Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x17 The Princess Dowry

+37
lolka3005
kam1105
s
gaspar
Ania
Karolina
Kayra
xxl
netka
Diana
dzastulaa_
Blake
tajemnicza
karolla
DairDreamer
turtle
lily333
joanna1205
Numb3r_Fourt33n
Ella
Layla
Żuri
Justyna
depmod
pelcia22
shiva89
Joanna
antiba
Ginna
Gigi
Karo
Kasia
CallMeLady
brulion
frejabeha
Serena
Magda
41 posters

Strona 4 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_lcap9%5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_lcap26%5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_rcap 26% 
[ 11 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_lcap28%5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_rcap 28% 
[ 12 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_lcap23%5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_rcap 23% 
[ 10 ]
5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_lcap14%5x17 The Princess Dowry - Page 4 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 43
 
 

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Żuri Sro Lut 29, 2012 3:08 pm

Jezu, to ja chyba naprawdę zasnęłam oglądając ten odcinek. xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 3:11 pm

LOL Very Happy Very Happy Serenka coś tam narzeka że musi mówić goodbye ostatnio wszystkim a Dorotka że coś przyjdzie nowego na pewno a Serenka taaaak jestem na to gotowa i podejmę się tego wyzwania. tymczasem piękny i rezolutny Filip wysyła paczuszkę z laptopem i stroną Plotkary do Serenki. i boooooom Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Żuri Sro Lut 29, 2012 3:17 pm

Ej, kiedy ta scena była? Nie widziałam tego. O_O Z Dorotą ok, ale Filip? Surprised
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 3:22 pm

Gigi napisał:o boż wytłumaczyłam przecież. moja składnia sucks jak widać xD to dodaję w takim razie wy fani Chair naprawdę nie chcielibyście mieć nadziei?? ok xD

Very Happy Very Happy

LOL przejęli fora i znęcają się nad fanami Chair ahaha xD szczególnie to widać na youtube gdzie misję minusowania i zgłaszania spamu na Dair ma Chuckistan i nieźle im idzie Very Happy Very Happy

cool, ja tylko napisalam jak ja zrozumialam i wiem, ze mialas co innego na mysli, aczkolwiek zle to wyrazilas, a ja zostalam posadzona o brak umiejetnosci zrozumienia tekstu Razz <bez odbioru>

wyraze tylko jeszcze zal, ze wszytko sie sprowadza do tego, ze jestes albo fanem Dair, albo Chuckistanem. Samo uzywanie okreslenia Chuckistan ma juz na celu sprowadzenie przeciwnej strony do nizszego poziomu, a takze jest argumentem na wszytko. Psychofani sa po kazdej stronie i jest ich rowniez coraz wiecej po stronie Dair.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 3:24 pm

Żuri napisał:Ej, kiedy ta scena była? Nie widziałam tego. O_O Z Dorotą ok, ale Filip? Surprised

tez przegapila to, ze ta paczka zostala wyslana do Sereny :/
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 3:32 pm

CallMeLady nie nie. można być albo fanem Dair albo fanem Chair albo fanem Dereny itd. albo Chuckistanem ahaha Very Happy Very Happy

Żuri jak ty to oglądałaś??? Very Happy Very Happy było zbliżenie na adres wszystko pod koniec i jeszcze ta gadka Serenki :> :>

a tutaj daję w spoiler bo bardzo fajny tekst i analiza odcinka. ponad 200 notek na tumblr. naprawdę niezłe. nie chodzi tam już o samo Chair czy Dair tylko właśnie o te dialogi i o wybór Blair

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Żuri Sro Lut 29, 2012 3:43 pm

Heh, nie ma to jak obejrzeć jeden odcinek, w dodatku z Chuckiem w najgorszym wydaniu i narodzenie Dair by dokonać wyboru co shipować Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 3:47 pm

dziewczyna już skłaniała się do Dair :> :> tu nie chodzi o to kogo shippować tylko jak z punktu widzenia osoby niezaangażowanej w serial to wygląda. moim zdaniem trafiła w sedno i jest naprawdę obiektywna
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Serena Sro Lut 29, 2012 3:59 pm

CallMeLady napisał:
Żuri napisał:Ej, kiedy ta scena była? Nie widziałam tego. O_O Z Dorotą ok, ale Filip? Surprised

tez przegapila to, ze ta paczka zostala wyslana do Sereny :/
hahahhaa, ja też, w ogóle tego nie pamiętam ;D
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Żuri Sro Lut 29, 2012 4:14 pm

Gigi napisał:dziewczyna już skłaniała się do Dair :> :> tu nie chodzi o to kogo shippować tylko jak z punktu widzenia osoby niezaangażowanej w serial to wygląda. moim zdaniem trafiła w sedno i jest naprawdę obiektywna

Skłaniała oglądając tylko gify na bieżąco. Jakoś mnie nie dziwi, że skłania się do Dair, skoro Chair aktualnie nie istnieje i ona miała podstawione pod nos Dair, dla mnie to akurat jest mało obiektywne, może w wymiarze jednego odcinka, ale nie całości. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 4:31 pm

Żuri przecież chodzi o odcinek napisałam xD i o dialogi bo według mnie to nie było bla bla bla Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 4:34 pm

obiektywna juz nie byla jezeli sie sklaniala Very Happy Obejrzala po to zeby powtwierdzic to co widziala wczesniej i zapewne szukala tych potwierdzen. Gdyby wyrwac z buszu jakiegos buszmena i go usadzic przy piatej serii (chociaz jednej serii, bo nie osadza sie niczego po jednym odcinku) to wtedy mozna by uznac, ze to byla jego obiektywna ocena Wink.

CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 4:40 pm

napisałam że chodzi mi o odcinek dialogi i o wybór Blair a nie o shippowanie :/ :/ dobra nieważne zapomnijmy bo to bez sensu taka rozmowa xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Sro Lut 29, 2012 4:57 pm

Ale prawda jest taka, ze w tym odcinku Chucka przedstawili jako egoistycznego dupka (i cała ta przemiana poszła....) i nawet jakbyś wzięła tego buszmena z buszu to on, obejrzawszy ten jeden jedyny odcinek, najprawdopodobniej (o ile umiałby mówić i logicznie myśleć) uznałby, że Blair wybrała słusznie. Tak jest zbudowany ten odcinek, każde słowo Chucka i Dana ma pokazać, że to Dan jest tym właściwym facetem.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 4:59 pm

tajemnicza napisał:Ale prawda jest taka, ze w tym odcinku Chucka przedstawili jako egoistycznego dupka (i cała ta przemiana poszła....) i nawet jakbyś wzięła tego buszmena z buszu to on, obejrzawszy ten jeden jedyny odcinek, najprawdopodobniej (o ile umiałby mówić i logicznie myśleć) uznałby, że Blair wybrała słusznie. Tak jest zbudowany ten odcinek, każde słowo Chucka i Dana ma pokazać, że to Dan jest tym właściwym facetem.

O i tu sie zgodze Smile buszmen nie mialby szansy zobaczyc czegos innego lol!
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Sro Lut 29, 2012 5:13 pm

No i to miała (chyba) na myśli Gigi, pisząc, ze ktoś nie zaangażowany w serial będzie popierał Dair.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 5:18 pm

Nie interesuje mnie opinia kogos kto ocenia serial po jednym odcinku Very Happy szczegolnie jezeli od poczatku byl stronniczy. Dialogi byly kiepskie i nawet buszmen to by zobaczyl jakby nie byl stronniczy.

Oj dobra nie bede sie przekomazac o to ;)kazdy ma prawo odbierac je inaczej. Dla jednych te dialogi byly glebokie, dla innych puste jak wydmuszka. Nudnoby bylo gdyby wszyscy widzieli i oceniali tak samo Very Happy
x
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Sro Lut 29, 2012 5:24 pm

Co do dialogów się zgadzam, nie był wysokich lotów a i cały odcinek kręcił się tak naprawdę w jednym miejscu, jakby to na odczepnego robili. Miałam wrażenie, że to Big Brother, ludzie sobie tak chodzili, podsłuchiwali co inni mówią, wtrącali trzy grosze. Dla mnie, jako zwolenniczki Dair, jedyne co uratowało ten odcinek to w pełni świadomy wybór Blair i ostatnie 2 minuty odcinka. Fani Chair są na pewno zawiedzeni bardziej.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 5:33 pm

CallMeLady ja nie mówię że dialogi były głębokie i należy zachwycać się ale pod nawet prostymi słowami Chucka Blair i Dana kryło się coś więcej niż bla bla bla i to chyba widać Smile zresztą dla każdego głęboki znaczy coś innego a w Plotkarze tego nie za dużo raczej więc amen Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by tajemnicza Sro Lut 29, 2012 5:37 pm

W plotkarze jest tego tak mało, że na tumblr, ktoś uznał że nawet skwierczenie ognia w kominku podczas rozmowy Blair i Chucka, miało symboliczne znaczenie, więc jak ktoś chce to może doszukać się wszystkiego Very Happy
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Gigi Sro Lut 29, 2012 5:56 pm

u Chair zawsze jest ogień czy w przenośni czy nie Very Happy Very Happy Magda mówiła kiedyś że w jednym odcinku palą się w piekle i idą do piekła czy coś xD czasami coś w tym jest czasami może nie różnie to bywa Smile
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Kasia Sro Lut 29, 2012 6:05 pm

No coś w tym jest bo ja jedyne co widziałam w tej scenie to Chucka na tle ognia piekielnego xDD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by lily333 Sro Lut 29, 2012 6:14 pm

"I love you. I always will. But that doesn’t mean I’m in love with you." WTF? Czy scenarzyści czytają te swoje wypociny, zanim je puszczą w obieg?
Szczerze powiedziawszy, ja nie wierze w bezinteresowność Dana. Niby po co w takim wypadku od razu oskarżał o wysłanie filmiku Chucka? Poza tym wystawienie Blair na pastwę Gossip Girl także było z troski o nią? Nie kupuję tego kitu.
Co do Ivy, to nie mam jej za złe wyrzucenia Lily. Najpierw Lily oskarżyła ją o wyłudzenie i kradzież, a potem chciała wyrzucić Ivy z jej własnego domu. No to się doigrała. Poza tym nie podobał mi się sposób w jaki Carol, Lily i Serena "walczyły" o pieniądze ze spadku. Brawa dla Loli, że wypisała się z tego układu.
A tak na marginesie, Lily na włościach Rufusa - to może być ciekawe. Zastanawiam się jak długo wytrzymają w zgodzie w mieszkaniu, którego powierzchnia to jeden pokój w penthousie.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by CallMeLady Sro Lut 29, 2012 6:19 pm

Kasia napisał:No coś w tym jest bo ja jedyne co widziałam w tej scenie to Chucka na tle ognia piekielnego xDD

haha, i wez tu badz obiektywny Razz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Kasia Sro Lut 29, 2012 6:30 pm

Matko, przecież to był żart... :\
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x17 The Princess Dowry - Page 4 Empty Re: 5x17 The Princess Dowry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach