Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x19 It Girl, Interrupted

+22
CallMeLady
Karolina287
depmod
karolla
Kasia
joanna1205
April
lily333
Karo
Justyna
Joanna
gaspar
Layla
Gigi
antiba
shiva89
Karolina
tajemnicza
Ella
Ewa
Żuri
Magda
26 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_lcap6%5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_lcap35%5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_rcap 35% 
[ 11 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_lcap45%5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_rcap 45% 
[ 14 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_lcap10%5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_lcap3%5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Wszystkich Głosów : 31
 
 

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Karo Sro Kwi 11, 2012 8:20 pm

Według mnie to był bardzo dobry odcinek Chucka i nie ma się czego czepiać. Zajmował się sprawami rodzinnymi, biegał z Natem:D spłacił posag (chociaż według mnie miał to olać), ale sam fakt, że za wszelką cenę chciał to utrzymać w tajemnicy bardzo dobrze o nim świadczy. Przyszedł do Blair po radę widać było, że nie ma żadnego niecnego celu:)

A Blair mimo że w tym odcinku mi się nie podobała to wiadomo, że próbuje się trzymać od Chucka z daleka i pewnie dlatego nie chce się mieszać w jego sprawy. Szkoda tylko, że kiedyś mówiła, że ona zawsze będzie jego rodziną, a teraz go olewa, no ale jak wiadomo wkrótce mu jednak pomoże Smile

Jeżeli chodzi o Dana to mi go szkoda dla Blair. Zdecydowanie bardziej się stara niż ona. Jak dla mnie to serialowi faceci wychodzą u mnie na prowadzenie i ostatnio bardziej shipuję ich szczęście. Dziewczyny pozostają daleko w tyle i coraz bardziej mnie ich zachowanie denerwuje.

Jeżeli chodzi o wywiady Eda to on różne rzeczy gada:D widać, że mu chodzi po głowie tragiczny koniec, ale nie ma się co dziwić, ostatnio chodził jak struty pies. Ale Ed gadał też, nawet niedawno, że Chair to bratnie dusze i że są sobie przeznaczeni, więc akurat jego wypowiedziami nie ma się co sugerować.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Gigi Sro Kwi 11, 2012 8:28 pm

andzia chyba mieszasz Derenkę z Dair Razz jeżeli Dan według ciebie rzucił to wszystko z powodu Blair i z jej powodu przestał być outsiderem to 4 lata Derenki to co było?? xD

Dan odniósł sukces. i to dzięki książce, w której Blair jest gwiazdą Razz oh well xD

no właśnie o to chodzi. to nie jest przesadzone pasją i namiętnością. matko oni mają 20 lat. niech robią rzeczy, które robią 20latkowie. chodzą sobie jak dwoje ludzi. nawet nie powiedzieli jeszcze kocham. po prostu są parą i żyją z dnia na dzień. nie wiem co w tym dziwnego albo złego. IMO to wielki plus, że zachowują się jak normalni 20-latkowie. kiedy Blair chodziła taka szczęśliwa po mieście i pijana xD kiedy świat dla Dana i Blair kompletnie nie istniał i tylko cieszyli się chwilą z osobą, z którą chcą być. dawno albo wcale.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by brulion Sro Kwi 11, 2012 8:49 pm

Karolina napisał:Zastanawiam się co ten biedny Chuck ma robić, żeby w końcu co poniektórych zadowolić. Latał za Blair - źle, zajął się matką - źle, wątki z Rainą i Evą też były złe bo to znaczyło, że nigdy nie kochał Blair i tylko udawał, więc o co chodzi? Zresztą naprawdę macie facetowi za złe, że rozpaczliwie szuka matki, która go zostawiła? Naprawdę? Po śmierci Barta został praktycznie sam, bez żadnej rodziny. Lily jest wsparciem, ale bez przesady... Nikt nie jest w stanie zastąpić prawdziwej matki. Więc jeżeli pojawiła się szansa na odnalezienie jej, porozmawianie, to byłabym cholernie zdziwiona, gdyby to olał.
Ponadto moim zdaniem akurat on w tym odcinku wypadł wyjątkowo dobrze, szczególnie na tle fałszywej Sereny, odrzucającej męża dla apartamentu na UES Lily czy zakochanej w koronie Blair.

Trochę źle się wyraziłam Razz Powinno być raczej 'scenarzyści ogarnijcie się'. What Gigi said. Chuck nie ma właściwie żadnego innego wątku poza Blair i matką, a nawet, jeśli ma inne to one i tak kończą się albo na Blair, albo na matce. Nie rozumiem, dlaczego scenarzyści tak się tego trzymają.
Nigdy nie powiedziałam, że wątki z Rainą i Evą były złe Wink Były dobre, chociaż Raina trochę gorzej niż Eva (ale może to ze względu na aktorkę, nie pasowała mi tam w ogóle, jej straszne czoło śni mi się po nocach). Co do matki i Chucka samego w sobie, wydaje mi się, że gdybym była na jego miejscu już dawno przestałabym szukać. Tyle się przez to nacierpiał, a on dalej w to brnie.

Karolina napisał:
Nie rozumiem też, na jakiej podstawie sądzisz, że zapłacił posag z jakichś ukrytych, niecnych pobudek? Przecież nie chciał nawet, żeby Blair się o tym dowiedziała... Poszedł do niej po radę w sprawie matki a ona potraktowała go jak psa, taka jest prawda. A co otrzymał za swoją pomoc i umożliwienie jej rozwodu? Smsa o treści 'dziękuję' i to dopiero po serii podejrzeń pt. 'Chuck to dupek, na pewno chce czegoś w zamian'... Serio?
Sądzę tak na takiej podstawie, że Chuck dopiero od niedawna jest "dobry" i nawet, jeśli nie zrobił tego celowo, żeby - jak to powiedziała Blair - wykupić ją i przyjść po nagrodę, to podświadomie na pewno liczył na to, że Blair z wdzięczności wpadnie w jego ramiona. Facet taki jak on (w ogóle mało który facet) nie uwolniłby miłości swojego życia po to, żeby mogła być z innym facetem.

Karolina napisał:
To, że wątek Chucka z matką to odgrzewany kotlet to fakt. Nie twierdzę, że nie. Ale to już wina scenarzystów, że tak budują fabułę. Zwróciłam się do brulion (bruliona? nie umiem tego odmieniać w formie żeńskiej;D) bo mówiła o tym, że Chuck powinien się ogarnąć i dać spokój z matką. No sorry, ale wymaganie tego od niego jest co najmniej dziwne.

M. brulion
D. bruliona
C. brulionowi
B. brulion
N. brulionem
Msc. o brulionie

Razz

Chyba już to kiedyś mówiłam: ze względu na zainteresowania patrzę na serial pod kątem scenariusza, nie postaci. Czasami trochę się zagalopowuję i obwiniam postaci za to, co jest winą scenarzystów Razz W każdym razie, powtarzam, powrót wątku Chuck/matka to wina scenarzystów i na nich jestem zła.


Karolina napisał:No poza Chuckiem. W jego przypadku jedynym słusznym shipem jest Chuck/śmierć, prawda? Wink
Prawda. Mnie Chuck irytuje od drugiego sezonu. Jeśli mam oglądać faceta, który ma gdzieś ten serial, gra na jednej nucie przez cztery lata, wszystko wypowiada z taką samą irytującą intonacją, a do tego jego postać ma beznadziejne wątki, to wolę go nie oglądać wcale. Zresztą Chuck to ten typ człowieka, który nie może po prostu umrzeć na starość we własnym łóżku.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Żuri Sro Kwi 11, 2012 8:52 pm

na pewno liczył na to, że Blair z wdzięczności wpadnie w jego ramiona. Facet taki jak on (w ogóle mało który facet) nie uwolniłby miłości swojego życia po to, żeby mogła być z innym facetem.

Akurat Chuckowi nie można zarzucić tego, że taki nie jest. Nie raz się poświęcał dla Blair - królowa balu, głosowanie na nią, 4x22 zostawił dla Louisa... Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by joanna1205 Sro Kwi 11, 2012 8:53 pm

Gigi napisał:andzia chyba mieszasz Derenkę z Dair Razz jeżeli Dan według ciebie rzucił to wszystko z powodu Blair i z jej powodu przestał być outsiderem to 4 lata Derenki to co było?? xD

Dan odniósł sukces. i to dzięki książce, w której Blair jest gwiazdą Razz oh well xD

no właśnie o to chodzi. to nie jest przesadzone pasją i namiętnością. matko oni mają 20 lat. niech robią rzeczy, które robią 20latkowie. chodzą sobie jak dwoje ludzi. nawet nie powiedzieli jeszcze kocham. po prostu są parą i żyją z dnia na dzień. nie wiem co w tym dziwnego albo złego. IMO to wielki plus, że zachowują się jak normalni 20-latkowie. kiedy Blair chodziła taka szczęśliwa po mieście i pijana xD kiedy świat dla Dana i Blair kompletnie nie istniał i tylko cieszyli się chwilą z osobą, z którą chcą być. dawno albo wcale.

Z chodzenia po mieście szczęśliwym jeszcze nie udało się zrobić dobrego filmu, nie mówiąc już o serialu. Fajne i szczęśliwe pary mają to do siebie, że po kilku odcinkach stają się nudne. W przypadku Dana i Blair może to potrwać nawet krócej.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Gigi Sro Kwi 11, 2012 9:30 pm

joanna1205 will see Very Happy chociaż IMO z ich humorem i sarkazmem nigdy nie będą nudni Smile
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Serena Sro Kwi 11, 2012 9:43 pm

brulion napisał:
Prawda. Mnie Chuck irytuje od drugiego sezonu. Jeśli mam oglądać faceta, który ma gdzieś ten serial, gra na jednej nucie przez cztery lata, wszystko wypowiada z taką samą irytującą intonacją, a do tego jego postać ma beznadziejne wątki, to wolę go nie oglądać wcale. Zresztą Chuck to ten typ człowieka, który nie może po prostu umrzeć na starość we własnym łóżku.

Przypomniało mi się. Ostatnio oglądałam 1 sezon i stwierdziłam, ze w tym sezonie Ed grał najlepiej. Był fajny, na luzie, oczywiście mówił z niskim głosem i dobrym akcentem, ale nie robił tego co teraz- jak bardzo kocham Chucka ( Very Happy ) muszę przyznać, że to co robi teraz ze swoją mimiką i głosem- jest straszne.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by andzia Pon Kwi 16, 2012 12:57 pm

Gigi napisał:andzia chyba mieszasz Derenkę z Dair Razz jeżeli Dan według ciebie rzucił to wszystko z powodu Blair i z jej powodu przestał być outsiderem to 4 lata Derenki to co było?? xD

Dan odniósł sukces. i to dzięki książce, w której Blair jest gwiazdą Razz oh well xD

no właśnie o to chodzi. to nie jest przesadzone pasją i namiętnością. matko oni mają 20 lat. niech robią rzeczy, które robią 20latkowie. chodzą sobie jak dwoje ludzi. nawet nie powiedzieli jeszcze kocham. po prostu są parą i żyją z dnia na dzień. nie wiem co w tym dziwnego albo złego. IMO to wielki plus, że zachowują się jak normalni 20-latkowie. kiedy Blair chodziła taka szczęśliwa po mieście i pijana xD kiedy świat dla Dana i Blair kompletnie nie istniał i tylko cieszyli się chwilą z osobą, z którą chcą być. dawno albo wcale.

po pierwsze, ja się pytam, gdzie jest Vanessa czy Jenny, które dla Dana nawet w chwili związku z Sereną były ważne i pewnie średnio byłyby teraz szczęśliwe, wiedząc z kim on się zadaje Very Happy i nie mówię już o odejściu Taylor, chyba dałoby się coś zorganizować, poza tym teraz każda scena Dana dotyczy Blair, wiąże się z Blair, kolejna książka też pewnie będzie o Blair... brakuje mi wątków pobocznych po prostu.
Co do namiętności... jak napisał ktoś poniżej, oczekuję od serialu dynamiki, skomplikowanych relacji, choćby czegoś w rodzaju tvd, gdzie bohaterowie są młodsi, a między nimi kipi. Tu tego zabrakło. I naprawdę chcę dla B szczęścia, nawet D polubiłam, ale oni dla mnie to tylko szczęście po pijaku, a każdy musi wytrzeźwieć Very Happy
andzia
andzia
Dair & Derena
Dair & Derena

Liczba postów : 285

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Serena Pon Kwi 16, 2012 3:57 pm

Oglądnęłam w sobotę odcinek i zagłosowałam na może być Smile

Szczerze mówiąc, odcinek dość dobry, miły odpoczynek po dwóch odcinkach męki Very Happy A więc:

Najbardziej interesują mnie dwa wątki. Pierwszy to Serena i Lola. Mimo tego, że tej drugiej nie cierpię, jest dla mnie strasznie dziwna, niby chce się trzymać z dala od UES, a sypia z Natem i tak naprawdę udaje, że "sława" jej nie interesuje. Ale podobają mi się relacje pomiędzy Sereną a Lolą, są dość ciekawe. Serena, o dziwo, bardzo na plus. Zaciekawił mnie jej wątek jako Plotkary, oraz promowanie nowej It Girl i zdanie sobie sprawy, że tak naprawdę to ona chce nią wciąż być Very Happy Podobała mi się również jej rozmowa z Chuckiem, mimo tego, że krótka, to poczułam, że mogli by się sprawdzić w roli przyjaciół, oboje wydorośleli, mają podobne problemy, więc czekam na Cherenę, ale przyjaźń ; ]

Drugim wątkiem, który mnie interesuje to Nate i Diana. Nie cierpię jej głosu, wolę na nią patrzeć i jej słuchać ;D Bo pewnie wiele z nas chciało by wyglądać tak jak ona, w tym wieku ;d Podoba mi się ta ich relacja, Diana, którą podniecają młodsi faceci Very Happy I genialna rozmowa o tym, że Diana pójdzie do więzienia, kiedy Nate nagrał ją z 16-letnim chłopakiem a ona na to ripostą, że on pójdzie z nią za rozpowszechnianie tego haha ;p Ciekawi mnie jak potoczą się ich losy oraz ten trójką Diana-Nate-Lola.

Jeżeli chodzi o Chucka, to było go stanowczo za mało. Myślę, że miał naprawdę dobre intencje spłacając posag Blair i nie liczył na żadną nagrodę..Wydaje mi się, że dojrzał do tego, że narazie nie ma dla nich szans, ale mogą być przyjaciółmi, czego Blair nie chciała..I w tym momencie minus dla Blair, tyle czasu się znają, tyle razem przeżyli, przecież w 5x17 mówiła że zawsze będzie go kochać, więc wtf? Nie rozumiem tego dlaczego nie chciała mu pomóc. On chciał tylko rozmowy. Pomaga się komuś kogo się lubi, ona mówiła, że nawet go kocha..Ostatnio nie rozumiem jej zachowania.

O Rufly nawet nie mówię, nudzi mnie ten wątek, Lily zrobiła się dziwna, znowu pokazała co dla niej najważniejsze, biedny Rufus.
Na plus: Serena, Diana, Nate, Chuck.
Na minus: Blair, Lola, Lily.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Kayra Sob Kwi 21, 2012 7:52 pm

Ech.... nie mogę już patrzeć na tego Dana... faktycznie mógłby coś z włosami zrobić.. i twarzą..i tym głupawym spojrzeniem .. najlepiej zniknąć jak jego durna siostra.
Serena powoli ale skutecznie działa mi na nerwy swoim zachowaniem -- jak ktoś ładnie określił "jak święta krowa".
Straszna jest i jeszcze zakłamana zupełnie. Cały odcinek kombinowała i manipulowała a na koniec niewiniątko zaczęła zgrywać jak przyłapała Lolę Nate'a na filmowaniu tej pindy durnej. Swoją drogą jej głos i akcent są koszmarne.

Kayra

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Gigi Sob Kwi 21, 2012 10:26 pm

myślę, że Serenka dostanie po nosku za wszystko. a jak jeszcze namiesza z Dair to myślę, że wszystko odbije się w finale. a jak nie w finale to pewnie w szóstym sezonie Very Happy wydaję mi się, że im większa z niej s*** tym większe boooom będzie pod koniec sezonu Very Happy

poza tym. omg. co Ed tu robi xD ahahah. i jeszcze ten tekst xD padam. co za shit.

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Sob Kwi 21, 2012 11:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Żuri Sob Kwi 21, 2012 10:59 pm

Gigi napisał:myślę, że Serenka dostanie po nosku za wszystko. a jak jeszcze namiesza z Dair to myślę, że wszystko odbije się w finale. a jak nie w finale to pewnie w szóstym sezonie Very Happy wydaję mi się, że im większa z niej s*** tym większe boooom będzie pod koniec sezonu Very Happy

poza tym. omg. co Ed tu robi xD ahahah. i jeszcze ten tekst xD padam. co za shit.

Spoiler:

pst, Gigi, nie ten odcinek. :>
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Gigi Sob Kwi 21, 2012 11:35 pm

okkk dałam w spoiler Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Żuri Nie Kwi 22, 2012 12:00 am

Dałaś w spoiler i popsułaś mojego posta. o_O
Czy tylko mi on się tak wyświetla?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by brulion Nie Kwi 22, 2012 10:13 am

Jeśli chodzi ci o to, że twój cytat z sygnatury wyświetla się nad twoim avatarem to mi też się tak wyświetla Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x19 It Girl, Interrupted - Page 5 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach