Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Friday Night Lights

+4
PH2C
Freya
Magda
Gigi
8 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Friday Night Lights Empty Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Pią Kwi 06, 2012 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Magda mi poleciła pewien czas temu Friday Night Lights i niedawno przeładowali na iitv. POLECAM. pożeram odcinek po odcinku mniam mniam. świetny serial, ale chyba mało znany w Polsce.




Minka Kelly jest prześliczna i co mnie zdziwiło umie grać Razz i Taylor Kitsch </3


Ostatnio zmieniony przez Gigi dnia Pią Kwi 20, 2012 5:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Magda Wto Kwi 10, 2012 12:33 am

Gigi napisał:Chuck jest tak głupi, że aż śmieszny xD rzuciłam w pierwszym sezonie. Weronika Mars takie blablabla Razz jedyne co pamiętam to blond włosy Bell xD nawet przystojnego faceta nie było Very Happy

Magda mi poleciła pewien czas temu Friday Night Lights i niedawno przeładowali na iitv. POLECAM. pożeram odcinek po odcinku mniam mniam. świetny serial, ale chyba mało znany w Polsce.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Minka Kelly jest prześliczna i co mnie zdziwiło umie grać Razz i Taylor Kitsch

Cieszę się, że polubiłaś Smile Wypłakałam sporo łez podczas oglądania tego serialu, he. Co dziwne. Naprawdę ponadprzeciętna seria. W którym sezonie jesteś? I rozumiem, że jesteś team Tim? Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Freya Wto Kwi 10, 2012 7:21 am

Gigi napisał:
Minka Kelly jest prześliczna i co mnie zdziwiło umie grać Razz i Taylor Kitsch </3

Jest niesamowicie podobna do Lei, momentami ciężko je rozróżnić Very Happy
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Nie Kwi 15, 2012 11:25 pm

Freya faktycznie jest podobna momentami Razz nie zwróciłam na to uwagi.

Magda. oglądam drugi i tak jestem team Tim jak widać nie trudno zgadnąć xD Tim jest świetny. lubię takich bad boyów i Layla z nim [You must be registered and logged in to see this link.] coś jak lepsza wersja Chucka i Blair lol. lubię też wkurzonego Matta xD ty pewnie team jąkający się Matt?? Very Happy

i uwielbiam Tyrę. ale

Spoiler:

generalnie to shippuję Tim/wszyscy xD Julie i Matt są śmieszni, ale Julie to niezła jędza ostatnio. zobaczymy co zmieni się Very Happy obstawiam, że

Spoiler:


zasłużyła xD

poza tym to nawet polubiłam football, chociaż w większości przypadków nie wiem o co chodzi xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by PH2C Pon Kwi 16, 2012 12:13 am

O Friday Night Lights! Czas odkurzyć, bo w zeszłym roku zatrzymałem się na siódmym chyba odcinku przed maturą, a potem jakoś co innego było do oglądania.
PH2C
PH2C

Liczba postów : 110

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Wto Kwi 17, 2012 3:24 pm

OMG Magda!!!! 2x14!!! ryczę Sad Sad po prostu ryczę od połowy odcinka. jfc Sad jąkający się Matt złamał moje serce </3 Sad
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Magda Pią Kwi 20, 2012 8:46 am

Gigi napisał:OMG Magda!!!! 2x14!!! ryczę Sad Sad po prostu ryczę od połowy odcinka. jfc Sad jąkający się Matt złamał moje serce

Scena pod prysznicem? Wink Też płakałam. Tak w ogóle to Matt złamał mi serce jeszcze kilka razy w kolejnych sezonach, he. Szczególnie w czwartym, chociaż nie jest to najlepszy sezon. Prawdziwy dramat będzie w 4x05, w odcinku, który chyba jest najlepszy w całej serii. Daj znać co myślisz, jak już obejrzysz. Ja płakałam praktycznie od początku do końca odcinka, he.

Co do moich ulubieńców, to tak, lubiłam Matta. Jego wątek może wydawać się z pozoru nudny, ale niesie wielki ładunek emocjonalny. No i ma chyba największy potencjał ze wszystkich wątków.

Lubiłam Matta, ale zdecydowanie najbardziej kochałam Erica i Tami. Według mnie jest to jedna z najlepszych par w historii telewizji. Świetni aktorzy, znakomity pomysł. Naprawdę wspaniały wątek.

Co do innych postaci to: Tim to bardzo fajna postać. Szczególnie lubiłam jego wątek z bratem i ojcem. Lyla była dla mnie obojętna, mimo wszystko Minka jest przeciętną aktorką. Tyra była ciekawą bohaterką. Jej esej był świetny. Landry, he. Zawsze śmialiśmy się z Joshem, że Lands dostaje najładniejsze dziewczyny Wink Jeszcze Jules. Lubiłam ją szczególnie w scenach dramatycznych, i miała całkiem ciekawy wątek w sezonie piątym. No i historia Jasona, też łamie serce.

Daj znać, co myślisz dalej. 2x14 to świetny odcinek. Aż chyba odkurzę dvd Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Pią Kwi 20, 2012 5:38 pm

Magda 13 odcinków w 3 dni!!! kończę sezon 3!! pożeram ten serial i ryczę xD Tim/Layla moje serce. [You must be registered and logged in to see this link.] ja już w tym serialu shippuję wszystkich ze wszystkim tacy są zajebiści Very Happy

i L O L. Matt z TVD jako sexy cowboy xD Karolinę może to zainteresuje xD

Spoiler:

xDDD

Magda zrobię temat o tym serialu, bo tyle emocji!!!!!11 musimy pogadać Very Happy

Spoiler:

<3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Pią Kwi 20, 2012 6:03 pm

Magda czyli mam przygotować chusteczki na 4x05?? Very Happy

wezmę dzisiaj finał sezonu trzeciego. boję się!!

Spoiler:

Magda powiedź coś xD pociesz mnie Very Happy

i serio. nie mogę z tej sceny <płacze> Sad

Spoiler:

od tego momentu kocham Matta.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Pią Kwi 20, 2012 9:14 pm

CLEAR EYES, FULL HEARTS, CAN'T LOOSE ;D

cały post jest minimalnym spoilerem, ale nie dużym Very Happy

strasznie niszowy serial w PL, sam niechcący znalazłem go jakos ponad rok temu, akurat jak leciał ostatni sezon i nawet ostatni odcinek oglądalem online na steamie Razz szkoda, ze sie skonczyl bo bardzo fajny serial mimo, że.. z reszta sami zobaczycie po 3 sezonie Wink

kapitalne sceny upadków i powrotów ludzi, super pokazane, dramat pełną gębą a do tego sport Razz w sumie to przez ten serial polubiłem futbol amerykański. pamiętam jak katowałem Maddena 08, oczywiście jako QB, ale o czym ja Wam piszę dziewczyny Razz a.. no i fajne aktorki są Very Happy

można się przyczepić do jednego w serialu, ale nie będę Wam spoilował Razz

No i jedna bardzo wkur*iająca postać, ten z długimi włosami, Riggins czy jak mu tam. po prostu irytował, może na początku jeszcze jako gwiazdor szkoły kiedy wszystko mu uchodziło to był sweet, ale affff czemu jesteście tyle w plecy Laughing

Serial podobno zdjęty ze względu na mała oglądalność, nie znają się ci widzowie w Ameryce, bo mimo, że oglądałem sporo seriali to FNL zawsze wspominam z tą przysłowiową łezką w oku (wiadomo, że nie napiszę, że ze wzruszeniem xd). aż chciałbym być na Waszym miejscu i mieć tyle odcinków przed sobą Very Happy

Spoiler:

I w sumie, to ktoś z Was skończył ten serial? Razz

ide sobie obejrze ostatnie minuty finałowego odcinka, kurde ale mi przypomnieliście affffff ;p i to jest serial, a nie jakieś cukierkowe upper east side Wink)

TEXAS FOREVER !


e; jeju jaki długi post Suspect
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Pią Kwi 20, 2012 9:27 pm

Grzesiu!!!! clear eyes full hearts can't lose!!!! Very Happy a już myślałam, że z Magdą będę dialog prowadzić Razz

ja jestem do tyłu. Magda chyba oglądała na bieżąco. ale od Riggsa to odczep się Razz sorry xD najlepsza postać :> zajebista zmiana. ale jestem dopiero w finale 3 sezonu Very Happy mam nadzieję, że nie zejdzie na psy xD

jestem zakochana w tym serialu serio <3 pożeram szybciutko. drama jest niezła i te wszystkie sceny jak ta z 2x14 po prostu mnie dobijają. jestem w szoku, że to jest nieznany serial. powinien być w czołówce wszech czasów Very Happy trochę napaliłam się, ale serio. awesome series Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Pią Kwi 20, 2012 9:30 pm

Spoiler:

rzuć link do tej sceny z 2x14 bo nie pamiętam o co moze nawet chodzic Laughing


e; hahaha przypomnialo mi sie, THAT'S SMASH BABY Laughing

orientujecie sie moze czy sa w ogole napisy do koncowych odcinkow serialu? bo ja prawie caly 5 sezon jechalem z angielskimi. bo gdy ogladalem ostatni odcinek serialu, to moze dopiero byly do drugiego czy trzeciego z tego sezonu ;/
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Pią Kwi 20, 2012 9:42 pm

nie czytam spoilerów!!! Razz zbyt zajebisty serial, żeby zepsuć sobie przyjemność z oglądania xD

tutaj masz tylko zedytowane. nie umiem znaleźć oryginału. ryczałam Sad

Spoiler:

nie wiem czy są napisy. jestem dopiero w trzecim sezonie. czwarty i piąty ściągnęłam na dysk.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Pią Kwi 20, 2012 9:47 pm

ahhh.....E TAM XD


i nie rozumiem co tu jeszcze robisz, zamiast oglądac dalej serial Razz
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Pią Kwi 20, 2012 9:49 pm

13 odcinków w 3 dni bracie Very Happy dzisiaj finał i pewnie 4x01 jeszcze Razz see ya :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Pią Kwi 20, 2012 9:51 pm

jeju, dopiero spojrzałem na Twój avek... Laughing
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Magda Sob Kwi 21, 2012 9:38 am

O widzę, że jednak mamy fanów Smile


Gigi napisał:Magda powiedź coś xD pociesz mnie Very Happy
Spoiler:

Magda powiedź coś xD pociesz mnie Very Happy

Skwituję to uśmiechem? Wink Historia MJ jest jedną wielka paralelą związku Erica i Tami. Myślę, że od sezonu drugiego bardzo dobrze to widać.

Uważam, że wszystkie pary miały świetne zamknięcia i naprawdę nie mam na co narzekać, no chyba na to, że serial skończył się za szybko. Chociaż z drugiej strony ostatni odcinek był znakomity i być może cała seria skończyła się w najlepszym możliwym momencie Smile

Co do par jeszcze. Aniu, nie czytaj, bo będzie dużo spoilerów, z finału serii również Wink Wróć do tego jak obejrzysz 5x13, a chyba już nie jesteś daleko Smile

Spoiler:
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Sob Kwi 21, 2012 1:25 pm

ja można tak naprawdę siedzieć i ogladac mecz futbolu amerykanskiego ? raz spróbowałem, ze wzgledu na serial, ale jak po 3sekundach gry były paro minutowe przerwy to mi się odechciało.....
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Magda Sob Kwi 21, 2012 1:37 pm

xxl napisał:ja można tak naprawdę siedzieć i ogladac mecz futbolu amerykanskiego ? raz spróbowałem, ze wzgledu na serial, ale jak po 3sekundach gry były paro minutowe przerwy to mi się odechciało.....

To jest czas na to, aby przewrócić kiełbaskę na grillu na drugą stronę Wink Kwestia przyzwyczajenia chyba. W telewizji w US zawsze dominowały reklamy, tak było, jest i będzie. Podobnie jest podczas transmisji inny sportów. Mimo wszystko football to jest coś, czym żyją Amerykanie. Ostatni mecz Super Bowl (gdzie moi Giants wygrali Wink) obejrzało w telewizji ponad 111 milionów widzów. Futbol jest jak religia, szczególnie w takich stanach jak Teksas.

Za sprawą serialu polubiłeś football? Czy nie za bardzo? Bo myślę, że nawet, jeżeli nie lubi się tego sportu, to warto obejrzeć ten serial. Nie powinno to zniechęcać.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Sob Kwi 21, 2012 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Sob Kwi 21, 2012 1:43 pm

i nie rozumiem czym tu się jarać. o ile fajnie obejrzeć czasem jakieś efektowne akcje - znając przepisy, a dzięki fnl w sumie się przynajmniej ja dużo dowiedziałem bo wcześniej to tyle widziałem co z chłopakami na śniegu graliśmy w 'rugby' Razz

no i wiem, wiem, ze w usa to jest sport nr.1 i chyba tylko oni rozumieją dlaczego ;x


właśnie za sprawą serialu polubiłem i zrozumialem zasady Wink ale i tak nie dam rady obejrzec calego meczu Suspect
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Magda Sob Kwi 21, 2012 1:53 pm

xxl napisał:i nie rozumiem czym tu się jarać. o ile fajnie obejrzeć czasem jakieś efektowne akcje - znając przepisy, a dzięki fnl w sumie się przynajmniej ja dużo dowiedziałem bo wcześniej to tyle widziałem co z chłopakami na śniegu graliśmy w 'rugby' Razz

no i wiem, wiem, ze w usa to jest sport nr.1 i chyba tylko oni rozumieją dlaczego ;x

FNL nie pokazało dlaczego? Wink To jest kultura i religia, szczególnie w tych bardziej konserwatywnych stanach. Akurat ta gra ćwiczy charakter i to bardzo. Nie tak jak koszykówka, baseball, czy nawet hokej. Poza tym, to jest dopiero zespołowa gra. Mówi się, że piłka nożna to jeden z najbardziej zespołowych sportów, a moim zdaniem najbardziej zespołowym sportem jest właśnie football amerykański (no i może rugby). No i z tego, co miałam okazję zobaczyć, to ta gra wymaga wiele wyrzeczeń i chyba jest jednym z najcięższych sportów do uprawiania. Nie mówię już o tym, że football amerykański jest odpowiednikiem ulubionych wartości i cech Amerykanów. Wszystko jest większe, lepsze, wyższe, silniejsze Wink No i football amerykański zwrócił uwagę na problem rasy, wielokulturowości i wszystkiego, co jest z tym związane. A jak wiemy US, to kraj różnorodny.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by xxl Sob Kwi 21, 2012 3:23 pm

ja odniosłem wrazenie, ze futbol amerykański jest pierwszym tam sportem. rdzenni Indianie usłyszeli o futbolu w europie, spodobało im się, ale nie chcieli powtarzać tego samego, wiec zaczeli grac ręką. do tego potem doszli murzyni, ktorzy sa jak wiadomo szybcy i graja głownie na pozycji skrzydlowych xD i to jest te cale mieszanie ras. do tego sami nie wiedzą co w tym widza, bo podczas super bowl ludzie czekaja bardziej na reklamy niz kolejną tercję (?) meczu. i tak kontynuują ten swój sport, bo są inni. podobnie jak Australijczycy, ostatnio na eurosport niechcący trafiłem na ich wersja 'futbol' to juz calkiem skakali jak kangury Wink fenomen futbolu amerykanskiego trwa tylko dlatego, ze jest to typowo amerykanski sport i chcą trwać w tradycji i nie dać się europejskim wpływom, które już zdobyły amerykę południowa. bo tam każdy sportowiec mowi, ze 'chce do europy' Razz

nie no, dobra żartowalem sobie, i nie chcialem nikogo urazić tym najazdem rasowym ;p

teraz na poważniej. oczywisice, ze futbol amerykanski jest zespolem druzynowym, ale oj na pewno nie tak jak pilka nozna. w futbolu masz te schematy trenowane i non stop praktykowane w meczu, wszystko ma byc wg scenariusza i dopicowane do perfekcji, zawodnicy graja w ślepo, jak roboty. non szalanckie zagrania, wbrew logice, sa rzadkim zjawiskiem, co bylo z reszta tez w fnl dosc dobrze pokazane. osobiście nie rozumiem co ci ludzie za oceanem w tym widzą, owszem sport dosc widowiskowy, ale nudny. a te przerwy między akcjami to nie wiem jakim cudem mogą podtrzymywać emocje w tej ameryce ;p już wole nba, to jest dopiero gra Very Happy mimo wszystko, skróty futbolu amerykanskiego da się obejrzeć, nawet dość przyjemne są Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] Laughing
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Sob Kwi 21, 2012 10:15 pm

damn it. Magda. dlaczego poleciłaś mi FNL. nienawidzę tego co ten serial ze mną robi. 4x04 i 4x05. siedzę i ryczę. o co chodzi w ogóle?? Neutral moje serce tego nie wtrzyma. kto zrobił ten serial?? geniusz.

Matt ma miejsce w moim sercu na zawsze za cały odcinek 4x05 <3 i Julie/Matt i wszyscy. shippuję wszystkich. whatever. najważniejsze jest to, że w życiu nie oglądałam takiego dramatu. wampiry gossip girly i inne twory step aside.

i shippuję Tim/Matt Very Happy
Spoiler:

w 4x05 jak coach odprowadza Matta. bez słów. bez słów Sad a ostatnia scena to miazga. jfc ten serial Sad za bardzo mnie wciągnął. 4x05 tak jak mówiłaś. geniusz.

nowi są świetni!! Vince i Luke. ale JDick to palant Razz spoilerów nie czytam na razie Very Happy muszę oderwać się i może obejrzę nowe wampiry. bo jak tak dalej pójdzie to skończę FNL szybko i pewnie wpadnę w depresję po-serialową Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Sob Kwi 21, 2012 11:43 pm

iiii wracam Razz obejrzę jeszcze dzisiaj 4x06. wszystkie seriale ciężko mi podchodzą po FNL.

Spoiler:

<3

czy ktoś to ogląda jeszcze?? Very Happy bo już nie chcę wrzucać wszystkiego w spoilery xD

Spoiler:

mistrzostwo </3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Gigi Nie Kwi 22, 2012 12:29 am

dobra 4x06 i podwójny cios w moje małe, biedne serce. why why Sad powiedzcie coś optymistycznego. błagam Magda

Spoiler:

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Friday Night Lights Empty Re: Friday Night Lights

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach