Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x18 Con Heir

+29
Karolina
April
lana
frejabeha
Karolina287
turtle
karolla
Aiksza
Ginna
M.
Justyna
brulion
Ania
Layla
joanna1205
PH2C
tajemnicza
Gigi
Ella
Kasia
Karo
shiva89
Ania_
Joanna
CallMeLady
LanaLang
Serena
Żuri
Magda
33 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x18 Con Heir - Page 3 Vote_lcap7%5x18 Con Heir - Page 3 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
5x18 Con Heir - Page 3 Vote_lcap13%5x18 Con Heir - Page 3 Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
5x18 Con Heir - Page 3 Vote_lcap20%5x18 Con Heir - Page 3 Vote_rcap 20% 
[ 6 ]
5x18 Con Heir - Page 3 Vote_lcap33%5x18 Con Heir - Page 3 Vote_rcap 33% 
[ 10 ]
5x18 Con Heir - Page 3 Vote_lcap27%5x18 Con Heir - Page 3 Vote_rcap 27% 
[ 8 ]
 
Wszystkich Głosów : 30
 
 

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Aiksza Sro Kwi 04, 2012 7:11 pm

Wiadomo może kiedy po polsku będzie na zalukaj.tv? ; >
Aiksza
Aiksza

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by karolla Sro Kwi 04, 2012 7:12 pm

właśnie obejrzałam odcinek - Nudaaaaaaaa

serio, dawno się tak nie wynudziłam, patologiczna rodzinka vdw - no comment...

Dair jako para są strasznie nudni, niby scena w windzie hot ale we mnie nie wzbudziła żadnych większych emocji, nie między nimi chemii niestety

jedynie co mi się podobało to scena u Doroty i chamskie ale zabawne "don't touch me" Jacka
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Layla Sro Kwi 04, 2012 7:30 pm

brulion napisał:Na live to nikt nic nie rozumie, bo wszyscy są zajęci komentowaniem a nie słuchaniem xDDD
To się niestety zgadza Smile Często, kiedy oglądam odcinek na drugi dzień, zadaję sobie pytanie: "Kiedy to, do cholery, było?" xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Aiksza Sro Kwi 04, 2012 7:51 pm

nie podobają mi się oni razem...nie czuć miedzy nimi takiej chemii i namiętności jak między Chuckiem&Blair♥ a Serena to mam nadzieje, że sobie odpuści Dana bo on się stoczył już.
Aiksza
Aiksza

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Serena Sro Kwi 04, 2012 7:53 pm

LillyRose napisał:
brulion napisał:Na live to nikt nic nie rozumie, bo wszyscy są zajęci komentowaniem a nie słuchaniem xDDD
To się niestety zgadza Smile Często, kiedy oglądam odcinek na drugi dzień, zadaję sobie pytanie: "Kiedy to, do cholery, było?" xD

ja tak miałam po 5x17. NIC kompletnie nie wiedziałam ;p potem ktoś mówi, że Serena będzie Plotkarą. a ja: cooo? :> i tak pełno scen ;dd
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Sro Kwi 04, 2012 8:02 pm

Aiksza napisał:nie podobają mi się oni razem...nie czuć miedzy nimi takiej chemii i namiętności jak między Chuckiem&Blair♥ a Serena to mam nadzieje, że sobie odpuści Dana bo on się stoczył już.

[You must be registered and logged in to see this image.]

możesz rozwinąć?? xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by turtle Sro Kwi 04, 2012 11:03 pm

Przezabawny odcinek za sprawą Dair :) Uwielbiam scenę, kiedy wychodzą z baru i Blair zatacza się ze śmiechu w ramionach Dana. Świetna jest też scena w windzie. Wszystkie ich dialogi są cudowne. Naprawdę nic nie zmieniłabym w tym odcinku, jeżeli chodzi o nich.

Poza tym wydaję mi się, że wątek Ivy troszkę stracił na jakości i chyba stanął w miejscu. Nie wiem co z Lolą, ale mam wrażenie, że ta dziewczyna przekona się jak destrukcyjne potrafi być Upper East Side.

Nate jako szef troszkę mnie śmieszy. Przecież to student, co ona może wiedzieć o zawieraniu umów w gazecie. Chociaż był konsekwentny w sprawie Sereny, a to już plus. I Serena. To ciekawa sytuacja, bo chciała zawsze pokonać Plotkarę, a teraz sama nią jest. Myślę, że wykorzysta ten moment, ale wydaję mi się, że to niedopatrzenie podczas przyjęcia jest tylko zapowiedzią wielkiej katastrofy z udziałem Sereny. Jestem też ciekawa, kto jest tym właścicielem Plotkary...

Wątek Chucka może być ciekawy, jeżeli to dobrze rozegrają. Zastanawiam się czy wróci jego matka. Mam wrażenie, że Bart mógł ukryć sporo przed Chuckiem, nie tylko Dianę...

Odcinek oceniam na dobry :)
turtle
turtle
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 483

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Żuri Sro Kwi 04, 2012 11:07 pm

A tak w ogóle ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób gg zaginęła i skąd jej laptop przechodzi tak z ręki do ręki?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by brulion Sro Kwi 04, 2012 11:10 pm

Prawdziwa GG usunęła się po wypadku Blair i Chucka w 5x10, Georgie chyba o tym wspominała. A co do laptopa to mi się wydawało cały czas, że to, co na nim jest, to dzieło Georginy. Chyba nie miałaby jak zdobyć laptopa prawdziwej GG chociaż mnie to teraz zastanawia Razz W końcu ciężko jej było znaleźć jakiś skandal a jak miała coś takiego to powinna to wykorzystać.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by M. Czw Kwi 05, 2012 10:11 am

Smile A to nie było tak, że Georgina włamała się do laptopa GG?
M.
M.

Liczba postów : 53

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by brulion Czw Kwi 05, 2012 10:32 am

Włamała się na jej serwery, żeby mogła pisać na jej blogu. Ale w sumie możliwe też, że włamała się do laptopa, przekopiowała pliki na swój i dała go Serenie Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Żuri Czw Kwi 05, 2012 11:14 am

To takie słodkie, oddała jej swojego laptopa. ._.

Dzięki. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Karolina287 Czw Kwi 05, 2012 12:50 pm

Mam takie wrażenie że Blair jest trochę inna od kiedy jest z Danem. Nie wiem jeszcze czy to dobrze czy źle ale wydaje się dużo bardziej pogodna, wesoła. Miło na to patrzeć. Ale mam nadal nadzieję że w końcu wróci do Chucka.
Scena w windzie mnie zabiła, moja mina wyglądała tak:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Dobrze że w tym odcinku było dużo scen z Sereną, należy jej się.
A gdy Blair weszła do Dana i zrzuciła z siebie płaszczy:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Karolina287
Karolina287
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 67

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Czw Kwi 05, 2012 1:08 pm

tak. to dziwne widzieć Blair szczęśliwą i zachowującą się jak na 20latkę przystało. pijaną miłością i szczęściem Very Happy i nie tylko tym xD i śmiejącą się wiele razy w jednym odcinku.

dawno nie widziałam takiej Blair <3 bardzo cieszę się z takiego obrotu spraw.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I told you I told you xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by frejabeha Czw Kwi 05, 2012 1:21 pm

W końcu obejrzałam. Mój internet mnie pierwszy raz zawiódł. Pewnie dostawcę też opłacił Chuckistan Wink hehe

Zacznę od potencjalnie najważniejszego wątku tego odcinka czyli VDW. Nie wiem dlaczego scenarzyści postanowili wypełnić cały swój czas antenowy Lily z bitch face, ale to nie był najlepszy pomysł. Początkowo myślałam, że Lola się sprawdzi jako taki trochę Dan z pierwszego sezonu, ale chyba jednak się zawiodłam. Nie dość, że stosunkowo szybko poddała się urokowi Nate'a 'like a boss' Archibalda to jeszcze na koniec odcinka stanęła po stronie swojej patologicznej rodziny. How sweet. Lily i Will irytujący (z całej gromadki Baldwinów musieli wybrać tego najbardziej wkurzającego, niestety Alec dla GG to za wysokie progi). Żal mi Rufusa, że będzie sobie musiał radzić z Lily. Biedny facet.

Chuck i Jack, nie tak głupio. Wiedziałam, że Chuck przestanie mnie drażnić w momencie, gdy choć przez jedną chwilę nie skupi się tylko na Blair. No ten odcinek był przełomowy. Mogłam patrzeć na Eda, a on też nie trollował tak bardzo jak zwykle. Tekst Jacka "Don't touch me" to mistrzostwo, aż mi głupio, że tak się z tego śmiałam. Szkoda tylko, że Desmond tak bardzo wychudł. Jak miło, że scenarzyści nie zapomnieli o tym, że już uznali Elizabeth za matkę Chucka, oby trwali w tej świadomości swoich czynów Wink

Serena jako Plotkara. Z jednej strony nie lubię hipokryzji, z drugiej widzę, że S może trochę namieszać. Przy okazji jej pierwsza nieudana próba była całkiem zabawna. Nie podoba mi się jednak to, że obecna Serena tak bardzo różni się od tej z 1 i 2 sezonu. To tak jakby po drodze gdzieś zatraciła swoją moralność...

Dorota i jeden z najlepszych tekstów odcinka. Uwielbiam tą kobietę. Nate jak zwykle trochę szaro, ale podobała mi się jego konsekwencja i wyrzucenie Sereny z pracy.

Na koniec Dan i Blair. Muszę powiedzieć, że rzadko tak dobrze się bawię przy oglądaniu serialu, chyba, że to coś w stylu HIMYM. Chodzi mi głównie o dużą dawkę śmiechu przy określonym wątku (bo ogólnie ten odcinek do rewelacyjnych nie należy) Żałuję jednak, że ich scen było tak niewiele i właściwie wszystkie już widziałam w promo lub sneak peekach. Aktorsko oboje trzymają znakomity,jak na GG poziom, ale Lei przechodzi samą siebie i zdecydowanie szaleje ze świetną mimiką. Duży plus również na towarzyszące Dair: Date i Blairota(?) Sporo normalności jak na GG i muszę przyznać, że bardzo mi się to podoba Wink

Ogólnie rzecz biorąc odcinek może być. Drunk Blair, Dan i Serena są rewelacyjni, drunk Chuck nie tak super, czekam tylko na drunk Nate Wink

frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by lana Czw Kwi 05, 2012 6:58 pm

Oj chciałam obejrzeć ale czytajac wasze wypowiedzi wole poczekać na napisy niz oglądać ten odcinek x2 Razz
lana
lana
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by shiva89 Pią Kwi 06, 2012 7:20 am

jeszcze taka mała uwaga.Ogladalam ostatnio 1-3 sezon gg i zsauwazylam jak bardzo Dan staral sie o Serene....chocby ta chinka w swieta czy tez ich pierwszy raz,kilka razy do niego podchodzili i chcieli aby bylo idealnie....Dan najpierw zapalil swiece w pokoju zrobil nastroj...a pozniej ona zrobila ta akcje ze sztucznym sniegiem.to bylo piekne...a Dan i Blair?jakas porazka totalna.zabral ja do Brooklinowskiego pokoju,bajzel,syf jak cholera.cedrik gapiacy sie...i to mial byc ich pierwszy raz? na szczescie nie wypalilo....a co potem?taaak bardzo romantyczny gest.wynajecie pokou hotelowego....do hotelu to sie zabiera prostytutki a nie dziewczyny....taka moja mala sugestia;/...i tyle na temat "cudownego"Dair.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Pią Kwi 06, 2012 10:19 am

woooww. bardzo zmienił się xD to ten sam Dan, który miał trójkącik w akademiku z gwiazdą filmową Very Happy ten sam, który kochał się z nauczycielką na tyłach teatru. come on. nie róbcie z Dana ofermy ze świeczkami i żelazkiem do prasowania prześcieradeł w ręku xD serio. z cały szacunkiem do Derenki, ale oni mieli 16 lat i rzygało się słodyczą Very Happy teraz mają 21 lat. są dorośli. nie mówię już o Blair, dla której takie numerki to codzienność. uwielbiam spontanicznego Dana i spontaniczne Dair <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by tajemnicza Pią Kwi 06, 2012 11:14 am

Shiva, trochę przesadzasz. Nie wiadomo jak wyglądało ich pierwsze podejście. Może też było dopracowane, a potem cały czas coś stawało im na przeszkodzie i zależało już im tylko na tym żeby w końcu to zrobić. Nie widzę nic dziwnego w tym, że w końcu poszli do hotelu. Próbowali gdzieś indziej ale nie wyszło.
Nie porównywałabym tak bardzo pierwszego razu Dair i Dereny, jednak z Sereną to był jego pierwszy raz więc miał do tego trochę inne podejście.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by shiva89 Pią Kwi 06, 2012 11:50 am

jak nie wiadomo jak wygladalo ich pierwsze podejscie? o ile zrozumialam to bylo ta akcja w jego pokoju....co doDereny tak to byl 1 raz Dana,ale on staral sie zeby to dla Sereny bylo wjatkowe (a jak wiemy ona juz wczesniej spala z Natem). ....dla mnie to moze nie dziwne,ze poszli do hotelu,ale nie na miejscu....maja oby dwoje kase bogli jechac gdzies w romantyczne miejsce.nie wiem chocby chatka w gorach...a nie przypadkowy hotel....ja jakby moj chlopak chcial mnie wziac do hotelu to by od razu dostal w pysk:) dla mnie do hotelu prowadzi sie prostytutki,a nie....z reszta to byl pokoj wynajety tylko po to, od razu pozniej z niego wyszli....a nie byl to gdzies tam jakis pobyt....dla mnie tragedia to cale Dair.
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Pią Kwi 06, 2012 12:09 pm

nie wiadomo, bo podchodzili wcześniej kilka razy do seksu i kilka razy coś im przeszkadzało, czyt. Serena, sprzątaczka etc. xD

tak chatkę w górach w NY Very Happy próbowali chyba wszędzie gdzie można. i nie widzę nic złego w wynajęciu hotelu, żeby oderwać się od wszystkiego. imo to norma a nie od razu prostytucja. to dość uproszczony schemat myślenia chyba xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by tajemnicza Pią Kwi 06, 2012 12:13 pm

Gigi napisał:nie wiadomo, bo podchodzili wcześniej kilka razy do seksu i kilka razy coś im przeszkadzało, czyt. Serena, sprzątaczka etc. xD

tak chatkę w górach w NY Very Happy próbowali chyba wszędzie gdzie można. i nie widzę nic złego w wynajęciu hotelu, żeby oderwać się od wszystkiego. imo to norma a nie od razu prostytucja. to dość uproszczony schemat myślenia chyba xD

Dokładnie, ja też nie widzę nic złego w hotelu Razz Przecież to nie jakiś tani motel, z kibelkiem przy łóżku tylko hotel z kilkoma gwiazdami xD
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by joanna1205 Pią Kwi 06, 2012 12:14 pm

Oj, ja bym się raczej hotelu nie czepiała. Na seks, zwłaszcza dobry seks każde miejsce jest dobre Smile. Poszli do hotelu - ok. Bardziej mi nie zgrywa ta sławetna chemia. Oni mi trochę przypominają ludzi, którzy próbują być razem bo może być fajnie, niż takich, którzy się na prawdę kochają. Nie ma tutaj ani uroku pierwszej, nastoletniej miłości, gdzie wszystko jest takie nowe, fascynujące i przeżywa się to z ogromną siłą, ani nie przypomina to związku ludzi dojrzałych, świadomych siebie i swoich uczuć. To takie trochę studenckie eksperymentowanie. Zresztą ciężko wyrazić mi jakąś wiążącą opinie po jednym odcinku, ale na razie tak to wygląda.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Pią Kwi 06, 2012 12:17 pm

joanna1205 serio?? ja kompletnie inaczej odebrałam ten odcinek xD w sensie takim, że własnie zachowywali się jak para w pierwszym etapie miłości czy tam fascynacji. seks wszędzie, cały świat nie liczy się wszystko gdzieś, uśmiechy na prawo i lewo, generalnie wszystko pięknie i ładnie. a wiadomo jak jest później xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by brulion Pią Kwi 06, 2012 12:32 pm

Ja powiem tylko tyle: 'sex is meaningful, like art'.
Jakoś kiedy Dan jest z Blair nie widzę, żeby respektował tę swoją złotą zasadę ;P co mnie smuci bo Dan jest romantykiem, a specjalistami od meaningless sex in public places są Chuck i ewentualnie Nate Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir - Page 3 Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach