźnie że scenarzyści boją się gwałtownych ruchów i z ŻĄDNĄ parą nie zrobili tak że ktoś mówi nigdy nie będę cię kochać. zrobili to z Blair w czwartym sezonie że nie kocham cię i LOL jak to skończyło się xD

i sorry ale według mnie tak jest. Blair go kocha tragiczną miłością xD ale zrobiła wielki krok odchodząc od niego i przyznając że to nie do niego ma teraz uczucia. to już było widać dawno. dobrze że mu to powiedziała. ale co tam pomińmy to i jedziemy z Blair na stos Very Happy Very Happy

kiedy Blair wymieniła Chucka na koronę?? omg czy ja coś przegapiłam?? Razz Razz

Blair ma swoje za uszami. ale Blair wie kiedy powiedzieć stop i ma wyrzuty sumienia a Chuck żadnych. ten odcinek to pokazał bardzo dobrze. Chuck ma free pass ZAWSZE.

Blair nie powiedziała że kocha Dana?? hello?? Razz Razz Blair przyznała że była w denial. przecież to norma u niej. można za to denial jej nie lubić ale żeby podważać to :/ :/

i taaa hotel i szkło to nic. szkło chyba powinnaś obejrzeć jeszcze raz. bo Chuck krzyczy JESTEŚ MOJA!!!! chwyta ją i rzuca na fotel ... a potem ze złości rozbija szkło które jest 5?? 10?? cm nad głową Blair. o tak Chuck biedaczek Blair nie powinna mieć w tym miejscu swojej głowy xD Blair przychodzi do niego następnego dnia a on z tekstem Look who finally came to her senses. SERIO???
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Freya Pią Mar 09, 2012 9:17 pm

Zamieniła go na koronę, wybierając Louisa. Na moje na jedno wychodzi, choć oczywiście nie było umowy. To nie chodzi o to, że Chuck jest bez winy. Rzecz po prostu w tym, że Chuck przynajmniej ma swoją linię zachowań, a Blair to pyłek na wietrze i źle się ją taką ogląda po prostu, nie wciągając się w jałową dyskusję ona mnie po prostu wnerwia taka, jaka jest ostatnio xD
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Pią Mar 09, 2012 9:57 pm

eee z tego co pamiętam to Chuck wybrał za nią i powiedział żeby szła do Louisa bo ta powiedziała że chce być nieszczęśliwa z Chuckiem xD potem znowu mówi że nie wie co to szczęście to Dan ją zaprowadził do Chucka a potem bóg i na koniec odrzuca Chucka kilka razy. według mnie sytuacja jasna jak słońce Razz Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Freya Pią Mar 09, 2012 10:03 pm

Blair ma chyba mózg (przypuszczam) i zarówno do księcia, jak i Jacka swego czasu poszła sama, Chuck jej nie zmuszał, tylko dał wybór. Nie widzę więc powodu, by nadawać jej status pokrzywdzonej Wink
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Karolina Pią Mar 09, 2012 10:16 pm

Gigi napisał:
i sorry ale kompletnie nie rozumiem fanów którzy mówią że Blair nie zasługuje na Chucka. SERIO????

I couldn't agree more.

[You must be registered and logged in to see this image.]



mała rzecz a cieszy Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lana Pią Mar 09, 2012 10:20 pm

Gigi napisał:
i sorry ale kompletnie nie rozumiem fanów którzy mówią że Chuck nie zasługuje na Blair. SERIO???? Chuck rozwalał jej życie latami. ona wyznaje że go ciągle kocha ale nie chce z nim być po prostu i jest nagle zła i na stos najlepiej ją tak samo jak Dana który zrobił jeden błąd. szczerze to pytam O CO CHODZI???? jak ktoś mi mówi że są podwójne standardy fanów Dair albo Dana to ja pytam jak to nazwać. SERIO.
Widzę ze nie zrozumiałaś co chciałam powiedzieć więc trochę wyjaśnie:
Ja napisałam ze kiedyś uważałam ze on na nią nie zasługiwał, ale szczerze byli siebie warci;)
A napisałam też że to BLAIR teraz nie zasługuje na Chucka Wink
No i pozatym teraz jakos nie bardzo bym chciała zeby byli znów razem, ale też bym nie chciała zeby była z Danem.
Nie chce ja wysłać na stos ale poprostu mam dość tego co sie z nia dzieję, więc powinna się ogarnąć, zastanowic czego ona w końcu chce...
Do Dana nic nie mam tylko wkurzył mnie tym wysłaniem filmiku, a pozatym to kąpletnie nie pasują z Blair do siebie uwielbiałam ich jako przyjaciół ale nigdy nie polubie jako pary...
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Pią Mar 09, 2012 10:50 pm

Karo :*** fakt mała moc a cieszy ahaha xD

Freya ooo tak Very Happy Very Happy ja odróżniam miłość w której dziewczyna zna swoją wartość od tej w której nie zna kompletnie i nie ma szacunku do siebie samej Razz Razz i odróżniam też to kiedy ktoś coś robi w imię mniejszego lub większego dobra od buractwa sorry xD

zresztą nie mam zamiaru kłócić się. komuś nie podoba się Blair to spoko. moim zdaniem jest ostatnio najfajniejsza od czasu sezonu 1. zna swoją wartość wie czego chce wrócił jej humor i rozum.

lana zastanowiła się od 5x13 zbywa Chucka :> :> naprawdę wydaję mi się że każdy z nas ogląda inny serial xD Blair zawsze była przywiązana do Chucka co to za nowość
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lana Sob Mar 10, 2012 1:09 am

Ja sie nie kłucę, wyrazam tylko swoja opinię Smile
Co do zbywania, to zbywanie kogoś to nie jest to samo co powiedzenie komus że to ostateczny koniec, Dopiero wtedy to jest poważna decyzja podjęta przez zdecydowanie się na coś... Blair wreszcie to zrobiła ale i tak nie podoba mi sie co ostatnio sie z nia działo...Mam nadzieję ze teraz kiedy powoli zaczyna rozumieć czego w końcu chce zacznie być z powrotem fajna;)
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Żuri Sob Mar 10, 2012 1:13 am

Gigi napisał:
zresztą nie mam zamiaru kłócić się. komuś nie podoba się Blair to spoko. moim zdaniem jest ostatnio najfajniejsza od czasu sezonu 1. zna swoją wartość wie czego chce wrócił jej humor i rozum.



Aaaaaa... Mogę zrozumieć, że Dan Ci się podoba, bo jest Dair. Ale naprawdę Twoim zdaniem teraz jest najfajniejsza Blair, jak dotychczas? :O Tego kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć, moim zdaniem Blair jest coraz gorsza i to nie chodzi o moją niechęć do jej bycia z Danem. Naprawdę taka zła dla Ciebie była w pierwszym sezonie, że teraz jest najlepsza? Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sob Mar 10, 2012 1:23 am

jasne od czasu sezonu 1 ostatnio Blair najbardziej podoba mi się wliczając w to kilka odcinków z sezonu 4. Blair jest najlepsza w ostatnich odcinkach już od dawna. przezabawna z charakterem i przeprosinami w 5x14. w 5x15 i 5x16 to typowa Blair dbająca o przyjaźń i innych a potem zaprzeczająca samej sobie Very Happy Very Happy 5x17 wielka decyzja na wielki plus i ogólnie niechęć do gierek. naprawdę spory krok po księżniczce limuzynach i bogach Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lana Sob Mar 10, 2012 1:57 am

Gigi napisał:jasne od czasu sezonu 1 ostatnio Blair najbardziej podoba mi się wliczając w to kilka odcinków z sezonu 4. Blair jest najlepsza w ostatnich odcinkach już od dawna. przezabawna z charakterem i przeprosinami w 5x14. w 5x15 i 5x16 to typowa Blair dbająca o przyjaźń i innych a potem zaprzeczająca samej sobie Very Happy Very Happy 5x17 wielka decyzja na wielki plus i ogólnie niechęć do gierek. naprawdę spory krok po księżniczce limuzynach i bogach Very Happy Very Happy

Z jednej strony musze Ci przyznać rację, jej dbanie o przyjaźń jest teraz wspaniałe, jednak brakuje mi starej Blair, dla mnie tamta była zabawniejsza, ciekawsza Wink
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 12 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach