5x17 The Princess Dowry

Strona 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_lcap9%5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_lcap26%5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_rcap 26% 
[ 11 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_lcap28%5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_lcap23%5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_lcap14%5x17 The Princess Dowry - Page 3 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]

Wszystkich Głosów : 43

5x17 The Princess Dowry - Page 3 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi on Wto Lut 28, 2012 11:58 pm

CallMeLady napisał:
karolla napisał:odcinek słaby, chaotyczny strasznie, zero zaskoczenia momentami które miały zszokować... co do stypy to porażka, tak kochali Cece a jakoś żałoby nie było widać, Lily i Carol umarła matka a ich zachowanie było żałosne...

Lola/Nate - myślałam że ten wątek lepiej "pociągną" i że Nate w końcu się trochę nabiega za jakąś dziewczyną a Lola będzie trudniejsza do zdobycia, mimo że ładnie razem wyglądają to jestem zawiedziona ich wątkiem, Nate znowu wtopił się w tło

Blair na minus za rozmowę z Chuckiem, tutaj podpisuje się pod tym co napisała joanna1205 : "Kocham Cię, zawsze będę, ale nie jestem w tobie zakochana, przynajmniej nie teraz". Tak się nikogo nie rzuca. To jest granda. To jest trzymanie kogoś na tzw. haku. To tak jakby mu powiedziała - teraz muszą popróbować czegoś innego, ale może się to zmieni, a może nie" dokładnie, Blair ostatnio często bywa egoistką, to jest takie pozostawienie sobie otwartej furtki u Chucka

Chuck zachowywał się jak dupek ale przynajmniej chwilami przypominał starego Chucka, scena jak Blair go opieprza a on na spokojnie pochłania truskawki mnie rozwaliła Razz

ostatnia scena Dana i Blair - nawiązanie do 2x25 zupełnie nie potrzebne, dialog na poziomie niektórych dialogów CB, też czułam się zażenowana oglądając tą scenę, ale ok nie chce się nad tym zagłębiać i obrzydzać fanom Dair ich wyczekiwany moment

na plus Serena, Dorota, Georgina, Lola za konfrontacje z rodzinką, a największa gwiazda odcinka to mąż Georginy - po prostu mistrz Smile

wlasnie, ja tez dokladnie tak samo odebralam slowa Blair, o tym, ze w tym momencie nie jest w nim zakochana. To ze mowila, ze go kocha i bedzie, ale nie jest zakochana to ja rozumiem. Delikatna wersja kosza. Koachal, ale nie na tyle by byc z toba. ale tego 'nie w tym momencie', to juz nie musili dodawac. Ja starsznie sie tym zawiodlam. Scenarzysci nie szanuja widzow ostatnio i bardzo czesto obrazaja nasza inteligencje, chociazby przez wczorajsze dialogi miedzy D/C/B. takie jedno wielkie bla bla bla.

LOL w takim razie Nair jest trzymane na haku 5 lat xD podobnie Derena Very Happy Very Happy Chair wróci na pewno ale na razie trzeba move on :> :> zawsze to dodają żeby fani nie płakali xD come on Razz Razz

CallMeLady bla bla bla?? xD przeczytaj co napisała turtle to nie takie bla bla bla jak wydaje się Very Happy Very Happy

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pisanie by tajemnicza on Sro Lut 29, 2012 10:39 am

Odcinek średni, jedynie ostatnie dwie minuty sprawiły, że choć troche ten odcinek mi się podobał. Czekałam na ten moment od połowy 4 sezonu i się nie zawiodłam. Blair i Dan są świetni, jak można nie zauważać pomiędzy nimi chemii? Jeżeli przeciwnicy Dair nie przekonali się do tej pary po tym odcinku to chyba nigdy już tego nie zrobią.

CallMeLady napisał:
karolla napisał:odcinek słaby, chaotyczny strasznie, zero zaskoczenia momentami które miały zszokować... co do stypy to porażka, tak kochali Cece a jakoś żałoby nie było widać, Lily i Carol umarła matka a ich zachowanie było żałosne...

Lola/Nate - myślałam że ten wątek lepiej "pociągną" i że Nate w końcu się trochę nabiega za jakąś dziewczyną a Lola będzie trudniejsza do zdobycia, mimo że ładnie razem wyglądają to jestem zawiedziona ich wątkiem, Nate znowu wtopił się w tło

Blair na minus za rozmowę z Chuckiem, tutaj podpisuje się pod tym co napisała joanna1205 : "Kocham Cię, zawsze będę, ale nie jestem w tobie zakochana, przynajmniej nie teraz". Tak się nikogo nie rzuca. To jest granda. To jest trzymanie kogoś na tzw. haku. To tak jakby mu powiedziała - teraz muszą popróbować czegoś innego, ale może się to zmieni, a może nie" dokładnie, Blair ostatnio często bywa egoistką, to jest takie pozostawienie sobie otwartej furtki u Chucka

Chuck zachowywał się jak dupek ale przynajmniej chwilami przypominał starego Chucka, scena jak Blair go opieprza a on na spokojnie pochłania truskawki mnie rozwaliła Razz

ostatnia scena Dana i Blair - nawiązanie do 2x25 zupełnie nie potrzebne, dialog na poziomie niektórych dialogów CB, też czułam się zażenowana oglądając tą scenę, ale ok nie chce się nad tym zagłębiać i obrzydzać fanom Dair ich wyczekiwany moment

na plus Serena, Dorota, Georgina, Lola za konfrontacje z rodzinką, a największa gwiazda odcinka to mąż Georginy - po prostu mistrz Smile

wlasnie, ja tez dokladnie tak samo odebralam slowa Blair, o tym, ze w tym momencie nie jest w nim zakochana. To ze mowila, ze go kocha i bedzie, ale nie jest zakochana to ja rozumiem. Delikatna wersja kosza. Koachal, ale nie na tyle by byc z toba. ale tego 'nie w tym momencie', to juz nie musili dodawac. Ja starsznie sie tym zawiodlam. Scenarzysci nie szanuja widzow ostatnio i bardzo czesto obrazaja nasza inteligencje, chociazby przez wczorajsze dialogi miedzy D/C/B. takie jedno wielkie bla bla bla.

Odniosłam podobne wrażenie. Myślę, że ani dla fanów Chair ani dla fanów Dair taki obrót sprawy nie byłby dobry. Dla fanów Dair byłby to ogromny zawód, związek Blair i Dana miał być dla nas czymś czystym, prostym a powrót Blair do Chucka zrujnowałby ten związek kompletnie i nie wyobrażam sobie, że po czymś takim mogliby znowu tworzyć parę, a jeżeli scenarzyści nadal mają w planach Chair to niepotrzebnie mieszają w tym wątku związkiem Blair z Danem, w takim wypadku lepiej, żeby zostali przyjaciółmi.
Podsumowując uważam, że trzymając dwie sroki za ogon producenci GG mogą stracić i fanów Chair i fanów Dair.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Sro Lut 29, 2012 12:55 pm

Gigi napisał:
CallMeLady napisał:

LOL w takim razie Nair jest trzymane na haku 5 lat xD podobnie Derena Very Happy Very Happy Chair wróci na pewno ale na razie trzeba move on :> :> zawsze to dodają żeby fani nie płakali xD come on Razz Razz

CallMeLady bla bla bla?? xD przeczytaj co napisała turtle to nie takie bla bla bla jak wydaje się Very Happy Very Happy

dla mnie i nie jestem odosobniona w tej opinii, dialogi pomiedzy D/B, C/B i C/B/D to bylo jedno wielkie robienie z widzow polglowkow. I jestem w stanie zrozumiec, ze fani Dair jak Chuck mowi to slysza:blablabla, a jak Dan to: robie to wszytko dla ciebie, chcialem dobrze etc.
ja slysze jedno wielkie blablabla. Scenariusz tego odcinka zostal bardzo zle napisany, a rozmowy miedzy ta trojka byly tak ubogie, ze az mi bylo przykro, ze to ogladam.

Co do Nair to chyba zdajesz sobie sprawe, ze byla to troche inna sytuacja niz miedzy CB. Tym razem zrobili to specjalnie zostawili sobie otwarta furtke, bo chyba wszyscy sobie zdaja sprawe, ze nie bedziemy ogladac tylko Dair do konca 6 serii. Najlepsze jest to, ze ludzie potrafia sie dopatrzec jakis dziwnych podtekstow w spojrzeniu Blair, ktorego nawet nie bylo, a w tak oczywistym momencie, beda szli w zaparte, ze slyszeli zupelnie co innego.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lut 29, 2012 1:07 pm

ale nie kumam o co chodzi z tym bla bla bla??? i co tu ma do rzeczy Dan vs Chuck :/ :/ przecież powiedziałam lubię interpretację turtle pokazuje że to nie jest bla bla bla a głębsza sprawa.

przecież Nair i Derena dostali takie same słowa o matko o co chodzi. to są słowa które zawsze pojawiają się i mówiłam że na razie trzeba move on a potem Chair pewnie powróci. o co chodzi :/ :/

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Sro Lut 29, 2012 1:45 pm

ja tu dyskutuje poziom dialogow pomiedzy ta trojka, a turtle jaki Dan byl bezinteresowny.

Jezeli nie widzisz, ze scenarzysci dodajac 'przynajmniej nie teraz' nie zostawiaja sobie furtki i nadziei fanom Chair, a ja sie czepiam, to masz do tego prawo. ja uwazam, ze to robienie fanow w balona i to fanow Chair i Dair.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lut 29, 2012 1:56 pm

i tak nie rozumiem xD przecież te dialogi pokazały o co chodzi.

a jeżeli chodzi o furtkę to przecież powiedziałam :> :> tak samo ma Nair i Derena to znaczy że mogą wrócić albo nie w sytuacji Chair jestem pewna że wrócą bo inaczej Chuckistan przeprowadzi zamach na ich życie xD naprawdę nie chcielibyście mieć nadziei?? ok xD

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Sro Lut 29, 2012 2:12 pm

ze ja Chuckistan? Normalnie Chuckistan jako argument na wszytko. takimi tekstami udawadniasz, ze fanatyczni fani obu stron niczym sie od siebie nie roznia lol!

obejrzalam sobie sceny z Nair i nie wydaje mi sie, ze zostaly w podobny sposob zakonczone. Dereny nie pamietam.

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lut 29, 2012 2:16 pm

CallMeLady przeczytaj jeszcze raz co Gigi napisała bo chyba nie rozumiesz Razz

Nair, Derena i Chair otrzymały te same słowa o tym, że 'będę Cię kochać zawsze et. cetera'

I chyba każdy nawet najgorliwszy fan Dair wie, że i tak CB do siebie wrócą, chociażby ze względu na Chuckistan, czy jakiegokolwiek innego.

Dziwne jest to, że fanów Chair to nie cieszy po prostu, że w słowach Blair otrzymali nadzieję na ich powrót.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Sro Lut 29, 2012 2:20 pm

Kasia napisał:CallMeLady przeczytaj jeszcze raz co Gigi napisała bo chyba nie rozumiesz Razz

Nair, Derena i Chair otrzymały te same słowa o tym, że 'będę Cię kochać zawsze et. cetera'

I chyba każdy nawet najgorliwszy fan Dair wie, że i tak CB do siebie wrócą, chociażby ze względu na Chuckistan, czy jakiegokolwiek innego.

Dziwne jest to, że fanów Chair to nie cieszy po prostu, że w słowach Blair otrzymali nadzieję na ich powrót.

ktorej czesci nie zrozumialam?
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Lut 29, 2012 2:23 pm

Ja się może wtrącę, ale poruszę jeszcze raz temat - ten odcinek nie miał zmienić życia bohaterów na zawsze?
Serena? Ok, ma siostre jeszcze o tym nie wie
Blair traci kase
Nate... To on tam jeszcze jest?
Dan nie jest święty
Chuck nie miał poznać jakiejś zaskakującej prawdy o sobie? Chodzi o tę transfuzję?

Jakieś naciągane to wszystko

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Sro Lut 29, 2012 2:24 pm

Ja tam nadziei na powrót Chair nie widziałam, a raczej zgadzam się z CallMeLady, że to robienie widzów w balona
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Sro Lut 29, 2012 2:26 pm

Żuri napisał:Ja się może wtrącę, ale poruszę jeszcze raz temat - ten odcinek nie miał zmienić życia bohaterów na zawsze?
Serena? Ok, ma siostre jeszcze o tym nie wie
Blair traci kase
Nate... To on tam jeszcze jest?
Dan nie jest święty
Chuck nie miał poznać jakiejś zaskakującej prawdy o sobie? Chodzi o tę transfuzję?

Jakieś naciągane to wszystko

Żuri, masz rację, rzeczywiście reklamowali to w ten sposób i jak zawsze na reklamie się skończyło.
Blair nawet się nie przejęła bankructwem,więc nie wiem czy rzeczywiście do niego doszło. Na jej miejscu od razu zadzwoniłabym do Eleonor lub Cyrusa by ustalić co dalej, chyba, że Georgina załatwi poza rozwodem też kwestię posagu. Ciekawe co G będzie chciała od Chucka i Blair w zamian za pomoc?

Ostatnio zmieniony przez Ella dnia Sro Lut 29, 2012 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lut 29, 2012 2:28 pm

Gigi napisał:

a jeżeli chodzi o furtkę to przecież powiedziałam :> :> tak samo ma Nair i Derena to znaczy że mogą wrócić albo nie w sytuacji Chair jestem pewna że wrócą bo inaczej Chuckistan przeprowadzi zamach na ich życie xD naprawdę nie chcielibyście mieć nadziei?? ok xD

Tłumacząc z Gigi na nasze xD

Każda z tych par ma teoretycznie otwartą furtkę w ten sposób, ale wiadomo raczej, że scenarzyści nie posuną się do powrotu Nair bo to mało prawdopodobne, ale w sytuacji Chair jest pewne, że do siebie wrócą, chociażby ostatnie słowa Blair dają na to nadzieje, ale nie tylko, wiadomo, ze wrócą bo Chuckistan nie dałby spokoju, co jak mniemam poprzez ikonkę 'xD' jest żartobliwe. No i nie wiadomo czemu fanom Chair w związku z tym przeszkadzają te słowa, skoro nie zamykają one furtki CB na zawsze i powinny cieszyć.

Gigi nigdzie nie powiedziała, że masz coś wspólnego z Chuckistanem ;P
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lut 29, 2012 2:31 pm

Żuri, a tych prawd o sobie Chuck nie będzie się dowiadywał dopiero w następnym odcinku?

Może z tą zmianą chodziło o to masowe bankructwo Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lut 29, 2012 2:31 pm

CallMeLady napisał:
Kasia napisał:CallMeLady przeczytaj jeszcze raz co Gigi napisała bo chyba nie rozumiesz Razz

ktorej czesci nie zrozumialam?

nie nazwałam Cię Chuckistanem CallMeLady błagam :> :> powiedziałam że inaczej Chuckistan może zaatakować scenarzystów.

i też jak Kasia dziwię się, że fani Chair mają problem z tym że zostawili im furtkę :/ :/ nie rozumiem za bardzo

Żuri myślę, że chodzi o kasę u Waldorfów i van der Woodsenów. może jeszcze Serena jako Plotkarę :> :> i chyba o Dair bo ostatnie słowa Plotkary mówią, że jak wróci będzie to zupełnie nowy świat. w sumie Blair stawiająca Dana ponad Chuckiem to jest OMG i wielka zmiana Very Happy Very Happy

edit: Kasia ILY :* dzięki że mnie tłumaczysz xD

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lut 29, 2012 2:34 pm

Jestem niczym google translate xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Lut 29, 2012 2:42 pm

Ech, a ja jak zwykle spodziewałam się jakichś fajerwerków co do tego odmieniania życia. Scenarzyści wszystko hiperbolizują. :<

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Sro Lut 29, 2012 2:46 pm

Chyba niedługo potrwa banicja Lily na Brooklynie, bo chyba z 21 odcinnka są zdjecia z rodzinnej kolacji w aprtamencie VDW
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lut 29, 2012 2:48 pm

Ja też się spodziewałam czegoś więcej zwłaszcza jak na odcinek przed przerwą, a tu lipa Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lut 29, 2012 2:54 pm

takich typowych omg zabrakło ale jak dla mnie dużym zaskoczeniem była Serena jako Plotkara i Dair i komentarz Plotkary że to będzie nowy świat :> :>

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by CallMeLady on Sro Lut 29, 2012 2:57 pm

Mialam prawo zrozumiec tak twoja wypowiedz. Bo jezeli piszesz, ze fani Chuckistany beda robic to i tamto, a w nastepnym zdaniu pytasz sie czy nie chcielibyscie miec nadziei, to ja moge wywnioskowac, ze wy to fani Chuckistanu, bo kto 'wy'. zalozylas, ze skoro nie zrozumialam przeslania o bezinteresownosci Dana w mojej poprzedniej wypowiedzi to musze byc fanka Chair, albo nawet Chuckistanka (haha, co za okreslenie swoja droga) i miec nadzieje?

Zuri: zycie sie zmienilo dla fanatycznych fanow. w koncu fani Dair przejeli wszytkie fora (nie chodzi mi o to forum, ale o you tube i tym podobne) i znecaja sie nad fanami Chair. Jak dotad bylo na odwrot.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lut 29, 2012 3:03 pm

o boż wytłumaczyłam przecież. moja składnia sucks jak widać xD to dodaję w takim razie wy fani Chair naprawdę nie chcielibyście mieć nadziei?? ok xD

Very Happy Very Happy

LOL przejęli fora i znęcają się nad fanami Chair ahaha xD szczególnie to widać na youtube gdzie misję minusowania i zgłaszania spamu na Dair ma Chuckistan i nieźle im idzie Very Happy Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Sro Lut 29, 2012 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Sro Lut 29, 2012 3:04 pm

Gigi napisał:takich typowych omg zabrakło ale jak dla mnie dużym zaskoczeniem była Serena jako Plotkara i Dair i komentarz Plotkary że to będzie nowy świat :> :>

Serena jako plotkara? o.O

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sro Lut 29, 2012 3:06 pm

Mam nadzieję, że to tylko fala euforii póki co i nie będą zbyt brutalni Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Lut 29, 2012 3:06 pm

Żuri xD wszystkie sekrety i strona Plotkary poleciała do Serenki :> :>

albo wydaję mi się albo Magda mówiła że każdy z bohaterów będzie Plotkarą. skubana Very Happy Very Happy

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Powrót do góry