5x19 It Girl, Interrupted

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_lcap6%5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_lcap35%5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_rcap 35% 
[ 11 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_lcap45%5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_rcap 45% 
[ 14 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_lcap10%5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_lcap3%5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]

Wszystkich Głosów : 31

5x19 It Girl, Interrupted - Page 2 Empty Re: 5x19 It Girl, Interrupted

Pisanie by Ella on Wto Kwi 10, 2012 12:53 pm

Gigi napisał:Dan chce być gwiazdą UES?? xD chce pokazać swoje racje?? Razz piesek na posyłki?? taboret?? omg naprawdę chyba oglądam inny serial Very Happy

to taki żarcik, ale jeżeli mam rozwinąć xD ja shippuję Blair/szczęście Dan/szczęście a w tej chwili to jest bezapelacyjnie Dair. i nie wiem jak można tego nie widzieć, że Blair rozkwita przy Danie a Dan nie przestaje uśmiechać się przy niej. a do tego uwielbiam w jaki sposób Dan radzi sobie z crazy Blair. małymi gestami i zrozumieniem. na tyle na ile go stać. a Blair odpowiada mu uśmiechem i podziękowaniem. moje serce xD myślę, że w podobnej sytuacji wielu innych facetów zatrudniłoby prywatnego detektywa do śledzenia Blair ahaha oh well xD

Dair po prostu jest. nie potrzebują epickości. wielkich scen. ogromnych gestów. magentycznych dotyków dłoni xD oni po prostu są, dogadują się i są szczęśliwi. i ja jestem ZA.

A ja jestem przeciw. Rzeczywiście Dan jest przy Blair jak Rufus przy Lily, kt potrzebuje paru sezonów by się jej w końcu przeciwstawić. Jeśli Dair ma mieć moc to scena na schodach MET powinna co najmniej dorównać scenie Chair na dworcu w Paryżu, a jest tak jak Safran - szumne zapowiedzi, zdjęcia i niewypał.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Wto Kwi 10, 2012 12:55 pm

Gigi napisał:Dan chce być gwiazdą UES?? xD chce pokazać swoje racje?? Razz piesek na posyłki?? taboret?? omg naprawdę chyba oglądam inny serial Very Happy

to taki żarcik, ale jeżeli mam rozwinąć xD ja shippuję Blair/szczęście Dan/szczęście a w tej chwili to jest bezapelacyjnie Dair. i nie wiem jak można tego nie widzieć, że Blair rozkwita przy Danie a Dan nie przestaje uśmiechać się przy niej. a do tego uwielbiam w jaki sposób Dan radzi sobie z crazy Blair. małymi gestami i zrozumieniem. na tyle na ile go stać. a Blair odpowiada mu uśmiechem i podziękowaniem. moje serce xD myślę, że w podobnej sytuacji wielu innych facetów zatrudniłoby prywatnego detektywa do śledzenia Blair ahaha oh well xD

Tu na forum już dawno każdy ogląda inny serial.Jedyne co nas łączy to jest ta sama nazwa tego serialu Smile Ja przedstawiałam jak ja to widzę i chętnie zobaczę jak widzi to ktoś to darzy aktualnie sympatią Dana i uważa,że on jest świetny Smile

O żarcik ? Przepraszam nie zrozumiałam Razz
Czy ja wiem czy Blair tak rozkwita przy Danie....Dla mnie ona po prostu już dawno sprzedała mózg za koronę więc jak ktoś robi z niej księżniczkę to jest szczęśliwa Razz Dan się cieszy bo Blair traktuje go trochę lepiej niż kiedyś Razz

A mogłabyś mi wyjaśnić kwestię innych facetów i detektywa bo chyba znowu nie zrozumiałam żarciku Smile

Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by gaspar on Wto Kwi 10, 2012 12:56 pm

dan to chyba po prostu taki jest, ze chce uchylic nieba kobiecie Razz przeciez z serena bylo tak samo Razz tylko z vanessa to jakos na innych zasadach dzialalo. moze po prostu bardziej sie stara przy tych laskach z wyzszych sfer? Razz zaloze sie, ze tak jest, w koncu to powszechne nawet w zyciu Razz

dla mnie odcinek dobry, na pewno lepszy niz ten poprzedni Razz
Twisted Evil serena , co za zolza Razz hipokrytka all the way!!! kurde taki tekst o rodzinie a teraz bedzie konkurowac z kuzynka i niby kosztem czego? byciem w centrum uwagi? boshhhh co za inteligencja. ktos bardzo madry powiedzial, "czekam na ship serena/mozg" Very Happy

blair mnie rozwalila z tym ksiezniczkowaniem :/ to prawda jakby miala 5 lat. no ale czekam na nastepny odcinek, bo tam chyba bedzie w swoim zywiole 'przyjecie perfect!' xD

chuck tez fajnie ciekawe jaka bedzie jego reakcja gdy dowie sie o prawdziwej matce ktora jest zapewne Diana, a potem zobaczy
Spoiler:
zmartwychwstalego ojca XD

ps. jakze sie ciesze, ze ivy nie bylo. chociaz ona bylaby lepsza niz ultra meski glos hurley
gaspar
gaspar
Dair & Duck
Dair & Duck

Liczba postów : 101

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Wto Kwi 10, 2012 12:57 pm

GossipGirl napisał:

Tu na forum już dawno każdy ogląda inny serial.Jedyne co nas łączy to jest ta sama nazwa tego serialu Smile Ja przedstawiałam jak ja to widzę i chętnie zobaczę jak widzi to ktoś to darzy aktualnie sympatią Dana i uważa,że on jest świetny Smile

Czy ja wiem czy Blair tak rozkwita przy Danie....Dla mnie ona po prostu już dawno sprzedała mózg za koronę więc jak ktoś robi z niej księżniczkę to jest szczęśliwa Razz Dan się cieszy bo Blair traktuje go trochę lepiej niż kiedyś Razz

A mogłabyś mi wyjaśnić kwestię innych facetów i detektywa bo chyba znowu nie zrozumiałam żarciku Smile

Aluzja do Chucka śledzącego Blair i zatrudniającego prywatnych detektywów.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Wto Kwi 10, 2012 1:00 pm

Ella napisał:
GossipGirl napisał:

Aluzja do Chucka śledzącego Blair i zatrudniającego prywatnych detektywów.

Wiem Ella ale chodziło mi o nazywanie rzeczy po imieniu jeżeli używamy tego jako argumentu Smile Chyba o to chodzi w dyskusji.O konkrety jak to jest zawsze tu podkreślane Smile

Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Kwi 10, 2012 1:01 pm

Ella. eee nie rozumiem w ogóle. czemu ma się przeciwstawiać?? :/

ta scena ma mieć moc. dla mnie miała. nie muszę porównywać tego do sceny na dworcu. co ma jedno do drugiego.

GossipGirl

z tymi facetami to takie małe nawiązanie do wielkich loverów Blair - Chucka i Louisa Razz

to przedstawiłam xD

oczywiście, że rozkwita. i serio nie wiem jak można tego nie widzieć nawet nie lubiąc Dair. Blair chodzi od ucha do ucha uśmiechnięta. podobnie Dan. otwiera się przed nim. odbiło jej z korną i co z tego?? Dan pomógł jej to przezwyciężyć i ją zrozumiał. IMO samo tłumaczenie nie było take złe. generalnie są dla siebie. planują razem wszystko. Blair nie mogła doczekać się aż będzie chodzić za rękę z Danem. wraca do old Blair i planuje przyjęcie. już jej trochę odbija Very Happy zawsze była lekko pokręcona. ale fakt jest taki, że Dan panuje nad tym i świetnie uzupełniają się.

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Wto Kwi 10, 2012 1:09 pm

Gigi napisał:Ella. eee nie rozumiem w ogóle. czemu ma się przeciwstawiać?? :/

ta scena ma mieć moc. dla mnie miała. nie muszę porównywać tego do sceny na dworcu. co ma jedno do drugiego.

Ja się przeciwstawiam Dair.
Wzięłam pierwszą scenę z brzegu, kt była epicka i gdybym była fanką Dair tobym chciała by też mieli takie sceny, a ta ze schodami Met najłagodniej mówiąc im nie wyszła, trochę szkoda.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Wto Kwi 10, 2012 1:09 pm

Gigi napisał:Ella. eee nie rozumiem w ogóle. czemu ma się przeciwstawiać?? :/

GossipGirl

z tymi facetami to takie małe nawiązanie do wielkich loverów Blair - Chucka i Louisa Razz

to przedstawiłam xD

oczywiście, że rozkwita. i serio nie wiem jak można tego nie widzieć nawet nie lubiąc Dair. Blair chodzi od ucha do ucha uśmiechnięta. podobnie Dan. otwiera się przed nim. odbiło jej z korną i co z tego?? Dan pomógł jej to przezwyciężyć i ją zrozumiał. IMO samo tłumaczenie nie było take złe. generalnie są dla siebie. planują razem wszystko. Blair nie mogła doczekać się aż będzie chodzić za rękę z Danem. wraca do old Blair i planuje przyjęcie. już jej trochę odbija Very Happy zawsze była lekko pokręcona. ale fakt jest taki, że Dan panuje nad tym i świetnie uzupełniają się.

Ja tego nie widzę i nie sądzę że uda mi się zobaczyć bo ten serial schodzi na psy i jedyne co ostatnio jako tako trzyma poziom to reklamy w trakcie oglądania Smile

Ale czy skoro Blair podobno dorasta to nie powinna robić się mądrzejsza? Razz

Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Kwi 10, 2012 1:17 pm

Ella - Dair nie mają epickich scen jak Chair i mnie akurat to nie boli. przecież to są dwa różne związki i IMO dlatego możesz ich nie lubić. ale nie lubić a mówić, że Dan jest psem na posyłki albo Dair nie ma racji bytu kiedy topią się w szczęściu to lekka przesada IMO.

GossipGirl - może serial schodzi na psy, ale wątek Dair na pewno nie i to chyba jeden z nielicznych wątków, który ma sens od początku do końca. i serio rozumiem, że można ich nie lubić, ale nie widzieć tego, że np. są przeszczęśliwi razem to już mała przesada IMO.

a nie robi?? miała chwilę głupiej słabości, ale szybko zrozumiała przy Danie, że trzeba odpuścić. Blair nie pierwszy raz ma taki problem, że nie umie odpuścić. miała tak z Natem, z Chuckiem i nawet z Louisem tym beznadziejnym wątkiem. ale przy ostatnich wyczynach Sereny, Loli czy Lily to Blair jest chodzącą mądrością ostatnio Very Happy na koniec odeszła szczęśliwa z Danem i dała sobie spokój z głupotą. nie rozumiem czego więcej chcieć.

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by shiva89 on Wto Kwi 10, 2012 1:30 pm

oczywiście, że rozkwita. i serio nie wiem jak można tego nie widzieć nawet nie lubiąc Dair.

ja niestety nie widzę...dla mnie Dair jest wymuszone...i pisalam to juz wiele razy...dla mnie Blair tylko przy Chuckumogla byc soba.(i juz nie rozpisujmy sie na temat jaki to chuck byl zly bo kazdy z nich mial zle chwile)/ ale prawdziwa milosc w tym serialu byla tylko jedna CHAIR.
Natomiast lubiłam przyjazn Dana i Blair...na prawde...gdyby zostawili ich w takiej relacji bylabym szczesliwa....teraz jak ich widze razem jako pare jest mi po prostu niedobrze.dla mnie to jak kazirodztwo;)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pisanie by Joanna on Wto Kwi 10, 2012 2:27 pm

Chuck w czerwonym dresie ;D:D
w życiu bym nie pomyślała ze zobacze Chucka w takim wydaniu ;D
miła odmiana po ciagłym garnitur Chuck ;DD
zdecydowanie wielki plusik juz na samym poczatku ;D

Dair mnei nie zawiodło:) trzymają świetny poziom:)
i to ksieżniczkowanie Blair na schodach MET Smile Dan to zorganizował dla niej i to było słodkie Smile

Nate zaplusował zdjęciem z przyjaciółmi na biurku Smile
szczerze mówiąc brakowało mi w GG scen przyjaźni ( Dan i Nate, Nate i Chuck, Blair i Serena, czekam na Blair i Nate,) mam wrażenie ze ciagle pokazywane sa związki, praca i kariera, kłotnie ( rodzina VDW) a właśnie mało scen B,S,C,D,N jako przyjaciele

żal mi sie zrobiło Chucka gdy przyszedł po rade do Blair a ta go olała... ;/
minusik dla Blair

Serena jako plotkara...;/ boże nigdy nie przepadałam za nia ale ostatnio to taka dwulicowa, chamska idiotka z galaretka zamiast mózgu

Lily szkoda słów... ;/ mieszkanie i kasa są ważniejsze niż kochający mąż??
biedny Rufus ;/

drażni mnie akcent Diany ale dało sie go wytrzymać Smile

ostatecznie odcinek oceniam na dobry Wink)
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pisanie by Justyna on Wto Kwi 10, 2012 2:48 pm

Odcinek zdecydowanie lepszy niż poprzedni ale szału nie było więc oceniam na "może być"

Na minus:
- Serena wysuwa się na pierwsze miejsce. Naprawdę nie rozumiem czego ta dziewczyna chce w życiu. W tym odcinku zachowywała się jak mała, kapryśna, niezdecydowana dziewczynka, która aby osiągnąć swój cel(tylko nie wiem właściwie jaki) zamienia się w konkretną s**ę. Brak mi słów do niej, bardzo się zawiodłam bo już zaczynałam ją lubić
- Lily stawiająca mieszkanie ponad małżeństwo....ciekawe kiedy w końcu zrozumie co w życiu jest najważniejsze. Oby szybko się otrząsnęła bo naprawdę straci Rufusa
- akcent Diany
- Blair mająca wątpliwości co do rozwodu....kurde po tych całych perypetiach ze ślubem, po tym co jej L powiedział na weselu, po tym jak zobaczyła jak porąbana jest rodzina Grimaldich, nie wiem nad czym tu się zastanawiać

Na plus:
- scena Dair na schodach MET, co prawda oczekiwałam czegoś więcej ale i tak było uroczo
- Chuck płacący posag, a właściwie to, że nie chciał żeby ktokolwiek się dowiedział
- Dorota za to, że pojawia się dosłownie na moment a wnosi tak wiele
- brak wielkiego drama między CBD, podoba mi się, że nie zrobili z tego zapłacenia posagu wielkiej awantury miedzy Dair, małe spięcie i szybkie pogodzenie podobało mi się
- brak Ivy, fajnie było sobie od niej odpocząć i nie słuchać jej glosu

Na razie tyle, z tego co mi przyszło do głowy.

A i jeszcze taka moja uwaga, że ta scena na schodach MET trochę mi się skojarzyła z tym jak Chuck wynajął fotografa, który robił zdjęcia Blair żeby poczuła się znowu jak Quenn B, myślałam, że Dan wynajął te dziewczyny żeby tak zareagowały bo byłam pewna, że skoro Blair wybrała Humphreya to te gówniary by jej to zaraz wypomniały Razz
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karo on Wto Kwi 10, 2012 2:49 pm

Przebrnęłam przez odcinek. Lepszy niż ostatnio, ale to akurat nie było trudne do osiągnięcia. Oceniam na "może być".

Och Chuck i jego dres:D moje uwielbienie do niego chyba nigdy nie zniknie. Podobał mi się w tym odcinku i szkoda mi go było, ale trochę rozumiem Blair. Ona próbuje się od niego odciąć, bo wie że każde zbliżenie znowu ich ze sobą złączy. Z kolei dla Chucka Blair jest najbliższą osobą na świecie i nie dziwie się, że z problemami leci do niej. Szkoda, że oni mentalnie nigdy nie są w tym samym miejscu.
Nola to na prawdę słodka para:) Lubię ich:)
No i największy plus odcinka, brak Ivy, tadam!moje modły zostały wysłuchane:D
No i Dan był ok. I tyle:)

Na minus:
Serena,yyy...co to ma być. Przez pół sezonu pięła się w górę po drabince mojej sympatii i teraz ciach, po jednym odcinku znowu jest na dnie Very Happy

Blair, błagam, jak jeszcze raz przeczytam że ona przy Danie zmądrzała to parsknę śmiechem. Po co ten Chuck wykupywał ten posag:/ Mogła sobie trwać w tym swoim wspaniałym małżeństwie i nadal bawić się w księżniczkę. Co ona ma w ogóle w głowie? Jej już nic nie pomoże. I na prawdę baaardzo szkoda mi Dana dla niej. Chłopak się niesamowicie stara. Zorganizowanie schodów MET było słodkie. Chociaż prawdę mówiąc spodziewałam się zupełnie czegoś innego, myślałam, że to będzie bardzo romantyczna scena, a tu takie coś. Ale było to słodkie i widać, ze uszczęśliwiło Blair Smile
Kto jeszcze występowała w tym odcinku? hmm....aaa wiem, Diana i jej głos, brrr Very Happy minus!!Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pisanie by tajemnicza on Wto Kwi 10, 2012 3:08 pm

Epicka, epicka, epicka.... Kurcze, ludzie uspokójcie się z tą całą epickością. To jest serial (powiedziałabym, że z dolnej półki) ani CB ani DB nie jest niczym epickim, epicka to może być miłość, nie wiem, np. Scarlett i Rhetta, książka/film powstał prawie 80 lat temu a nie ma chyba osoby, która by o tej parze nie słyszała a o Chair to za 10 lat już nikt nie będzie pamiętał. Nie widzę w tym związku nic epickiego.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Pisanie by Magda on Wto Kwi 10, 2012 3:32 pm

GossipGirl napisał:
Someonelikeyou napisał:
GossipGirl napisał:
Someonelikeyou napisał:
GossipGirl napisał:
Someonelikeyou napisał:
GossipGirl napisał:
Someonelikeyou napisał:
GossipGirl napisał:
Someonelikeyou napisał:
GossipGirl napisał:Magda możesz mi powiedzieć w czym Dan był świetny ? Smile

Sceny: Dan/Nate, Dan/Dorota, Dan/Blair na przyjęciu oraz pomysł ze schodami i scena na nich Smile Szczerze mówiąc to nic nowego u Lasher, he Wink

Scena z Natem ? Przepraszam nie zauważyłam go Smile

Dan i Dorota to on tam dla mnie nie był świetny.Raczej pokazał że chce mieć wgląd do wszystkiego związanego z Blair.

Dan i Blair na przyjęciu to dla mnie było raczej pokazane że oni długo nie pociągną Smile

Jedyne co było w nim świetne DLA MNIE OSOBIŚCIE to ta scena z MET bo faktycznie się postarał ale w imię czego? Nawiedzonej na księżniczkę Blair?

Ja akurat lubię przyjaźń ND, więc cieszę się z ich scen. I myślę, że Dan był, jak to powiedział Nate, typowym Humphreyem Smile

Co do scen z Blair. Naprawdę dobre. Nie naciskał, był przy niej, rozmawiali, wyjaśnili wszystko, po prostu. Nic wielkiego. Podobnie jak zwykłe i proste "dziękuję" ze strony Blair. To w nich lubię.

Ja nie powiedziałam że nie lubi przyjaźni Dana i Nate tylko że nie zauważyłam go w tej scenie Smile A to jest różnica.Chodź dziwie się sobie że ta scena mi umknęła mimo wielkiego buszmena na ekranie ale później zobaczę co tam się działo świetnego Smile

Czy ja wiem czy oni rozmawiali ? Dla mnie raczej tam jest podkreślane,że są z innych światów i różnią się tak bardzo że to nie ma szans na happy end Smile

A Blair co miała powiedzieć w takim razie ? Dziękuję mówi się bo tak wypada poza tym to księżniczka to musi Razz

To było typowe zachowanie Dana, akurat to w nim lubię i dlatego mi się podobało.

Tak, rozmawiali. Blair mu się zwierzyła i otworzyła. Dan nie zrobił nic pochopnie, był dla niej i przy niej. Na koniec wykonał piękny gest.

Nie mówię, co miała powiedzieć. Powiedziałam, że mi się to podobało i pasowało do tej naprawdę dobrej sceny Smile

Dla mnie on już dawno nie zachowuje się jak typowy Dan.Typowy Dan trzymał się od tego z daleka a nie robił z siebie aper ist sajt rajs star -.-

Dla mnie to zwierzenia Blair wyglądało ciut inaczej ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Smile

No dla mnie jako fanki Dana nadal Dan zachowuje się typowo, he. Nie stracił tego, co w nim lubię. Jedynie następuje żonglerka jego metką i to też lubię Smile

Pokaż mi że nic nie stracił z tego co miał bo ja osobiście tego nie widzę a chętnie zobaczyłabym Smile

Ale co stracił według Ciebie? Bo nie wiem od czego mam zacząć Wink

Co stracił ? Już mówię Smile

1.Z normalnego faceta mającego własne zdanie i trzymającego się swoich zasad zmienił się w chłopak który chce być wielką gwiazdą UES i za wszelką cenę pokazać swoje racje i to że ma być tak jak on mówi.
2.Z faceta,który starał się walczyć z przedmiotowym traktowaniem jego osoby w chłopaka,który jest idealny na pieska na posyłki.
3.Z Dana mającego w życiu jakieś głębsze cele i priorytety zrobił się taboret,który zrobi wszystko aby jej książęca wysokość Blair mogła się nim na wszelakie sposoby wysługiwać i traktować jak kolejną osobę ze służby.Blair czegoś trzeba ? Nie ma sprawy super hero Dan leci na ratunek.

To chyba te co mi najbardziej rzucają się w oczy.A te wnioski są na podstawie całego dotychczasowego sezonu 5 a nie ostatniego odcinka Smile On dla mnie po prostu tylko z każdym odcinkiem pokazuje że nie jest już Danem....

Ad 1)

Kompletnie tego nie rozumiem. Proszę o przykłady Smile

Ad 2)

Dan nie jest psem na posyłki. Nie wiem dlaczego ten temat pojawia się przy DB, kiedy Dan zawsze zachowywał się tak, że był w stanie poświęcić się w całości dla drugiej osoby. Tak było z Sereną przez wiele sezonów, tak było w wątku z Natem. Ba, nawet pomagał Chuckowi i był przy nim, kiedy nikt inny nie był. Kompletnie nie rozumiem tego argumentu. Dan szybko powiedział Blair, co myśli o tak szorstkim traktowaniu go jak np. w 5x14. To nie jest chłopak, który da sobą pomiatać. Ma swoje zdanie zawsze i pokazywał to nie raz w sytuacji z Sereną, z Natem i Jenny, z rodzicami, z Chuckiem. A to, że ma dobre serce i umie poświęcić się dla drugiego człowieka, to chyba inna kwestia.

Ad 3)

Tego też nie rozumiem. W którym momencie Blair traktuje go jak sługę? W którym momencie mówi mu co ma robić? To, że Blair prosi o jego pomoc, a on jej pomaga nazywasz służbą? Ja nazywam to przyjaźnią. Dan nie raz zacisnął zęby i był przy Blair, kiedy nikt inny nie był. W tym odcinku wysłuchał jej i chciał jej pomóc zamknąć pewien etap. Zrobił to. Blair była wyraźnie szczęśliwa, a nawet powiedziałabym, że zrozumiała jak bezmyślnie zachowywała się. Blair go o to nie prosiła, zrobił to dla niej, bo ją kocha i chce widzieć ją szczęśliwą, co wielokrotnie podkreślał.
Scena na schodach była dość symboliczna, nie uważasz? Dan zabiera Blair na schody MET, w miejsce, gdzie ona niejednokrotnie traktowała go w nieprzyjemny sposób. Nie dość, że jest to nawiązanie do czasów liceum, ale także do ich całej relacji (nie mówiąc już do paraleli prince - pauper z 4x19). Nieważne, ile Dan zapłacił za tę koronę, nieważne jaka pora dnia to była, to się nie liczy kompletnie. Korona kosztowała może 5$, był środek dnia. Dan pokazał, że będzie przy niej i dla niej obojętnie, czy Blair chce być Queen B, czy nie. Pokazał, że akceptuje jej każdą stronę. Zrozumiał, że to było coś ważnego dla niej i pomógł zamknąć jej ten etap.

Moim zdaniem taki właśnie jest Dan. Często jest gotowy do poświęcenia w imię drugiej osoby, nawet jeżeli ma to kosztować np. jego szczęście, chyba przykładów nie muszę podawać.

Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

http://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ella on Wto Kwi 10, 2012 4:13 pm

Gigi napisał:Ella - Dair nie mają epickich scen jak Chair i mnie akurat to nie boli. przecież to są dwa różne związki i IMO dlatego możesz ich nie lubić. ale nie lubić a mówić, że Dan jest psem na posyłki albo Dair nie ma racji bytu kiedy topią się w szczęściu to lekka przesada IMO.

Nie nazwałam Dana psem na posyłki, ale mniejsza z tym.
Ciekawi mnie ile pieniędzy ma Chuck skoro zapłata posagu spowodowałaby bankructwo Waldof, a Chuck ani nie stracił Empire ani Bass Industries. Blair widocznie jak na UES jest i tak biedna.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Powrót do góry Go down

Pisanie by lily333 on Wto Kwi 10, 2012 4:22 pm

Ja nie widziałam magii w scenie na schodach MET. Chyba szopa Dana mi ją zasłoniła.
Za to Chuck w śpiocho-dresie mnie rozwalił. Przypomniały mi się jego oryginalne stroje z pierwszego i drugiego sezonu.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Kwi 10, 2012 5:10 pm

Muhaha

[You must be registered and logged in to see this image.]
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Kwi 10, 2012 5:45 pm

shiva89 napisał:
oczywiście, że rozkwita. i serio nie wiem jak można tego nie widzieć nawet nie lubiąc Dair.

ja niestety nie widzę...dla mnie Dair jest wymuszone...i pisalam to juz wiele razy...dla mnie Blair tylko przy Chuckumogla byc soba.(i juz nie rozpisujmy sie na temat jaki to chuck byl zly bo kazdy z nich mial zle chwile)/ ale prawdziwa milosc w tym serialu byla tylko jedna CHAIR.
Natomiast lubiłam przyjazn Dana i Blair...na prawde...gdyby zostawili ich w takiej relacji bylabym szczesliwa....teraz jak ich widze razem jako pare jest mi po prostu niedobrze.dla mnie to jak kazirodztwo;)

to w takim razie co to jest

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

bo nie kumam. sen Chucka w śpiączce?? xD mówię, że rozumiem można nie lubić Dair, ale nie wiem jak można mówić, że Blair nie jest sobą przy Danie albo że nie jest szczęśliwa. Magda gdzieś już o tym mówiła. sami aktorzy i producenci podkreślali, że Blair jest sobą przy Danie. sama Leighton to powiedziała z tego co pamiętam. i serio nie wiem jak można tak mówić, kiedy serial pokazuje zupełnie coś innego. whatevs. widać nie jest dane mi to zrozumieć xD

i omg. skąd wiadomo, że Chair to jedyna prawdziwa miłość?? Very Happy co to za logika sorry Razz Nair nie było prawdziwe?? come on.

Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Wto Kwi 10, 2012 5:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Wto Kwi 10, 2012 5:46 pm

Bez szału, ale i bez jakiegoś wielkiego rozczarowania. Widzę, że poziom "może być" jest utrzymywany i akurat mnie to nie przeszkadza.
Ale po kolei:

1) Serena/Lola - najbardziej rozbroiło mnie to, że nowicjuszka Lola pobiła starą wyjadaczkę Serenę Smile. I kto tu kogo prowadził na smyczy Smile.
2) Serena może i pokazała się z najgorszej strony, ale mi się akurat to podobało. Mam nadzieję, że w następnym odcinku nie ruszy jej sumienie i wątek będzie kontynuowany. Ktoś musi mieszać, żeby to było prawdziwe UES!
3) Nate - po ostatnich dwóch odcinkach stwierdzam, że temu kolesiowi nie powierzyłabym żadnej tajemnicy. Nie potrafi utrzymać języka za zębami przez 5 min. W poprzednim odcinku, pomimo próśb Loli wygadał temat William/Ivy Serenie, w tym wypaplał temat posagu.
4) Diana - bardziej niż jej głos "fascynuje" mnie jej sposób poruszania. Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ona podskakuje, a nie chodzi?
5) Wątek Chucka na plus. Poza dresikiem, o którym chcę jak najszybciej zapomnieć! Zapłacił posag, szuka rodziny. Robi wszystko to, czego się od niego teraz oczekuje. I nie jęczy za Blair.
6) Co do Blair mam mieszane uczucia. Mnie akurat nie drażni fakt, że nie może zapomnieć o marzeniu o byciu księżniczką. W końcu dążyła do tego całe życie, a moim zdaniem, żadne marzenia nie są głupie. Wkurzyła mnie za to totalnym brakiem empatii, przede wszystkim w stosunku do Chucka, ale też i w stosunku do Dana. Znowu było tak, że Dan biega w kółko, żeby uszczęśliwić Blair, a jej nawet do głowy nie przyszło, że on może się martwić. I tak płynnie przechodzimy do...
7) Dana Smile. Jak dla mnie na plus. I w połowie zgadzam się z Dairowcami - tak Dan to jest ten chłopak, ale niestety, Blair to nie jest TA dziewczyna. Cały odcinek Dana skupiał się na Blair, a Blair na byciu lub nie byciu księżniczką. Biorąc po uwagę, że to jednak początek ich związku, to coś tu chyba nie gra.
Schody MET - bez szału. Czy tylko ja zwróciłam uwagę na to, że to była jedyna scena, w której Dan i Blair przypomnieli sobie, że są parą? I na dodatek buziak wyglądał bardziej na przyjacielski niż na pocałunek zakochanych.

O Lily nie chce mi się nawet pisać. Wraz z pieniędzmi straciła rozum, klasę i męża.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Pisanie by joanna1205 on Wto Kwi 10, 2012 5:50 pm

Gigi napisał:
shiva89 napisał:

to w takim razie co to jest

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

.

Nieźle zagrana scena przez dwójkę utalentowanych aktorów. Nic więcej. Magii dla mnie brak Smile
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Wto Kwi 10, 2012 5:55 pm

nie chodzi mi o magię, różdżkę, czarodziejski cylinder Very Happy chodzi o to, że ja widzę szczęśliwe Dair i dlatego ich shippuję, bo shippuję szczęście. nikt mi nie powie, że Blair nie jest sobą albo nie jest szczęśliwa.

i mam wrażenie, że niektórzy wymagają od nich cudów. jfc. chodzą ze sobą miesiąc dwa?? nie wiem czego oczekiwać po tak skomplikowanej sytuacji w jakiej byli przez te ostatnie miesiące. oświadczyn na ESB?? xD wycieczki do Paryża?? Dan ma objechać świat i przywieźć Blair pończochy? Very Happy Very Happy come on Razz

Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Kwi 10, 2012 5:58 pm

Gigi napisał:
bo nie kumam. sen Chucka w śpiączce?? xD mówię, że rozumiem można nie lubić Dair, ale nie wiem jak można mówić, że Blair nie jest sobą przy Danie albo że nie jest szczęśliwa. Magda gdzieś już o tym mówiła. sami aktorzy i producenci podkreślali, że Blair jest sobą przy Danie. sama Leighton to powiedziała z tego co pamiętam. i serio nie wiem jak można tak mówić, kiedy serial pokazuje zupełnie coś innego. whatevs. widać nie jest dane mi to zrozumieć xD

i omg. skąd wiadomo, że Chair to jedyna prawdziwa miłość?? Very Happy co to za logika sorry Razz Nair nie było prawdziwe?? come on.

Gigi, nie trudź się. Coś się może dziać przez x odcinków, możesz pokazywać na youtube sceny, obrazki, podawać autentyczne cytaty. Aktorzy i scenarzyści mogą to sto razy potwierdzać. Fani mogą zasypywać tym tumblr. A i tak znajdą się ludzie, którzy Ci powiedzą, że TEGO NIE MA BO NIE, albo TEGO NIE MA BO JA TEGO NIE WIDZĘ. Widocznie żyjemy w jakimś śnie Dana, szkoda zdrowia Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Wto Kwi 10, 2012 6:36 pm

yyy ale chyba nikt tutaj nie powiedział że Blair nie jest szczęśliwa z Danem... i można tego nie widzieć a filmiki czy obrazki na tumblr zrobione przez fanów Dair co tu mają do pokazywania i udowodniania czegokolwiek? wyrwać cytaty z wszystkich 5 sezonów, posklejać zdjęcia, zrobić filmik albo jakieś naciągane paralele i można przedstawić parę, która nawet w serialu jako para nie zaistniała... ale mniejsza z tym, ja po prostu nie widzę u Dair pasji, namiętności, miłości, nawet teraz kiedy są parą, jak siedzą razem przy śniadaniu to przypominają mi dwójkę przyjaciół.

Co do odcinka najgorzej nie jest. Blair zachowywała się jak niedojrzała idiotka, wkurza mnie jej ciągłe niezdecydowanie, w stosunku do Chucka też nie podobało mi się jak się zachowała, on przyszedł po radę ona od razu założyła w jego zachowaniu najgorsze, scena na schodach MET bez szału, tyle o niej trąbili a tu taki nic, Dair dopiero co na poważnie się zaczęło a już się wypala jak dla mnie, Serena jako bitch mimo że do moralności jej daleko to mi ten wątek nawet się podoba, przynajmniej jest ciekawie, Diana - nudy, nudy, Nate i Lola ładnie wyglądali knując razem, najbardziej rozbawił mnie fakt - jedno zdjęcia Loli na Plotkarze i już biegają za nią paparazii, i Elizabeth nie jest prawdziwą matką Chucka - wkurza mnie taki brak konsekwencji, w 3 sezonie pokazano coś innego
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Kwi 10, 2012 6:40 pm

karolla napisał:yyy ale chyba nikt tutaj nie powiedział że Blair nie jest szczęśliwa z Danem... i można tego nie widzieć a filmiki czy obrazki na tumblr zrobione przez fanów Dair co tu mają do pokazywania i udowodniania czegokolwiek? wyrwać cytaty z wszystkich 5 sezonów, posklejać zdjęcia, zrobić filmik albo jakieś naciągane paralele i można przedstawić parę, która nawet w serialu jako para nie zaistniała... ale mniejsza z tym, ja po prostu nie widzę u Dair pasji, namiętności, miłości, nawet teraz kiedy są parą, jak siedzą razem przy śniadaniu to przypominają mi dwójkę przyjaciół.

Nie chodziło mi o żadną twórczość fanów, tylko sceny, screeny czy słowa żywcem wyjęte z odcinka.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry